Ukrajina začala blokádu Krymu

na-operezhenie-ukraina-449-4339587Ukrajinská milice spolu s celní službou s předstihem začaly vracet kamiony jedoucí na Krym, - píše Korrespondent s odkazem na 17. kanál Ukrajiny. Informuje, že na kontrolním stanovišti před Čongarem už 24 hodin nepouštějí kamiony.

Dnes, 20. září ve 12:00 začíná akce krymských Tatarů na blokádu Krymu. Prohlášení o záměru blokovat hranici s Krymem kvůli pozastavení dodávek potravin učinili poslanci Nejvyšší rady Ukrajiny, představitelé nezaregistrované organizace, "medžlis krymských Tatarů" Refat Čubarov a Mustafa Džemiljev. Později se k akci připojilo i extrémistické hnutí Pravý sektor.

"Naše akce bude mít dlouhodobý charakter. Vycházím z toho, že za tu dobu v Nejvyšší radě měly být projednány návrhy zákonů na řešení otázek vzájemné interakce pevninské Ukrajiny s okupovaným Krymem. Měl být také zrušen zákon o volné ekonomické zóně "Krym" - řekl Čubarov a upozornil, že následně za potravinovou blokádou Krymu krymští Tataři budou usilovat o přerušení dodávek elektrické energie na poloostrov.

Zdroj: http://politrussia.com/news/na-operezhenie-ukraina-449/
50 Komentářů k Ukrajina začala blokádu Krymu

 1. Slovan napsal:

  Idioti,ti burani mají opravdu vymyté mozky amíkama.blecha draždí medvěda!!!

  • Ruda napsal:

   Bohužel tady se ukazuje že tehdy rozhodnutí Stalina vysídlit Tatary za zradu na Sibiř bylo správné.Nemám rád násilí ale asi to bylo opravdu správné.Pokazil to Gorbačov ,který jim umožnil návrat bez jakýchkoliv podmínek.

   • Jan Jinsky napsal:

    Ale ti Tataři tam jsou doma. To je sice drobnost, ale podstatna. Stalin ji asi pri sve dobrote jen prehledl...

    • klara napsal:

     90% Tatárov žijúcich na Kryme nezdieľa Čubarov názor, nenechajte sa oblbnúť.

     • Jan Jinsky napsal:

      To nekomentuju a vůbec netuším kdo je Čubarov. Jen jsem komentoval příspěvek Rudy o vysídlení Tatarů.

    • JJ49 napsal:

     Spousta darebáků je v čechách taky doma, a přesto sedí v kriminálu, kam patříte i vy všichni kteří si říkáte Jinský, LUF, Sobotka apod.

     • Jan Jinsky napsal:

      A proč to? Protože nesouhlasím s tvým viděním světa? Musíš si zvyknout na to, že jiní lidé mohou mít jiný názor než ty. Za to se už nezavírá - naštěstí

     • JJ49 napsal:

      Ne jenom proto, že máš jakoby jiný názor, ale za to, že vy všichni sloužíte cizákům, buď za peníze, nebo z vlastní blbosti. A za blbost se platí! A i vy jednou zaplatíte!

     • Jan Jinsky napsal:

      No jo - tohle jsou jen kecy. A ty to dobre vis. Aspon se odreagujes, coz je nakonec pozitivni.

     • Anti-Jinský napsal:

      To je hovno! Zabít tu svini mizernou! A předtím mučit, mučit, mučit! Tady nebude nikdy klidný žvot pro naší rasu, dokud nebude zákon, že jinskostvůry se musí povinně hubitt v každou denní i noční hodinu!

     • Jinská napsal:

      Honzíčku blbečku, patříš tam už jen proto, že jako simulatn dřepíš na krplkáře, abys mohl cucat dávky a nemusel makat rukama!

     • Jan Jinsky napsal:

      Tak tady mám celý svůj fanklub - vzteklinou postižené bratrstvo :)

     • Goldmanka napsal:

      A ty se divíš, Hoznyku, ty ušáku klukácká! Buzíčku náš malej na vozejček připoutanej. Nesmíš pindat za zájmy žida proti vlastní rase! To se nedělá! Psát panu Calembredainovi, co mu vadí, když pouze popisuje svinstva tvých mrzkých filconošů, který NIKDO nenutil zradit svou vlast a svrhávr gosudara ani se jebat navzýjem do prdele! A ty u´klukatej šáku mu za to napíšeš, kdo mu ještě vadí?!?MNamísto, abys ty neboží hovádko se zeptalo spíš naopak? Teda proř těmhle vším rlzným buzeratnům, Židům a "Ukrajicům" vadí Svatá Rus? To by byla otázka! Za to by tě pan Calembredaine jistě za ušiska nevytahal! Ale to bys neměl mít ten mozeček židáčkama vymazanej jak hrnec na pečení kachny!

    • Anti-Blafomet napsal:

     Tataři, povídáš ty svině rasozrádná!? Území kde byl pokřtěn Svatý Vladimír, kníže to slovanské má být domovem mongoloidním vopicím co tam natáh Batuchán!?! Málo jsi se posral ty zrádnej dobytku, ještě budeš hájit anti-evropskou žluťáckou pakáž!! Mizero mizerrnej jeden! Už aby ti ten hnusnej mokvající vřed na konci páteře někdo urazil lopatou! Svině ...

     • Anti-Blafomet napsal:

      Co to trolíč ty negrofilskej buzíku? Koukám kde je co o Krymu a místo toho čumím na vopice! Hovado jedno! Tady je ten skutečnej dokument - https://www.youtube.com/watch?v=mAwxmt1xHLg

     • koloděj napsal:

      No, blbečci, sloužíte Jinskému naprosto skvěle ...
      Skoro mám dojem, že si ty reakce píše sám, ale je dost inteligentní aby si vás omotal kolem šulina, a tento web zničil s vaši pomoci.

      Admina varuju, že pokud ty mentální zakrslíky nezačne banovat, web přestanou navštěvovat slušní lidé, a Jinskej s přestěhuje jinam, dokončiv své dílo. Změní se to tady v žumpu kvílícíxh hoven, jejichž schopnosti stačí tak maximálně na urážení jednoho - možná - trolla.

      Je to na vás

      Jste jinak ubožáci

     • Jan Jinsky napsal:

      Koloději, já ho fakt nechtěl přivolat. Naopak jsem už i adminovi psal, že to tady sviní. Nemůžu za něj.

     • Jan Jinsky napsal:

      Na druhou stranu nemůžu popřít, že jako parazit a škodič nemám radost z každého chaosu a rozkladu. Jsem cosi jako bakterie a mám chybný dojem že tito dezinfikátoři jako pan Montisan na mě nemohou. Stal jsem se kvůli tomu i bnzákem. Již dávno za minulého režimu, pak jsem v tom pokračoval dále za vlády zločinného Tupohláfka a vlastně v tom pokračuji dosud! Jen mě mrzí že páně Babiš nemá o mé služby zájem a ani Sobotka, tak jsem si natruc založil nick Bogus Sobotka!:)

     • Jan Jinsky napsal:

      Nikdo na tebe nereaguje, tak si píšeš sám se sebou, viď? Tak jen pokračuj. Tvůj sty je nezaměnitelně pitomý PANE Montisane. Ty si fakt chudák...

     • Jan Jinsky napsal:

      Pardon - mysel jsem bonzákem! No je to tak! Jsem svině bonzácká! O všem co se tu píše podvám pravidelně zprávy BIS a hovno se furt děje! Ale počkejte až se k veslu vrátí kurvy modré! Pan Fialka a Rohlíkolupka už vám to tu spočítaj! Společně s panem Kalouskem - naším nejlepším ministrem financí vám pak utáhnou všechny šrouby! To se zas já stará kurva udavačská poměju! Chycht! No jo - jsem kočička kotě! To jste netušili co?

     • Jan Jinský napsal:

      Pardon - styl! Občas už taky dělám nedoklepy, jak mám na pana Montisana vztek až mi z toho mozek změk!:)))

     • Anti-Blafomet napsal:

      Však já vím ty svině buzerantská xenofilní toxoplasmou nakažená! Bacha na kontakt se sviní jinskou! Tohle šíří! - http://www.white-media.info/infekce_dela_z_lidi_anarchisty_a_antirasisty.html

     • koloděj napsal:

      Jinak samozřejmě jsem nemyslel pana Montisana, před jehož IQ jsem jak psí lejno na úpatí Čomoloungmy! To je jednou jisté. Ovšem jinak trvám na svém! Blbečkové! Já jsem slušný člověk!! Mě odkojil pan Chrchla zrzavá veš(krna)! A esis s tím něco neuděláte, tak si omotám provaz kolem krku a voběsím se z toho! Pak mě pohřběj do hromady sraček a bude to jen vaše vina! A jinský trollostvůry!

     • Honzyk Blafomet Bonzák napsal:

      Nebrééč koloděj! Však se jednou voběsíme spolu! Ať těm tu uděláme radost, ne? Aspoň jednou ve svý mizerným životě a aspoň někomu:)

    • Marco napsal:

     Jojo, touto logikou by nám měla být vrácena i oblast kolem Berlína a samozřejmě kraj kolem Drážďan, kde dodnes stojí královský hrad Königstein postavený čechy v době Václava I a posléze byl přestavěn Karlem IV. Je to náš prokazatelný domov, proč nám to nikdo nevrací?

 2. Hum napsal:

  To ich Tatari zijuci na Kryme teda nepochvalia....

 3. Žabák napsal:

  To je zas nějakej zoufalej pokus chunty před nějakým vyjednáváním. Vždycky když něco chtějí, tak začnou střílet na Doněck víc než obvykle anebo teď blokujou Krym.
  Prostě vyjednávací taktika.

 4. weissbach napsal:

  Upíří klan tu válku v Evropě prostě chce rozjet ze všech stran. Z jihu lifrovat islamisty, z východu fašouny. A v úterý si ministři jedou pro kvóty....
  Černá díra začíná pohlcovat kontinent.

 5. Definitiva napsal:

  Zažívame obdobie pozitívneho vývoja. V Sýrii, v kvótach a v vzbure Slovanov proti fašistickému diktátu EÚ, aj na Ukrajine. Tam platí, že čím horšie, tým lepšie, tak ako za komunistu, tým skôr režim fašistov padne a ľud sa prebudí.

 6. :-) :-) :-) napsal:

  Ide zima. Rusi priškrtia plyn a bude vymaľované.

  • Robo napsal:

   Daj Bože, nepriškrtia.
   Nieje potreba, priskrtia príval nájazdníkov (Sýria), tým nám pomôžu viac.
   Je treba spojiť Slavjanský (Slovanský) svet, spolu sme ...svabodní..

 7. klara napsal:

  To nie sú naozajstní krymskí Tatári - to je iba organizácia, ktorá zastupuje asi 10 % z Tatárov žijúcich na Kryme. Zvyšných 90 % žije s kľudom, že už nepatria pod Ukrajinskú legislatívu. Čubarov je amícky zapredanec, keby vstúpil na Krym, vlastné etnikum by mu to spočítalo.

  • Robo napsal:

   Klára, Tatar je od slova Tartar. Som naozaj rád, že väčšina Tatarov ešte nestratila spojenie so svojou rodovou pamäťou.
   No a teraz je doba, že už ani nestratia, teraz sa nám rodová pamäť vracia všetkým.

   • Zdeněk Jermář napsal:

    To je omyl, Tatar nemá s Tartárií nic společného, stačí si přečíst pár zasvěcených článků z aeronetu. ZJ

    • Robo napsal:

     Nič v zlom, ale vo všeobecnosti...na aeronete sú články o Slovanoch...zatiaľ ešte veľmi amatérske, nebral by som icb za etalon..

  • JJ49 napsal:

   Místní etnikum tatarů na Krymu si velice rychle spočítalo jaké byly UK důchody a jaké mají od RF!

   • Robo napsal:

    Myslíš UA dôchodky.. :-)
    Inak, videl si "Krym - cesta domů"? Myslím, že už vtedy sa veľká časť Tatárov pridala k Ľuďom.

 8. Josef Havlíček napsal:

  Ti chudáci absolutně netuší, co mohou způsobit. Když je Krym už de facto ruským územím, co udělají Rusové? Nechají tam hladovět svoje lidi? Spíš nechají v zimě pomrznout celou zadluženou Ukrajinu :D

  • zed napsal:

   Tady nejde o nic jiného, než o dráždění Rusů. Ti se po dvou letech aktivněji zapojují do Sýrie, takže toto je odpověď SSA řízených loutek v Kyjevě. Celá akce Ukrajina byla ze strany SSA jakousi pomstou za překažený vojenský zásah v Sýrii v roce 2013 s cílem zmocnit se Krymu. Situace se začíná opakovat, takže lze v dohledné době očekávat také plné obnovení války proti Donbasu.

 9. bantustan napsal:

  Hele,voni Jinský,opakovaný FTIP není vtipem https://www.youtube.com/watch?v=6dN6IM5PqYo

 10. Páter napsal:

  Tady byli taky kdysi doma Keltové a Germání a to zase přehlédl Praotec Čech

  • Jan Jinsky napsal:

   Já bych celé Čechy a Moravu odevzdal Laténům, ti tu byli první. Akorát nevím, kde teď přebývaji :)

   • koloděj napsal:

    vzhledem k tomu, že se tady někdo vydává za mne -----------------
    koloděj napsal:
    22.9.2015 (9.26)

    Jinak samozřejmě jsem nemyslel pana Montisana, před jehož IQ jsem jak psí lejno na úpatí Čomoloungmy! To je jednou jisté. Ovšem jinak trvám na svém! Blbečkové! Já jsem slušný člověk!! Mě odkojil pan Chrchla zrzavá

    ------------------------
    myslím že nemá cenuse svinit s tímto webem, admine ... papa

   • Lapačblbů napsal:

    Hele Honzyku, tvůj řídící orgán odtud mizí! To musíš mít radost, co? Doufám že nyčkokrapet zvolníš tempo a intenzitu debilisace mas!:)

    • Jan Jinsky napsal:

     Koukám, že jsi po obědě a opět v plné síle.

     • Anti-Blafomet napsal:

      Já vždycky po obědě smpím, Honzyku. Tak se omlouvám za ten výpadek. Jinak kdy se hodláš vomluvit za ty plešouny a buzeranty? Já se tobě už vlastně omluvil! Teda tvýmu synkovi Bogusovi. Napsal jsem mu, ať ti vzkáže, že jsem nenarážel na tebe - nemoh jsem tušit žes plešatý! Psal jsem přeci o Pearlmutterovi, že tak kritika pana talina se vylíhla v jeho plešatý makovici! Taky jsem netušil že jsi přihřátej nebo že máš doma synka - transvestitu, jinak bych tu úlohu knížete Jusupova v rozvratu Ruska tak nějak zbagatlizoval a zpolitickokorektnil! Ano - i to bych pro tě učinil! Jen od toho že Ukropi jsu svině a Ždi ještě větší ustoupit nemůžu! Fakta nepředělám sorry ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!