Paul Weston: Hrozí genocida bílé rasy

paulweston

Britský politik ve svém 5 ti minutovém komentáři z listopadu 2013 upozorňuje na to, že v Londýně se již stala bílá populace menšinou a upozorňuje, že pokud se nezmění trend, tak to bude mít katastrofální důsledky pro bílou populaci Británie.  Co je rasistického na požadavku, aby byli přistěhovalci přemístěni zpět do zemí svého původu za účelem zachování vlastního národa a kultury, ptá se Paul Weston, který je samozřejmě označován za rasistu.
12 Komentářů k Paul Weston: Hrozí genocida bílé rasy

 1. Žabák napsal:

  Tohle je labutí píseň. Mladá generace byla vychována tak, aby se zničila, střední generace s tím nechce nic dělat, tzv. elity už jen hrabou pro sebe než to celé rupne. Myslim, že minimálně západ už nemá šanci. Je v politice multi kulti o desítky let napřed. Východ má teoretickou šanci, ale ta šance na záchranu není nikterak velká.

  Sledovat největší genocidu v dějinách lidstva v přímém přenosu je strašná věc.

 2. weissbach napsal:

  Kromě vcelku zdařilého popisu systému manipulace jednotlivce i společnosti je Tsarion poměrně zvláštní osobou.
  https://www.youtube.com/results?search_query=Michael+Tsarion

 3. bantustan napsal:

  Již nějaký lord Curzon v koloniální Indii začal vytvářet KLADNOU AKCI,které se chytil Johnson s Nixonem…No a NEOMARXISMUS s politickou korektností do dokončil..Až tlupa Eritrejcu se bude sápat přes ploty palácu našich tunelářu a sluníčkářu,bude ukol splněn..Ovšem vychcanci,co to zpusobili budou již na letišti a prchat pryč…https://www.youtube.com/watch?v=uOUqYs69EwU

 4. Monika Ikema napsal:

  Valecny zlocinec T. Blair a dalsi jemu podobni hajzlove co maji na starosti ( mirove nalety) na Libyi Irak a dalsi zeme by to meli zaplatit s toho co jsi na techto statech nakradli a zodpovidat se konecne za sve zlociny proti lidu !!!

 5. Carlos IV napsal:

  Problem je, ze Paul to rika o sobe sam, ze je rasista a jeste se tim chlubi. TO se samosebou pak uradum nelibi. Ale porad je mne sympatictejsi nez ten buzik Gert Wilders.

  • Paul Durham napsal:

   Já jsem také rasista, a jsem jím rád. Problém s tím mají pouze tupé lidské zdroje, což je ovšem jejich vlastní deficit a vada BIOSu. Nechat ze sebe dělat a ještě sám ze sebe dělat úplné moroloky a ještě si v tom libovat, to jsou charakteristiky ne-lidí ( gojim) .

 6. Carlos IV napsal:

  S tou vadou BIOSu jste me rozesmal – je to tak :-) !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!