Oficiální expertní skupina EU požaduje nasazení armády proti demonstrantům

US-Marines-Einsatz-gegen-Demonstranten-620x330Ve strategickém dokumentu požadují poradci EU vojenské potlačování protestů a stávek, jak to již umožňuje Lisabonská smlouva. Nasazení Bundeswehru ve vnitrozemí a anti-demonstrační zákony ve Španělsku, jsou jen začátkem cesty k fašistické diktatuře. Z důvodu rostoucí sociální a finanční nerovnováhy v Evropě by nevyhnutelně mělo přibývat protestů a stávek. Proto se musí Evropská unie připravit na to, aby tyto protestní akce potlačila s pomocí armády, jak požadují autoři studijního materiálu s názvem "Perspektivy evropské obrany 2020" z EU přináležícího k "Evropskému institutu pro bezpečnostní studie" (EUISS).


Členské státy EU mají na základě toho stále více nasazovat na "policejní práce" armádu. V Německu, nasazení Bundeswehru pro vnitřní potřebu "za přísných podmínek" (kdo tomu věří), již bylo dovoleno. Nelze zapomenout, že podle "Lisabonské smlouvy", která byla původně myšlena jako "Evropská ústava ", jsou taková opatření výslovně dovolena. V zásadě bude použito přesně to, co například je už dávno normální v USA.

"V rámci společné zahraniční a bezpečnostní politiky (GASP), jsou stále více odstraňovány vojenské a policejní kompetence a jsou budovány kapacity k potlačování povstání", jak ve studiích z minulého měsíce shrnul Deutschland funk. Oficiálně šlo přitom o nasazení v zemích mimo Evropskou unii." Ale s čl. 222 Lisabonské smlouvy jsou vytvořeny právní podmínky pro nasazení vojenských a polovojenských jednotek v krizových zemích EU." Tady se tak říkajíc pracuje "přes zadní dveře".

Problamatický - zejména pro obyvatelstvo členských států EU - je oficiální charakter knihy, ke které napsala předmluvu zmocněnkyně EU pro zahraničí Catherine Ashton. V kapitole "EU a globalizované bezpečnostní prostředí", napsal vojenský poradce Thomas Ries, že v EU by měl nastat společenský problém s vojenskými prostředky. Centrální ohrožení "bezpečnosti", vidí v násilném konfliktu mezi "nerovnými socioekonomickými třídami globální společnosti", které se objevují "ve svislých asymetrických napětích globální vesnice".

Tento strategický dokument jasně ukazuje, jakou cestu se má vydat EU v nadcházejících letech: Směrem ke společnosti "gated communities- uzavřená rezidenční čtvrť", ve které by měli být bohatí - 1 procento, chráněni vojenskými prostředky proti - 99ti procentům chudých. Za tímto účelem musí politika přistoupit na ještě užší spolupráci a "symbiózu" s koncerny. Síla těchto podniků "jak po ekonomické tak i technologické stránce nepřetržitě roste, čímž získávají vliv i v jiných oblastech. Takže oni potřebují stát a stát potřebuje je," řekl Ries dále.

Ačkoli zjištění z tohoto budoucího plánu nejsou nová, neboť byl publikován už v roce 2008, je potřeba to stále připomínat. Protože nejnovější vývoj - nejen nasazení Bundeswehru uvnitř nebo striktní zákony proti demonstracím ve Španělsku - jasně ukazují tímto směrem. Evropská unie se neustále vyvíjí směrem k fašistické diktatuře, která chrání pouze elity, zatímco široká masa obyvatelstva by měla být držena v chudobě a strachu.

Autor : Marco Maier

Zdroj: http://www.contra-magazin.com/2015/09/offizieller-eu-think-tank-fordert-militaereinsatz-gegen-demonstranten/
8 Komentářů k Oficiální expertní skupina EU požaduje nasazení armády proti demonstrantům

 1. Josef Švejk napsal:

  Vzhledem k naší miniaturní armádě budeme muset ke střílení Čechů požádat o pomoc bundeswehr. V zásadě nic nového pod sluncem, jsme na to zvyklí z války a bundeswehr také.

 2. Tamara napsal:

  přesně tohle jsem si říkala před minimálně rokem a půl,článek o vytvoření
  cca 5titisícové bojové formace na území Itálie,na netu cca půl dne.
  nejde jen o ekonomický a sociální konflikt evropských vesničanů ve vlastnictví evropské a globální šlechty.
  původní obyvatel dostane po palici od policajta původního obyvatelstva před očima
  uprchlíka.super.věčné kurvy a kolaboranti se mohou začít přeučovat z američtiny na arabštinu.
  no,hlavně,že se nemusíme učit nic nového.vymydlíme se navzájem a parazitující
  pre-svině se bude chechtat.

 3. Jaris napsal:

  Z toho muze byt pekna mela. Lidi zas tak hloupi nejsou, aby si nechali libit bouchani obuskem po hlave kvuli nelegalnimu vetrelci. Evropa momentalne vypada, jako kdyz tam byly rozlity sudy benzinu a az se nekdo najde, kdo skrtne sirkou, nebudou kolaborantsti vojaci, policajti, politici a nelegalni vandraci stacit utikat pred vlnou dobela rozzurenych obcanu.K tomu cely konflikt smeruje, protoze jine reseni neni. Evropa bude horet, aby prezila a zacala znovu bez diktatorske EU.

 4. Marie napsal:

  Oficialni expertni skupina EU? Kdo to je?

  Chtelo by to zacit prave toto vysetrovat a na ty lidi to vykricet do sveta, protoze neustale jsou bez trestu a hlavne bez obav.

  Zrovna jako ten novy zakon, co vyplivli v cervenci, ktery umoznuje sebrat lidem vklady na umoreni dluhu, co nadelaji nasi drzi vladnouci nasim jmenem pro vselijake ucely. Kdo je autor a pekne na nej vlitnout, to je demokracie. Ne jen prijimat diktaty a drzet huby. A pri nejhorsim se nekde jen vynadavat. Praktikovat sva prava je nutne vic nez kdy jindy. At byli komuniste jaci chteli, ale nechali nas zit a v zemi byl poradek ve srovnani s dnesnim superbordelistanem.

 5. medved napsal:

  EU,konči,s nou aj všetci poslanci,experti,uradnici,poslanci jednotlivych štatov,...konči cela tato obludna, nenažrata,klamstvom a užerou prešpikovana chobotnica aj zo svojimi policajto-armadno-uradnickymi chapadlami,...toto čo dokazujete, vy bezcitny hajzly,vas rostačajuci sa vír vtiahne do seba ako vesmirna čierna diera,s ktorej nemate šancu vy a vaši pätolizači sa dostať,...to iste čaka tych za oceanom,ktorym sa bezcharakterne tlačite do tej časti tela,s ktorej pri určitej činnosti vychadza neuveritelny smrad,...toto vas čaka a neminie,..je to odmena pre vas za to čo stvarate,vy ohlupovacie obludy,..tak nech sa stane,! ! !

 6. Definitiva napsal:

  EÚ je fašistickým projektom finančníkov na ovládnutie Európy po 2.sv. vojne.

  EÚ nikdy neriešila ekonomiku a blahobyt občanov, lebo dlhová pasca a úžernícky úrok, odovzdanie kompetencií štátov do Bruselu, donucovanie k poslušnosti a sprostá diktatúra cez rozpočet a dotácie EÚ, tajné schvaľovanie TTIP, nekonečne rastúci dlh štátov, nedodržiavanie vlastných pravidiel, kde silný ich porušuje a slabý musí poslúchať, toto nie je v záujme občanov, ale korporácií, ktoré diktujú politiku EÚ komisii a určujú program schvaľovania zákonov pre cvičené opice, ktoré dvíhajú ruky v parlamente.

  Spolupráca štátnej autority, EÚ, s mocou korporátnych financií, proti zájumu občanov, napĺňa definíciu fašizmu. Zažívame fašizmus v priamom prenose, pravidlá určujú potravinári, farmaceuti, energetici a finančné korporácie, ktoré ich vlastnia.

  Korporácie nikomu nesľúbili blahobyt a žiadny zákon nás pred nimi nechráni.

  Korporácie majú iba jeden záujem, tvoriť zisk ihneď a za každú cenu a tento zisk investovať do ovládnutia zdrojov Zeme, potrebných na prežitie ľudstva.

  Prebieha genocída ľudstva, Slovania ju zažívajú od anglosaso židov už tisíc rokov, presne podľa biblického projektu, biblických náboženstiev, ktoré s bohom nemajú spoločnú ani jednu molekulu.

  EÚ musí plniť diktát korporácií, globálneho prediktora a nie starať sa o blaho občanov.

  Fico v posledných dňoch prehovoril na tému migranti a riešenia EÚ a zverejnil fašistický diktát EÚ voči neposlušným a mysliacim politikom a štátom.

 7. zed napsal:

  Jasně se zda projevuje, že EU byla založena jako základní kámen totalitně-otrokářského NWO. Však jednotky EUROGENDFORu jsou již léta připravovány právě pro tyto operace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!