CzechNEWS TV – Zprávy 7.9.2015

cntvPetr Richard Ortek a 31 minutový souhrn aktuálních událostí – Čína poslala válečné lodě do vod Spojených států! - USA jsou nervozní. Netuší, co dělá Rusko v Sýrii - Pouliční válka na Lesvosu, agresivita útoků proti bezpečnostním složkám vzrůstá - Do Evropy pronikly jako uprchlíci přes 4 tisíce bojovníků IS - Lži o utonulém syrském chlapečkovi media chrlí dál - Proud běženců přes Srbsko se zvýšil na 5 000 denně - Robert Fico: Slovensko nesouhlasí - Vystoupení Radima Fialy - Další informace o imigrantech
12 Komentářů k CzechNEWS TV – Zprávy 7.9.2015

 1. jenda napsal:

  Pán se nám probudil tak ano přeji více nám všem pánovo komentů než Šluknovským obyvatelům kam míří částky zasílané z celé ČR a jsou hlavně používány zde pro naši komunitu Šluknovsko a mně nezbývalo než od nás lid v celé ČR upozornit. Nic nemám proti pánovi ale celá ČR platí pro hlavní účel pána a to dělat zprávy pro svůj region.

 2. Marie napsal:

  Pane Ortek: proc mluvite o neschopnosti ci nerozhodnosti vlady, kdyz dobre vite,ze cokoliv delaji nebo nedelaji, maji nadiktovano!

  Nac lidi chodite na demonstrace? Je potreba vladu pochytat a vsechny imigranty vyhostit. Az bude postarano o kazdeho ceskeho obcana v nouzi a zbude jeste neco, teprve to muze jit na pomoc jinym.

 3. Svobodný napsal:

  Tak až pojedou američani ze cvičení tak si můžou nějaké ty imigranty odvézt do německa když tam stejně chtějí. Všichni politici mluví o tom že je potřeba řešit problém v jejich zemích ale nikdo nedodá že za to můžou Státy(proč asi?) a že oni by se o ně měli postarat nejvíce a pak země které jim dobrovolně či nedobrovolně pomáhali včetně ČR která do těchto zemí posílala munici. Nikdo v Evropě není nevinný. 160tis migrantů je jedno okresní město, tak jim dejte půdu a nějaký stavební materiál a nějakou základní pomoc třeba někde kde je malá či žádná hustota zalidnění a ať si tam žijou po svém a ti co to nebudou chtít příjmout se prokáží jako lidé co nehledají nový život ale něco jiného a ti se odvezou zpátky a máte po problému. Fico řekl netvár me sa že nevidíme příčiny tochto javu. Tu příčinu už ale nezmíní. Každá mince má dvě strany podporovatele imigrace i odpůrce ale ta mince patří světovládě...vše toto bylo předpovězeno, je to řízený rozpad evropské unie, ekonomiky, sociálních systémů a i to že všichni křičí že OSN nefunguje ale ono nefunguje schválně protože OSN=Světovláda. Nejen že Schapiro má zaplaceno několik mávačů konvoji ale i politiky aby hulákali pro i proti imigraci a budovali mezi vámi vzájemnou nenávist. Nechoďte na demonstrace protože jim je jedno co křičíte ale že křičíte a že vidí jakou mají nad vámi moc a jaký z nich máte strach a proto v tom budou pokračovat.

 4. Pravdomluv napsal:

  Satrapové totiž nesmí ukazovat prstem na své lenní pány a vládce! Fico tedy jen naznačuje, páč na přímý vládcův dotaz č že to trepe by moh ihned opáčit, že samozřejmě myslí SSSR a jeho politiku dekolonizace:)))

 5. rur napsal:

  Tuším že ve filmu Potomci lidí je to pěkně ukázáno...jak to bude.
  Všechno mi to vlastně připomíná sci-fi filmy, a už je to realita....chybí už jenom terminátor od DARPY kterej to vyřeší.

 6. Svobodný napsal:

  a na toto se dívají a necháváme dívat naše děti..jaká myslíte že je čeká budoucnost? A nemyslete si že to na vás i vaše děti nemá podvědomý vliv...

  https://www.youtube.com/watch?v=fGvIkc0tdpI

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!