Kevin Galalae – Metody depopulace

galae

Kanadský výzkumník, nezávislý novinář a aktivista rumunského původu vyjmenovává ve svém 25ti minutovém videu všechny nejdůležitější metody depopulace, které představuje jako nástroje globálních gaunerelit na kontrolu počtu obyvatel planety. Flourizace vody a potravin, GMO, chemtrails, drogy, antikoncepce, očkování, umělé choroby, hnutí LGBT, struktura zákonů, zrovnoprávnění žen na trhu práce, mediální programování, dluhové pasti, to všechno jsou metody aplikované dle podmítek konkrétního státu, ale za jedním účelem.
13 Komentářů k Kevin Galalae – Metody depopulace

 1. Jan Jinsky napsal:

  Tak od roku 1945 se nejake elity snazi o depopulaci. A pocet lidi na planete se za tu dobu skoro ztrojnasobil.

  Ten pan bud nems pravdu a nebo ty elity nekde udelaly chybu. Jak tomuhle muze nekdo verit?

  • Josef Švejk napsal:

   Elity došli k závěru, že depopulaci bude nutné zrychlit:
   Řecko zadrželo loď s humanitární pomocí pro uprchlíky v Evropě. Uvnitř bylo 5000 brokovnic a půl milionu amerických nábojů!

   • weissbach napsal:

    :-) To bylo na bažanty.

   • Borat napsal:

    A ještě přesně naváženej a napytlovanej americkej brouk jsi zapomněl uvést.

    • Robo napsal:

     Niekto sa sám z tej hypnózy ani nieje schopný dostať, však, Borat?
     Bohužiaľ, práve taký sú si sebou obvykle najviac istí (druhá možnosť je, že sú platení, aby boli za debilov. Vlastne je aj tretia, to by si tu ale nepísal).

  • to je jedno napsal:

   Pane Jinský, já tomu věřím, ale úplně to neodsuzuji... Planeta Země prostě není nafukovací, a my Homo Sapiens nemůžeme být takoví sobci, že zabereme veškerý životní prostor ostatním formám života, což děláme (dnes se to týká spíše zemí 3 světa). Jenže nesouhlasím s depopulační agendou NWO. Je zde jedna hodnota, hodnotnější než život, a to je svoboda. Oni zatím se snižováním lidské populace nic nedělají - prvně postaví chudé lidi (5,5 miliardy) proti bohatším středním vrstvám na Západě, které vyžadují demokracii. Nu a až demokracii a vzdělanost středních tříd zlikvidují, vypustí na Zemi různé nemoce, které se o populaci lidstva postarají... Připadne mi to skoro zákonité...

  • Radek napsal:

   Nečteš,nevíš! 2.světová válka byla součástí plánu a nejen ta!!! Ve všech válkách jsu USA zainteresovaní a mají k tomu své důvody.Šíření pravdy a lásky to není, přesto to hlásají!!! USA jsou Satanem ve zdravé společnosti, chceš-li rakovinou!!! Nedostatek poznání je kořenem všeho zla!! Toť slova klasika!!! Je to rozjetá mašinérie a bude to velký a tuhý boj!!! Neustále se řeší AIDS a kdo řeší rakovinu, která má na svědomí miliony životů!!

   • blázen napsal:

    Čtením blbostí se nic nedozvíš. Jo jasně ve všech válkách jsou zainteresovaný usa takže i ve stoleté, ve válce růží a hromadách dalších? Jseš si tím jist? Nebo tvoje znalosti nesahají dál než je délka tvého života. Věci jsou mnohem složitější.

   • Jaris napsal:

    Radku, ja bych spise ukazala prstem na Izrael. Ten ma totiz US pod svou podrazkou. Izrael rekne Americe, "skoc!", a Amerika se obratem s poklonou do pul pasu zepta, "prosim, jak vysoko?"

  • Karel Varel napsal:

   Opravdu?A co vymírající evropa,ta nestačí?

 2. Definitiva napsal:

  Jinský nerozlišuje, nie je schopný zmyslových vnemov, ani ich vyhodnotenia.
  Genocída sa týka v tejto etape bielej rasy, Slovanov. Populačná krivka v Rusku po VOSR, počas ZSSR, od 1991 do nástupu Putina a za Putina. Podľa spôsobu vládnutia sa menil aj stav populácie, za Putina začal prírastok obyvateľstva.
  Slovanská Európa do 1989 a po 1989.
  Vývoj v USA, prisťahovalectvo, plynulá katastrofa bieleho človeka.
  Španielsko, Francia, Británia a po nich neskôr aj Nemecko, Švédsko a Západná Európa, biely človek bude zriedený a prevalcovaný islamom.
  To isté sa deje aj na Slovensku, cigánsky prisťahovalci žijú z humanity, aj do r.1989, aj po ňom a za niekoľko desaťročí si zvolia demokraticky svoj parlament a vládu, aj socializmus aj demokracia podporujú parazitovanie menšiny na práci a produkcii väčšiny.

  V prírode platí, že prežije ten, kto sa dokáže najrýchlejšie rozmnožovať. To znamená, že kto sa pomalšie rozmnožuje a má intelekt na prežitie, ten si musí určiť pravidlá hry na prežitie svojej populácie, musí fungovať negatívna selekcia: spoločenský parazit čo sa nedokáže prispôsobiť a zapojiť do spoločnosti. ten sa musí prestať rozmnožovať, nesmie byť podporavaný, pritom mu nikto neupiera právo na život z prostriedkov, ktoré nadobudne prácou pre spoločnosť. Humanizmus je -izmus, tako aj rasizmus, fašizmus, feminizmus,... a slúži na vynucovanie poslušnosti jedincov a celých národov.

  Dnes pravidlá hry určuje anglosaso židovská civilizácia, otrokárska a koloniálna spoločnosť, ktorá nemá alternatívu slušného života pre ľudstvo ako celok. Alternatívou slušného života je jedinca Staro Slovanská civilizácia, ktorá odmieta otroctvo, nepácha genocídy okolitých národov, ale ich podporuje, základom spoločnosti je rodina, správa vecí verejných je spoločná, pôda aj lesy patria spoločnosti, obščine, štátu a nie privátnym hyenám, Staroslovanská civilizácia mala systém volieb zdola nahor, keď ešte Grécko nebolo ani na mape, Slovania praktikovali demokraciu dávno pred vynálezom "demokracie" v starovekom Grécku-kde plebs, t.j. osoby spoločensky neaktívne a otroci nesmeli voliť. Dnešnou alternatívou slušnej, humánnej spoločnosti je Putinove Rusko a je dobrovoľne nasledované celým svetom, ktorý je mimo anglosaso židovskej civilizačnej moci.

  Dejiny Slovanov boli zničené, spálené, a ničia sa dodnes, požiare archívov v Rusku aj USA, ničenie pamiatok ISIS banditami. Veľká Tartária bola na mapách ešte v 18. stor., tie mapy kreslili "Západniari". Ruské, Slovanské dejiny za Romanovcov písali Nemci a učia sa ich deti dodnes. Dejiny ľudstva sú zatajované a sú nám podsúvané klamstvá, vid. náboženské ideológie, biblický projekt, a tisícky rokov duchovného otroctva a poslušnosti pánom, o tom je cirkev, biblia a náboženstvá, tieto náboženské ideológie vymysleli kňazi v Starovekom Egypte, vzniká sociálny parazitizmus a ten sa rozvinul do dnešnej anglosaso židovskej, Západnej, otrokárskej spoločnosti. Náboženstvá sú zmesou čiastočnej pravdy-vznik sveta-a účelových klamstiev na debilizáciu nevzdelaného ľudstva.

  Afrika a Ázia zažívajú populačnú explóziu, majú to v génoch, kultúre, tradíciách a ešte nedosiahli bod zvratu ako biely človek totálne duchovne zotročený náboženstvami, sociálnymi parazitmi, uvrhnutý do konzumného spôsobu života, kde jedinec uprednostňuje svoje ego,svoj "sladký" život, pred záujmom a potrebou spoločnosti, kde hromadí materiálne statky, ktoré na život nie sú potrebné, kde zanikajú pudy rozmnožovania a deti sú nechceným výsledkom sexuálnych radostí a nie výsledkom lásky medzi mužom a ženou.
  Ak Afrika a Ázia dosiahnu bod zvratu a budú pod kontrolou anglosaso židovskej civilizácie, nastane depopulácia. Vid. aj Japonsko.

  Je dané bohmi, objektívnym vývojom, že Západná, sociálne parazitická, anglosaso židovská, koloniálna a otrokárska civilizácia nie je schopná zabezpečiť prežitie človeka na Zemi, zničí všetky zdroje Zeme potrebné pre život, preto zažíva svoj úpadok, bude demontovaná a prebudovaná na iný spoločenský systém. Ukrajina Sýria, Arabská jar, aj ekonomická kolonizácia Slovanov po 1989, ako aj dnešná migrácia do Európy, sú posledné kopnutia zdochýnajúceho koňa, ktorý bez novej svetovej vojny nie je schopný ďalej prežiť. Ľudstvo trochu zmúdrelo, vojnu nechce a preto musí Západná civilizácia zaniknúť a musí prijať nový model fungovania spoločnosti. Preto sa známe osobnosti z USA hlásia k Rusku a chcú ruské občianstvo a bude ich stále viac!

  Dnešná "elita" EÚ slúži sociálno parazitickej svetovláde, bola založená fašistami a plní fašistický projekt na mocenské ovládnutie národov Európy, ich likvidáciu a vytvorenie Spojených štátov európskych, kde národy nebudú existovať, budú len vládcovia a otroci pre robotické linky. Finančná zadĺženosť štátov, ich ničenie-vid.Grécko, ich vydieranie a donucovanie k poslušnosti cez rozpočet EÚ a dotácie, strata štátnej suverenity a jej presun do Bruselu, tajné schvaľovanie TTIP a moc korporácií, potraviny = otraviny, to sú dôkazy o ekonomickej nečinnosti EÚ. EÚ nikdy nemala v programe prosperitu a blaho občanov. Kto nezdedil bohatstvo, ten má dnes smolu. Kto nie je mafián napojený na peňazovody EÚ a "národných" štátov, ten má tiež smolu. Prioritou EÚ je zisk korporácií, bánk, potravinárov, farmaceutov, energetikov a nie zdravý a slušný spôsob života človeka a rozvoj spoločnosti v súlade s ochranou zdrojov Zeme a v súlade s kozmickými zákonmi, kto ich nerešpektuje, ten zahynie.

 3. Definitiva napsal:

  Chemtrails hmloviny sú dennou realitou. Sú viditeľné voľným okom, písal som o nich viac krát. Mám stovky fotografií Slovenska, aj starších, kde nebo bolo bez chemtrails. Ak sa aj človek pozrie na nebo, tak nevie vyhodnotiť obraz, lebo nemá v pamäti nebo spred 10-tich, 20-tich a viac rokov. Takýto človek má zvierací stroj psychiky, niet mu pomoci, je nevzdelaný a je len na ňom, aby sa vzdelal, aby dokázal vyhodnotiť to čo počuje a vidí a aby si podľa svojho zdravého rozumu žil život prospešný jemu a spoločnosti a nie sociálnym parazitom.

  Čítal som aj príspevok: "...ak je pravda o teórii chemtrails..." Chemtrails nie sú teória, sú viditeľné, existujú!, tak ako aj pivo nemôže byť teória, lebo existuje, okrem toho, že ho vidíme, tak ho môžeme a vypiť.

  Informácie vládnu svetu aj človeku.
  Človek, ktorý vládne informáciám, ten si dokáže zvoliť aj správny spôsob života, či už je kriminálny, alebo humánny.
  Rozlišuje medzi ideológiou otrokárskej parazitickej moci a zdravým sedliackym rozumom.
  Životná skúsenosť je najvyššia forma dôkazu o existencii veci, javu a človek napriek tomu denne padá na hubu a vstáva z prachu.
  Vyhodnocujte si aspoň svoje vlastné životné skúsenosti. To nehovorím o poznaní predkov, o ich životných skúsenostiach a dejinách Slovanov. Tie boli zničené, poznanie predkov je zmazané, prerušené, ale stopy v genetike, t.j. aj v kultúre ostali, Moraváci vždy budú Moraváci a nie Česi, ich pôvod z Veľkej Moravy je nezmazateľný.
  Poznanie predkov je geneticky fixované, existujú artefakty dodnes nezničené, poznanie predkov je čiastočne obnoviteľné. Ale len pre vzdelaných.
  Škola vám vzdelanie pre život nedá, škola vás učí informácie, aby ste boli otrokom pre sociálnych parazitov.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!