Barrie Trower – Rizika záření mobilních sítí na lidský organismus

mobil

Americký odborník, který se účastnil vývoje mikrovlnných zbraní v armádě USA, Barrie Trower, vypráví ve třech 10 minutových videích, že frekvence elektromagnetického vlnění, která byla zvolena pro přenos signálu mobilních telefonů a bezdrátových sítí Wi-Fi, je ta nejhorší možná, protože má destruktivní účinky na živé organismy. Tato skutečnost již byla mnohokráte potvrzena, ale stále je většinou populace a příslušnými úřady opomíjena.

Další info od B. Trowera: http://www.nwoo.org/?s=trower
2 Komentářů k Barrie Trower – Rizika záření mobilních sítí na lidský organismus

 1. sfgh napsal:

  nwoo neni konspiracni web, viz
  http://youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE

 2. pavelka70 napsal:

  Topící se stébla chytá..., zde jsem něco nadhodil, můžete, ale nemusíte věřit.
  http://www.milanhein.cz/baroqal.php
  http://www.bioprotectcard.com/
  http://www.zahady-zdravi.cz/zdravy-zivot/ostatni/jak-se-ochranit-pred-elektromagnetickym-zarenim
  ... ja osobně mám v plánu, síc pozdě, ale grafitový prášek do Primalexu, hustej, oholit stěny od všeho, co je v bytě, pak touto černou emulzí natřít strop-stěny, jednou nebo dvakrát, až to zaschne, štvercové měděné plíšky 6x6cm pribít na emulzi ve spodní části tak dvě na každou stranu, předtím na plíšcích udělat cínem pájecí bod pro uzemňovací drát, třeba 1,5mm, nakonec vše dát do původního stavu -probílit na bílo, nebo jinak, a vysušit.Nacínované dráty je potřeba uzemnit hned do podlahy - až do země 60cm hluboko zarazit kulatinu s pájecím bodem. Každý drát osvé!! Nespájet mezi sebou!
  Teď to druhé: Na okna musí jít speciální stínicí záclona, někdy používaná v rtg centrech, síc drahá, ale je na furt. Tohle je návod pro RD. V paneláku zemníme grafitem i podlahu (!) Nouzově svedeme k vodovodu, nebo jak se dá.Pánové, tohle bude fungovat za jistých pravidel: 1.vlastní mobil vypnutej, wifina taky, na noc jističe poudu vypnout. Na spaní musí být elektromagnetické TICHO! 2.když to nefunguje, aspoň máte pocit, že jsou vyčerpány všechny možnosti. 3. Kdo se s tím nespokojí, může skusit "zemljanku". Tam nejsou žádné dráty, jenom zemská energie, tudíž prospěšná. Nesměju se! 4. Nic jsem neměřil, ale doporučuji to těm, co mají možnost a prostředky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!