Trump: Důkazy poukazují na to, že Obama ISIS ochraňuje

082115trump2Trump je podle Pentagonu blíže pravdě, než si uvědomuje. Skutečnost, že Obamova administrativa ponechává známé výcvikové tábory ISIS na pokoji, podle presidentského kandidáta Donalda Trumpa naznačuje, že Bílý dům tuto teroristickou skupinu ochraňuje.

No, jako president byste měl ty výcvikové tábory vymlátit, to je jednou dané, a je neuvěřitelné, že to neděláme, ač víme, kde jsou,“ řekl v Show Michaela Savage. „Není to skoro jako, kdybychom ty lidi chránili?“

Trump je blíže pravdě, než si uvědomuje; tajný dokument US vlády získaný Judical Watch odhaluje, že US a další národy NATO úmyslně v Iráku podporovaly al-Kaiídu, která se přetvořila na ISIS, a další islamistické extremistické skupiny, aby svrhly syrského presidenta Bashara al-Assada.

„Salafisté, Muslimské bratrstvo a AQI (al-Kaiída v Iráku) jsou hlavními silami, co pohání v Sýrii povstání,“ konstatoval dokument Pentagonu. „Západ, země Zálivu a Turecko tuto opozici podporuje, zatímco Rusko, Čína a Írán podporují Assadův režim.“

ISIS rychle vyrostlo z al-Kaiídy v Iráku, jakmile si v roce 2013 v Sýrii urvala území.

„8. dubna 2013 vydal Islamistický stát Iráku (ISI) – čili Al-Kaiída v Iráku – nahrané audio-poselství svého vůdce Abu Bakr Al-Baghdadiho, na němž oznámil, že syrská džihádistická skupina Jabhat Al-Nusra (JN) je jen rozšířením ISI (Islamistického státu Iráku) do Sýrie,“ ohlásil Institut mediálního výzkumu Středního východu. „Al-Baghdadi oznámil, že už se nebude používat názvů ISI a JN, ale místo toho vyhlásil oficiální fúzi těchto dvou skupin pod názvem ‚Islamistický stát Iráku a Al-Shamu‘ (rovněž známý jako ISIS).“

Podle tureckých vojenských činitelů byli počátkem roku 2015 nachytáni turecký ministerský předseda a US spolu se spojenci z NATO, jak dodávají al-Kaiídě a ISIS zbraně náklaďáky směřujícími do Sýrie provozovanými zpravodajskou agenturou této země.

Ministerský předseda Ahmet Davutoglu zakázal médiím referovat o třech náklaďácích prohledaných Všeobecným velitelstvím v Gendamerie, v nichž našli 45 až 55 střel čili raket, 30 až 40 kontejnerů s municí včetně minometných nábojů a protileteckou munici Doučka.

„Tyto náklaďáky vezly zbraně a zásoby teroristické organizaci al-Kaiída,“ konstatovala zpráva Všeobecného velitelství v Gendarerie.

Davutoglu rovněž odstranil z úřadu veřejného prokurátora Aziz Takeie za to, že tuto prohlídku nařídil, a i 13 vojáků do toho zapojených bylo obviněno ze špionáže, což je trestné 20 lety vězení.

„Ač tento skandál hluboce zemi rozdělil, rozhodla se vláda pro svou oblíbenou taktiku mlžení,“ hlásil turecký žurnalista Fehim Tastekin. „Soud v Adaně zakázal všem psaným, vizuálním a internetovým mediálním kanálům, aby referovaly o zastavení a prohledání těchto náklaďáků nebo aby to komentovaly.“

„Veškerý on-line vystavený obsah o tomto incidentu byl smazán.“

Kromě jednoho videa, které je k dispozici zde.

Kit Daniels

Prison Planet.com
September 4, 2015

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/255849.html

Včerejší zdejší český článek podle amerických zdrojů, který se pozastavuje nad zákazem bombardovat výcvikové tábory ISIS a dalšími podezřelými okolnostmi: Amerika ochraňuje ISIS: Pentagon neútočí na výcvikové tábory Islamistického státu
6 Komentářů k Trump: Důkazy poukazují na to, že Obama ISIS ochraňuje

 1. revolution napsal:

  zabavuji se zbrane a strelivo konecne dobre spravy uhersky brod tak to tu mame.
  21

 2. pavelka70 napsal:

  dobré správy? jak pro koho, totiž zbraňové amnestie, nebo násilné zabavování zbraní a střeliva, se může běžnému občanovi vymstít v pozdější době, když ho v případe společenského chaosu a zmatku, který nastane v příštích letech, (to garantuji), neochrání žádnej policajt, nebo "uvědomělý" voják. Ti budou chránit přednostně jen solventní občany, - a politiky samozřejmě.

  • Valduk napsal:

   Bez výcviku ti je kvér ve škarmě stejnak k hovnu! Akorát s ublížíš, případně ten kvér posílí ty co tě s ním v ruce zabijou, což pro vycvičený kajdisty je hračka:) Museli bysme začít budovat výcvikový lágry! proč KáKáKáčka v Alabamě a Mississippi budujou v letních táborech pro děti a mládež na prvním místě vždy střelnice? A na druhým pak různý prolejzačky, plaziště a další prvky předvojenskýho výcviku?

   • Valduk napsal:

    Kdežto u nás zrušili i brannou výcovu na základních školách! Asi věděli proč:) (neberu tu obnovenou, kde se učej leda jak rozpoznat signál "chemický útok" od požární sirény):))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!