Finanční měnová válka Washingtonu proti Číně: Zaclonění dolaru yuanem

yuanvdollarČíňané jsou zapojeni do procesu vytěsňování monopolu US dolaru. Zbavují se svých US pokladničních poukázek, hromadí zlaté rezervy a otevírají regionální distribuční banky pro své vlastní národní měny. To jim umožní snadnější přístup na kapitálové trhy a odstíní je to od finančních manipulací Washingtonu a Wall Streetu.

Ve strachu před zastíněním US dolaru a Bretton Woodského systému soupeřící finanční architekturou zareagovaly US pokusem poškodit čínské trhy a zvednout hodnotu čínské měny. Čína odpověděla regulacemi trhu a pak kvantitativním ulehčováním své měny, aby udržela nízké ceny čínského průmyslového zboží a exportu.

Kvantitativní ulehčování Pekingu je reakci čili odpovědí na finanční manipulaci Washingtonu a Wall Streetu. Washington si navíc nikdy nemyslel, že Číňané zareagují zbavováním se US pokladničních poukázek. Místo aby investoři hysterčili kvůli čínské ekonomice, „měli by soustředit pozornost na nadcházející kolaps US dolaru,“ varoval jeden US ekonom (Peter Schiff). Schiffův hlas je jedním z mnoha analytiků, co říkají, že povídačky o stagnaci čínské ekonomiky jsou přehnané a ve špatném duchu.

Finanční válka proti Číně a Rusku: Americká válka proti „Společenství údělu“

Jelikož Čína s Ruskem mění finanční architekturu světa, je US dolar jako jedna ze zbraní, kterou má Washington k dispozici, postupně neutralizován. I monopol washingtonského Bretton Woodského systému formovaného Mezinárodním měnovým fondem (MMF) a Světovou bankou je přímo zpochybňován. Ač BRICS nepředstavují alternativu k neoliberální ekonomice, tak jejich Nová rozvojová banka (NDB) a pekingská Asijská banka pro investice do infrastruktur (AIIB) zpochybňují Bretton Woodský systém konkurující finanční strukturou.

US impérium si je vědomo kroků směřujících ke zřízení konkurenčního finančního řádu. Tvůrci politik ve washingtonském okruhu, Pentagon a Wall Street sledovali ty dva summity BRICS a Šanghajské organizace pro spolupráci v ruském městě Ufa s obavami. Do toho okamžiku vedli informační, propagandistickou, energetickou, finančně tržní a měnovou válku i obecně ekonomickou válku jen proti Ruské federaci. Po Ufě rozšířili válku na finančních trzích a v ekonomice i proti Číně.

I banky a vlády Evropské unie uvažují o vyzkoušení použití čínské národní měny renminbi / yuanu jako rezervní měny. Bylo tomu tak kvůli atraktivitě a stabilitě renminbi jako měny. To Washington a Wall Street znepokojilo a bylo to jedním z faktorů, který vedl k rozšíření měnové a finanční války vedené proti Rusku i na Čínu.

US za využití spekulace jako psychologické zbraně a pomůcky k manipulaci trhu rozpoutaly proti Číně finanční úder. Dělo se to přes pokus potopit a rozdrtit čínský akciový trh poškodit důvěru investorů v čínskou ekonomiku a její akcie. Peking však reagoval rychle uvalením kontrol na stahování investic. Tím zabránil efektu sněhové koule u výprodeje akcií a zbavil US finanční bombu roznětky.

Jelikož začala cena renminbi růst, začal Peking s kvantitativním uvolňováním, aby devalvoval svou národní měnu jako prostředek k udržení exportního obchodu. US Kongres a Bílý dům začaly s hlasitými námitkami. Obvinili Čínu z finanční manipulace a požadovaly, aby Peking nedělal k úpravě hodnoty renminbi nic. Ten spolek washingtonského okruhu chtěl, aby Čína nechala hodnotu renminbi růst jako prostředek rozvratu čínské ekonomiky a trhu.

Čínský drak vrací úder: Peking likviduje své US dluhopisy

Zatlač na Čínu a ta zatlačí zpátky. Ty čínské babky (čili přesněji řečen renminbi / yuan) by se nezastavily, kdyby Peking nezavedl regulaci. Čína přistoupila ke krokům, které Wall Street šokovaly a zvedly Washington do střehu.

Spolu s tím, jak US finanční instituce začaly zkoušet poškozovat důvěru investorů v Čínu psychologickými taktikami tvrzením, že čínská ekonomika se zadrhává a že čínský trh je ve volném pádu, oznámil Peking, že během jediného měsíce nakoupil 600 tun zlata a Lidová banka Číny se zbavila více než 17 miliard US dolarů ze zahraničních měnových rezerv. Čínské rezervy zahraničních měn – s vyloučením cizích rezerv Zvláštních administrativních regionů Hong Kong a Makao – byly v květnu 2015 3,71 bilionů (37 111 430 milionů) US dolarů. Ty do června spadly na 3,69 bilionů (36 938 380 milionů) US dolarů.

Web o finančních trzích Zero Hedge, který tento vývoj sledoval, vysvětlil, co objevil, že se děje: „Položili jsme potom čínskou výměnu měnových rezerv vedle celkové držby Pokladničních poukázek Čínou a jejím ‚anonymním‘ zámořským dealerem Euroclear (čili ‚Belgie‘) tak, jak byly zveřejněny TIC, a zjistili jsme dramatický vztah, který se poprvé objevil v květnu a přetrvával – konkrétně, že téměř celý rozdíl v čínských měnových rezervách pocházel od držby US pokladničních poukázek Čínou.

Podstata byla v tom, že čínské US dluhopisy se „agresivně rozprodávaly zatím v roce 2015 v rozsahu 107 miliard $.“ Zero Hedge sledováním čínských finančních transakcí v Belgii ve skutečnosti vypočítal, že se Peking zbavil 143 miliard US dolarů za tři měsíce. O několik měsíců později v srpnu se Číňané zbavili 100 miliard US dolarů v US pokladničních poukázkách za pouhé dva týdny.

O den později 27. srpna potvrdil Bloomberg to, na co přišel už Zero Hedge. Zpráva Bloomberg to vysvětlovala následovně: „Lidová banka Číny se zbavuje dolarů a nakupuje yuany, aby podpořila směnný kurz, což je politika, která přispěla k poklesu rezerv zahraničních měn o 315 miliard $ během posledních 12 měsíců. Stoh 3,65 bilionů $ bude ve zbytku roku 2015 kvůli intervencím padat měsíčně asi o 40 miliard $, uvádí medián odhadu průzkumu Bloomberg.“

Ač Bloomberg zdůrazňoval, že Číňané US dolarů využívají k nákupu své vlastní národní měny, tak se letmo zmínil: „Strategicky bylo nejspíš záměrem Číny vyčíhat si správný okamžik k odlehčení od svého nadměrného nahromadění US pokladničních poukázek,“ když citoval ekonoma z Reorient Financial Markets Limited v Hong Kongu.

Zastínění US dolaru čínským renminbi.

Wall Streetu by měly děla starosti ekonomické problémy doma v US, místo aby se pokoušel podvracet Čínu. Povídání o zpomalení čínské ekonomiky je částečně odvracením pozornosti. Odvádí to pozornost od úpadku v US a je to zamýšleno jako snaha Washingtonu a Wall Streetu o nadvládu nad Pekingem. Avšak Číňané kráčí nezastrašeni stále dál.

Peking si v dubnu 2015 vybral Katar jako své první clearingové středisko na Středním východě a v Severní Africe pro regionální měnové trhy. Názvem tohoto clearingového střediska je Quatar Renminbi Centre. To bude obcházet US finanční struktury a poskytovat větší přístup k ropě a zemnímu plynu ze Středního východu a Severní Afriky pro Čínskou lidovou republiku.

Navzdory přáním Wall Streetu a Washingtonu postupuje Hedvábný světový řád vpřed.

Mahdi Darius NAZEMROAYA | 30.08.2015 | 00:00

Zdroj: http://www.strategic-culture.org/news/2015/08/30/washington-financial-currency-war-china-eclipsing-us-dollar-yuan.html
38 Komentářů k Finanční měnová válka Washingtonu proti Číně: Zaclonění dolaru yuanem

 1. Bogus Sobotka napsal:

  Hmmm, napred to mela byt de-dolarizace yuanem a ted uz jenom "zacloneni"???
  To je tedy trosku slabsi.
  Meli by jste pridat aspon nakej clanek o tutovym kolapsu trhu nebo aspon toho dolaru...to ma mistni mikrospolecek nejradsi :D

  • Calembredaine napsal:

   Jedinej "mikrospoleček" ty vobřezaná filcko je spolek 300 tvých pejzatých nosatých filconošů co nám tu kurvěj realitu! Už dlouhonebudou, tymzrde, a tebe od insektuju z povrchu Země osobně společně s tisícemea podobnejch škodlivejch hmyzáků ... ten čas je blízko! Zab se radši sám, budeš to mít rychlejší a snazší:)

   • Calembredaine napsal:

    A zde link pro ty, kteří chtějí znát celou pravdu o těch, kdo tuhle polskou obřezanou filcku se smrdutým sosákem co si říká Bogus oklepal z pejzů! - http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf

    • Calembredaine napsal:

     Na místě je nutné odcitovat z dějin zločinů spáchaných těmi z jejichž masnoty se tahle hnída Bogus vylíhla! Cituju:

     "Dějiny britské okupace Indie a „opiové války“ Británie v Číně představují jednu z nejtemnějších kapitol v historii západní civilizace. Není pochyb, že jakmile se současná Čína domůže postavení světové supervelmoci, náležitě se „odmě-ní“ hadímu ostrovu za genocidu svého lidu, jíž se Angličané v průběhu několika století dopouštěli.
     Čínská historie je příznačná jako živý příklad toho, jak se státy likvidují zevnitř! – Britským sadistům se nepodařilo udělat z Číny svou kolonii jen proto, že měla silnou ústřední moc a akceschopnou vládu. Ta jednotu země dokázala udržet až do poloviny 19. století. Neúspěšná kolonizace přivedla Brity k využití staletími osvědčených judai-stických zkušeností – ve smyslu vnitřního rozkladu států. Opium se pro ten účel stalo hlavním nástrojem. Prostřednictvím misionářů se do Číny valil proud opia a zmocňo-val se jednoho města za druhým. Lodě Východoindické společnosti ani nestačily opi-um v Indii nakládat a poté je vykládat ve velkých čínských přístavech. Jako hmyz se v Číně množily opiové kuřárny a pomalu obyvatelstvo vybíjely. Například jen v Šang-haji počet opiových kuřáren s licencí stoupl v letech 1791 až 1894 z 87 na 663! – Je třeba si také uvědomit, že obchod s opiem současně ze země odčerpával i obrovské finanční částky, čímž se zákonitě zpomaloval její rozvoj ... A tak roku 1840 pod záminkou ochrany neexistující anglické cti zahájili proti Číně tzv. opiovou vál-ku.138Anglické válečné loďstvo zablokovalo Kanton i další přístavní města. Čína byla nakonec nucena kapitulovat a na základě Nankingské dohody přinucena otevřít pět pří-stavů pro zahraniční obchod. Navíc si Anglie přisvojila ostrov Hongkong a donutila Čínu vyplatit obrovskou finanční kompenzaci za zničené opium i náklady na válku, kterou jí sama vnutila! Je příznačné, že čínský císař se tehdy na anglickou královnu Viktorii obrátil s osobním poselstvím. Uctivou formou ji upozorňoval na děsivé dů-sledky ochodu s opiem, jenž byl jeho zemi vnucen. Královna se mu ani neobtěžovala odpovědět!139
     Po první opiové válce následovala 1858 druhá.140 Do ní se již zamíchala také Fran-cie. A její následky byly doslova příšerné! Evropští barbaři pochodovali na Peking,141 kde vyloupili, pobořili a podpálili jednu z nejkrásnějších budov města – letní císařský palác Jüan-min. V konečném důsledku Anglie Čínu silou přinutila souhlasit s další lik-vidací svého lidu opiem… Do té doby dějiny tak amorální a krutý zločin nepoznaly!"

     • Calembredaine napsal:

      Pokračování:

      "Koncem 18. století byli oligarchové z řad judaistů a Britů doslova zahlceni obrov-skými zisky z opiového obchodu. Jejich výnosy z něj jen v Číně převyšovaly zisky Davida Rockefellera o několik miliard dolarů ročně! Podle současného kurzu jde zhru-ba o jeden bilion… Uvedená fakta získal J. Colemana studiem historických pramenů v Britském muzeu a v Indické kanceláři. Některé mu rovněž zpřístupnili vysoce posta-vení kolegové.143
      Čínsko-britské vztahy uzavřela Hongkongská smlouva, která pro obchod s opiem stanovila rovnocenné partnerství. Hlavním problémem takového spojení ovšem bylo, že Čína z opiového zisku žádala větší podíl. Anglie z toho vyklouzla souhlasem s pře-dáním Hongkongu Číně (1997), přičemž ten stejně zůstal střediskem opiového obcho-du. Zisk z něj si obě země rozdělily napůl. V současnosti je Hongkong centrem obcho-du s drogami i zlatem.
      Čínští producenti nedůvěřují papírovým dolarům, takže platby za drogy dostávají ve zlatě. Tím se rovněž vysvětlují rozsáhlé ochody se zlatem na hongkongské burze.Co-leman píše:
      „Provedl jsem rozsáhlý výzkum, abych zjistil vztah mezi cenami zlata a cena-mi opia. Těm, kdo mi naslouchají, zpravidla říkám: chcete-li znát ceny zlata, zjis-těte si, jaká je cena jedné libry či jednoho kilogramu opia v Hongkongu.
      Kritikům jsem odpovídal: Podívejte se, co se stalo roku 1997 – tedy v roce pro cenu zlata kritickém! Čínská banka šokovala prognostiky, když náhle bez varo-vání vrhla na trh za dumpingové ceny 80 tun zlata. V důsledku toho cena zlata výrazně klesla a odborníci žasli, kde se v Číně takové množství zlata vzalo. Šlo o zlato, které Čína dostávala na hongkongském trhu za obrovské dodávky opia. V současnosti je čínská ekonomika s Hongkongem spojena natolik (nemám na mysli televizory, textil, počítače, hodinky atd.), že kdyby nebyla založena hlavně na obchodu s drogami, o nějž se dělí s Anglií, utrpěla by hodně tvrdý úder. Brit-ská Východoindická společnost jako taková svou činnost již ukončila, nicméně potomci těch, kteří kdysi zasedali v její radě, jsou dnes členy „Rady tří set“.144
      Starobylé britské rodiny, které v posledních 200 letech stály v čele opiového obcho-du, v němž zůstávají i nadále. Jeho nebezpečí mj. spočívá i v tom, že ohrožují národní suverenitu. Ostatně posuďte to sami ze slov velvyslance Venezuely při OSN:
      „Otázka drog již dávno přestala být jen problémem zdravotním či sociálním. Změnila se v mnohem závažnější fenomén s dalekosáhlými důsledky, jež ohrožu-jí naši suverenitu. Změnila se v problém národní bezpečnosti, protože narušuje nezávislost národa. Narkotika, ať již na ně nahlížíme z kterékoli strany – tedy z pohledu jejich výroby, prodeje či používání – způsobují naši degeneraci, hubí náš etnický, náboženský i politický život, naše historické a ekonomické výdo-bytky.“145
      Jenže právě o to slouhové „Rady tří set“ usilují, aby mohli nastolit vládu Nového světového řádu…"

 2. Míša napsal:

  Co tě furt žere? Tak čti Iděs a budeš hapy ;-)

  • Calembredaine napsal:

   Tahle hnida odorná je tu sklepaná úmysleně z pejzů svých ohavných filconošů! O jejich hnusných plánech se zmiňuje Pavlov také - cituju::

   "Jako bájný fénix z popela tisíciletého nebytí povstává Čína, kterou v současnosti již nikdo nemůže napadnout, aniž by sám utrpěl smrtící protiúder.149 Do let 2020 až 2030 se Čína dostane na první místo ve světě ohledně HDP a bude mít okolo půl druhé mili-ardy obyvatel. Vojenské i průmyslové síly nabývá rovněž sousední Indie, která do poč-tu obyvatelstva může Čínu ještě předstihnout. Ovšem nejnebezpečnějším prvkem se pro světové spiklence stává islámský svět. Ten v 18. až 20. století zaznamenal úpadek, následně netečnost a fázi obskurnosti, avšak na konci 20. století dostal povzbudivý im-puls, jenž na počátku 21. století vedl k formování silného a sebevědomého etnického systému, sjednocujícího téměř miliardu muslimů. V období let 2020 až 2030 se islám-ský svět může rozrůst až na 1,2-1,3 miliard lidí s obrovským finančním a duchovním potenciálem.
   Zatímco po celé uplynulé století světoví spiklenci loupili a ničili Rusko, Sovětský svaz a následně zase Rusko, nástup svých mnohem hrozivějších protivníků – z pohle-du ekonomiky, duchovní síly a odvahy – poněkud podcenili. Aby tedy nové protivníky mohli srazit na kolena, musejí světoví spiklenci přeskupit síly a prostředky, což také urychleně dělají. Zvítězí ten, kdo si vlastní rozvoj zajistí potřebnými zdroji. Proto bu-dou někdy v letech 2020 až 2030 pod praporem nevyhlášené čtvrté světové války zuřit boje, v nichž půjde o energetické zdroje (ropu, plyn, uran) včetně pitné vody. Hlavním bitevním polem budou nejpravděpodobněji Rusko a Blízký východ. Nikdo nemůže za-ručit, že zmíněná válka nakonec nepřeroste v „horkou“ – pátou světovou – a s „Radou tří set“ jako vítězem."

   • Calembredaine napsal:

    Já jsem poslední kdo by měl radost z této prognózy přemnožní žlutých a čmoudů, ale aspoň s námi zhyne i léhdeň vší té špíny, těch všelijakých Jinských a Bogusů!

    • Calembredaine napsal:

     A nějakej ten džíhádžony mi tak aspoň ušetří práci se zaslouženou popravou zmrda samstagsteina!:)))

  • Míša napsal:

   Ten můj komentář patřil na Boguša Sobotků. Se tam nějak vmáčkli naši hoši boubelatí :-)

 3. Definitiva napsal:

  Pavlíček je asi platený od počtu písmen v článku. Tradične jednu a tú istú udalosť opisuje ak 2 - 3 krát. To je typický štýl Západnej tvorby, hlavne TV dokumenty, kde sa jedno minútová udalosť naťahuje na pol hodinu drístov. Skôr mi je bližšia informácia faktov vid. http://cz.sputniknews.com, krátko a múdro.
  Tiež zbytočne sa vnáša chaos do jednotkovej sústavy, milióny, miliardy.

 4. Jaris napsal:

  Ja myslim, ze to je dobra zprava. Dolar jde definitivne ke dnu.

  • Justass napsal:

   To ví každý soudný. Nicméně někteří ideoví zaslepenci a demagogové typu j.j. a b.s., si myslí, že je to "hup na krávu a je tele", či ze dne na den, či roku na rok. To je proces na dekádu ( dekáda = 1 desetiletí - pro méně chápavé ). Ten proces začal USA nemovitostní a světovou finanční krizí ( krizí neoliberálního kapitalismu ) v roce 2008. Teď se ta jízda tobogánem jen dostává do poslední části. Ta je nejstrmější a také nejrychlejší - jak už to ostatně u tobogánů bývá-že.

  • Jan Jinsky napsal:

   http://www.xe.com/currencycharts/?from=USD&to=RUB&view=2Y

   Definitivně... na webech jako je tento

 5. Jan Jinsky napsal:

  Cinska ekonomika zpomaluje, akcie se propadaji, za dolar je 68 rublu. Mate pravdu, uz to prichazi...

  • Calembredaine napsal:

   Co v Rusku páchaly kurvy vopejzené a svině co tebe či Boguse zplodily ! Cituju:
   "Nejméně od roku 1988 se datují těsné kontakty M. Gorbačova s jednou z předních sionisticko-zednářských složek – s Trilaterální komisí. Jako prostředník tehdy figuro-val finanční dobrodruh, zednář a agent izraelské tajné služby Mossadu, George Sörös. Počátkem následující roku se Gorbačov tajně stává členem zmíněné komise a setkává se s její „hlavou“ a kurátorem pro Sovětský svaz – Davidem Rockefellerem. Koncem roku 1989 se Gorbačov se svými nejbližšími spolupracovníky – A. Jakovlevem, E. Še-vardnadzem, G. Arbatovem a dalšími – sešel na Maltě s tehdejším prezidentem USA G. Bushem starším. Jak byli již tehdy mnozí přesvědčeni, právě Malta se stala místem osudových dojednání mezi Gorbačovem a Bushem ohledně scénářů, jejichž realizace zanedlouho vedla k rozpadu SSSR a východní Evropy. Je příznačné, že den před „pučem“ do Moskvy v tichosti přijela z Paříže devítičlen-ná skupina judaistických zednářů v čele s jakýmsi individuem, jež se drželo v pozadí, jinak členem zednářské lóže „Puškin“. Ta byla v SSSR otevřena již v roce 1990. A skutečně k onomu vítězství nad po-kořeným Ruskem došlo právě zde, když několik let po rozpadu SSSR po náměstí ví-tězně projely chabadské tanky a po nich auta, v nichž se chabadští vůdci prohánějí městem a pomáhají Židům splnit jedno z přikázání tóry.
   Na znamení vítězství nad Ruskem byla v roce 1998 vydána v Izraeli publikace pro „vnitřní potřebu“, nazvaná „Nepokoření“. Pojednává o vyhnání Chabadu ze SSSR a jeho návratu, jež končí následujícími slovy:
   „Židovstvo a tóra již nejsou v ilegalitě. ‚Tanky‘ na Rudém náměstí už nejsou snem. Příliš dlouho Židé riskovali, až příliš mnoho ze své duše vydávali a zhusta i životy pokládali, aby to už nebylo snem. Od jejich okupace Ruska v roce 1991 uplynulo 13 let. Za tu dobu rukama svých chráněnců dovedli zemi do stavu, z něhož se nelze vyhrabat mírovou cestou. Zrádci a pátá kolona dostávali zcela konkrétní úkoly: zmocnit se vedoucích pozic v zemi; při-vlastnit si největší ropné, plynové i ostatní surovinové zdroje, plynovody a ropovody včetně infrastruktury těchto odvětví; vybudovat kontrole podřízený finančně-bankovní systém, aby bylo možné držet na uzdě nekontrolovatelné mocenské oblasti, vojáky a lid; zlikvidovat všechna odvětví na produkci zboží; zmocnit se kontroly a zprivatizovat vojensko-průmyslový komplex; rozložit a odzbrojit armádu; vytvořit v zemi takové so-ciální a životní podmínky, které povedou k rychlému vymírání domácího obyvatelstva a zejména – v souladu s plány „Rady tří set“ – rozporcovat Rusko na menší surovinové enklávy.
   Vláda se snaží držet národ v informačním vakuu a krmí jej oficiální lží. Tak např. byly zkonfiskovány všechny výtisky publikace se statistickými údaji o skutečném sta-vu ekonomiky a předních průmyslových odvětví. … Prostřednictvím kontrolovaných masmédií výkonná moc implantuje do vědomí národa dezinformace a vykresluje mu iluzi skvělé situace – a to v době, kdy národ umírá při hladovkách, jimiž se snaží si vy-nutit zadržovanou mzdu. Něco takového se nedělo ani za Hitlera na našich okupova-ných územích!“.

   • Calembredaine napsal:

    Na počátku tohoto tisíciletí světoví spiklenci svých konečných cílů ještě nedosáhli, protože globální geopolitická válka, kterou rozpoutali v roce 1848, neskončila ani roz-padem Sovětského svazu. Na několik let je oslabila všeobecná euforie z tohoto strate-gického vítězství. Řada již dříve rozběhnutých podvratných projektů se začala zpoma-lovat. Život šel dál a přinášel nové a nové problémy. Soustavná potřeba nafty první de-sítky vyspělých států Západu, Číny a Indie vedla k růstu cen energií za současného nízkého tempa růstu ekonomického. To zase samozřejmě vedlo k zvyšování inflace, cen spotřebního zboží a k poklesu příjmů obyvatel zmíněných zemí.
    Takový vývoj vnitřní ekonomické situace vyspělých států spolu se stagnací meziná-rodní finanční soustavy tyto země přinutil snížit výdaje na výrobu, především na úkor poklesu průmyslové produkce a snížení počtu pracovních míst. To zase pochopitelně vedlo k nárůstu nezaměstnanosti a sociálnímu napětí, zejména v Americe, jejíž ekono-mika je těžce nemocná, o jejím dolaru ani nemluvě.
    Ekonomika Západu a především USA se stále více stávala rukojmím zemí Blízkého východu, které vládnou téměř 60 procenty světových zásob ropy. To odedávna vyvolá-valo závist, ale také nenávist zemí, jež na nich byly závislé. Tajné přání zmocnit se řečených zdrojů Západ nikdy neopouštělo, a tím spíše USA, drtiče kostí, který sice ne-ní schopen přemýšlet, ale o to lépe dokáže ničit.
    Druhý aspekt geopolitické situace spočíval v záměrech „Rady tří set“ ponechat na Zemi „jednu zlatou miliardu“ a „přebytečné jedlíky“ – tedy 3-4 miliardy – prostě vy-hubit! Na dosažení uvedeného cíle se zaměřily stovky podvratných organizací Rady po celém světě. Zmíněný aspekt ovšem od osmdesátých let minulého století povzbudil islámský svět. Ve snaze využít ho v boji se Sovětským svazem to vyprovokovali sami Američané. Rozdíl mezi tím, co by po sobě zanechaly USA, a co po sobě zanechal SSSR, je nebetyčný. Po rozpadu SSSR, jak už to tak bývá, zůstaly školy, nemocnice, kulturní zařízení, bytový fond atd. Po USA by zůstaly jen jámy po bombách, drogy, rozkradené národní bohatství a zničená města."

    • Justass napsal:

     Tomu blbovi nad Tebou se může stokrát opakovat, že srovnávání
     kurzů měn s kvazi měnou, kterou je US dolar má nulovou vypovídací
     hodnotu. A to že čínská ekonomika zpomaluje z 8,5 na 7%!!! je opravdu
     znepokojující - ale nejvíc právě pro ten dolar. :-)

     • Calembredaine napsal:

      Já ani nejsem takovej fanda Číny, to období skončilo už dávno (jako kluk jsem "žral" všechno "maoistický", páč na to nadávalo Rudý právo, ale když pak dostali ve vietnamu tak strašně přes hubu a začli se "odklánět" od zakladatele směrem k trapnýmu napodobování Západu, ztratill jsem o ně zájem) a vidím v nezvratném návratu Číny na pozici 1. země světa (jako formálně k dopočitatelnýmu DPH byla až do roku 1847, i když v DPH na hlavu se již tehdy ocitala na opačném konci) jisté nebezpečí. Ale kretenismus - jisnkysmus je nutné neustále potírat jednak objektivními fakty, jednak obviňováním této zrůdy z šíření lží a podpory gaunerismu! Proto SMRT plešaté zrůdě JJ! SMRT tomu latentnímu buzíkoj, miovníkoj Conchity!

     • Jan Jinsky napsal:

      Jo, jo... však já vím, že jsem nenapravitelný blb. Holt vyžaduju fakta a ne dojmy. A tady to je o dojmech... Tak dál věřte a nadávejte. Jak už jsem psal několikrát, je to tady jen žvanírna pro pobavení.

     • Calembredaine napsal:

      Jinskej Honzyk by mě vědět že už - cituji:

      " ... odpočítávání mechanismu rozpadu nejagresivnějšího a nejtvrdšího fašistického, sionisticko-zednář-ského satrapy na světě. Před více než sto lety (1913 - pozn.) židovští bankéři Evro-py a Ameriky vytvořili Federální rezervní banku, neboli jak se jí říká dnes – Federální rezervní fond. Jeho soukromí vlastníci získali právo na tisk dolarových bankovek USA a tím jejich vládu beznadějně zadlužili. Prakticky tedy od roku 1913 se veškerá fi-nanční soustava USA nachází v soukromých rukou židovských bankéřů!
      Stejně jako se podle matematických zákonů zbortí jakákoli finanční pyramida, musí jednou nezbytně padnout také dolarová pyramida USA. Druhým symbolickým rokem je 2029, kdy uplyne sto let od velké krize. Tedy od první systémové krize USA, vypro-vokované mezinárodní židovskou oligarchií s cílem likvidace těch amerických bank, které nebyly pod její kontrolou, a tím získání plné vlády nad USA. Mezi těmito dvěma úseky – 1913 a 1929 – leží 16 let. A v tomto časovém úseku – 2013 až 2029 – se také bude Amerika nezvratně rozkládat. Takový proces se nikomu nepodaří zastavit, proto-že choroba Ameriky je neléčitelná.
      Vzpomeňme si ostatně na naši vlast, na Rusko. S nástupem N. S. Chruščova k moci roku 1953 byly zahájeny kroky restaurace ilegálních sionistických kruhů, které násled-ně pronikly do nejvyšších sfér moci a ekonomiky SSSR. Uvedený proces pokračoval zhruba do poloviny vlády L. I. Brežněva – do roku 1975. Ti, kteří v té době pracovali na nejvyšších postech, o tom velice dobře vědí. Následovalo 16 let rozkladu a likvi-dace naší země, až se jí v roce 1991 zmocnila pátá kolona. A stejně jako byla Rusku určena konkrétní role, podobný scénář existuje i pro Ameriku. Uplynulé 20. století bylo beze sporu stoletím Ameriky. Zkoncentrovala v sobě vše-chny již dříve zformované tendence mocného impéria a poté nastolila hegemonii, která z USA učinila supervelmoc. Od chvíle vzestupu a pádu USA uplyne asi 250 let s mož-nou odchylkou plus minus 20-30 roků, což souvisí s nepředvídatelnými pandemickými faktory. Abychom nevyhnutelný krach a následné rozčlenění USA pochopili nikoli jen citem, nýbrž rozumem, musíme porozumět genezi procesů, vedoucích k rozpadu USA. Ovšemže ne na základě vylhaných informací, ne na základě dohadů a předpovědí růz-ných „jasnovidců“, nýbrž na bázi konkrétních historických událostí a časových záko-nitostí zrodu a pádu velmocí, a rovněž na principu politických, sociálně-demografic-kých, ekonomických a náboženských procesů, probíhajících jak v USA, tak v okolních státech."

     • Calembredaine napsal:

      Jinskej Honzyk by mě vědět že už začalo - cituji:

      " ... odpočítávání mechanismu rozpadu nejagresivnějšího a nejtvrdšího fašistického, sionisticko-zednář-ského satrapy na světě. Před více než sto lety (1913 - pozn.) židovští bankéři Evro-py a Ameriky vytvořili Federální rezervní banku, neboli jak se jí říká dnes – Federální rezervní fond. Jeho soukromí vlastníci získali právo na tisk dolarových bankovek USA a tím jejich vládu beznadějně zadlužili. Prakticky tedy od roku 1913 se veškerá fi-nanční soustava USA nachází v soukromých rukou židovských bankéřů!
      Stejně jako se podle matematických zákonů zbortí jakákoli finanční pyramida, musí jednou nezbytně padnout také dolarová pyramida USA. Druhým symbolickým rokem je 2029, kdy uplyne sto let od velké krize. Tedy od první systémové krize USA, vypro-vokované mezinárodní židovskou oligarchií s cílem likvidace těch amerických bank, které nebyly pod její kontrolou, a tím získání plné vlády nad USA. Mezi těmito dvěma úseky – 1913 a 1929 – leží 16 let. A v tomto časovém úseku – 2013 až 2029 – se také bude Amerika nezvratně rozkládat. Takový proces se nikomu nepodaří zastavit, proto-že choroba Ameriky je neléčitelná.
      Vzpomeňme si ostatně na naši vlast, na Rusko. S nástupem N. S. Chruščova k moci roku 1953 byly zahájeny kroky restaurace ilegálních sionistických kruhů, které násled-ně pronikly do nejvyšších sfér moci a ekonomiky SSSR. Uvedený proces pokračoval zhruba do poloviny vlády L. I. Brežněva – do roku 1975. Ti, kteří v té době pracovali na nejvyšších postech, o tom velice dobře vědí. Následovalo 16 let rozkladu a likvi-dace naší země, až se jí v roce 1991 zmocnila pátá kolona. A stejně jako byla Rusku určena konkrétní role, podobný scénář existuje i pro Ameriku. Uplynulé 20. století bylo beze sporu stoletím Ameriky. Zkoncentrovala v sobě vše-chny již dříve zformované tendence mocného impéria a poté nastolila hegemonii, která z USA učinila supervelmoc. Od chvíle vzestupu a pádu USA uplyne asi 250 let s mož-nou odchylkou plus minus 20-30 roků, což souvisí s nepředvídatelnými pandemickými faktory. Abychom nevyhnutelný krach a následné rozčlenění USA pochopili nikoli jen citem, nýbrž rozumem, musíme porozumět genezi procesů, vedoucích k rozpadu USA. Ovšemže ne na základě vylhaných informací, ne na základě dohadů a předpovědí růz-ných „jasnovidců“, nýbrž na bázi konkrétních historických událostí a časových záko-nitostí zrodu a pádu velmocí, a rovněž na principu politických, sociálně-demografic-kých, ekonomických a náboženských procesů, probíhajících jak v USA, tak v okolních státech."

     • Calembredaine napsal:

      Sorry - chtěl jsem jen dodat jedno slůvko "začalo" a ono to zopáklo celý text! Takže pokračuji v citaci z knihy Pavlova:

      "Francouzská revoluce roku 1792 byla zorganizována Židy ze sionistických a zed-nářských lóží a za peníze židovských spekulantů a bankéřů. Když vynášeli Napoleona do výšin, aby jim pomohl vyřešit jejich zásadní úkol svržení evropských monarchií, prošpikovali jeho cestu k moci judaisty a polokrevnými Francouzi ze zednářských lóží Anglie a Francie. Možná by skutečně dokázali vybudovat z Francie velmoc (v letech 1800-1812 ve světě nebyl silnější stát), kdyby byl Napoleon, který jejich zájmy odhalil, s nimi nepřerušil svazky a neprohlásil se za císaře. Jeho osud, stejně jako osud Francie, je dostatečně znám.
      Rusko se jako nejvzdornější země dlouho drželo. Proto také ve srovnání s jinými státy utrpělo mnohem větší ztráty. Nicméně cizí i domácí judaisté, kteří za peníze ame-rických a anglických židovských bankéřů uskutečnili státní převrat a v roce 1917 se Ruska zmocnili, zde začali budovat judaisticko-bolševickou mocnost. Stalin setřásl je-jich kontrolu, moc jim vyrval z rukou, nejkrvavější katy popravil a začal tvořit národní říši. Nakonec Stalina zrádci otrávili, Sovětský svaz zlikvidovali a neumožnili mu ob-sadit první místo ve světě. Totéž se opakovalo v Německu. Nejdříve ho jako katalyzátor zneužili v první světo-vé válce, oslabili porážkou, pak se tam pokusili po sovětském vzoru vnést revoluci a zmocnit se vlády. Po neúspěchu na tomto poli tedy prostřednictvím zednářských lóží a peněz obsadili celý finanční systém a přední posty ve Výmarské republice. Hitler se dostal k moci za přispění židovských bankéřů Wall Streetu a London City (což Hitler ve svých pamětech ani neskrývá) a rovněž zásluhou domácích průmyslníků, úzce spo-jených s židovskými bankéři USA a Anglie. Téměř všichni z nejbližšího Hitlerova okolí byli Židé, poloviční nebo alespoň čtvrtinoví; výjimku představoval pouze Göring, ovšem ten měl za manželku Židovku. Jakmile Hitler splnil svou roli, zlikvidovali jej podobně jako Napoleona.
      Rusko – Sovětský svaz – odolával mnohem déle než Francie nebo Německo, ovšem pouze proto, že nepředstavitelné útrapy, jimiž judaisté ruský národ vystavili, jej nezlo-mily a on navzdory tomu přežil, což by asi dokázal jen málokterý jiný národ. Navíc jsme měli štěstí, že Stalin byl u moci téměř třicet let. Přestože na něj judaistická pro-paganda nakydala hory lží a pomluv, asi žádný z vůdců dvacátého století se nemůže rovnat s jeho organizátorskými schopnostmi, pracovitostí, důvtipem, strategickým myšlením a obranou národa před zvůlí nomenklaturních kádrů i parazitující mezivrst-vou společnosti, zvanou inteligence. Není to vina národa, nýbrž jeho neštěstí, že Sta-lina pak nahrazovaly stále horší elementy, neschopné se postavit vnitřnímu systému moci, který vybudovali judaisté v letech 1917-1920."

     • Calembredaine napsal:

      Po vítězství ve studené válce, trvající celých 45 let, se v USA začaly nevyhnutelně rozkládat velmocenské komponenty, spojené státním mechanismem v jeden celek, jež původně sloužily k vítězství v nesmiřitelném souboji se Sovětským svazem a ostatními státy Varšavské smlouvy. Odborníci takový jev velmi dobře znají. Je to trochu podob-né jako ve sportu, kdy po tvrdém boji zpravidla na vítěze dolehne únava. Během řeče-ného procesu, kdy Amerika seděla na kolotoči zbrojních závodů (jako svého času také SSSR), z nějž nedokázala seskočit, aniž by současně nenabourala celou ekonomiku a nevyvolala sociální otřesy, jež by mohly přerůst v občanskou válku. Závody pokračo-valy. Aby se vojenský potenciál nějak využil, byl zde potřebný nový nepřítel. Ve jmé-nu svých hegemonistických cílů zahnali světoví spiklenci Ameriku do ekonomické pasti.
      Co se tedy s Amerikou za patnáct let od vítězství ve studené válce nad SSSR stalo? Za prvé: zůstal jí zachován pouze jediný prvek, vlastní hegemonii velmoci – vojensko-politický. Za druhé: zesílila stagnace průmyslově-ekonomického a urychlil se rozklad finančního komponentu, charakteristického pro velmoc. Za třetí: výrazně se zrychlil proces konfrontace v sociálně-etnografické oblasti a také pád morálně-psychologic-kých prvků.
      Úpadek a nezvratnost procesů, probíhajících v průmyslově-ekonomické, finanční a morálně-psychologické oblasti Spojených států nabyly trvalé podoby, což je stěžejní příznak rozpadu jejich velmocenské síly.
      Jsem pevně přesvědčen, že se americká fašizující judaisticko-zednářská říše dostala do úzkých, takže diskutovat o tom, zda Amerika padne či nepadne, by bylo diletantst-vím. Pád Ameriky je otázkou času. Závisí na tom, jakým směrem se v nejbližších 10-15 letech budou ubírat celosvětové procesy a jaké síly se jich zúčastní. Právě tyto fak-tory podmíní americkou agónii, ale v žádném případě nic nezmění na tom, zda americ-ká říše vrahů a agresorů padne či nikoli.
      Statistická čísla jsou neúprosná! Honzyku Tupej (správné to synonymum pro Jinskej!)

    • weissbach napsal:

     To bych si rád přečetl celé. Je možné to odněkud stáhnout?

 6. Calembredaine napsal:

  oprava: milovníkoj ... A ještě dodám - proč mě vlastně buzerant Honzyk Jinskej napad? Právě proto že je to latentní buzik a plešatec, jak se přiznal. Ale to já tehdy když jsem toto psal netušil – http://www.nwoo.org/2014/09/07/sovetsky-svaz-mezi-svetovymi-valkami-utajovana-fakta/#comment-5703

  • Calembredaine napsal:

   Ještě pro debilka JJ! Cituju:

   "Současný stav americké ekonomiky je doslova otřesný. Zároveň je vražedný pro každou jinou zemi a tím spíše pro samotné USA s tak neblahým systémem řízení. – V Rusku vládnoucí zrádci už od Jelcinových časů soustavu řízení neustále reformují „po americku“. Přitom v Americe momentálně všechno drží pohromadě na dvou vzá-jemně spojených faktorech: Za prvé – že Amerika tiskne tolik dolarů, kolik potřebuje na ucpání díry v bortící se ekonomice, čímž neodvratnou smrt pouze oddaluje. Závis-lost vlády na Federálním rezervním fondu již činí bezmála jeden bilion dolarů ročně! Skutečná čísla o vytištěných dolarových bankovkách USA se drží v přísném utajení, nicméně řada mezinárodních expertů se domnívá, že jde o sto bilionů dolarů. To zna-mená, že Američané si život v přepychu zajišťují na účet ostatního světa, jelikož dolar je světovým platidlem. Za druhé – že vojenská síla jiné státy světa zatím v zahranič-ním obchodě, především s ropou, nutí počítat v dolarech. Podle propočtů firmy Exxon Mobil světová spotřeba nafty v roce 2004 činila denně více než 80 milionů barelů ne-boli 29,2 miliardy ročně. Průměrná roční cena za barel představovala 37 dolarů, čímž světové platby na naftu činí 1,08 bilionu dolarů. Proto se přepočet ropy z dolarů na euro nebo jiné konvertabilní měny rovná pro USA katastrofě. Jenže takové přepočítá-vání je stejně nevyhnutelné, jako rozpad samotné Ameriky. Obyčejní Američané si dosud neuvědomili, do jaké propasti se jejich země řítí. Již několik desetiletí se v USA rok za rokem snižovala výroba zboží (výjimku tvořila jen oblast vojensko-průmyslová) a trh se orientoval na daleko levnější dovážené. Ameriku zaplavily čínský textil, elektronika, elektrospotřebiče, hračky a mnoho dalšího zboží z Japonska, Evropy a jihovýchodní Asie…
   V posledních desetiletích studené války se americká ekonomika nafukovala jak mý-dlová bublina, přičemž inflační dolary pumpovala do spekulací, do tzv. nových tech-nologií (internet; investiční fondy; čachrářské pojišťovací společnosti; finanční a ban-kovní skupiny, propírající špinavé dolary, herny, atd.). – To všechno sice nemělo nic společného s reálnou ekonomikou, nicméně vyvolávalo iluzi ekonomického rozkvětu.
   V červnu 2004 se v USA pořádal pompézní pohřeb čtyřicátého amerického prezi-denta Ronalda Reagana, jehož zdejší masmédia začala označovat za největšího vůdce Ameriky (a naši ruští idioti to ještě papouškují). Jaký výsměch prostým Američanům, jaké ohlupování jejich mozků! Z různých hodnocení vyplývá, že 25-30 procent americké ekonomiky produkuje právě to, co v USA nikdo nekupuje… Je to téměř totožné s tím, co se v SSSR dělo v osmdesátých letech dvacátého století. Zatímco kdysi bylo ještě snadné vrhnout tako-vé zboží do Evropy a následně do zemí třetího světa, v současnosti se vývoz americké-ho zboží výrazně snižuje. Nahrazuje ho produkce z Číny a dalších zemí jihovýchodní Asie, která uspokojuje nejen kvalitou, ale i nízkou cenou v důsledku místní levné pra-covní síly. Když po událostech z 11. září 2001 náměstek minstra financí Paul O’Neill a vedou-cí skupiny ekonomických poradců prezidenta G. Bushe přispěli k odmítnutí předchozí monetární politiky, což by zájmům Wall Streetu zasadilo citelný úder, byli oba oka-mžitě propuštěni.202 Jinak to ostatně ani dopadnout nemohlo, protože zájmy žraloků z korporací a bankovních skupin Wall Streetu jsou úzce spojeny se záměry „Rady tří set“. Ty sledují dezindustrializaci světové ekonomiky, přičemž USA jsou jakousi ja-dernou ekonomickou bombou, jejíž časovací mechanismus již tiká…"

   • Jan Jinsky napsal:

    Jsem nevzdělatelný a tvé příspěvky už nečtu. Žij blaze šílený rasisto.

    • Calembredaine napsal:

     Nikdy není pozdě, Honzyku! Musíš se vyléčit ze své latentní homofilie a plešatismu! Obé se dá řešit! Podávání hormonů, vlasové implantáty apod. Pak pocítíš fyzickou změnu od degenerace negrofilní buzny z chazarizovaným myšením směrem k árijské síle a zdraví ve slovanském duchu! Ale nejprve se vzděleh, abys neplácal a nebyl směšným tu! To je první předpoklad vůle k změně a objevení pravého lidství!

   • Calembredaine napsal:

    Pokračování:

    "Pokusy Ameriky živit hysterii omíláním hrozby mezinárodního terorismu s cílem vyvolat křížové tažení (ve skutečnosti novou světovou válku) proti islámskému světu, ani nesmyslné zvyšování rozpočtu Pentagonu – nic z toho už její ekonomiku ne-zachrání. Tím spíše ji nespasí papírový dolar, jehož skutečná hodnota se rovná čtyřem centům. USA se neocitly v obyčejné cyklické krizi. Zasáhla je strukturální krize celé ekonomické soustavy, jež zákonitě dříve či později skončí naprostým krachem!
    Někdy v letech 2010-2015 bude Čína ohledně HDP zaujímat druhé místo mezi vel-mocemi a možná i zavede zlatý jüan, který se stane platidlem pro bezmála dvě miliar-dy obyvatel více než dvaceti zemí jihovýchodní Asie. V období 2025-2030 rovněž is-lámský svět (57 států s více než miliardou lidí a již dnes s HDP ve výši 1,4 trilionu do-larů) může zavést vlastní společnou měnu – snad zlatý dinár. Je ve hvězdách, jak dlou-ho ještě dolar jako světové platidlo přežije, nicméně jisté je, že v období mezi dvěma stoletými jubilei světové židovské oligarchie – 2013 až 2029 – se zhroutí nejen dolar, ale i celá americká říše jako taková. Místo dnešních USA bude možná několik separo-vaných etnických států.
    Zmíněné procesy mají globální charakter a dotýkají se zájmů všech lidí na světě. – Proto bez ohledu na nesmírnou finančně-organizační sílu „Rady tří set“ nelze řečené procesy zvrátit, protože se ve světové aréně objevili noví hráči, jež nebude tak snadné infiltrovat, jako se to stalo Evropanům a Rusku.Postavení USA se jeví jako beznadějné rovněž proto, že zvláště v posledním století degenerace Američanů přesáhla únosnou míru. Více než kdy v minulosti všechno stojí na imigrantech. Etnická situace je stejná jako v ekonomice, což vede k předpokladu, že jakmile situace překročí osudnou hranici, vypuknou takové nepokoje, jaké svět dosud nezažil. Ti, kdo se do Ameriky dříve s vervou hrnuli, z ní pak budou jako lavina prchat, což spolu s finančně-ekonomickým krachem povede ke konečnému pádu této právem tak nenáviděné země ....".

    • Calembredaine napsal:

     Dokončení:

     "Sbohem Ameriko! Jestliže lidstvo nezachová na tomto světě vyvážený poměr sil, zhyne! Tak zvaný „Metternichův systém“ tvořilo pět evropských monarchií, jež se po vítězství nad Napoleonem rozhodly za každou cenu udržet status quo a dohlížely, aby se žádná ze zemí nestala příliš silnou. Díky této rovnováze se dařilo udržet příznivé podmínky nejen pro zmíněné země, ale i pro ostatní svět. Jenže judaisticko-zednářské kruhy si nedopřávají oddychu, neustále spřádají pikle, podněcují revoluce a provokují války. Bezbřehá chamtivost však v nich zadusila pud sebezáchovy a nebetyčně drzé sebevědomí je vede k častým neúspěchům. Dva hlavní rusofobové a odpůrci Ruska, které i přesto mnozí hlupáci považují za moudré stratégy – vysoký člen judaisticko-zednářského řádu B’nai B’rith, Henry Kis-singer, a člen Trilaterální komise a židovský zednář Zbygniew Brzezinski – více než čtyřicet let rozdmýchávali nenávist k ruskému lidu a naší vlasti, a tím plnili zadaný jim úkol „Rady tří set“. Svou schizofrenickou nenávistí se však nechali unést natolik, že promeškali moment, kdy na scénu vstoupil globální geopolitický a průmyslově-ekono-mický protivník světových spiklenců, Čína, a rovněž islámský svět, jenž začíná nabý-vat charakteru globální síly. Mnohé bude záviset na tom, zda elity Číny, Indie a islámského světa svedou neutralizovat sio-nistické kruhy, jež do nich vrostly v podobě židovských diaspor (hlavně v bankovnic-tví). Hodně také záleží na tom, zda smrtelné nebezpečí Rady dokáží odvrátit tím, že v územních otázkách a ve věci víry nastolí konsens, a že nezapomenou na genocidu, kterou na nich Anglie stovky let páchala.Islámský svět je zatím slabý i z hlediska vojenského, ovšem jedna země již disponuje jadernými zbraněmi a v budoucnu by je mohly mít i další. Rozhodující však je, že islámský svět má to, co Západ již dávno ztratil – sílu ducha i schopnost sebeobětování ve jménu víry, národa a vlasti.
     A co Evropa s Amerikou? Evropa jde slepě cestou, proklestěnou prohnilou Ameri-kou a světovými spiklenci z Anglie. Tím jen plní objednávku „Rady tří set“. Evropa nejprve ze všech sil dotírala na Sovětský svaz a teď na Rusko. Společně s USA a Izraelem participovala na loupežích v Rusku, podporovala a financovala podvratnou činnost páté kolony, ponižovala naši vlast a škodila jí, kde jen mohla, aniž by myslela na zítřek. Ten je pro ni neradostný! Liberální politika prodejné evropské elity žene ná-rody starého kontinentu do otroctví. Evropa stále více žloutne a černá, je čím dál, tím méně bílá. A přesně tak si to světoví spiklenci naplánovali.
     Přijetí deseti nových států východní Evropy a pobaltských zemí do EU a NATO sice ekonomiku západní Evropy trochu povzbudilo, ovšem vždy na účet nováčků. Ti se stávají odbytištěm pro zastaralé zboží a produkci, trhem s levnou pracovní silou a místem pro využití zemědělských přebytků. O ostatních negativních dopadech se může každý přesvědčit sám.
     Po nějaké době se tyto země s neprůbojným obyvatelstvem a řadou nevyřešených problémů stanou břemenem vyspělých států Evropy. Je docela dobře možné, že za 10-15 let bude třeba uvnitř EU vytvořit elitní trojku či pětku, aby se snížily narůstající vý-daje monstra, zvaného Evropská unie. Pak ovšem nelze ani vyloučit, že v letech 2030-2040 Evropa přijde o své postavení jednoho z předních hráčů na geopolitické šachovnici. Pomalu ji hubí liberální nádor. Stěžejní otázka tedy zní – dokážou se národ-ní síly těchto zemí zkonsolidovat pod smrtelnou hrozbou judaisticko-zednářského faši-smu? A Amerika? Jen když se lidstvo sjednotí, dokáže zkrotit zuřivého kovboje, honosící-ho se jménem, jež zdravě myslící lidé právem nenávidí – USA. Současnou Ameriku je nezbytné rozdělit na několik etnických státních útvarů a tím předejít krvavé občanské válce. Kotel plný ras a národů už vře a doba výbuchu se blíží. Pak současně exploduje i americká ekonomika se svým dolarem. Agonie se může protáhnout na 30 i 50 let, což je však pro stát z historického hlediska krátký čas.
     Všechno závisí na řadě faktorů. USA jsou zemí, jež má psychicky silně narušené obyvatelstvo. Jsou státem s degenerovanými vůdci, ochotnými rozpoutat i jadernou válku, budou-li přesvědčeni, že se jim nedostane adekvátního odvetného úderu. USA jsou zemí, na jejím počátku stáli ve značné míře zloději, kriminálníci, prostitutky, vra-zi a nejrůznější šejdíři, kteří sem uprchli před potrestáním ve své vlasti. Genetické od-chylky, způsobené experimenty v „kotli národů“, podmínily deformaci vědomí i gene-tického fondu. Stalo se to v důsledku nepřirozeného míšení krve. Již ve třetí generaci Američanů lze pozorovat symbiózu několika ras a čtyř až pěti národů. Z hlediska pojmu národa tedy Američané nejsou nikým! Nejde o národ, o ná-rodnost, nýbrž o společenství, které dostalo název podle místa, v němž přebývá. Peč-livě vytříděný proud lidí s novým biologickým utvářením, bez národních kořenů a své-bytnosti, krutý a bezzásadový, bez morálních hodnot, s primitivními zájmy a agresiv-ními instinkty, který plyne do USA, už dávno není tím, čím býval. Za dvacet let (1976-1996) bylo v USA zavražděno přes 400 000 lidí, což je sedmkrát víc než jich padlo ve válce s Vietnamem. A v letech 1997-2001 zemřelo násilnou smrtí 480 000 osob.
     List „International Herold Tribune“ podotkl, že než mladý Američan dosáhne 18 let, může v masmédiích vidět 40 000 vražd a 200 000 jiných násilných činů. Mučení a vy-nucování přiznání jsou v USA velice rozšířeným jevem, a počet neprávem odsouze-ných k smrti zůstává vysoký. V Americe vykazují největší počet odsouzených na světě. Věznice jsou přeplněné a zacházení s vězni je mnohdy doslova zrůdné. Propastný rozdíl mezi chudými a bohatými se každých deset let zdvojnásobuje. – Podle informací Amerického centra pro výzkum v oblasti potravin 19 milionů dospě-lých a 12 milionů dětí v USA trpí podvýživou. A to v době, kdy přes 11 procent oby-vatelstva země patří k nejbohatším na světě. Vážným sociálním problémem USA zů-stává také násilí páchané na ženách. Podle statistik je v průměru každých 15 vteřin jedna americká žena fyzicky napadena a ročně dojde k 700 000 znásilnění. Jiným hrozným problémem jsou zmizelé děti. Z údajů FBI vyplývá, že jen v roce 1999 zmizelo v USA 750 000 dětí! Strukturální procesy, vedoucí k rozpadu ekonomiky i degenerace amerického oby-vatelstva, směřující k rasově-etnickému konfliktu, již nabraly nezvratný směr. Součas-níci budou přihlížet krachu světového agresora a vraha národů tohoto světa. Jestliže zůstaneme stranou a nebudeme se na rozpadu této zákeřné země podílet, nemáme prá-vo si říkat ruský lid."

 7. Jaris napsal:

  Calembredaine, mas nejake odkazy na gaunery rady 300? Jmena a jejich plany?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!