CzechNEWS TV – Zprávy 16.9.2015

cntvPetr Richard Ortek a 43 minutový souhrn aktuálních událostí – Kyjev oznámil, že stahuje všechny tanky od linie dotyku na Donbasu - Ukrajinská armáda chce zaútočit na Krym s podporou - Mediální masáž totálně selhala, krymští Tataři vítají Putina - Maďarsko vyhlásilo krízový stav, umožňuje nasazení armády - Na americký konvoj čekal i Čarnogurský, zasahovala policie - Miška Micheľová Žime ako ľudia! - Aktivistky Femen se pokusily zmařit islámské fórum v Paříži - Nad dopisy diváků
18 Komentářů k CzechNEWS TV – Zprávy 16.9.2015

 1. ferda napsal:

  Nesmysly nametené na koště CzechNEWS TV hnus a bída. Těším se ano těším na p.Lichtnera na jeho TV a to v mainstreamu jsem taktéž zvědavý jak toto dopadne, ale tento rádoby rádce mne nemá šanci přesvědčit ani kdyby se stavěl na hlavu jak píši děs a bída. Zlatí hoši na SVSK a SVCS to díky bohu s tímto demagogem nemá nic společného.

  • Marie napsal:

   A proc konkretne nenapises, co jsou z jeho vysilani nesmysly. Pak by ta kritika smysl mela. Ja s nim take v mnohem nesouhlasim, ale pojmenuji to.
   Jinak jsi kdakalacek na Mesic a nebo troll.

   • miška napsal:

    Maruško, je to známý troll, je lepší tyhle inteligenty ignorovat a vůbec ty jejich blbiny nečíst, ztráta času.
    Michala

 2. Bugor Ján napsal:

  Tohoto trapného hlupáčika máte vy česi na čo ako opicu na predváděnie? Pák áno rozměm.

 3. bantustan napsal:

  Za soudruhu stacilo naladit Prahu,prepnout na dlouhe vlny a poslouchat muziku na RIAS kterou dederoni nerusili.Preladte si tedy a neremcejte..

 4. Míša napsal:

  Vidím to Bantustane tak, že jim teče do bot (kobyla chcípe), a tak vytiskli další dolárky a přibrali další troly. To bude dobrý ;-)

 5. bantustan napsal:

  V Madarsku je PROBLÉM..Tak to trochu ulehčíme...https://www.youtube.com/watch?v=wO816FH-_zE

  • weissbach napsal:

   Klystýry a pumpování žaludku již brzy čeká Sobotku a Fica v Bruselu. To bude po návratu samé némtudom...

  • beno napsal:

   Možno asi troll tento macher bere penažky od lidí z celé ČR ale nič nevracá jen ony nezmysly sťahnuté z netu je to prosto husý lhár. Paněžky uživa na svoj region ně na nás čo mu je poskytjeme nič - pozor na zloděja. Jánka Kurtská.

 6. Svobodný napsal:

  Ty dopisy diváků to je samá sebelítost. Co v tomhle státě kromě našich rodin stojí za obranu? Je to jen farma stejně jako ostatní státy a my jsme jen otroci a lidské zdroje(podívejte se na svůj rodný list který je vytištěn na cenných papírech) nic víc takže otroci budou bránit vlastní farmu:-) Žádný hranice neexistují je to jen imaginární čára. Planeta je nás všech dokud tu žijeme i když nikomu ve skutečnosti nepatří. Opravdu jsme nepřispěli k ničení států když jsme tam posílali munici? Chudoba a bída byla v těchto státech bůhví jak dlouho a evropská civilizace jen přihlížela a o nic kromě jedoléků a zbraní se nepodělila a teď když sklízí svojí karmu tak máte všichni najednou plná ústa o pomáhání atd...to jste si ovšem měli uvědomit dříve.

 7. weissbach napsal:

  Takže když už jste k tomu vyzval slovy:
  "Tady máme jedno video utečenců, kteří zaútočili na posádku auta v Německu.." a " Jo opravdu je to v Německu, kdyby to někdo chtěl opět zpochybňovat.."

  Tak ano, já to chci zpochybnit a vyvrátit. Jedná se o video ze švýcarského Bernu a násilí mezi imigranty Turky a Kurdy. /Im schweizerischen Bern haben Türken mit einem Auto Anhänger linker kurdischer Gruppen überfahren/. Kdo nevěří, ať tam běží.... https://www.youtube.com/watch?v=7HWfa5BVtS0 a tady https://www.youtube.com/watch?v=mo_5HYZUEIM
  Jen říkám, že taková manipulace s fakty nejsou zprávy a je to naprosto kontraproduktivní!!!
  Neboť je Pravda vítězí! Pravda, nikoli překroucené informace. Upozorňoval jsem na to už v diskusi u minulých "zpráv".

  • weissbach napsal:

   Situace s imigrací a "uprchlíky" je dost hrozná sama o sobě a neexistuje jediný rozumný důvod proč ji "vylepšovat" vytvářením další umělé reality. Cože tomu mainstreamu vlastně vyčítáme? Opravdu chceme být takoví pokrytci?

 8. anonym napsal:

  Miška Micheľová je bohužel moc slabý řečník a navíc problematiku zná jen velice povrchně. Dnešní stádo jde po formě, ne po obsahu.
  Takové jako je ona tento systém toleruje.

 9. Definitiva napsal:

  Geopolitiku diktuje Rusko a Čína, vylepšuje ju USA a jeho satelity, aj EÚ, svojimi klamstvami a podvodmi v 24 hod.denne trvajúcom prenose.

  Klbčiaci sa Turci, Palestínci, decko na pláži, slzný plyn v Maďarsku..., to sú epizódy na mätenie publika.

  Sledujte vždy niekoľko webov a porovnávajte, nežerte všetku šlichtu, čo vám do válova nalejú. Kým ju budete žrať, dovtedy vás budú pokladať za tvorov, ktorým je válov určený.

  • Definitiva napsal:

   Ortek len publikuje to, čo už bolo napísané na iných weboch, ak je to, tak je to súhrn minulých udalostí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!