,,Rituální zneužívání“ dětí ve Francii – část 3.

rit3

Tento dokument německá televize N24 natočila a zveřejnila před několika lety. Třetí část sleduje osud již dospělé Noemi, která byla znásilňovaná od svých pěti let vlastním otcem. Ten ji časem zasvětil a zapojil do barbarského kultu týrání, zneužívání a vraždění malých dětí.

Noemi, se spolu s novinářským týmem ve vzpomínkách vrací k děsivým zážitkům z dětství, které jí nikdo nebyl ochoten věřit. Její dětství se odehrávalo v malém francouzském městečku St. Victor, které je protkané podzemními chodbami. V nich měl otec Noemi klece, ve kterých byly malé děti zavřené a nikdy nemohly utéct. Děti v podzemí nežily dlouho. Jak je možné, že je nikdo nehledal, nikomu nechyběly a celá pedofilní síť mohla v poklidu fungovat?

Celý dokument je rozdělen na několik dílů, které trvají cca. 10 minut. Některá vznesená témata a otázky, mohou být pro postižené osoby (a nejen pro ně) velmi nepříjemné.

Předchozí části:

http://www.nwoo.org/2015/09/14/ritualni-zneuzivani-deti-ve-francii/

http://www.nwoo.org/2015/09/15/ritualni-zneuzivani-deti-ve-francii-cast-2/

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!