Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 21.9.2015

pjakin

Ruský analytik ve svém pravidelném pořadu odpovídá na otázky z těchto okruhů: Setkání Organizace Smlouvy o kolektivní bezpečnosti v Dušanbe, podpora západu při boji Ruska proti IS, limity stability EU čelící migrantské krizi, nutnost vytvoření Kurdistánu, upozadění TTIP díky migrantské krizi, šance Donalda Trumpa na vítězství v prezidentských volbách v USA, nestabilita polit. systému USA a nejistota akcí FEDu, konec NATO, a další.
16 Komentářů k Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 21.9.2015

 1. hel napsal:

  uff, to je teda síla...takže to vnímáme správně..úmyslný rozklad evropy prováděný zcela plánovitě a chladnokrevně ze strany usa "armádou imigrantů"...GAUNEŘI...kudlu v kapse mám otevřenou z toho..ještě ať mi nějaký zaprodaný zmetek povídá o přátelské americe...parazit je to...nevím, jak z toho usnout....tolik špinavostí

  • mar napsal:

   ...jsem na tym podobně ,nejde to vypnut ,bezstarostnost je pryč a s ní i zdravý spánek .

   • Jura napsal:

    Ten úmysl je od GP. VP SSSR má jiný.

    A já to chápu tak, že GP prohrává. Resp. na matriční úrovni již prohrál.

    Jde jen o to, jestli se přidají další .. tj. např. VP ČR nebo VP SR.
    A jak rychlá ta prohra bude.

    Z tohoto hlediska mám spaní klidný.

 2. pražská vlaštovka napsal:

  Hel ,je to horor;říkám si ,zda jsme byli někdy ještě více rozčarovaní...
  a bezradní a zatím i bezmocní....neklesej však na duchu,hleď ať se taky uzdravíš a
  nejsi v takový depce jako já momentálně...s tou nohou,už si říkám,že se z toho snad nevyhrabu...
  pa jituš

  • hel napsal:

   hleď, ať se uzdravíš...no, kdyby to šlo se odizolovat a přestat vnímat dění v okolí, ale ono to nejde...mně ne..

 3. Definitiva napsal:

  Veľmi zásadný a komplexný Pjakinov prejav. Bez obalu a adresne pomenoval situáciu vo svete a v regiónoch, spôsob riadenia sveta, koloniálnu nadvládu anglosaso židov.

  Pre nás som vybral:

  Kto je slabší, ten bude zaradený do kolónie a okradnutý, ale nechá sa mu žvanec na prežitie. Tu radím západných Slovanov po 1989, ten žvanec postačuje na obnovu pracovnej sily, aby otrok ráno vládal nastúpiť do roboty a makať pre Západné korporácie. Nie makať pre seba, pre rodinu a pre spoločnosť, v ktorej žije a ktorá by mu mala vytvárať podmienky na stále lepší život- ale pod podmienkou je, že sa prednostne rozvíja duchovné bohatstvo spoločnosti.

  Kto je celkom slabý, ten bude okradnutý bezohľadne, do krajnosti a mnohé národy a štáty takto zanikli.
  Proces zániku prebieha v EÚ ako celku pod tlakom migrácie, ako nástroja na zničenie bielej rasy v EÚ, jej kultúry, jej ekonomiky. Len málo migrantov sa zapojí do pracovného procesu, nepoznajú jazyk, nemajú vedomosti ani návyky a robotizácia smeruje ku znižovaniu potreby zamestnanosti, teda aj biely človek bude mať stále menej pracovných príležitostí.
  EÚ pod koloniálnou nadvládou USA je slabá, neschopná sa brániť, neschopná garantovať vlastným občanom doterajšiu kvalitu života, neschopná garantovať slobodu občana, jedinca. Totalita a diktatúra v EÚ je stále silnejšia, lebo politici v EÚ strácajú schopnosť riadiť procesy. Historicky EÚ bola založená ako mocenská štruktúra na ovládnutie štátov a národov Európy, na ovládnutie trhu pre fašistické povojnové monopoly USA, Británie a Francie. Dodnes sú tieto trendy určujúce a životná úroveň a ekonomika občana je vec pridružená, druhoradá! Ekonomika EÚ je toho DôKAZOM!!!

  Ani jedna politická strana, ani jeden politik na Slovensku dodnes nezachytil celosvetové procesy riadenia, nenaskočil na zrýchľujúci sa vlak svetových trendov. Preto sa Slovensko stáva ešte slabšie, ešte zraniteľnejšie, stáva sa tým najslabším, preto je na ceste k ZÁNIKU KULTÚRY, NÁRODNEJ IDENTITY A ŠTÁTNOSTI. Z občanov sa stáva bezmenné stádo ovládané pastierskym psom, EÚ a národnými politikmi. Nemenovaní politici /nemenujem, lebo inetrnet nie je anonymný a žijeme vo fašistickej diktatúre, kde sloboda prejavu je len fráza/ vyzývajú Fica, aby sa nesúdil s EÚ o migrantské kvóty, aby nerobil zlé meno SR. Takéto vyhlásenie je zločin proti republike.

  Naopak, treba sa súdiť, treba EÚ a anglosaso židom pri každej príležitosti otrepať o hlavu ich koloniálnu minulosť a prítomnosť, fašistický režim EÚ, v ktorom AUTORITA EÚ tajne!!! spolupracuje s MOCOU korporácií na prijatí TTIP, PROTI ZÁUMU OBČANOV, ich slobodám, právam na súdny proces, právom na voľbu kvality života,...
  EÚ vykrikuje, o solidárnosti, o povinnosti riešiť situáciu s migrantami, o zodpovednosti. Jediný, kto je za migráciu zodpovedný a v prvom rade povinný ju riešiť sú USA a Západná EÚ, ktoré sú príčinou tohto stavu. Zapríčinili tento stav tisícky rokov trvajúcim spôsobom riadenia sveta, v ktorom anglosaso židovskí sociálni paraziti duchovne náboženstvom, biblickým projektom, ničili človeka, okrádali obyvateľstvo celého sveta, do r. 1991 aj Rusko, spôsobili všetky vojny a revolúcie, hlad a biedu slabých na celých kontinentoch, držali ľudí v nevzdelanosti a klamstvách náboženských ideológií, dali otrokom len také vzdelanie, aby boli schopní robiť pre pána, ale nie také, aby otroci pochopili riadenie a fungovanie spoločenských procesov. ROBIA TO DODNES A NEZASLÚŽIA SI MILOSTI.

  Tým, že slabší prejaví svoju vzdelanosť a znalosť procesov, tým že sa nenechá umlčať a bude žiadať svoje práva, tým háji svoje národné záujmy, stáva sa silnejší a rešpektovaný. Naši politici sú najväčší zradcovia národa! Národnú politiku robí Putinove Rusko, Orbán, Okamura, dokonca aj Chelemendik, tým že všeobecne obhajuje právo človeka na demokraciu a slobodu, tak háji aj záujmy Slovákov a smutne konštatuje, že do Slovenskej masmediálnej klietky neprenikne žiadna informácia vážneho svetového a európskeho významu. Hanba masmédiám, ktoré žijú z našich zákonných poplatkov, hanba zahraničným TV, ktoré sú piatou kolónou a ničia národ a jeho kultúru a TV moderátori zapredali svoju dušu Satanovi a stratili zbytky svedomia.

  Prestaňte voliť politikov, ktorí sa sami zapísali na kandidátku, stanú sa nelegitímni predstavitelia moci.

  Zaveďte občiansku spoločnosť, zrušte politické strany.

  Zaveďte priamu demokraciu a priame voľby z regiónov do parlamentu, robili tak starovekí Slovania dávno pred vynálezom demokracie v Grécku. Aj keď je pravda, že pôvodní obyvatelia Grécka boli Slovano Árijci.

  Zaveďte odvolateľnosť poslancov.

  Zrušte súkromné banky, dlhové otroctvo a úžeru úrokom. Zrušte diktát korporácií, najvyššou autoritou je občan, národ, štát.

  Peniaze musia slúžiť na výmenu tovaru, nie sú tovarom na tvorbu zisku v kasíne FEDu, centrálnych bánk, ratingoviek, akcií a cenných papierov.

  Naložte politikov na parník do USA, aby mohli ukázať svoje nadľudské schopnosti a mohli si tam zabezpečiť blahobyt. Zistia, že USA nie sú nič viac ako zlý sen.

  • Definitiva napsal:

   PS: V Nemecku každý migrant dostane podporu 650.- €, k tomu asi bývanie a stravu zadarmo, kým neodíde z ubytovne, alebo nezamestná sa.

   Kto z vás má takýto "migrantský" plat, alebo dôchodok? Odkiaľ berie Nemecko zdroje na migrantov? Kto v skutočnosti aj dnes živí migrantov v Nemecku a bude živiť tých skromne povedané, 30 - 35 mil, ktorí do EÚ prídu? Veď dokumenty hovoria o tom, že pôvodný plán EÚ je pozvať 56 mil migrantov!!! Kto plánuje činnosť EÚ?

   Sme nemecká ekonomická kolónia min. od rozpadu Veľkej Moravy. Ak máte iné odpovede, sem s nimi. Priemerný dôchodok v SR je asi 410 €, čistá priemerná mzda málo odskočí od migrantských 650 €. Aj Slováci migrovali na Západ, ale tam boli vítaný, lebo sa z nich budovala ideologická piata kolóna hlupákov proti socialistickému bloku a neboli ekonomickou záťažou ohrozujúcou prežitie národa, dokázali sa zaradiť do spoločnosti. Napriek všetkému tvrdím, že koránický islam je humánnejšia ideológia ako kresťanstvo. Migranti v EÚ to je vojnový stav a nie riešenie problému ľudstva, to je pokračovanie teroristickej politiky USA a jeho sluhov v EÚ.

   • vilon napsal:

    Definitívo! Mal by si si konečne a definitívne založiť svoj definitívný BLOG na niektorej webovej stránke a umožniť aj diskusiu!!!! Tu si len zabral pol stránky s informáciami zozbieranými kdekade, o ktorých už dávno vieme. A čo, ako? Kaliňák ti už zobral v amnestii nelegálnú zbraň? Preštuduj Vaskýho Tretiu cestu, to ti pomôže.

 4. Vladimír Bátora napsal:

  Pjakin, ako vždy, bombový ! Škoda čítať novinárske články. Každý týždeň sa teším na "hodinku s Pjakinom". Je tam všetko podstatné. Ďakujem prekladateľovi a ostatným, vďaka ktorým je to k dispozícii.

 5. milan napsal:

  Ruska propaganda z dielne made in Pjakin. Plateny IDIOT! ; dobre sluziaci temnym silam NWO. ...nech to uz skoro podochne ,, ZASRATA SKURVENA PLEVEL!!!,,

 6. hel napsal:

  omlouvám se, že je to tady opakovaně...první vložení se mi nezobrazilo, nějak to tady blbne ( už zase)

  • Justass napsal:

   hel - souhlas a neomlouvej se za takové prkotiny. Tady by se měli omlouvat úplně jiné osoby za svou imbecilitu. Naštěstí je jich tady jen pár - společně je nazýváme
   trollící komandos. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!