,,Rituální zneužívání“ dětí ve Francii – část 2.

mqdefault

Tento dokument německá televize N24 natočila a zveřejnila před několika lety. Sleduje osudy dvou dětí, malého Roberta a starší Debory, které se staly obětí rituálního zneužívání ve Francii. I přes bezpočet důkazů a zdravotnických vyšetření, které zneužívání dokazují, nedošlo v případě Roberta k řádnému vyšetřování nebo soudnímu procesu. Je takový postup státních institucí ojedinělý nebo jde o záměr skrýt bohaté a mocné pedofilní sítě?Dokument se zabývá rituálním násilí v destruktivních satanských kultech a není určen pro slabé a citlivé povahy. Chtěl bych na tomto místě znovu upozornit, že ne všechny tyto sekty a jejich kruhy, které ve svém středu mají satanskou víru, praktikují rituální násilí. Naopak obráceně přichází rituální násilí do všech různých skupin různé orientace, jako jsou například skupiny neo-pohanské,nebo neo-paganské (neopaganismus), křesťanské, thelemické (Aleister_Crowley), neofašistické, čistě sadistické nebo úplně bez ideologie, které jednoduše slouží k výrobě odpovídající pornografie. Celý dokument byl rozdělen na několik dílů, které trvají cca. 10 minut. Některá vznesená témata a otázky, mohou být pro postižené osoby (a nejen pro ně) velmi nepříjemné.

Zdroj: https://pandorasshowcase.wordpress.com/2013/08/10/fertig-n24-doku-ritueller-missbrauch/

První díl: http://www.nwoo.org/2015/09/14/ritualni-zneuzivani-deti-ve-francii/
Jeden komentář na ,,Rituální zneužívání“ dětí ve Francii – část 2.

  1. vlado napsal:

    Som za trest smrti pre tento "ľudský odpad". Ako forma odplaty a pomsty. Mám za to, že by bolo správne ich nechať prejsť tým, čím museli prejsť tie deti. Snáď raz príde aj na tento "ľudský hnoj". Žiaľ, nenarodili sa pre nič dobré. Dúfam, že "duchovný odpad" na tej druhej strane bude tiež raz vymazaný z existencie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!