11. Září – Nový Pearl Harbor – 2. část

UStitle3c

Druhá část 5-hodinového dokumentu z r. 2013, který dokonale vyvrací argumenty zastánců oficiální verze, tzv. „debunkers“ a shrnuje výsledky 12ti letého pátrání po skutečném průběhu těchto událostí. Rozhodně nejlepší dokument o 11. září 2001, co jste kdy viděli. Tato část se zabývá Pentagonem, Letem 93 a obsahuje asi třetinu části o "dvojčatech".
2 Komentářů k 11. Září – Nový Pearl Harbor – 2. část

  1. Petr Gabriel napsal:

    Typicky americké-zeširoka rozebírat nepodstatné informace, které veřejnost nakonec odradí od posouzení události 911, které připravila armáda USA a zveřejnila na svém internetovém zpravodaji ihned po naměření technických údajů na spáleništi Ground Zero. Které to jsou? 10 na 5 V/m na vrcholu elektrického pole, 4000 A/m na hrotu magnetického pole, což jsou údaje o vytvoření EMP, k jehož vytvoření musela být minimální hodnota 1 Mt TNT termonukleárního výbuchu! Toto je jen základní hodnota pro roztavení ocelového jádra budovy do výšky 80 m, ale štěpící průběh již vytvořil i velmi potřebné tritium, z něhož vznikly další hodnoty-více na mém blogu.

  2. Martina napsal:

    skvela prace, dekuji za titulky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!