Petice valnému shromáždění OSN: Vytvoření Tribunálu pro vyšetření válečných zločinů USA

c56dc2a2de05df29d8a30dd929e9309dProč je to důležité:  Podněcovatelé 3. světové války patří před soud!
Vyzýváme Valné shromáždění Organizace spojených národů (dále jen OSN) , aby prokázalo svou věrnost základním listinám OSN a nedopustilo opakovanou beztrestnou vojenskou intervenci Spojených států amerických (dále jen USA) do vnitřních záležitostí suverénních států.

S odvoláním na článek 6 Norimberského statutu, na VI. a VII. princip mezinárodního práva (plánování, příprava, spoluúčast a účast na mezinárodních trestných činech),

s odvoláním na rezoluci 764 (1992) ze dne 13. července 1992, ve kteří Rada bezpečnosti znovu potvrdila, že všechny strany musí dodržovat své závazky podle mezinárodního humanitárního práva, a že ti, kteří porušují nebo nabádají k porušování těchto povinností, nesou za tyto porušení osobní zodpovědnost,

s odvoláním na podobné požadavky v materiálech a stanovách Mezinárodního tribunálu pro bývalou Jugoslávii, přijatých 25. května 1993 usnesením č. 827 Rady bezpečnosti OSN ve znění ze dne 13. května 1998 (rezoluce č. 1166), ze dne 30. listopadu 2000 (rezoluce č. 1329), ze dne 17. května 2002 (rezoluce č. 1411), ze dne 14. srpna 2002 (rezoluce č. 1431), ze dne 19. května 2003 (rezoluce č. 1481),

s ohledem na materiály a závěry Russellova mezinárodního tribunálu pro válečné zločiny v jihovýchodní Asii, uznat jednání účastníků i spolupachatelů prokázaných mezinárodních trestných činů, spáchaných na území níže uvedených samostatných států, jako podléhající pod články Norimberského tribunálu a podléhající jurisdikci mezinárodního práva.

Znovu vyjadřujeme vážné znepokojení nad stále přicházejícími zprávami o rozsáhlém porušování mezinárodního humanitárního práva, ke kterému stále dochází v Afghánistánu, Libyi, Iráku, Sýrii a na Ukrajině, včetně zpráv o masových vraždách a pokračujících „etnických čistkách“,

Domníváme se, že tato situace je rostoucí hrozbou pro mezinárodní mír a bezpečnost.

Jsme přesvědčeni, že vytvoření a činnost Mezinárodního tribunálu by pomohly k dostižení těchto cílů a přispěly by k obnovení a zachování míru ve světě.

Vyzýváme Valné shromáždění OSN, aby se usneslo na:
1) Zřízení Mezinárodního tribunálu pro stíhání amerických vládních činitelů zodpovědných za závažné porušení mezinárodního humanitárního práva spáchané na územích níže uvedených samostatných států od roku 1945 do roku 2015;

2) Požádání generálního tajemníka OSN, aby předložil Radě bezpečnosti k projednání, ne však později než 60 dní po přijetí tohoto usnesení, zprávu o všech aspektech této záležitosti, včetně konkrétních návrhů a případných variant, s cílem nalézt efektivní a operativní řešení, jež obsahuje odstavec č.1;

3) Rozhodnutí o obnovení aktivního vyšetřování této záležitosti, počínaje datem představení výše zmíněné zprávy generálním tajemníkem OSN.

Suverénní státy, které utrpěly vážné lidské i materiální ztráty, s největší pravděpodobností v důsledku nezákonného jednání vládních činitelů USA:

Japonsko – Svržení atomových bomb na Hirošimu a Nagasaki vedlo k usmrcení 166 000 lidí v Hirošimě a až k 80 000 mrtvých v Nagasaki. Počet mrtvých se k 31. srpnu 2013 zvýšil na 449 000, 286 818 v Hirošimě a 162 083 v Nagasaki.

Vietnam – Vojenská agrese měla za následek až 1 100 000 životů, včetně 250 000 dětí, 750 000 dětí bylo zraněno nebo zmrzačeno. Existují důkazy o vyhlazení celých vesnic.

Granada – Invaze způsobila úmrtí v řadách domobrany a 70 civilistů. 417 lidí bylo zraněno.

Panama – Invaze způsobila smrt 314 občanům této země.

Srbsko, Bosna, Kosovo – Ozbrojená podpora jedné ze stran konfliktu má za následek 80 000 mrtvých a 900 000 uprchlíků.

Afghánistán – Invaze a pokračující vojenská operace mají za následek smrt nejméně 59 013 lidí z řad místního civilního obyvatelstva.

Irák – Invaze a okupace vedla ke smrti 37 344 iráckých vojáků a nejméně 126 166 civilistů.

Sýrie – Materiální a technická podpora protivládních sil má za následek 210 160 mrtvých a 5 000 000 uprchlíků.

Ukrajina – V důsledku aktivního vměšování se cizích státních příslušníků, včetně těch s diplomatickým statutem, vznikly masové nepořádky, během nichž dosud neidentifikovaní odstřelovači zabili 87 demonstrantů. Během následné občanské války zemřelo nejméně 6 764 lidí a více než 2 300 000 lidí se stali uprchlíky.

Vyzýváme všechny stejně smýšlející lidi na světe, aby přidali svůj podpis pod tuto výzvu a pomohli tak zastavit podněcování nové světové války ze strany amerických vládních činitelů.

Petici je možné podepsat zde:

https://secure.avaaz.org/ru/petition/Generalnaya_Assambleya_OON_Sozdanie_Tribunala_po_rassledovaniyu_mezhdunarodnyh_voennyh_prestupleniy_SShA/?sFIJcib
40 Komentářů k Petice valnému shromáždění OSN: Vytvoření Tribunálu pro vyšetření válečných zločinů USA

 1. jano napsal:

  Myslím si že 28-9-2015 také niečo podobné prednesie Putin v OSN, tohto sa obávajú všetci vrahovia!!!!

  • antonin dorazil napsal:

   americké století očima olivera stonea raději vysíláme v tv až před půlnocí,aby většina neviděla , že i v americe jsou soudní lidé

 2. :-) :-) :-) napsal:

  Usákov sa slovom zastaviť nedá !

  • eM napsal:

   Všechno začne vždycky slovem. Slovem uděláš vše. Vytvoříš říše, i je zničíš.

   Problém je, že v posledních pár tisíci letech lítají slova jak žumpa a většina je nemyslí vážně.

   • Robo napsal:

    ..problém je, že (na našich územiach) sa KONŠTRUKTÍVNY slovník (a písmo tvorené Staroslovienskou Bukvicou) vymenil za DEŠTRUKTÍVNY.

    No..“vymenil sa“ je nepresné. Vymenili ho menovite židokresťania. Na školách im hovoria (ich zástupcom tu) Cyril a Metod.

 3. skeptik.sk napsal:

  SSA môže zničiť len SSA. Vysoko však chválim túto snahu.

  • Gordon napsal:

   To pronesl Nixon, ne? Snaha je bohužel špatná! Je nesystémová a napsaná na koleni! Skáče od tématu k tématu a srovnává nesrovnatelné! Co tam dělá Ukrajina? Proč tam chybí v tom případě Korea a podpora implantované zločinné loutky Lysin-mana, který brutálně potalčil rolnické povstání proti americké okupaci a rozdělení země na ostrově Cheju, při kterých jihokorejská vláda za podpory palebné síly amerických lodí zavraždila pomocí policejních oddílů a armády na 60 000 lidí a vypálila a zcela zničila na 230 vesnic stylem srovnatelným s nacistickým vyhlazením Lidic a Ležáků a na jehož rozkaz v létě 1950 začaly jihokorejská armáda a policie vyprazdňovat své věznice, shromažďovat vězněné politické aktivisty a rolníky a popravovat je střelením do hlavy a cpát mrtvá těla do spěšně vykopaných jam. Další byli svrženi do opuštěných dolů nebo do moře. Mezi nebožáky byly ženy a děti. Později byly další tisíce Jihokorejců zavražděny, neboť je jihokorejské síly považovaly za sympatizanty Severokorejců. Historik Kim Dong-choon, stojící v čele Komise pro pravdu a smíření, jež se již dva roky snaží analyzovat skutečnou podstatu masakrů, tvrdí: „Tato zvěrstva představují nejbrutálnější a nejtragičtější kapitolu Korejské války.“ Část důkazů o krveprolití pochází z odtajněných dokumentů americké armády, včetně fotografií zachycujících masové zabíjení. Navíc Americká armáda, podle sedmnácti vyšetřovatelů Komise pro pravdu a smíření, se na jatkách přímo podílela, jakožto i během samotné války, a to hlavně masivním bombardováním civilních objektů. Spojené státy se snažily zodpovědnost za rozsáhlé masakrování přičíst na vrub Severní Koreje.

   A co obět „Operace Kondor“? Pro připomenutí – V listopadu roku 1975 byla podepsána dohoda o spolupráci tajných služeb Chile, Argentiny, Bolívie, Paraguaye a Uruguaye, známá jako Operace Kondor. Pravicově diktátorské režimy účastnických zemí se v ní zavázaly ke spolupráci při vyhledávání, internaci a likvidaci ideologických odpůrců. Příležitostnými spolupracovníky osy Kondora byly autoritativní režimy Peru, Venezuely a Ekvádoru, do operace významně přispívala i Brazílie. Podle tzv. Archívu teroru, objeveném v Paraguayi v roce 1992, měla Operace Kondor na svědomí 50 000 lidských životů, dalších 30 000 obětí zůstává dodnes nezvěstných. Na půl milionu lidí bylo vězněno a mučeno. Hlavním ideologem a iniciátorem Operace kondor byl masový vrah a gauner Henry Kissinger, poradce pro národní bezpečnost a ministr zahraničních věcí Nixonovy administrativy. Většina akcí Operace kondor byla přímo či nepřímo podporována CIA, která poskytovala výzvědnou techniku, zbraně a často plnila roli prostředníka v jednáních mezi jednotlivými zúčastněnými zeměmi.

   A je škoda se zabývat pouze obdobím po WWII! Např. po uměle vyvolané válce (vyhození do povětří parníku Maine v havanském přístavu jako záminka k „osvobození“ Kuby) v roce 1899 byly obsazeny i Filipíny. Jejich obyvatelé ale ladli vetřelcům aktivní odpor. Proto byly filipínské vesnice byly americkou armádou systematicky vypalovány. Civilní obyvatelstvo, pokud nebylo podle dostupných výpovědí amerických vojáků rovnou na místě zabito, bylo umísťováno do nově postavených koncentračních táborů, charakterizovaných jedním z jejich velitelů jako „brána do Pekla“ a ve kterých dle přiznání i Wikipeide cituji: “ zahynulo 200 000-1,4 milionu filipínských civilistů“. Symbolem tohoto svérázného importu svobody a demokracie na Filipíny se stal výrok generála J. H. Smitha: „Zabijte každého, komu je víc než deset let.“ Americkému imperialismu, jak tehdy útok na nezávislý stát nazvali sami Američané, padlo za oběť podle aktuálních statistik až milion filipínských civilistů. Američané plundrovali Filipíny až do roku 1913.

   • Gordon napsal:

    V žalobě se zmiňují i dodatečné oběti americké agrese! Pak je třeba uvést zde i Guatemalu, kde byl sice přímý počet obětí svržení demokraticky zvoleného prezidenta Arbenze žoldáky CIA malý, v řádech stovek většinou ozbrojených osob, ovšem Guatemala tím ztratila šanci na pokojné reformy, velcí vlastníci půdy zůstali u moci a většina obyvatel setrvávala v chudobě. Země brzy upadla do 36 let trvající občanské války, během níž podle různých údajů zahynulo až čtvrt milionu lidí, hlavně domorodých indiánů. A podobné to bylo v případě dosazení diktátora Somozy v Nickaragui, Batisty na Kubě či Trujilla v Dominikánské republice.

 4. Jaris napsal:

  Samozrejme jsem podepsala. Moc bych si prala, aby skutecne US bylo predvedeno pred spravedlivy soud a ten by tu jejich demokracii americkou cestou nacpal jejim zlocinnym politikum do chranu a nadosmrti zavrel do kriminalu. Na druhe strane vim, ze US krouti s UN jak se jim zachce, ale tentokrat, jesti to Ruskem bude prezentovano UN, tak jim do smichu nebude. Cely svet dnes vi, jaci jsou Americani profesionalni gauneri.

  • Jaris napsal:

   Jeste bych k te petici pro vysetreni valecnych zlocinu Ameriky pridala zalobu na Izrael za stejne zlociny a destabilizovani Middle East.

 5. Frantisek1 napsal:

  No, trochu naivistické. Cožpak OSN a jiné mezinárodní instituce nejsou součástí NWO? Lze si stěžovat na zlého ducha u jeho pána satana? To je vyhánění čerta ďáblem.

  • Robo napsal:

   Docela rád by som tým k.kotom do tváre povedal, že sú k.koti.
   Takže ÁNO, má to zmysel!

   Zmysel to má hlavne pre ľudí, ktorí to ešte nevedia. Musia vidieť pravdu. Vďaka tým nájazdníkom (snáď sa zavretím syrského kohútika pomocou RF zastaví ich príval postupne úplne aj z iných regiónov, veď USA strácajú každým dňom) tiež už prozrelo spústa ľudí..

   Akurát slovo k.koti by sa muselo zameniť za niečo akceptovateľnejšie.. :-)

  • eM napsal:

   Váš komentář také není příliš znalý. Tvrdíte, že si nejde stěžovat na USA u OSN proto, že USA jsou jejich pány. Jenomže:
   - USA je sluhou jiného pána, tento stát stvořila britská koruna. Ta je také ale jen sluhou většího pána. Tudíž USA nejsou šéfem OSN, oni jen OSN vytvořili pro šéfa, protože na to byli v té době vhodní. Pánem ale nejsou. Mají tam ještě jisté páky, protože přes jejich páky bylo řízení OSN zařizováno, ale ty jsou právě odstříhávány.
   - co se NWO týče, ten také není dílem USA. Opět dostali jen nějaké úkoly v rámci zřízení NWO. OSN s tím souviselo také, ale ani NWO ani OSN nejsou nápadem ameriky.
   - Netřeba zahazovat OSN. Struktura a princip je v pořádku, jde jen o to aby jednali transparentněji, a bez korupce. To lze zařídit, jakmile USA ztratí své páky na organizace kolem OSN, na to dojde brzy.

   Jen tak na okraj, to právě dělá Putin. Místo aby se snažil OSN zrušit a zřídit jiné organizace se stejným účelem, raději je posílí, a s ostatními velkými hráči budou hlídat, aby jednali fér.

   Celá ta věc mi přijde jako test, jak moc pák ještě USA zůstalo. A USA budou zase tak blbí jako v poslední době vždycky, a ty páky použijí. Tím je zviditelní, a přijdou o ně. A nebo už jich tam moc nemají, a tribunál se bude řešit.

 6. Carlos IV napsal:

  Jako ze jsem se uz (ne)jednou s AVAAZEM chytil (pred casem meli podobnou petici proti Assadovi – pry za jeho nehumanni postoje k vlastnimu obyvatedlstvu) mozna se pripojim. Ale nedejte se zmast rustinou – avaaz je US neziskovka :-) !

 7. Jaro napsal:

  To by najprv OSN nesmelo sídliť v New Yorku

  • Maly Jaroslav napsal:

   Uz od roku 1776 byly USA Vladci sveta vybrany pro ulohu svetoveho hegemona a kuratora bez casoveho omezeni. Otcove zakladatele to stvrdili prisahou vernosti Vladcum sveta na dobu existence USA. Od te doby jsou USA fenomenem ktery v dejinach lidstva se da tezko s nejakym Imperiem starsich veku srovnavat. Protoze vsechny velke valky vyprovokovaly elity a velke korporace USA nebot k tomu mely k dispozici neomezene financni a jine zdroje proto jsou USA dnes tam kde jim to bylo Vladci sveta mimozemstany predurceno. Dokud budou USA existovat jako kompaktibilni uzemni a spravni celek bez destrukcnich tlaku zevnitr nebo i zvenku tak svet je bude muset trpet jako vsemocnou silu a supervelmoc.USA a Izrael jsou spojeny pupecni snurou jako siamska dvojcata az do Armagedonu . Pisi o USA obecne ale z principu autenticky a objektivne. Ostatni moudra necham ruznym pediim.

 8. Jaroslav napsal:

  Zhruba pre 10-timi rokmi malo OSN problémy s financovaním a bolo pred kolapsom…kvôli tomu, že USA neplatilo svoj podiel do kasy OSN…Keby k niečomu takému ako je obvinenie USA z medzinárodného terorizmu došlo, tak OSN príde o hlavnú časť svojho financovania a pôjde do finančného defaultu. Takže dúfať v to, že OSN postaví akýsi tribunál v zmysle súdenia USA zahraničnej politiky je absolútne naivné.

 9. Přemysl Kunčický napsal:

  Amerimčané jsou největší hovada na této planetě. Ekonimiku mají v prdeli a jenom války a zbrojní průmysl je drží nad vodou. Dolar je jen papír ničím nepodložený. Celou Americkou politiku dělá pár rodin. Obama je pouhý šašek, i když si myslí jaký je politik. To je ta tragédie. A Merkrlová mu ješté leze do prdela a líže koule. Hnus.

  • nevedomy_svk napsal:

   musis to brat tak premysl,ze papir je lern ceska koruna…za tu si nikde nic nekupis.za dolar ano..
   aj brazilcan,ci mexican je american…
   ak as na mysli obyvatla ssa,ten o sebe nepovie,ze je american.kaliforcan povie ze je kaliforcan,nie american..texasan,ze je texasan…tiez nepovie o sebe ze je american…nakoniec to zostane asi na tych kolumbijcov,co o sebe tvrdia,ze su americania…..

   • Nevedomýchdebiloubijec napsal:

    Tak hlavně ty hovado, Kolumbijec je člověk, kdežto ten zasratý amík je pro něj „gringo“! Kolumbijec je hrdý na to že mu yenkijský svině co tě voděj za sliz na tý mokvající hroudě masa co máš místo makovice říkaj „Latino“!

   • Anti-vededomýčobolskýkokot napsal:

    A hlavně! Za dolar si ty lejno dementní ovce ze salaše koupíš stále míň a íň! Za korunu relativně pořád stejně!

 10. Carlos IV napsal:

  Presne tak. A ted splaskla i ona bublina se slibenym zvysenim urokove sazby FEDem, na ktere staveli bankeri od New Yorku po Hong Kong sve tvrzeni ze je „dobre investovat do USD a jejich produktu“. Cele to hrozne smrdi – kazdy to uz citi (dokonce i ceska vlada) ale je dojemne sledovat, jak mainstream drzi vzorne hubu!

 11. ing. Josef Vodvárka napsal:

  Oldřich Lukáš to vyjádřil přesně v jeho knihách:

  Jak jsem budoval kapitalismus s lidskou tváří

  Jak demontovat kapitalismus s nelidskou tváří

  které lze stáhnou v pdf a na Svobodném vysílači CS jsou v mp3.

  Ukázka z druhé knihy :

  „To nemá cenu, já stejně nic nezměním, kašlu na to !“

  Tato věta je základním kamenem moci a největším vítězstvím všech lumpů,
  zlodějů, manipulátorů, darmožroutů a parazitů ovládajících nás prostřednictvím
  jimi kontrolovaných médií, neboť pravda je přesně opačná !

  Kde je tedy ta pravda ?
  Copak jsou média plná jen manipulací ? JSOU !
  Ale ještě důležitější je, co v nich není. A to je právě PRAVDA a DOBRO
  A co je tedy to dobro a kde je vyšší pravda ? Dobré je to co prospívá životu,
  obyčejným lidem, životnímu prostředí a celé planetě.
  A dobrá politika je taková, co lidem slouží, a ne je souží.

  Dobrá demokracie, ta motivuje občany pravdu mluvit, milovat a bránit.

  Špatná demokracie občany za pravdu zatracuje, mediálně upaluje,
  ekonomicky ukřižuje, a nakonec fyzicky likviduje ! A
  je-li Vám to všechno jedno, milí přátelé, budete mít to co chcete.

  Zlu stačí, aby dobro nedělalo vůbec nic !

  Nepřejete-li si však svým dětem velice temnou budoucnost, začněte jednat.,
  začněte něco dělat.
  Odložte strach, začněte věřit své intuici a zkušenostem,
  nezávisle přemýšlet, mluvit, spojovat se a jednat.

  Váš osud za Vás opravdu nikdo nezmění.
  To právo a moc máte v rukách jen a jen Vy.

  Stačí tak málo, obětovat pár minut na návštěvu volební místnosti
  a dát hlas onomu subjektu, tedy sobě !

  Právo ve službě mocných
  a spravedlnost v otroctví peněz
  jsou bezprávím a rakovinou společnosti!

  Moc morálně nemocných mocných,
  která se stává prokletím bezmocných,
  není vůlí většiny, ale zvůlí menšiny !

  Výstižné, co říkáte ? Nevíte někdo náhodou jak přesvědčit
  neinformované kteří ani nechtějí vědět ???

  Podepsal jsem, tato petice má význam.

  • Josef Švejk napsal:

   Kdesi jsem četl jak nabrali cizince do armády. Neuměli jazyk a nevykonávali tak adekvátně rozkazy velitelů. Změna nastala až když po každém nesprávně vykonaném povelu dostali pěstí do zubů. Bylo až neuvěřitelné, jak rychle se novému jazyku naučili. Možná by nějaká modifikace této metody pomohla i neinformovaným kteří ani nechtějí vědět.

   • Paul Durham napsal:

    Tak, tak, násilí je nejlepším podpůrným prostředkem procesu učení. To platí pro lidské zdroje. Člověk se učí totiž rád.

  • Definitiva napsal:

   „Stačí tak málo, obětovat pár minut na návštěvu volební místnosti
   a dát hlas onomu subjektu, tedy sobě !“

   Nepoznám v SR stranu, ktorá má program: suverenita štátu, odtrhnutie sa od NWO, EÚ, vystúpenie z NATO, zlepšenie života ľudí, t.j. priamu demokraciu, odvolateľnosť poslancov, zrušiť úrokovú úžeru a dlhovú pascu, pokles daní, zrušenie dane z príjmu, 100% zdanenie zisku firiem, zastavenie pozitívnej diskriminácie sociálnych parazitov, menšín aj väčšiny, nápravu populačnej politiky…

   NEVOLÍM, NEMÁM KOHO? Voľba menšieho zla dlhodobo je horšia ako žiadna voľba!

   Nevoľte, vystavte všetkých politikov a politické strany NELEGITIMITE. Zrušte politické strany platené finančnou mafiou, zaveďte priamu demokraciu, OBČIANSKU SPOLOČNOSŤ!
   Možno Okamura. Putin do Washingtonu, globálny prediktor a štátna „elita“ USA na Sibír!

   • eM napsal:

    Vole. Vždyť to by přesně chtěli. Jim by se na Sibiři líbilo, je zdravá, čistá, a plná zdrojů. Washington je hnus hnus hnus, co by tam Putin dělal.

    Jen ať si globální prediktor nechá zajít na Sibiř chuť!

   • vlado napsal:

    Nemate pravdu. Pozrite si Kotlebov program.

 12. stefan goga napsal:

  Nemecko bolo porazene no zial FASIZMUS a SIONIZMUS v skrytej podobe je v najlepsej kondicii Korporacie,media zdefraudovane medzinarodne organizacie a ich nadacie je horsie ako otvoreny boj kde ZLO sa vydava dobro a LOZ za pravdu.

 13. Anti-Bogus napsal:

  Proč není zmíněna „agrese OSN“ proti lidu Koreje v letech 1950 – 53? Např. již 8.11.50 79 bombardérů B29 svrhlo 550 tun napalmu na Sinuiju, a vymazaly tak toto město z mapy. O týden později bylo stejným způsobem z mapy vymazáno město Hoeryong. Počátkem prosince 1950 US bitevní bombardovací letouny Mustang svrhly na Pchjongjang 700 napalmových pum a 175 tun demoličních pum, které hlučně dopadly, ale vybuchovaly až později, když se lidé snažili zachraňovat již hořící oběti .Během 3 let letectvo UN, resp. US, shodilo při více než miliónu bojových misí na 386 000 tun bomb a přes 32 000 tun napalmu. Odhady počtu obětí, většinou civilistů, jsou od dvou do čtyř miliónů. V roce 1952 nestál v severní a střední části poloostrova kámen na kameni. Přeživší se ukrývali v jeskyních. Hodnocení účinků bombrdování po uzavřemí příměží ukázalo, že 18 z 22 největších měst leželo aspoň z poloviny v troskách. Velká průmyslová města jako Hamhung a Hungnam byla zničena z 80-85%, Sariwon 95%, Sinanju 100%, přístav Chinnampo 80% and hlavní město Pyongyang 75%.
  Podobných zvěrstev i když v menším rozsahu se yekeejští vrahové v žoldu sionistů dopustili i v Kambodži. Na sto tisíc bomb bylo svrženo na tuto malou zemi (ekvivalence pěti bomb shozených na Hirošimu; nedávno publikovaná analýza odtajněných materiálů CIA hovoří o pěti stech tisíců bomb). Bombardování Kambodže, neutrální země, vrhlo zemi zpět do „doby kamenné“. a připravilo o život až 800 tisíc civilistů včetně dětí! Dva přední američtí experti na Kambodžu, T. Owen a B. Kiernan, ve stati „Bombs over Cambodia“ publikované v říjnu minulého roku uvedli, že redukce operací pozemních sil v Jižním Vietnamu probíhala souběžně s nesmiřitelným bombardováním Kambodže a Laosu. Uvedli zde například nový poznatek, že americké nálety na samotnou Kambodžu překonaly bombardování německých a japonských měst Spojenci během 2. světové války. Dále doslova uvádějí, že zde „civilní oběti náletů vrhly nešťastné venkovany do náruče Rudých Khmérů.“ Rapidní nárůst sil Rudých Khmérů nakonec vyústil v tragickou genocidu v této sužované zemi. Navíc ještě Carterova a Reaganova administrativa poskytla Rudým Khmérům finanční dotace v hodnotě 85 milionů dolarů a její spojenec Čína nemalou zásilku zbraní – coby protiváhu vietnamské hrozbě, potažmo vlivu SSSR.

  Všimnul jsem si že žaloba se zabývá prkotinami typu Grenada a naznačuje účast CIA třeba na Ukrajině a vynechává opravdu brutální operace CIA. Proč to? Pokud i pomineme svržení Mossadeka a podporu komand smrti v Guatemale, salvadoru a jiných tzv. banánových republikách a vynecháme i Pinocheta v Chile, jehož obětmi navíc nebyly většinou nevinní civilisté, tak ale je nutné zde zmínit masakr čínské menšiny v Indinésii !! Tam po převratu připraveném CIA a provedeném generálem Suhartem v roce 1965 bylo povražděno na 500 tisíc osob čínské národnosti pod záminkou, že by mohli tvořit „pátou kolonu“ v případě komunistického puče …

 14. Ivan napsal:

  TOTO NAVRHUJEM UZ DAVNEJSIE…!

  JE LEN JEDNO RIESENIE IMIGRACNEJ KATASTROFY…!!!

  A tym riesenim je verejne priznanie, ze katastrofu sposobili zlocinecke utoky na suverenne staty zapadnymi zlocincami, aby sa zmocnili ich ropnych a inych surovinovych zdrojov, za ktore nechceli riadne platit…!!!

  A nasledne MUSI BYT OBNOVENY NORIMBERSKY SUDNY TRIBUNAL,

  ktory bude sudit vojnovych zlocincov Zapadu za napachane vojnove zlociny, vratane obnovenia trestu smrti. Dalej musia nasledovat vojnove reparacie od zlocineckych statov a subezne pod hlavickou OSN obnovovanie statnosti, infrastruktury a priemyslu, ktore zapadni genozlocinci znicili…! A subezne s obnovou statnosti aj repatriacie utecencov pred hrozami sposobenymi zapadnymi zlocincami…!

  Ak nedojde k tomuto procesu, tragedia bude pokracovat…!

  A tu je nazor Slovaka africkeho povodu, ktory pozna situaciu na mieste, v Afrike:

  Ibrahim Maiga šokoval redaktorku Času: „Nech sa o utečencov starajú tí, ktorí im zničili krajiny“
  575
  http://www.hlavnespravy.sk/ibrahim-maiga-sokoval-redaktorku-casu-nech-sa-o-utecencov-staraju-ti-ktori-im-znicili-krajiny/635621

  Bratislava 22. júna 2015 (HSP/Foto:TASR-František Iván)

  Populárny spevák a herec pôvodom z afrického Mali, Ibrahim Maiga, odpovedal pre Čas.sk na otázku, čo si myslí o situácii s utečencami, takto:

  Tí ktorí išli do ich krajín a zničili im prostredie tak, že tam nemajú jedlo a nemôžu tam existovať, majú tam vojnu a hlad, tí ktorí toto urobili, ktorí im ukradli ich suroviny, či to bola ropa, zlato, tí nech sa teraz o nich postarajú. Keď prepadli Líbyu, koľko ropy dali Slovensku? Koľko z toho Slovensko malo?

  Takže ty hovoríš neprijať?

  Hovorím, nech sa starajú Francúzi, Angličania, Američania o utečencov a nech nezaťažujú ostatné krajiny, ktoré s rabovaním Afriky nič nemali. Slováci sa tam nepodpísali, nič také tam nerobili. Samozrejme, my sme tu ľudskí a radi by sme pomohli, ale by sme na to museli mať. Slovensko vie pomôcť, ale nie takému kvantu ľudí, čo je mu vnútené.

 15. Blinder napsal:

  Hodil bych jim jeden podpis bohužel azbuka není můj šálek kávy :) a nepodepíšu to co nepřečtu ;)

 16. Carlos IV napsal:

  Anti-Bogus, super. O Koreji mam knizku psanou jednim clenem vysetrovaci komise ktera rozkryvala zlociny po valce. Hodilo by se do ucebnic dejepisu dnesni mlade ceske generace prznene zido – chazarskym xindlem a jeho domacimi poskoky.

 17. Carlos IV napsal:

  Blinder – avaaz musi mit multi jazykovou verzi, muselo by se najit – nejsem ted prave panem sveho casu jinak bych pomohl…

 18. stefan goga napsal:

  Maticko ZEM dopraj USA a sionistom nech sa nazeru do sitosti a nam SLUZOBNIKOM TVOJIM daj nam sily ich nakrmit nech im doprajeme pekelne radosti bez nasej pritomnosti AMEN .

 19. stefan goga napsal:

  BOHU rovnim na dohodu stacili tri vety. Pri rozpore jeden den.Pravne uctihodnym 1000 stran a 10 rokov sudnych vierohodnych nezavislich stranickych koordinovanych sporov s nejasnym koncom. Dnes my zajtra vy OBCAN SI PREPLATI A POCKA cas nase rany hoji KYM TO VOLICOVI DOJDE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!