CzechNEWS TV – Zprávy 18.9.2015

cntvPetr Richard Ortek a 30 minutový souhrn aktuálních událostí – Chorvatsko připraveno poslat na hranice armádu - Islámský radikál bodl v Berlíně policistku, policie ho zastřelila - Odpůrci islámu blokovali přechod v Dolním Dvořišti, Volfová pohrozila těžkou technikou - "Strčte si ty dotace za klobouk", řekl Mach v Europarlamentu - střet P. Macha s K. Schwarzenbergem v České televizi - Syrští vojáci používají nové zbraně z Ruska. Izrael a USA chtějí vysvětlení - USA se takhle postavily k ruské vojenské aktivitě v Sýrii - Proč elity EU tak spěchají s přijímáním migrantů? - Z blogu Richarda Hotového: Už se těšíte na občanskou válku?

 
28 Komentářů k CzechNEWS TV – Zprávy 18.9.2015

 1. Jan Čáka napsal:

  Svobodný vysílač mě příjemě překvapil.Je dobře že existují i jiná média než ty prezentována režimem.Věřím že pravdoláskaři budou jednou definitivně poraženi.
  Často Česká Televize říká zcela prožidovské a multikulturní názory.Když už je tam vpuštěn někdo rozumný na chvilku,tak reportéři šijou proti němu.Náš Národ bude jednou od těch co drží v rukách media osvobozen.

 2. Svobodný napsal:

  Pane Ortek dočkám se toho důkazu o házení dětí přes plot když to víte? Asi ne co? Je mi to líto dříve když jste mluvil o chemtrails atd jsem Vás žral a byl jste frajer ale teď jste nejspíš jen placený ani nevim vlastně co (no vlastně určite jste placený protože vám lidé přispívají) protože Vám asi dal někdo přes prsty když jste kdysi zmizel ze scény měl sem o Vás i strach a teď tu vysíláte zmanipulované zpravodajství ČT? Kam se poděla ta "nezávislost" na českých médiích? nejspíš to je berlička aby vaše bláboly a neověřené informace někdo bral aspoň trochu vážně. Navíc až pan Mach nebude mluvit před prázdným sálem tak to možná bude mít nějaký smysl. Jinský měl alespoň tolik svědomí aby se přiznal že je placený kolik toho svědomí máte Vy?

 3. josef napsal:

  Svobodný, tohle nestačí?
  http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/380818-migranti-na-srbsko-madarske-hranici-prohodili-barierou-dve-deti-a-zapalili-pneumatiky.html
  Jinak k projevu p. Macha v tom slavném europarlamentu, za ty prachy co mají, jím to nestojí za to tam vysedávat, ještě horší, než v čekém parlamentu. Tomu se říká arogance moci.

  • Jaris napsal:

   Josefe, Svobodny patri k nevericim Tomasum. Az prohledne a pochopi nebezpeci teto situace, muze byt pozde. Nastesti takovych lidi jako je on je malo. Jak se rika, ze vse spatne je na neco dobre, tak si myslim, ze tato nechtena invaze spoji lidi v Evrope dohromady a ty muslimske hordy nalozi a posle zpatky odkud prisli.

  • Svobodný napsal:

   Ne to mi opravdu nestačí..za prvé Novinky jsou to samé jako ČT jen bulvár. Kde jsou ty děti letící přes ostnatý drát? Jak dlouho budu na ten důkaz takového tvrzení čekat? Dokud ho vaši nebo jejich chlebodárci nevyrobí?? To už bude ale stejně pozdě protože pokud to někdo tvrdí tak má mít důkaz a né spoléhat na vaší hloupost že ten kec neprohlédnete. Kdyby jste po těch co tu píší tyto neověřené informace požadovali důkazy tak zmizej jak krysy z potápějící se lodi. To že tam stříká nějakou hadicí naprosto nic nedokazuje. Ano je to arogance moci a to úplně stejná jako arogance důkazů. Jim jde o to aby jste se ze strachu zabetonovali v evropě a až to tady bouchne(netvrdím že mezi uprchlíky nemohou být IS, ale to je práce policie je odhalit a pokud tvrdí že tu jsou jich tisíce tak co s nima udělali?) tak jim už nikam neutečete protože budete mít všude ploty. Pokud si chtějí Ti co tu píší tyto věci zasloužit naší důvěru a peníze tak ať jedou a dělají rozhovory i s uprchlíky bez slovního překladu a pouze s titulky.

   • josef napsal:

    Svobodný, když tak prahneš po důkazech, zvedni prdel od PC a zajeď se na určitá místa osobně podívat! Šťastnou cestu!

 4. Jan Čáka napsal:

  Svobodný:Tak jak bys dělal nějaké reportáže ty? To že tam dali záběry i z ČT tak proč ne.Do žurnalistiky nedělám ale dovedu si představit že to není jednoduchý že se použije to co je po ruce ať už to točila režimní televize nebo ne.K těm dětem hozeným přez plot,tak to musela zveřejnit i proevropská a prorežimní media.Když už někdo kdo je na straně imigrantů zveřejní tuto informaci(u věcí které výjdou na jevo to nejde zamlčet) to už znamená že na tom něco asi bude.Jistě že každá informace musí být ověřená v této reportáži jsem neviděl nic co by zavánělo nějakou konspirací nebo něčím postaveným na vodě.

 5. Svobodný napsal:

  Vy si asi nevzpomínate co bylo řečeno na začátku vysilání této televize že... Konečně je tu alternativa ke zmanipulovanému mainstreamu a hlavně ČT atd...no právě použije se to co je po ruce ať to natočil kdokoliv s jakýmkoliv záměrem tak to můžu rovnou dál pokračovat v placení ČT a nebudu ještě přispívat někomu kdo vysílá zmanipulované zprávy, kdo vysílá to samý ne? Já dělat reportáže nechci ale ten kdo je dělá je má dělat profesionálně a nepřebírat "jedna bába povídala" a pokud někdo někoho očerní tak musel i vidět nebo nějak zaznamenat a očekávám že k tomu má důvod a důkaz to je tak těžký pochopit? jaká proevropská a prorežimní média to zveřejnila konkrétně? Když vás osočím že kradete tak musím mít taky důkaz jinak jsou to jen nepodložené pomluvy které nikdy neprokážu nebo ne?

  Josef: a vy se snad spokojíte s tím co vám kdo nakuká?

  • weissbach napsal:

   Bohužel s Vámi musím souhlasit v tom, že zprávy na CzechNEWS TV nejsou v souladu s realitou. Jsou zde fake videa. Otázka je, jestli je to způsobeno snahou moderátora rychle zařadit nějaký horký materiál. Myslím, že prostě neověřuje autentičnost materiálů. Už jsem na to upozorňoval v diskusich minule. To ověřování je sice dost náročné, což ho neomlouvá, ale zatím věřím, že to není úmysl.

   • Svobodný napsal:

    Já také zatím věřím že to není úmysl já mám pana Orteka jinak rád páč mně toho dost naučil dříve a tak jsem vlastně díky němu pochopil že je něco špatně, ale když ho slyšíte odhodlaně a bez pochybností říkat tyto věci, tak je mi skoro do pláče.

 6. Jan Čáka napsal:

  Svobodný: Mám dojem že vidíte problémy tam kde nejsou.V České Televizi také odvysílali to házení dětí.Jak to vysvětlit.Jistě že media se snaží být pokud možno liberální a multikulturní a o mnoha zločinech způsobených cikány a uprchlíky se neinformuje.Jenže když už to přerostlo v megaprůser třeba na té Maďarsko srbské hranici,tak odvysílat musí.I silně manipulativní a cenzurovaná televize nemůže vynechat něco co ví každej....to by postrádala poslední zbytky důvěry.
  Svobodný vysílač uvádí věci na pravou míru.Oběvil jsem ho až nedávno.Nejsem častým návštěvíkem těchto stránek.....Dám ti konkrétní příklad demonstrace proti imigraci a islámu 12.září které jsem se zůčastnil tak tu akci režimní media úplně odbyla.Zcela náhodou jsem si všiml že Svobodný Vysílač se té akci také věnoval a uvedl přesně po pravdě tak jak to bylo.Takvže když někde jsi a vidíš jak to je na vlastní oči,tak dokážeš víc zhodnotit kdo o oné akci kde jsi byl informuje nejlíp.

  Když jsme o těch důkazů,tak máte nějaký důkaz že se Svobodný Vysílač v něčem mýlil? Ona to nebude jednoduchá práce.Kdyby jste byl nezávislý novinář a měl za úkol zjistit jestli Američané islámskému státu schazují zbraně a konzervy nebo ne tak by to také nebylo jednoduchý.Také by přišel někdo kdo by chtěl ať mu na vlastní oči ukážeš konzervu schozenou Američany Islámskému státu.......

  • Svobodný napsal:

   A jakou formou to odvysílali? Video,foto nebo jen slova? Svobodný vysílač neposlouchám. Proč každý kdo říká jak to všude odvysílali mi nepošle jediný link? Já pořád nemůžu nic najít. Kdo natočil to video ze srbské hranice? Srbští novináři to natáčeli i se stativem když tam prý v davu zuří nezkrotná zvířeckost a chápou se všeho možného? Jsou to kvalitní záběry jak z hollywoodského 9/11 kde se vina taky házela na muslimy a každý tomu věřil dokud se nezačali objevovat dost zajímavé zprávy ale to už byli amíci dávno v Afghánistánu. Nehledě na to že tam určitě nebyli jen na chvíli aby natočily pár střiků na uprchlíky. Proč nenatočily to házení dětí? Protože se to nestalo a pokud mi nedokážete opak pak tomu prostě věřit nebudu.

 7. josef napsal:

  No, já si zprávy pečlivě vybírám a filtruji, nechápu však vaši posedlost o předložení nějakých důkazů o přehození dětí přes plot, je k dispozici bezpočet dokumentů, že tito tzv. inženýři a doktoři páchají daleko zrůdnější zločiny, tak to prostě je, islám nám vyhlásil válku, takže jsme ve válečném stavu, bohužel většina lidí si to nepřipouští, a pokud lidé neprozřou, je konec s naší civilizací, nebude kam emigrovat a staneme se plnohodnotnými otroky, jimiž již částečně jsme, opět si to jenom málo lidí uvědomuje. Mám vnoučata a pravnoučata a skutečně se děsím při pomyšlení na jejich budoucnost.
  Nyní několik postřehů k vysílání CNTV. Pan Ortek tuto činnost dělá dobrovolně ve svém volném času a ze svých finančních prostředků (důchodu), a příspěvky posluchačů dle mého mínění stěží pokryjí výdaje, které do tohoto projektu vložil, tudíž nedá se uvažovat o tom, že by to byla nějaká výdělečná činnost, ale dělá to hlavně pro to, aby si lidé uvědomili, v jaké době žijeme a jaké mohou být důsledky, když lidsto zůstane pasívní.

  • Svobodný napsal:

   Mno nevím jestli jsem posedlý pokud žádám důkaz ale budiž:) Jen děláte že to nechápete. Já se starám o pět dětí a vyjdu se 4000 sice jen tak tak ale vyjdu. Sice nechápu jaké výdaje máte na mysli ale to co je na obrazovce se dá dělat doma s obyčejnou webkou. Přesto lidstvo zůstane pasivní pokud je budete neustále krmit strachem to samé dělá mainstream. V podstatě je to sugesce. Každý totiž vnímá realitu subjektivně nikoliv objektivně. taky jsem proti NWO ale z bláboly to nevyhrajete.

   • josef napsal:

    No comment

   • Svobodný napsal:

    Jo a ještě k tomu důkazu. Je to totiž dost vážné obvinění které, musí každý slušný člověk odsoudit a o to víc ten který má děti a tím pádem musí odsoudit i uprchlíky (v tom je ta sugesce) ale bez důkazu zrovna na toto obvinění se mohou všechny vaše teze o uprchlících ukázat jako účelové nepravdy ne-li lži které, začnou plavat na vodě. Proto jste se tu na mně všichni tak sesypali a děláte ze mně nějakýho vyšinutýho trolla. Pokud přiznáte že takový důkaz neexistuje já vám odpustím ale nikdo jiný už vám věřit nebude a o to vám jde.

   • Svobodný napsal:

    upřesnění 4000 po zaplacení všeho povinného

 8. Jan Čáka napsal:

  Svobodný:Stačí ti důkaz ohledně té demonstrace kde jsem byl a můžu potvrdit že Svobodný Vysílač o tom referoval objektivně jak to bylo?
  K těm blábolům ,tak jistě že také ne všemu co se na těchto stránkách vyskytne věřím.Jakýsi kritický duch a dívání se na věci soudně a střízlivě je třeba OK
  Jenže není hezké urážet lidi co svojí práci dělají dobře.Když jsem si začal všímat Svobodného Vysílače a těchto stránek, myslel jsem že je to nějaké podivné ideologie co mají Piráti a jim podobní.Také každý má přirozeně svůj šálek kávy co voní a co nevoní....Nakonec jsem opravdu mile překvapen že jak na Svobodném Vysílači,tak na těchto stránkách se objevují informace co zapadají do kontextu toho co se u nás i ve světě děje.Je třeba více vlastenectví a pokud někdo o nacionálních demonstracich informuje objektivně tím myslím že se nedává na stranu těch pseudohumanistů a dalších levičáků tak přece jakési uznání zaslouží.
  Co slouží také národní hrdosti a ochraně před cizinci tak si zaslouží poděkování.Blaho vlasti budiž nejvyšším zákonem!

  • Svobodný napsal:

   Děkuji ne to mně se vší úctou k vám nezajímá.

   Jakýsi kritický duch a dívání se na věci soudně a střízlivě je třeba OK a žádat důkaz není už OK? Já už vám vážně asi nerozumím:)

 9. Jan Čáka napsal:

  Svobodný: Opakuji vám už po třetí ten důkaz.12.9 jsem se zůčastnil v Praze demonstrace a Svobodný Vysílač o tom informoval nejlépe.Jo a k tomu házení dětí na té maďarsko srbské hranici tak to se vysílalo snad všude na Novinkách či v ČT.Nebo jsou to fotomontáže a videomontáže? Jaký důkaz potřebujete?
  Jistě že se může kdokoliv seknout i Svobodný Vysílač tak vysvětlete jaký důkaz ještě potřebujete? kromě házení těch dětí.

 10. Svobodný napsal:

  Já nepotřebuji žádný jiný důkaz ja chci tento..a byl by jste tak laskav a poslal mi na to link?

 11. Jan Čáka napsal:

  Klikněte na to video Česká nezávislá televize události 14.9 2015

 12. Svobodný napsal:

  Já chci důkaz o těch dětech. Jste snad natvrdlej?:) Odpůrci islámu tvrdí že druhá strana použivá mystifikace tak se aspoň ukáže jestli ta první ne...ale zatím to jen okecáváte bohužel pro vás

 13. Jan Čáka napsal:

  To mám kvůli vám hledat kde všude to bylo zobrazený a natočený? No nemůžu mluvit za Českou Nezávislou Televizi.Zkuste se podívat na nějaká Maďarská media.Mám dojem že s váma ztrácím čas.Kdybych hodinu nebo několik hodin kvůli vám něco hledal a třeba i našel,tak co by se změnilo?
  Stačí že jsem potvrdil osobním svěděctvím na té demonstraci 12.9 že po tom toho 14.9 Česká Nezávislá Televize o tom informovala správně.
  Mám dojem že i kdyby speciálně pro vás byly všechny důkazy předloženy nebo by vám je někdo poslal doporučeně poštou,tak začnete rejpat s něčím jiným.
  Obraťe se na autory.PS kdybych byl autorem já tak bych si tu práci dal.K mému osobnímu a zcela náhodnému svědectví že Česká Nezávislá Televize informovala o události které jsem se účastnil dobře jste se zatím nevyjádřil.

  • Rossolini napsal:

   Ortek je žvanil, tomu je fuk co pindá. Jednou vyřává Aláhuakbat, pak zas straší mimozemskýma civiliacema a nakonec je z něj anti-islamista:) Já pamatuju jeho první televizi, jak významně hlásil: "NATO v Libyii nevyhrává! Ze všech koutů země přichází zprávy, že lidé vycházejí do ulic a provolávají hesla - Bůh - Libye - Muamarr! (Bůh=Alláh). No a za pár dní pad Tripolis:))) Pak mu z toho jeblo a začal se věnovat kravinám o astrálních vetřelcích na Zemi co ovládli zem pomocí chemitrails a jak mají dokonalé hologramy a ty útoky na věže jen promítali ze speciálních projektorů na odpálené trosky atd. atd. Zkrátka mu drblo totál:))) Pak se náhle vrátil a teď tu koktá tyhle blbiny bez hlavy a paty a hlavně bez koncepce! Vůbec nejde po jádru, jen klouže po povrchu na vlně primitivního populismu, nic víc ... vo ničom!

  • Svobodný napsal:

   Změnilo by se hodně. Kdyby jste to laskavě vyhledal tak pomůžete hlavně cntv o mě nejde. Tento kiks totiž dokáže položit jinak poctivou a dobrovolnou(doufám) práci pana Orteka a důvěru diváků. Já to požaduji hlavně kvůli němu samému. Asi jste to nepochopil. Nestačí vaše potvrzení o tom že něco bylo dobře a správně když se mezi těmito zprávami vyskytují i pomluvy. Pomluvy jsou taky zbraně. Ano máte správný pocit začal bych rejpat s něčím jiným pokud bych něco dalšího objevil. Co vám mám k vašemu pozitivnímu zážitku jako říct? Já jsem nikdy netvrdil že je celá cntv prošpikovaná nepravdami. Mimochodem pokud jste měl tuto fajn zkušenost pak by vám nemuselo vadit to pro Cntv najít když to bylo všude. Místo okecávání jste to mohl najít. Ale já už na to peču. Jsou to už dva(nemyslím s vámi) dny a nic. Já mu to ale odpouštím ono vyznat se v těch dezinformacích není už asi ani v lidských silách. Jediná rada je Neposlouchejme válečné bubínky mocných ať už zní odkudkoliv.

 14. Karel napsal:

  Tento mediální šašek snad i občanským jménem Ortek je největší kaňka na veškerých svobodných médiích styďte se p.Ortek ano styďte. Nebo se raději věnujte jako dříve nesmyslům o mimozemských civilizacích to vám šlo nejlépe ta politika je pro vás hrob věřte zkušenému jste neobratný a vaše útoky na západní propagandu (byť ji též nemusím) je více než kontraproduktivní. Odejděte se zpět k duchovnu pánu bohu a jeho dětem mimozemšťanům v politice jste jako slon v porcelánu a tím ubližujete i všem svobodně smýšlejícím lidem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!