Kdo má prospěch z evropské imigrantské krize?

Rabbi-EfratiTématem, kterému se v poslední době nelze vyhnout, jsou uprchlíci. Na jedné straně je bezpochyby spousta lidí, kteří se snaží zachránit holý život a prchají ze zemí ničených válkami a boji, na druhé straně jsou ovšem živly, o nichž před pár měsíci hovořil jeden černý africký státník, který vytýkal Evropě její krátkozrakost a pošetilost, že přijímá kriminální živly z Afriky. Mluvil o „lidském odpadu“. (Bílý státník by to samozřejmě říci nemohl.)


V mnichovských novinách z 21. srpna se psalo o tom, že letos přijde do Německa 800.000 uprchlíků, každý pátý přitom do Mnichova. Mezitím už vládne nedostatek, není už moc z čeho a co jim dávat.

Jelikož jsem byl sám před více než třiceti lety asylantem, nerad bych upíral pomoc lidem, kteří jsou v nouzi. Ale jak rozdělit zrno od plev? Jde to vůbec? Nezdá se, že by si zodpovědní činitelé dali práci s posuzováním charakteru jednotlivých uprchlíků. To při těch vysokých počtech snad ani nejde.

Takže postavit se se zbraní na ochranu vlastních hranic a upřít tak pomoc všem, i potřebným?

Nebo otevřít dokořán dveře a vpustit dovnitř všechny, jak se děje v Německu, tedy i onen zmiňovaný „lidský odpad“?

Obojí má své stinné stránky.

První možnost není příliš dobročinná vůči oněm skutečně potřebným, ale mohli bychom jim přát, že nepřejdou-li naše hranice, dostanou se přes nějaké jiné.

Druhá možnost vede k tomu, že hostující země se dostane do vážných problémů, jak ekonomicky, tak i jinak. Před několika týdny byla v okolí Mnichova u nějakého rybníka znásilněna šestnáctiletá dívka šesti černými uprchlíky. (Slyšel jsem to od mladíka, který ji zná – ve sdělovacích prostředcích jsem se toho dopátrat nedokázal.) U soudu prý pak násilníci plakali, že je při případném odsunu zpět do vlasti čeká smrt. Přítomní lidé byli ovšem toho názoru, že si takový osud naprosto zaslouží.

Jedna moje známá se před týdnem zúčastnila v Mnichově pikniku, na který si všichni zúčastnění přivedli nějaké uprchlíky, spolu pak strávili pár hodin a uprchlíci vyprávěli o svých osudech, celá akce se vydařila a tato moje známá to shrnula slovy, že cizinec je přítel, kterého jsme ještě nepoznali.

Jak se tedy zachovat? Jak najít správnou cestu?

Tomu, že příval uprchlíků není jen přirozenou přírodní pohromou, ale že je řízený a chtěný, napovídají následující výroky, které mne zaujaly ve skvělém filmu, který nebudu jmenovat.

 1. Americké židovské noviny The Forward, zvané též The Jewish Daily Forward, přinášejí titulek: Židé, spojte se v prosazování imigrační reformy. Je to v našem strategickém zájmu.
 1. Bývalý francouzský židovský president Sarkozy se nechal slyšet, že pokud se Francouzi nebudou křížit s jinými rasami dobrovolně, bude se republika muset uchýlit k násilnějším prostředkům.
 1. Barbara Lerner Spectre, židovská Američanka žijící nyní ve Švédsku, ředitelka Evropského institutu pro židovské studie, Paideia, který vzdělává desítky osob z desítek zemí pro vůdčí pozice v obnově židovské kultury v Evropě, praví: „Mám za to, že v Evropě znovu ožívá antisemitismus, protože Evropa se doposud nenaučila být multikulturní. A myslím, že budeme částí porodních bolestí této transformace, ke které dojít musí. Evropa už nebude sestávat z jednolitých společenství jako v minulém století. Židé přitom sehrají ústřední úlohu. Pro Evropu tu bude obrovská přeměna. Přejde teď do multikulturního módu. Židé budou odmítáni právě kvůli jejich vůdčí roli. Ale bez této role a bez této přeměny Evropa nepřežije.“
 1. Ynetnews, dle vlastních slov nejúplnější a nejzávažnější zdroj zpravodajství z Izraele a židovského světa, cituje pod titulkem„Islamizace Evropy je dobrá věc“: Rabín Baruch Efrati věří, že„židé by se měli radovat ze skutečnosti, že Evropa zaplatí za to, co nám po staletí dělala, ztrátou identity.“

Nechci sobecky upírat pomoc potřebným.

Myslím ale, že málokterý rodič by odepřel sousto vlastnímu dítěti, jen aby nakrmil žebráka.

Pomáhat bychom měli, ze všech sil, i kdybychom se měli uskrovnit.

Ale neměli bychom tím ani sobě ani svým blízkým a ani světu, v němž žijeme, přinášet utrpení a škodu! Protože to už by nebyla pomoc, nýbrž sebeprznění.

Pomáhat jsme schopni jen díky tomu, že máme kořeny. Kdybychom o ně přišli, nejen bychom už nebyli schopni pomáhat, ale sami bychom se museli doprošovat cizí pomoci. Jenže nebylo by už kam se obrátit – ve světě vykořeněných.

Závěry a rozhodnutí pro vlastní činy musí činit každý sám...
30 Komentářů k Kdo má prospěch z evropské imigrantské krize?

 1. Oto napsal:

  Přestaňme používat pojmenování "uprchlíci". Když tak "nelegální imigranti".
  A odkud to ty mnichovské noviny vědí že je plánovaných 800 000?
  Kdo je za tím vším a z jakého důvodu je už veřejným tajemstvím takže otázka zní co teď?

  • Marie napsal:

   Oto: Ani uprchlici, ani nelegalni imigranti, jsou to jednoduse naplanovane rozmistovani kriminalnici po Evrope, kteri budou v tzv uprchlickych taborech dostavat vycvik a zbrane a pak lidi likvidovat pod hlavickou IS. IS vubec neznena islamsky stat, ale izraelsky. Ten to totiz cele organizuje a jde o likvidaci Evropanu, protoze bila rasa je rasou nejsilnejsi, a te se sionisti potrebuji za kazdou cenu zbavit. Proc rikam, ze bila rasa je nejsilnejsi? To neni tim, ze to rikam ja, ale tim, ze bila rasa se vyvinula v nejtezsich prirodnich podminkach. Pro preziti museli bojovat daleko vic nez lide barevni ( tj. ti, co se vyvinuli v jiznich zemich, kde je tepleji, potrava roste na stromech po cely rok, zasoby potravin vytvaret nemusi, zima je netrapi ani po zdravotni strance, atd.)
   Zamyslete se nad jednou veci: Kde nejdele je valka a miliony lidi musely uprchnout? To je Palestina. Stara nekdo o to, kam pujdou? Nebo si vemte takovy Irak, vzdyt to je uz pres 12 let, co se tam valci. Organizoval snad Brusel pro ne neco, aby jim pomohl? Nikoliv. Az ted, kdy rozjeli sioni z USA spolecn s Izraeli novou frontu v teto svetove valce, a tou jsou IS. Po svete posbirani kriminalnici, presne, jak to rekl ten president. Lidsky odpad, ktery bude za penize likvidovat kohokoliv a cokoliv. Zadalsi: To se jako najednou vsichni zprcili a hura do Evropy? Kdepak. Je to zorganizovane a udelany nabor. Lidem zacpou huby par fotkama rodin s detmi, ale 95 procent tech prichozich, jsou vyhledani a najati lide. Jeste jednu vec: Pry 71 uprchliku umrzlo v aute, ktere ma loznou plochu 12 ctverecnich metru. Kdyz si vezmete metr a v rohu mistnosti si udelate rysku na metr a stoupnete si tam, lehce zjistite, ze do plochy se nejvejdou ani 4 lidi, natoz tak 6! A ono se da do novin, chudaci tam umreli vsichni, aby v lidech vzbudili litost a lidi byli ohebnejsi v prijimani techto tzv. uprchliku, Je to cele podvod a kdyby Cesi nebyli slabosi, tak chytnou vladu pod krk ( vcetne presidenta, co keca piicoviny o tom, jak by se sel branit zem se zbrani v ruce), protoze ti vsichni na to davno Bruselu uz kyvali a dnes lidem jen hraji odporne divadlo. Jsou to vlastizradci a lidem to nedochazi.

   • weissbach napsal:

    To je osvěžující příspěvek. Díky za něj!

    • weissbach napsal:

     Jěště bych to doplnil i když to pro někoho možná bude těžký kalibr.
     Ty uprchlické tábory, co se budují jako houby po dešti a kilometry plotů děravých zvenčí dovnitř, jeví se mi býti navýsost podezřelými už s ohledem na kolik peněz se z EU napumpovalo do Ukrajiny a Pobaltí k výstavbě podobných plotů a podobných FEMA kempů. Ona ta zařízení totiž mohou mávnutím kouzelného proutku sloužit úplně pro někoho jiného a proti nečemu jinému. Bylo by fajn se mýlit... Ale nenapadlo to kromě mě nikoho dalšího. Jistě bych mohl být s gustem označen za konspiračního blázna, ale když bedlivě sleduji co všechno už aparát EU a jejich comandantes za Velkou louží stihli legislativně připravit a jaké sviňárny a záludnosti vymýšlejí, nemůžu si pomoct.

   • weissbach napsal:

    A jestli je to s těmi uprchlíky v autě s ohledem na rozměry fakt, tak to je teda síla...a zoufalství současně, pokud potřebují vyrábět něco takového.

   • weissbach napsal:

    "Ani uprchlici, ani nelegalni imigranti, jsou to jednoduse naplanovane rozmistovani kriminalnici po Evrope, kteri budou v tzv uprchlickych taborech dostavat vycvik a zbrane a pak lidi likvidovat pod hlavickou IS."

    V Turecku už to tak běží čvrtý rok:
    https://www.youtube.com/watch?v=_kXTsl3uE9c

    • weissbach napsal:

     A krize vyvolaná jako na povel je výborné krytí, protože za ty stovky tisíc, které se sem ženou s vidinou "no working paradise" se schová cokoli si přejete....
     Jestli tohle není spiknutí zasvěcenců za asistence imbecilních politických loutek, tak jsem traktor...

     • weissbach napsal:

      A jestli máme přežít alespoň první kolo, tak žádné kvóty, žádné organizované přidělování!!! Přesně o to se budou v Bruselu zasvěcenci snažit a využijí všechny páky. Nepovolit!

 2. Slovan napsal:

  jinými slovy opět židé ti jsou asi naprogramování na rozbíjení světa.

 3. tabon napsal:

  Desatero nedal mojzisovy zadnej buh ale negativni mimozenska bytost a slibila jim v budoucnu celej svet ted jdou zlikvidovat evropu stejne jsou jenom vykonavatele vule tycle negativni rasy kdyz Izrael pak zautoci na egypt pak maji dojit kosmicka vojska spoutat lucifera a pak nastane zlatej vek.

  • weissbach napsal:

   Chlape, jestli nejste provokatér, tak lysohlávky max 10-15 ks....

  • Robo napsal:

   NE v Staroslovienskej Bukvici znamená "Naše Esť (jest)".
   NEzabijes, NEpokradneš... = zabiješ našich, okradnes našich, ..
   Nie nadarmo malým deťom akoby si to prikázal, tí ešte nie sú v matrixe, ešte majú podvedomie spojené s vedomím..

   Študujte pravé dejiny..

 4. weissbach napsal:

  Btw - "uprchlíci" ještě v Libyi, připravení k vylifrování do Evropy kdoví kým mluví o tom, že je násilím chytají a cpou na lodě do Evropy

  http://www.lemonde.fr/international/visuel/2015/05/30/nous-sommes-la-pour-etre-vendus_4642829_3210.html

  Kdopak asi ? Islámský stát ? Alkajda ?
  No, není to komedie?

 5. tabon napsal:

  Nazvete lucifera padly andele aminus temnota je porad stejne.tenhle vplyv je tady jiz od pocatku lidstva nevim ale jestli projekt clovek tady na zemi byl zamer samotneho cloveka skusit obyvat fyzicke telo nebo clovek byl zmanipulovan annunaki a uveznen v matrixu.Jezis rekl tohle.Buh je jenom clovek.fenomen nabozenstvi slouzi jenom k ovladani.Jenom pravda vas osvobodi.

 6. Paul Durham napsal:

  Podle aktuálního ministerstva oranžového školství mají domorodci v důsledku dědičného hříchu a vrozené tuposti mít základní školu navýšenou na 10 let. A aby byli použitelní alespoň v montovnách tak ještě 4 roky kurzu završeného maturitou z duhové vědy.
  Proto se osvěžení genofondu domorodců rovníkovými geny a memy jeví nezbytným. Jestliže totiž pralesní či pouštní školství produkuje stejně nebo více schopné kádry, jak je nám tvrzeno vědeckou euroobcí, během podstatně kratší doby, musí být importovaní inseminátoři mnohem inteligentnější než my zde.
  Proto se tomu nebraňte a poskytněte své manželky a dcery , bude líp. Ostatně rozhodnutí už v nejmenované synagoze stejně padlo, tak jako tak.
  Ostatně prý je to Jeho vůle, jako všecho, nebo ne ?

  • weissbach napsal:

   "Ostatně rozhodnutí už v nejmenované synagoze stejně padlo, tak jako tak."

   Tak nějak...

 7. Cico Ciciak napsal:

  judaisti robia len špinavú prácu! Scenár je dnes jasný!

  Situácia vo svete dnes!
  -----------------------------
  http://cicociciak.blogspot.sk/2015/08/situacia-vo-svete-dnes.html

 8. houbeer napsal:

  Válka a nenávist podle mě nejni v člověku od nepaměti,to nam se jen snaží naockovat od malička.neco jsem pročetl z těch,, konspiraci,, a datuje se to od doby co kain začal vraždit abela-bratr bratra.historicky se jedna o kmeny ze severu-arijce co šly dobývat svět.třeba v indii bylo shiva-shakti,mír,ucta k obojimu pohlaví...,,svaté,, texty hindu popisují válku,dobývání a porobu tzv.barbaru.ano i slovane jsou původně arijci,ale protože jsme jiní,jsme se rozdělili.ano i židům jako arijcum byla slibena vláda nad světem když utikali z egypta-kde okradli vladaře a museli prchnout.40let v poušti?ztracení?vzdálenost od egypta do izraele je na par dnů chůze...ano konspirace můžou být různé ale realita je taková,že. Migranti mají tábory v okolí svých zemí a tam jsou rodiny resp.zeny a děti,to co jde do evropy jde na zakázku.nicméně jsou to take,, lidé,,aspin pokud v sobě zapudi aliena co nema SRDCE.to je ten rozdíl.napsal bych vic ale z mobilu je to haluz - mír vám,nám

 9. Carlos IV napsal:

  Mnozi si mozna vzpomenou ze odkaz na toho zm*da na obrazku jsem tu daval uz nekolikrat (Islamizace Evropy je dobra vec"). Ja bych to otocil prave naopak: Chazarska luza si buduje dopredu obranny val formou rozmelneni originalni Evropske populace, ktera uz zacina chapat jak byla za poslednich min. 200 let obelhana NE-Zidy vydavajicimi se za Zidy a je ji jasne, ze se pomalu schyluje k dalsimu holocaustu, kde uz budou obetmi ONI (pokud nezalezou do svych protiatomovych krytu, ktere udatne buduji). Jejich dominance se jim totiz driv nebo pozdeji stane osudnou a cim dal vic hlasitejsi skreky o tom, co jim "bila rasa"udelala za prikori jsou jen vyrazem nasi slabosti se s tim vyporadat. Je to hra s casem a cim vice migrantu do Evropy pribude, tim mensi jsou sance veci zvratit. Taktika kterou Sio-Chazari praktikuji (a slova zm*da Sarkozyho a one citovane baby ze Svedska to jasne potvrzuji) je zrejma - navodit Evropany aby si vybijeli vztek na imigrantech, pritahnout oteze formou pro-imigrantske legislativy a naopak jim dat rovna prava (vcetne volebniho) aby se tito nahodou neotocili proti organizatorum teto krivarny.. Vrah plukovnika Kadafiho (jinak to o Sarkym rici nelze!) ktery se sam velkou merou pricinil na teto imigraci vyhrozuje EVROPANUM. I prumerne inteligentni Evropan by si mel uvedomit ze je ne za 5 minut dvanact, ale uz o 10 minut VIC!

  • Jaris napsal:

   Spravne Carlosi. Take to tak chapu. Zidi se schovavaji za muslimy, aby odpoutali pozornost od svych zakernych zameru. A jak se jim to dari! Dnesni Evropa je rozcilena do bela s muslimskymi emigranty misto toho, aby zatocila s temi, co jsou toho pricinou, a to jsou zidi.

 10. Carlos IV napsal:

  https://radicalrevival.wordpress.com/2012/11/18/vyvoleny-lid-hovori-a-vrazdi/
  Z tech jejich citaci se me zveda zaludek. Inu jak o nich kdysi prohlasil muj otec (ktery je znal velmi dobre): Kdyz Zid citi prachy, i vlastni bratr mu musi z cesty....jenze prachy uz jsou malo. Dnes uz chteji jen OVLADAT.

 11. Alije Brazilovič napsal:

  CIGÁN,ARAB,ŽID,mám jich plnou řiť...Řešení je jedno:pořádně se vysrat a spláchnout ten HUMUS s povrchu zemského,pěkně tam kam takový humáč patří a to je SEPTIK pod povrchem zemským,žumpu zadeklovat a zahodit klíče!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!