Shromáždění za pravdu o 11. září – 11.9.2015

jk9-11-2015-300x201

V pátek 11. září 2015 se nás sešlo v Praze na Václavském náměstí cca 30 lidí. Jako každý rok, tak i letos se kolemjdoucí živě zajímali o vystavené informační panely, letáky a další informace. Jen ti odpůrci někam zmizeli.... :-)
24 Komentářů k Shromáždění za pravdu o 11. září – 11.9.2015

 1. Žabák napsal:

  Bylo jednou jedno WTC7 a za necelých 10 sekund spadlo, protože tam chvilku hořelo několik kanceláří.

  CO DODAT.

  • weissbach napsal:

   Co dodat? Jedině Dobrou noc...

  • Jana Karásková napsal:

   Neclých 7 sekund...

   • Bogus Sobotka napsal:

    Karaskova, si me fakt rozesmala hahaha

    Volny pad z vysky byvalych WTC je 9.22 sekund.
    Vysvetli nam jak ty budovy mohli spadnou za mene nez 7 sekund?
    Jedine, ze by meli na strese raketove motory obracene smerem dolu a tlacili ty budovy dolu. Ale takova teorie tady jeste neni :D

    • Jana Karásková napsal:

     Myslíte WTC1 a 2?
     Za 6 a půl sekundy se zřítila WTC7. Ta neměla 110 pater ale méně...

  • Bogus Sobotka napsal:

   Zabaku, tasy je treba dodat, ze severni vez se zritila za 22 sekund a jizni vez za 15 sekund.

   • Jaris napsal:

    Sobotko, a neni to jedno? Zritily se takovym rychlym zpusobem, ze znich zbyly popel a sutiny. Kazdopadne je to katastrofa a vubec nezalezi za kolik sekund byly zniceny.

    • Žabák napsal:

     Jedno to není. Pokud budeš řešit kraviny typu spadlo to za 10 nebo 7, tak se nebude diskutovat o tom jak je možný, že mrakodrap navrženej aby vydržel zásah boeingu 707 spadne skoro volným pádem po požáru několika kanclů. A tom to je. Vítej do světa troll party.

   • Anti-Bogus napsal:

    Bogus, ty bulíku zelenofialovej, jsi čím dál chytřjší! Co se týká techniky, O. K. Ale je ještě k jedný mejlce, co častos tu ty pračůráčku přechytralej někdy moc kvákal: ano, i v USA existuje jakási "kavárna". Takový ty usmolený neduživý židáčci jako ty a tvůj zdegenerovanej rod. Ale není to rozhdně ani Seagal, ani třeba Gibson a další! Patří tam ta kurva židácká, Silbermanová nebo Silvermanová a pak různý ty coury , buzíci a děfky co se angažovaly za makáka v bílý stodole ve volební kampani! A co se taky přidávaj na stranu negrů ve Fergasnu! To je "kavárna"! To jsou takoýv hovada jako ty a tvůj prohnilej rod. V 50. letech stáli za SSSR a byli vyšetřováni Výborm pro nemaerickou činnost, v 60. letech lítali do Hánoje pomáhat šikmookým jako ta Hánoj Džejn a od 70. let bojujou za humanrajts a jinej sajrajt! Maj na svědomí toho negra ve Vajthausu!

 2. Jana Karásková napsal:

  Koncem roku 2014 vyšla v nakladatelství Scholars‘ Press kniha kolektivu autorů pod vedením docenta Ivana Němce z VUT Brno. Dalšími autory jsou Ing. Martina Juráňová, Ing. Ivan Ševčík, CSc., doc. Ing. Vlastislav Salajka, CSc., Ing. Tomáš Hanzlík, Ing. Šárka Sychrová.

  Zabývali se propočty průběhu kolapsu výškové budovy, jejíž parametry odpovídaly parametrům budov věží WTC1 a WTC2, které stály v New Yorku, a byly zničeny před 14 lety - 11. září 2001. Autoři představili obecnou diferenciální rovnici pádu výškové budovy a provedli její numerické řešení pro parametry odpovídající budovám dvojčat WTC. Propočty s použitím diferenciální rovnice byly ověřeny na počítačovém modelu pomocí programu ANSYS.

  Mnozí z těch, kteří chtěli předložit vědecký důkaz ( tzv. „evidence – based“ důkazy podložený závěr) alternativní „konspirační teorie“ o kolapsu Dvojčat WTC, ho mohou mít.

  https://www.scholars-press.com/catalog/details//store/gb/book/978-3-639-66816-2/dynamics-of-collapse-of-a-high-rise-building

  Docent Němec byl osloven nakladatelstvím potom, co v roce 2012 článek o těchto výpočtech vyšel v Journal of Mechanics Engineering and Automation.
  V předmluvě se píše "Kniha je inspirována pádem budov Twin Towers (Dvojčat) Světového obchodního centra, ale odvození diferenciální rovnice je platné pro kolaps libovolné výškové budovy. Počítačové simulace se prováděly na budově se stejnou geometrií i dalšími parametry jako budovy Dvojčat WTC. Bylo zavedeno několik dalších parametrů, jako je například hodnota dynamického útlumu, podíl hmoty padající mimo budovu a poměr průměrného odporu sloupů během kolapsu k mezní síle sloupů. "

  „Kniha se nezabývá příčinou kolapsu, ale studuje dynamiku pádu samotného, zejména rychlost a rozsah kolapsu. Byly provedeny některé závěry týkající se pádu WTC Twin Towers. " …"Dokazuje nemožnost mechanismu kolapsu, který byl předložen v závěrečné zprávě NIST, z čehož vyplývá potřeba dodatečného vyšetřování kolapsu Dvojčat WTC (Centra světového obchodu). "
  V závěru knihy, která je napsána pro odborníky a je plná vzorců, tabulek a grafů, je shrnuto to podstatné – tedy že jak z numerického řešení diferenciální rovnice, tak počítačové simulace za použití programu ANSYS při kombinaci pravděpodobných hodnot vstupních parametrů „můžeme vidět, že kolaps by se zastavil po přibližně 100 metrech. Větší část budovy by zůstala stát. To však nebylo pozorováno v případě kolapsu budovy WTC 1.“ Numerické řešení diferenciální rovnice i počítačová simulace byli prováděny pro budovy WTC 1, ale závěry jsou platné i pro její dvojče, budovu WTC 2.
  Pro některé nepravděpodobné kombinace parametrů dojde ke zhroucení celé budovy, ale pád by podle předpokládaného mechanismu , tj. že horní část budovy začíná padat a postupně sráží patra budovy pod sebou, musel být podstatně, pravděpodobně i několikanásobně delší. V knize je na řešení diferenciální rovnice pádu i při počítačové simulaci studována i maximální teoreticky možná nejvyšší rychlost pádu. "V obou řešeních se předpokládá, že sloupy nepůsobí žádný odpor vůči pádu, žádné trosky nepadají mimo půdorys, a nedochází k tlumení. Pokles je brzděn pouze dopadem padající hmoty do nehybné hmoty pater pod zónou nárazu, což je nevyhnutelné zpomalení v důsledku zákona zachování hybnosti, který je jedním ze základních zákonů mechaniky. Nicméně skutečný kolaps věže WTC1 byl ještě rychlejší. To vede k závěru, že mechanika pádu musela být jiná, než se předpokládá ve zprávě NIST a také než předpokládali autoři této knihy, a že padající hmota nenarážela na nehybnou hmotu pod ní, ale spíše na hmotu, která začala padat ještě dříve, než došlo k nárazu na ni padající hmoty.“ Toto je poslední věta a také hlavní závěr knihy. Autoři se nepouštějí do spekulací co tedy mohlo způsobit pád budov, tak, jak byl pozorován. Zůstávají na pozicích své vlastní vědní disciplíny a neuvádějí žádné spekulace. Ale přesto ze závěru knihy je možno dospět k následujícímu závěru: Je ukázáno, že padající hmota nemohla narážet na klidnou hmotu, ale na hmotu, která začínala padat již před nárazem. Je evidentní, že řízená demolice, kdy jednotlivé sloupy by byly odpalovány v přesně řízených intervalech by tomuto závěru odpovídala.

  http://911research.wtc7.net/mirrors/guardian2/wtc/WTC_ch2.htm

  Každá z věží „Dvojčat“ byla vysoká 417 m (110 pater) a vážila okolo 450 000 tun – jsou ale i mnohem vyšší odhady (např. od architekta Jiřího Boudníka).

  Pohled na jednu z budov během „kolapsu“ v počátečním stádiu. Horní část budovy začala rotovat a dalo by se předpokládat, že podle zákona o zachování točivosti bude v rotaci pokračovat a k její destrukci dojde nárazem na spodní část budovy. Na videích z kolapsu Dvojčat jsme ale viděli, že v následujících okamžicích se horní část budovy samovolně rozpadla ještě před nárazem.

 3. Frantisek1 napsal:

  Spolek Sysifos mlčí ač je kandidátů na bludný balvan přehršle. Pan Grygar ani neprotestuje roti svévolnému porušování fyzikálních zákonů a šíření bludu v ČT. Mám pro to jediné vysvětlení. V okamžiku teroristického útoku na WTC se samovolně vytvořila singularita, kde dosud platné fyzikální zákony přestávají platit. Je neuvěřitelné, že i mnoho lidí z akademické sféry tak bezostyšně lže a lže a sami těm lžím věří.

  • Jana Karásková napsal:

   Ve středu v AV od 17h bude Kyša přednášet o tom, co zajímá evropské skeptiky. Možná tam s knihou doc. Němce pojedu.

   Prednasky cyklu Veda kontra iracionalita se v roce 2015 konaji tradicne v budove Akademie ved CR na Narodni tride 3 v Praze 1, a to v mistnosti 206 od 17 hodin. Po prednaskach nasleduje diskuze.

   Streda 16. 9. 2015, 17:00 hodin
   Program:
   1. "Co zajima evropske skeptiky" (A. Pavlicek a L. Kysa k letosni konferenci ECSO v Londyne)
   2. Krest nove knihy "Cesti skeptici - Kdo jsou a co chteji" (V. Noskova)
   3. Plenarni schuze klubu Sisyfos (C. Zlatnik), na niz bude projednana vyrocni zprava o cinnosti a zvoleno nove predsednictvo. Ucast clenu je zadouci.

 4. Alije Brazilovič napsal:

  Myslím,že Jirka Bush zná odpověď jak to tehdy bylo!Jeho tatík už si nevzpomene ani na to,jestli se ráno posral,nebo pochcal,natož aby si vzpomněl na starého kámoše Usámu,s kterým udělal dobrý byznys.Teď tato zlodějská rodina vysílá do pres. voleb dalšího z rodu JEBAt BUSCHE.Rodina,která do světa roznáší jen strach s terorismu,který jim slouží jako rákoska na lidi a dodává jim možnost v klidu shromažďovat hmotné statky dál,tak jak je tato rodina zvyklá cca 100let.A takových se musí svět zbavit!!!ŽIDOKRATI CELÉHO SVĚTA A JEJICH POSKOCI,AŤ VÁM DĚCKA ZAČNOU CHODIT POZPÁTKU...

 5. Paul Durham napsal:

  Ale včil vážně, když někdo věří (a nemyslí) tomu, že je vláda hodná a že se o něj postará, zaslouží si přesně to, v co věří, totiž aby se o něj vláda postarala.

 6. Disident napsal:

  Snad se 11. září nebude opakovat a nebude jaderné, jak uvádí Brzezinski:

  http://disidenti.org/blaha/brzezinski-dalsi-911-muze-byt-jaderne

 7. Martin Praum napsal:

  Paní Karásková dělá stále stejnou chybu. Tak jako např. v rozhovoru s JXD, tak i nyní začala mluvit o mnoha různých tématech, které mají s tematikou podvodu 9/11 jen velnou souvislost (očkování, ...), a to ještě navíc značně zmateným způsobem. Myslím, že tím poněkud posiluje představu, že oficiální verzi o 9/11 nevěří hlavně různí chaoti, outsideři a vůbec lidé s nepořádkem v hlavě i v životě. Měla by se krotit, své veřejné projevy více připravovat a nemluvit o X tématech najednou.
  M.

  • Roman Hanajík napsal:

   Ale len nech si hovori, co sa jej zachce. Aspon vidime, ako jej mimo a ako verí každej antisystémovej konšpirácii. :)

  • proud napsal:

   Kdyze se to stalo,ta uz stara vec co se ji chces drzet jako hovno kosile spis, nez se zabejvat tim proc se stala a co spustila,coz ti samo da odpoved ke vsemu ostatnimu? Uz se na tu picovinu konecne vyser a udelej krok dal,vole,a prestan se s tim omilanim dokola uz konecne ztrapnovat! A mimochodem,vsechno souvisi se vsim,tak jako jsme i my vsichni(casto bohuzel) vzajemne propojeni.

   • proud napsal:

    Tolik se deje novejch veci a svinstev u nas doma,primo pod nosem,naco dosahneme,budeme-li mit zajem nejenom cintat,ale my se porad budeme srat pod siozidovsky veze ktery siozid ve spolupraci s Amerikou shodil aby mohl rozpoutat arabsky jaro a dalsi picoviny,dal zbrojit a poslat na evropu davy verbeze,ne ze by si to eu nezaslouzila, a kazdej v ni za to jak na vsechno sere,drzi hubu a otroci.

    • proud napsal:

     Mimochodem,ty veze byly pojistovnou zaplaceny jako by byly ze zlata,to jen jako vedlejsi efekt.To zas nebudes moct spat zavisti,co? :-))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Ale vydrz jeste rok,dva,tri...... a budes si po lesich dloubat korinky,sbirat zaludy a bukvice abys prezil,coz se ti stejne nepovede nedas li se na pochod k vychodu a budes mit jiny starosti a zjistis ze te nejaky us veze urcite neuzivej :-))))))))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!