,,Rituální zneužívání“ dětí ve Francii – část 4.

rit3

Tento dokument německá televize N24 natočila a zveřejnila před několika lety. Ve čtvrté části tým francouzských novinářů pátrá po podzemních chodbách v městečku St. Victor, které popisovala dnes již dospělá Noemi. Ta se narodila do rodiny, která se zřejmě po generace věnovala satanismu. Tak jako v kostelích probíhají ,,bílé“ mše, na kterých se přijímá tělo a krev Krista, tak existují i ,,černé“ mše, na kterých se skutečně přijímá opravdové tělo a krev, z malých a nevinných dětí.

(více k tématu od str.11 např. zde:http://www.dingir.cz/archiv/Dingir398.pdf).

Ano, již ve Starém zákoně se dají najít pasáže o vraždění neviňátek či obětování vlastního dítěte, na příkaz určitého Boha. Noemi se skutečně takových ,,černých“ mší, spolu se svojí rodinou, jako malé dítě účastnila. Tehdy ještě zcela nechápala, co se kolem ní děje a do čeho byla zasvěcena. Sama se zároveň stala obětí i pachatelem v utajeném a temném kultu.

Jako vždy i tady mizí části policejních spisů, protokoly, důkazy a fotografie. Vyšetřování pachatelů jde do ztracena a výpovědi obětí se tak dají snadno zpochybnit, jako výplod bujné dětské fantazie. Tým novinářů dochází k závěru, že se jedná o mocnou, dobře organizovanou a skrytou síť. Že jsou do podobných pedofilních sítí zapojené tajné služby, armáda, NASA nebo další vládní složky, to ve své knize Trance-Formation of America (

http://www.trance-formation.com/about_trance.htm) popisuje např. Cathy O'Brien a Mark Phillips. Zároveň kniha odpovídá na otázku, proč se tyto zločiny dají tak těžko prokázat a vyšetřit.

Při zevrubnějším hledání se na zahraničních webech, dá najít velmi mnoho různých odkazů, knih, videí, výpovědí obětí, či psychoterapeutických skupin, které se tématu rituálního zneužívání věnují. Například zde: (http://www.traumabasedmindcontrol.de/quellen). Je proto překvapením, kolik materiálu existuje o fenoménu, o kterém se jinak píše velmi málo nebo je dokonce zcela popíraný.

Noemi v Berlíně navštíví i neměckou psycholožku Ariane Ehinger, která se specializuje na sexuální zneužívání. Ta její výpovědi považuje za zcela důvěryhodné a pravdivé. Paní Ehinger zároveň odhalí, že mladá dívka má díky prožitému utrpení rozdvojenou osobnost. Zjistí, že vlastní otec naprogramoval mysl malé Noemi k poslušnosti a vykonávání různých příkazů. (tato technika je využívaná tajnými službami k různým úkolům, kdy si pachatelé např. atentátů nemohou na svůj čin později vzpomenout. Jedná se o tzv. mind control

http://orgo-net.blogspot.cz/2009/08/byvala-finska-ministryne-svedci-o.html).

Celý dokument je rozdělen na několik dílů, které trvají cca. 10 minut. Některá vznesená témata a otázky, mohou být pro postižené osoby (a nejen pro ně) velmi nepříjemné.

Předchozí části: http://www.nwoo.org/?s=ritu%C3%A1ln%C3%AD+zneu%C5%BE%C3%ADv%C3%A1n%C3%AD
6 Komentářů k ,,Rituální zneužívání“ dětí ve Francii – část 4.

 1. dog napsal:

  Jezuité,zednáři,illuminati a jiné tajné spolky se schovávaji pod pláštík křesťanstvi,aby vypadali spravedlivě a utajili své skutky,stejně jako to dělali temláři.Tyto ohavnosti se deji na zemi každý den.Na venek spravedlivi a uvnitř ohavnost,tma a prohnilost.S křesťanstvím,bibli a pravým Bohem,to nemá nic společného.Bible o těchto lidéch,jejích uctivání,lidských obětech molochu,baalu,horu atd.píše,aby to nezustalo skryté,ale lidé stále to nechtěji vidět ani slyšet,že bible je pravda.Tito lidé uctívají satana jako svého boha.
  Kvuli těmto ohavnostem byla zničena Sodoma a Gomora,předpotopní svět.Potom říkají,že Bůh je zlý,tolik neviných lidi zahubil.Ale to je neznalost Písma.
  Hlavně tito lidé,vysoce postavení činitelé překrucuji bibli z nohou na hlavu a tak ji předkládaji světu,aby svět si myslel o Bohu a bibli své a řekli si na srdci,tu nebudu číst,protože to je výmysl.Ale já vám říkam z vlastní zkušenosti,že bible je pravdou.

  • Robo napsal:

   Kresťanský (aj židovský a moslimský) boh má dve tváre - jednu, ktorú vidíš Ty a druhú, ktorú vidia oni.
   Biblia je pravdivá len zčasti. Tak aj Starý Zákon. Biblia slúži na ovládanie más.
   Viac k tomu nemám čo dodať.

   • Boogus Sobotka napsal:

    Taky proto já studuju jen Talmud! Z křesťanské literatury pak pouze a jen Křesťanství a homosexualita -- Pokusy o integraci od mého pana profesora (a občasného prelojeba) M. C. Putny! Proto všem doporučuju vždy vřele i jiná jeho díla o tom, jak ho strčit do prdele!! - http://knihy.abz.cz/obchod/homosexualita

 2. aaa napsal:

  Jdu ven blejt

 3. Ekklesian napsal:

  Mnohdy jde o děti, které "vůbec neexistují".

  Členka satanského kultu porodí dítě, proběhne utajený porod a dítě je obětováno.

  V případě, že někdo není loajální a vzpěčuje se, hrozí mu například právě to že jeho dítě bude obětováno. Dotyčný může být přinucen sám své dítě zabít nebo týrat. Tím mám na mysli třeba i takové věci jako stažení kůže za živa.
  A teď si uvědomte, že této obavě čelí třeba vaši (moji rozhodně ne) politici.

 4. Jaris napsal:

  Muzu proti tehle odporne praktice neco udelat? Citim, ze bych byla schopna tyto zrudy likvidujici deti, sama odstrelit bez vycitek svedomi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!