Říká se, že DARPA geneticky upravuje lidi, aby z nich vytvořila zombie super vojáky

Robotic-Exoskeleton-Harvard-Wyss-Institute(Natural News) Agentura ministerstva obrany pro pokročilé výzkumné projekty, spíše známá pod akronymem DARPA, je super tajná entita Pentagonu odpovědná za vývoj různých pokročilých zbraní a jiných systémů, včetně vaší schopnosti číst tento článek. Nyní pomáhá Pentagonu vytvořit lepšího vojáka.

Business Finance News přinesla zpravodajství o tom, že DARPA započala bohatě financovaný projekt, aby „zvýšila lidskou schopnost ve válečných zónách změnou genetického kódu (receptu) svých vojáků.“ Cílem je dosáhnout svrchovanost na bojišti tím, že se vytvoří vojáci, kteří postrádají empatii a jsou chytřejší, soustředěnější a mnohem silnější než nepřátelské protějšky.

Výzkum se koná v rámci relativně nového vědního oboru zvaného genetické inženýrství, kde vědci provádějí výzkum a experimentují s „kuchařkou“ genetického make-upu osoby.

Business Finance News prohlásila:

Všechny formy života mají svůj vlastní recept a stejně tak jako u jídla existuje konečné množství přísad, ze kterých lze vybírat. Kombinace různých přísad v odlišných proporcích vytváří různé druhy života. Genetičtí inženýři jsou prakticky schopní vytvořit záři v tmavých miminech jednoduše přidáním určitých genetických kódů medúzy do lidského genetického kódu.

 

Zombie vojáci?

Výzkum, jenž byl  doposud proveden vypadá slibně. Naznačuje, že takzvaným supervojákům DARPY by mohly jednoho dne narůst nové končetiny, které ztratili v bojích, což je něco, co již bylo testováno na myších.

Co se týče části mozku, která je zodpovědná za empatii a milosrdenství, vědci zjistili, že může být fakticky vypnuta za pomoci genové terapie. To by mělo za následek vytvoření vojáka imunního vůči strachu, únavě a emocím.

Co však činí toto ještě více znepokojivým je, jak zaznamenal BFN, „Program neutrálních nástrojů s lidskou asistencí“, který se zaměřuje na ovládání mozku. Výsledkem by mohl být biologický válečný „stroj“ další generace, ovladatelný pomocí sofistikovaného „joysticku“.

Zombie voják, chcete-li.

Snahy DARPY vytvořit super vojáky již trvají mnoho let. Jak bylo oznámeno časopisem Wired v prosinci roku 2009, když USA posílaly „příval“ 30,000 nových vojáků do Afghánistánu, výzkumníci pracovali s prasaty, aby nalezli způsob, jak zastavit krvácející zranění tím, že je napůl umrtví.

„Jestli to vyjde,“ napsala Katie Drummond z Wired, „my lidé bychom mohli být těmi dalšími, kdo budou zombifikováni.“

DARPA udělila Institutu pro preklinické studie na texaské univerzitě A&M kontrakt za 9,9 miliónů dolarů na vývoj léčebných procedur, které by prodloužily „zlaté období“, kdy by traumaticky zranění vojáci měli nejlepší šanci přežít masivní ztrátu krve. Výzkumníci si byli vědomi toho, že evakuace a ošetření těchto jednotlivců uprostřed boje v rozmezí rozhodující jedné hodiny jsou často nemožné.

Drummondová napsala, že výzkum institutu byl založen na předchozích projektech financovaných DARPOU, z nichž jeden teoretizoval, že lidé by mohli jednoho dne napodobit hibernační schopnosti veverek – které jsou schopné přežít bez úhony po celé měsíce během zimy – užitím pankreatického enzymu, který mají všichni lidé společný.

 

GMO vojáci

V srpnu roku 2012 anglický Daily Mail napsal, že výzkum DARPY se zaměřuje na „GMO“ vojáky – umožňujíc jim běžet rychlostí Olympijských šampiónů a dávajíc jim schopnost regenerovat ztracené končetiny.

Noviny dále referovaly:

Podle plánů U. S. Army pro budoucnost budou jejich vojáci schopni nosit obrovské zátěže, žít ze svých tukových zásob po prodloužená časová období a dokonce budou mít schopnost nechat si znovu narůst končetiny, které byly rozstříleny bombami.

Tyto plány byly odhaleny romanopiscem Simonem Conwayem, jemuž byl umožněn přístup do zákulisí Pentagonské vyspěle technologické Agentury ministerstva obrany pro pokročilé výzkumné projekty.

DARPA dlouho experimentovala s exokostrami, což jsou stroje, které asistují normálním vojákům způsoby, jenž jim umožňují zvedat zátěže daleko nad schopnost obyčejného člověka a běhat daleko větší rychlostí.

Nejkontroverznější výzkum agentury byl v oblasti genetického modifikování člověka, aby vykonával úkoly a fungoval způsoby, které nejsou v současné době proveditelné, zaznamenal Daily Mail.

Modifikace by obzvláště zahrnovaly vytváření vojáků, kteří by mohli vydržet až 40 hodin bez spánku, nosit velké náklady, vydržet mnoho dní bez jídla a komunikovat telepaticky.

 

Zdroje zahrnují:

BusinessFinanceNews.com

DARPA.mil

Wired.com

DailyMail.co.uk

Středa 16. září 2015, autor J. D. Heyes

Zdroj: http://www.naturalnews.com/051195_DARPA_super_soldiers_genetic_engineering.html
7 Komentářů k Říká se, že DARPA geneticky upravuje lidi, aby z nich vytvořila zombie super vojáky

 1. Kolemjdoucí napsal:

  Budoucí vládnoucí kasta lidstva. Boháči s exkuluzivními kybernetickými implantáty prodlužujícími život. Někdo toho nadčlověka musí vyvynout a vyzkoušet, většinou vojáci bývají dobrým materiálem.

 2. Hum napsal:

  Vlhke sny senilnych dedov, ktori nevedia co s peniazmi...

 3. koloděj napsal:

  kristepane ... DARPA je supertajná organzace ? je to nco na způsob našeho Svazarmu, jeho posláním je předvídat směry vývoje techniky a jejich možného využití při válčení.

  Sponzorují vývojáře ( skrze soutěže s cílovou odměnou ) různých aplikací techniky ( vysoce výkonné lasery, kvantové přenosové systémy, roboty dopravní bojové i záchranářské ...

  Nic tajného na nich neni. Na osel.cz píšou o soutěžích a směrech, kterými se vývoj DARPA-ou sponzorovaný ubírá

  k.

 4. Carlos IV napsal:

  Nakonec, i Internet se zrodil prave diky DARPA-e cimz ji ale nechci vubec velebit. Co uz pro ne neni zajimave, tak to predaji verejnosti.

 5. Carlos IV napsal:

  Jo, a mozna uz i ty sve Ramby nedbudou uz potrebovat. Viz vyse uvedeny odkaz na Yellowstone (dik, Bantustane).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!