Ukrajina a USA postaví stěnu v Azovském moři

ukraina-i-ssha-727-4327123První zástupce vedoucího Státní pohraniční služby Ukrajiny Vasilij Servaťjuk v pondělí na tiskové konferenci hovořil o plánech Kyjeva vytvořit s pomocí technologie USA systém pro boj s nebezpečím v Azovského moře. "Vzhledem k aktuálním hrozbám jak v Azovském moři, tak i v jiných oblastech... jsme vypracovali následující plán, který předběžně nazýváme Mořská stěna," - citují RIA Novosti prohlášení Servaťjuka.

Podle jeho slov při rozpracování tohoto projektu byla zvláštní pozornost věnována systémům včasného varování a studovaly se zkušenosti jak ukrajinských, tak i zahraničních výrobců těchto systémů.

"Jednou z takových podle našeho názoru možných variant je použití zařízení a technologií, které nám nabídla americká společnost. Studovali jsme zkušenosti, zároveň s tím jsme vypracovali možné varianty a naši specialisté studovali možnosti tohoto systému v místech použití," - informoval úředník a sdělil, že k realizaci tohoto projektu se Kyjev chystá získat americkou firmu AERO CRAFT.

Připomeňme, že v současné době Ukrajina také pokračuje na hranici s Ruskem v realizaci projektu Evropský val, který se dříve jmenoval Stěna. Podle tohoto projektu bude na souši mezi oběma zeměmi vykopán příkop hluboký dva a široký čtyři metry, instalovány systémy opticko-elektronického sledování a postaveny věže.

Zdroj: http://politrussia.com/news/ukraina-i-ssha-727/
9 Komentářů k Ukrajina a USA postaví stěnu v Azovském moři

 1. Justass napsal:

  Ti Ukři jsou už zoufale směšní.

 2. Robert napsal:

  Nebo též: SMĚŠNĚ ZOUFALÍ

 3. Petr366 napsal:

  Vyhozené peníze.Nemaj co žrát.a v zimě budou mrznout.Komici.

  • martin bareš napsal:

   Petře bohužel to zaplatí Evropská mUmie. Kdybychom se na hlavu stavěli, politici ani nemrknou. Snad Boguš Sobotka a jeho dvojník v parlamentě utrousí nějaký slint. A kdyby tady bylo sto milionů uprchlíků, teroristů a výletníků z arabských zemí. To samé.

   My na to přece máme. Furianti . A chalupu a chalupu dostane od.......

 4. Rudolf napsal:

  No nechte bejt - přece když všechny svoje a americké fašisty do toho moře nahážou, tak z toho může být pěkná kupa.

 5. Marek napsal:

  Jak už jsem někde psal. Azovské moře je pro všechny státy vyjma RF jezero se slanou vodou. Koho RF nepustí přes Kerč, ten má smůlu. Ochrana pobřeží bez loďstva je směšná. Na Bastion ještě úkáčka i s ssa pomocí dlouho mít nebudou.

 6. stefan goga napsal:

  Skoda ze sa zbural ten Berlinsky aj nase ostnate draty. EU by ich mohla pouzit a prelozit o kusok dalej a cast pozicat UKRAINE.

  • JJ49 napsal:

   Ukáčka už vymysleli stěnu na souši, teď stěnu na moři.
   Doporučoval bych to ještě přikrejt deklem svrchu!
   Musím to navrhnout Jacovi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!