Sledujte, jak úžasná GcMAF léčba zabíjí rakovinové buňky v reálném čase.. celostní lékaři kvůli tomuto ohromujícímu průlomu ´spáchali sebevraždu´.

Cervical-Cancer-CellsZdá se, že průlomová léčba rakoviny je důvodem, proč několik celostních lékařů bylo nalazeno „zasebevražděných“ a nyní získává celosvětovou pozornost jako potencionální univerzální léčba pro rakovinu. Nový mikroskopický záznam vydaný First Immune ukazuje tento skvělý lék v akci – lidský protein GcMAF je vizuálně viděn, jak aktivuje tělu vlastní makrofágy, které jsou potom schopny atakovat a zničit buňky rakoviny prsu in vitro.

Zhruba dvouminutový videoklip, který byl zveřejněn na Youtube, odhaluje skutečnou léčebnou sílu GcMAF, lidského proteinu, který tělo vyrábí přirozeně, ale který někteří lidé postrádají či jej nemohou produkovat v dostatečné míře.

Dodáním aktivované verze této substance nitrožilně vědci ukázali, že imunitní systém může být plně ozdraven, aby zničil rakovinné buňky sám od sebe bez nutnosti chemoterapie nebo ozařování.

„Váš GcMAFG umožní vašemu tělu, aby se uzdravilo,“ vysvětluje webová stránka GcMAF.se, provozovaná First Immune. „U zdravého člověka bylo doposud objeveno 11 druhů působení vlastního GcMAF včetně dvou na buňky, tří vynikajících účinků na mozek a 6 na rakovinu. Kromě toho funguje GcMAF jako ´ředitel´vašeho imunitního systému.“

Jak si všimnete na výše uvedeném videu, GcMAF slouží jako energizovaný mechanismus pro makrofágy, aby vyhledávaly a eliminovaly buňky rakoviny prsu. Neuvěřitelná mechanická činnost této substance je ukázána v úžasné jasnosti, a je dále popsaná v přidruženém pojednání nazvaném „Mnohostranná imunoterapeutická působení GcMAF na lidské buňky rakoviny prsu. “

„Fotografie s odstupem času s prodlevou přes 60 hodin ukazuje rakovinovou monovrstvu.. zprvu se měnící ze zvrásněné po hladkou.. jak je rakovina ničena,“ prozrazuje First Immune. „Pak jsou rakovinové ´prsty´také snězeny a zničeny makrofágy.“

 

Celostní lékaři ´spáchali sebevraždu´ kvůli GcMAF, které hrozí, že rakovinový průmysl připraví o živobytí

Zkratka pro Globulin component Macrophage Activating Factor, GcMAF se tak právě stala primárním zaměřením výzkumu prováděném Dr. Jeffem Bradstreetem, M.D., a lékařem z Floridy, jenž byl nalezen, jak plave mrtvý v řece v červnu tohoto roku. Jeho náhlá smrt byla okamžitě ohodnocena jako sebevražda, ačkoli měl v hrudi střelnou ránu což naznačuje, že byl zavražděn. 

Sebevražda doktora Bradsteeta byla pouze jednou z přibližně sedmi dalších, které se všechny udály ve zhruba stejném čase a všechny uvnitř celostně léčící komunity. Dr. Bradsteet a jeho nyní mrtví kolegové byli všichni zapleteni ve výzkumu zaměřeném na potenciál GcMAFu jakožto léčby a léku na rakovinu, který nemá smrtelné vedlejší účinky jako konvenční metody léčby rakoviny.

GcMAF vlastně rakovinu samozřejmě neléčí – pouze poskytuje munici, kterou potřebuje imunitní systém těla, aby vymýtil a vyléčil rakovinu samotnou přirozeným způsobem. A toto představuje hrozbu farmaceutickému průmyslu, který profituje ve výši biliónů dolarů ročně z agresivní propagace šarlatánských metod, jako jsou chemoterapie a ozařování, u nichž obou se ukázalo, že způsobují ještě více rakoviny.

„GcMAF a/nebo orální Colostrum MAF makrofágová aktivační terapie je indikovaná v léčbě jakýchkoli nemocí, kde existuje imunitní dysfunkce nebo kde je imunitní systém ohrožen,“ vysvětluje webová stránka kliniky z Japonska, která prodává orální formu GcMAF.

Kromě rakoviny nemoci uvedené jako vhodné pro léčbu GcMAF zahrnují:

 

Rakovina

Autoimunitní nemoci

Epstein-Barr Virus (EBV)

Hepatitis B virus (HBV)

Herpes Simplex Virus (HSV)

Cystitida

Hepatitis C virus (HCV)

Roztroušená skleróza (MS)

Zánět močového ústrojí (UTI)

Poruchy autistického spektra (ASD)

Revmatoidní artritida (RA)

Endometrióza

Syndrom chronické únavy (CFS)

Borelióza (Lymská nemoc)

Porucha z nedosatku IgA

Myalgická Encefalomyelitida (ME)

Infekce mykobakterie

Parkinsnova nemoc

Tuberkulóza

Fibromyalgie

Lidský papillomavirus (HPV)

Systémový lupus (Systemic lupus eryhematosus, SLE)

HIV AIDS

Horečka dengue

Zápal plic

Bradavice způsobené virovou infekcí

Norovirus

Virus malárie (flu)

Herpes simplex virus (HSV)

Horečka Q (Coxiella burnetii)

Syndrom polycystických vaječníků (PCOS)

Neštovice (varicella zoster virus)

Psoriáza

Infektce dýchacího ústrojí

Ulcerativní kolitida, Crohnova nemoc

Cukrovka typu 1 (T1DM), cukrovka závislá na inzulínu (IDDM)

Cukrovka typu 1,5, latentní autoimunitní cukrovka dospělých (LADA)

 

Čtěte o dalších protirakovinových léčbách z nezávislých médií na AntiCancer.news

Můžete také provést vlastní výzkum jiných typů léčb rakoviny na TruthWiki.org

Zdroje pro tento článek zahrnují:

youtu.be

NaturalNews.com

GcMAF.se

Saisei-Mirai.or.jp

 

Pátek, 28. srpna 2015, autor Ethan A. Huff, kmenový autor

Zdroj: http://www.naturalnews.com/050972_GcMAF_cancer_cells_Bradstreet.html
29 Komentářů k Sledujte, jak úžasná GcMAF léčba zabíjí rakovinové buňky v reálném čase.. celostní lékaři kvůli tomuto ohromujícímu průlomu ´spáchali sebevraždu´.

 1. aragonit napsal:

  Tak toto je správa storočia.
  Niekde okolo trenčína pôsobil doktor ktorý liečil rakovinu podávaním nejakého ruského prípravku na povzbudenie imunity.. Napokon s tým mal obrovské problémy, klika chemoterapeutov šla po ňom.
  Cesta je podpora autoimunitného systému.
  Doterajšiu klasickú liečbu chemoterapiou a ožarovaním treba odrovnať aj s tými čo ju nanucujú ako jediné možné riešenie len pre zisky z toho plynúce.
  Ale mali by byť hromadne žalovaní za genocídu spôsobenú nesprávnou poškodzujúcou liečbou

 2. aaa napsal:

  No dobry, takze lek, ke kterymu se nedostanu. Co kdyz mas zrovna ted nemocnou maminku a potrebujes, aby to vzala zitra. Tak co? A tak to je.

  • Robo napsal:

   Nejesť mäso.
   Jesť len surovú stravu - ovocie, zeleninu, oriešky...
   Jadierka z marhúľ (optimálne vraj 5/deň, ako dieťa som ich ale bez problémov zjedol viac).
   Piť len čistú vodu.

   Akékoľvek jedlo ideálne zo zdroja čo najbližšie miestu bydliska.

   Ak to ai nezaberie, iste tým nič nepokazíš..
   Tých rád je ale na nete viacej, praktikoval by som asi len tie, ktoré iste neublížia.

   • jik napsal:

    S něčím souhlasím, s něčím ne. Maso zrušit - souhlas, ale zrušit také mléko, mléčné výrobky, brambory a z velké části i ovoce. Co vlastně jíst? Obilniny (i knedlíky), luštěniny, kořenovou zeleninu. Také bych se poohlédl po Tepperweinově směsi, nebo bych si denně dal špetku jedlé sody. Velmi důležité je NEŽRAT! a snížit spotřebu jídla. Potom tak co 3 měsíce klystýr, raději hned 2-3 za sebou. A nejdůležitější - dvě hodiny ostré chůze DENNĚ (nejezdit autem).

    • Robo napsal:

     Jedlá sóda áno!
     Niekde som i čítal, že aplikovanim priamo do ložiska nádor zlikvidovali. Pôsobí tým, že je zasadita a nádor je v podstate kyslá huba..?

     • eM napsal:

      Nádor bují tam, kde se usadila plíseň v důsledku překyseleného organismu. Jedlá soda je zásaditá, a když se aplikuje přímo na místo, plíseň způsobující bujení odumře, a nádor se velice rychle vstřebá, a bujení okamžitě zastaví.

   • Petr napsal:

    Robo, bydlim docasne uprostred vinic a sadu, zrovna minuly tyden tu srikali chemii. Kdyby mi v tu chvili nekdo dal Vasi radu, tak mu i to jabko naperu do riti.

  • ing. Josef Vodvárka napsal:

   Pepa.
   aaa nejsi sám(a), kdo cítí beznaděj. Nejen na těchto stránkách se dočteš
   jak tento svět funguje a že cesta k nápravě je jediná.- co nejvíce lidí musí pochopit a chtít změnu, skoncovat s otroctvím !
   Např. lidé sledují kovbojku kde se kvůli napajedlu pro dobytek vyvražďují
   navzájem dvě rodiny. Prý historie. Nikomu nedojde že necelých 250 let. A že tohle má "americký" národ v krvi dodnes !!!
   Než ztrácet čas se sračkami z Hollywoodu, je lepší získat informace.
   Doporučuji knihy Michaela Morrise, Jan Van Helsinga, Martina Herzána, Johna Virapena, Gerharda Buchwalda, Roberta S. Morse, Tomáše Kašpara atd.
   Filmy Léčba rakoviny zevnitř, Zakázané léky na rakovinu, Útěk před lékem,
   Největší podvod v dějinách lidstva, Proč to na svět sprejují, Válka proti demokracii, Rozkvět, Neviditelná říše, Nový světový řád definován ........
   Když někdo pochopí, nastane obrovský problém. Lidé okolo nejen že nechápou, ale dokonce takové informace odmítají. Kolikrát jsem slyšel : "No jo, tak za to můžou zase ty tvoji bankéři ...." nebo "Já věřím doktorům, protože to pět let studovali".
   V životě pro mě rodiče vykonali mnoho, největší pomoc poskytli než zemřeli.
   Rakovinový holokaust zkrátil život mým rodičům, nejen za ně, za všechny oběti této šílené zrůdnosti nenechám se odradit od šíření těchto informací.
   Často se však dostavuje pocit, že s houpacím koněm je lepší domluva.
   Lidstvo svojí stádností si škodí samo sobě.
   Toto mohu tvrdit na základě vlastní zkušenosti.
   Když jsem seděl naproti primáři onkologie, zeptal jsem se :
   "Pane doktore, po ozáření budu mít spálenou tkáň, jak dlouho bude trvat
   než se obnoví a bude potom fungovat normálně ?"
   Bílý plášť s pěti akademickými tituly začal koktat: " ...hm...hm, budete ozářen podle amerických standardů" !!! Poděkoval jsem a odešel.
   Vrátil jsem se za dva roky a primáři předložil výsledky vyšetření (markry -všechno nula).
   Moji prosbu o naskenování (chtěl jsem si to sám zaplatit) zbaběle odmítl: "Je vidět, že to není nic agresívního, stejně to tam máte, někdy přijďte a nechte se ozářit". Na chodbě se však začala se mnou bavit "sestřička" : "Fandím Vám a držím palce, když vidím ty lidi jak jsem jdou jako na porážku, tak bych je mlátila po hlavě, ať se proberou ! Tohle ale panu primáři nemohu říct, on by mě vyhodil z práce. " Kouzelné a smutné zároveň, že ?
   Na závěr zdůrazňuji !
   Nejsem šílenec odsuzující všechnu klasickou medicínu
   a slepě obhajující alternativní medicínu.
   Prostě již několik let pátrám jak a proč klasická medicína (ne)funguje.

   • Vaska napsal:

    Toto není jediný případ kdy se ty svině pokoušej zatajit jiné metody (na kterých nevydělaj) , Pro příklad nemusíme chodit ani moc daleko - v roce 2000 až 2001 se u nás propírala devitalizace dr. Fortýna - zájemci o informace to mohou dohledat na internetu - informace tam ještě jsou..Jsou lidi kteří legalizaci této metody nevzdávaj viz - http://jiribata.blog.idnes.cz/c/210993/Trestuhodny-hazardaneb-penize-maji-prednost.html a našel jsem toto - jestli je to pravda tak se jedná o zločin - píše se tam že několik pacientů navzdory všemu tzv 1. kolo zkoušek přežilo - což zatajili a tvrdili že neučinkuje - http://sinagl.cz/domaci-zpravodajstvi/4953-priciny-proc-se-stale-mlci-o-devitalizaci.html

   • Paul Durham napsal:

    Klasická medicína funguje na bankovky, to jsem vypátral já po dlouholetém pátrání. Podle toho to také vypadá. Včera měl pohřeb soused, kterému operovali kyčelní kloub ( zbytečně ) - měl rakovinu, kterou mu ovšem nediagnostikovali. Za vyšetření krve na markery raka dostane špitál od pojišťovny pár stovek či tisíc, no a taková operace přinese na účty nemocnice řádově statisíce. Není to úžasný systém ?

   • Henrich napsal:

    Uplne s vami suhlasim. Sam som stratil jedneho z mojich rodicov. Bojovali sme do poslednej chvile...
    Natlaky na pacientov su neskutocne.
    Ked vam doktor povie ze ked nezoberiete chemoterapiu, tak zomriete... vystrasi vas to k smrti... doslova..
    Kazdy vie ze preco to este aj teraz doktori tak vrelo odporucaju... Hoci tam nevidia nadej... Maju zviazane ruky... Alternativnou liecbou sa nevydaju, lebo nemozu... skoncili by v base.
    Takto odporucia, to co maju... chemo, ozarovanie alebo operaciu.
    A nic sa im nestane ked paciet umrie.
    A nehovoriac o tom ake provizie dostavaju za chemo..
    Ludia sa prebudzaju... ale nieje koho obvinit... kto za to moze?
    Amerika? Kto v Amerike? Vlada? A co urobis s tym?
    Smutne je ze nic... mozes tak maximalne neposluchat doktorov a sirit pravdu dalej a dufat ze raz ... uz nik nevezme chemoterapiu

    • proud napsal:

     Pravdivy a uprimny.Kdo za to muze? Najdes,ale zatim na nej nemuzes.Proto jsme tady,abysme koumali co a jak s tim..........

  • Paul Durham napsal:

   Navrhuji vám poslat na tu japonskou kliniku e-mail a získat informace. GcMAF prodávají takže bude mít nějakou cenu , třeba to nebude víc, než stojí Škoda Octavia Fresh.

  • Jirka napsal:

   Tak hned zítra nasadím Protokol 2000 (MMS1 a MMS2).
   Nebo Protokol Dr.Brewera s CsCl, také hned zítra.
   Chemoška je sprostý zabiják lidí a navíc prodlužuje utrpení, což je další přínost peněz pro hajzlovskou Farmacii, které stále beztrestně doslova vraždí.
   Jirka

 3. Algaida napsal:

  Dnes se všeobecne tedy globálně tají, že ta nemoc je léčitelná stejně jako cukrovka a to ze dvou důvodů: a) zkrachoval by obrovský vylhaný farmaco business
  b) ti tzv. investoři , kteří jak sami říkají už 3000 let pracují na tom, aby rozdělení 1% vládci a 99% otroci fungovalo potřebují tzv. odlidnění planety - depopulation. A ti samí lidé si platí vědu, která lék 'nemůže' najít a pokud ho někdo najde skončí jako ten americký lékař

 4. Jan Jinsky napsal:

  Takový profesor Holý chudák bádal celý život, aby vymyslel antivirotika. A přitom stačí nasypat jedlou sodu a je to...

  Určitě při těchto nemocích pomáhá úprava životního stylu a stravování, o tom žádná. Ale není to všelék.
  Plus za posledních cca 20 let se přežití s rakovinou výrazně prodloužilo a stoupl i počet vyléčených. Kde jen ti zlí kapitalističtí soudruzi doktoři udělali chybu?

  • Valduk napsal:

   Natos přišel sám, Blafomete, nebo ti to někdo nakukal?:)

   • Jan Jinsky napsal:

    Valduku, jsi v čestné společnosti Montisana, Jinské a Calembredaina. Parta kreténů, co umí jen nadávky. Nebudu tě dál rušit reakcemi na tvé příspěvky. Žij blaze ve svém podivném světě.

    • Calembredaine napsal:

     Odstraněno z důvodu zbytečně velké agresivity komentáře

     • Valduk napsal:

      Dík! A až ho jednou najdeš, snad se ti to podaří - držím palečky, tak mu dej jednu pořádnou "hlavičku" do tý jeho škaredý makovice oplešalý i za mě!:)

    • JJ49 napsal:

     Už jsem ti to napsal jednou, ty hlavo skopová! To nejsou nadávky, to je diagnóza! Léčit z kreténismu by ses měl ty!
     To ti radí tvůj "zkurvysyn"!

 5. Lekno napsal:

  Staci si precitat knizky od: http://www.nespechejtedorakve.cz a najdete odpovede na pricinu/diagnostiku/liecbu/historiu k tejto rakovinovej tematike.
  knihy od Tomas Kaspar su udajne niekde na ulozisku dostupne.

 6. pavel napsal:

  Jojo,jinsky to je dilo.

  • Valduk napsal:

   Odstraněno z důvodu zbytečně velké agresivity komentáře

   • JJ49 napsal:

    V zájmu bezpečnosti Jinskýho, doporučuju sanaci jeho výblitků jako ochranu slušných lidí před provokacemi vyvolávajícími agresivitu z důvodu dočasné fyzické nedosažitelnosti výše jmenovaného!
    Je zjevné, že tento humanoid je postižen nejen na těle ale hlavně na duši. Patrně byl tak vychován nebo se za něco mstí a proto dráždí své okolí provokováním což nemůže nechat chladným nikoho se zdravým rozumem.
    Je to psychopat nebezpečný sobě a svému okolí!
    Admine zachraň Jinskýho, je to nemocný člověk!

 7. věštec napsal:

  Před deseti lety jsem měl pejska, čubičku malého knírače. Asi ve třinácti letech ji propukla rakovina mléčných žláz. Nádor na břiše ji narostl tak, že ho měla téměř až k zemi, ten nádor měl rozměry jako by měla na břiše polovinu velkého pomeranče. Tehdy jí vetrinář naordinoval nějaký injekční přípravek na posílení imunity s prognozou, že se nádor zmenčí a možná i seschne a odpadne, prý se to tak někdy i stává. Ty injekce dostal celkem tři, vždy jednu za týden, cena za injekci a kontrolu do 300kč. Za ty tři něděle ten nádor změnil tvar z té zmíněné poloviny velkého pomeranče na tvar malé seschlé hrušky a moc nechybělo aby odumřel a odpadl, ale veterinář říkal, že už jí další injekci nedá že je to hodně velký záber pro organismus, a tak že nádor nakonec přežil a po čase zase začal trochu růst, čubička se dožila dalších dvou let, celkem do jejích patnácti. Z toho plyne že nějaké léky na vybičování imunity existují a že imunita si hravě dokáže s některými nádory poradit a že jejich cena je směšná.

 8. kedarus napsal:

  S rakovinou je to cele podvod.Vemte si metastazy.Mate rakovinu treba jater.A doktor Vam bude tvrdit ze se par bunek z jater utrhlo a krvnim recistem metastazoval
  mozek,slinivku a streva.
  Co je to za kravinu?Jak se muze zdegenerovana jaterni bunka usadit v mozku a prinutit ho aby degeneroval taky?Jsem nevedel ze si organy mezi sebou bezne meni bunky.

 9. Slobodný vysielač sa k tejto téme často konštruktívne vyjadruje http://pohov.sk/radio

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!