Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

eu_2459947bSchválení povinných kvót pro přerozdělení imigrantů Evropskou unií představuje zásadní porušení suverenity a nezávislosti České republiky. Jde o akt srovnatelný s událostmi března 1939 a srpna 1968. Po tomto násilí k právům naší země bude následovat útok na demokratická práva a svobodu občanů. Půjde především o znemožnění referenda jako projevu vůle občanů. Je dnes zřejmé, že probíhá cílená destrukce českého státu. Politické hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) již třikrát prosazovalo v Parlamentu České republiky přijetí ústavního zákona o referendu o vystoupení České republiky z Evropské unie. Odpovědí je arogance vládních stran i stran takzvané opozice. České politické elity zradily vlastní občany a prodaly naši státnost. Slyšíme jen plané sliby a vidíme prázdná gesta.

Petice k podepsání zde: http://www.petice24.com/petice_za_referendum_o_vystoupeni_z_evropske_unie

Sliby a gesta, které mají oklamat občany. Imigrační krizi vyvolala politika Evropské unie a USA. Cílem je likvidace národních států, islamizace a vytvoření evropského superstátu. Hnutí Svoboda a přímá demokracie povede nekompromisní politický zápas proti těmto plánům.

V souladu s Petičním zákonem č. 85/1990 Sb. vyhlašujeme petici za referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie.

Text petice:

„Žádám parlament České republiky, aby přijal ústavní zákon umožňující
občanům České republiky rozhodnout v referendu o vystoupení České
republiky z Evropské unie.“

Vážení spoluobčané, žádáme Vás o podporu této petice. Je to naše země, země Česká, náš domov.

Tak jak jsme slíbili, spouštíme i papírovou a právně závaznou verzi této petice, která při dostatečném počtu podpisů bude předmět jednání v Parlamentu. Postup: stáhněte si PDF kliknutím na tento odkaz, vytiskněte plné znění petice, připojte k němu podpisy svých blízkých, přátel a známých, případně zřiďte podpisové místo, a poté zašlete podepsané archy na adresu Tomio Okamura Poslanecká sněmovna, Sněmovní 4, 118 26, Praha 1 – Malá Strana. Každý podpisový arch, třeba i s jedním jediným podpisem, hraje ve výsledku nesmírnou roli. Můžete si být jistí tím, že nenecháme vaše podpisy zapadnout a že budeme na základě těchto podpisů v Poslanecké sněmovně iniciovat hlasování o vypsání referenda za vystoupení z Evropské unie!

Za parlamentní hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD),

Tomio Okamura – předseda hnutí SPD

Radim Fiala – místopředseda hnutí SPD

Jaroslav Holík – poslanec za SPD

 

PODPOŘTE:

Transparentní účet SPD: 2900839572/2010

https://www.facebook.com/hnutispd

https://www.facebook.com/tomio.cz 

https://www.facebook.com/radimfiala.cz 

http://spd.cz/

 
18 Komentářů k Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

 1. weissbach napsal:

  Dá se říct jen jediné: Podepište….

  • Rudolf napsal:

   ….a pošlete všem svým známým.

  • hel napsal:

   konečně! děkuji, že jste to sem dali….dali to dnes i parlamentní listy a včera aeronet a další….ještě je třeba petici tisknout a dávat podepisovat i v reálu..

 2. p.hlavka napsal:

  Nejdříve je třeba uspořádat diskuzi o referendu podle návrhu Zděnka Ponerta, je tam vše podstatné. Miloš Zeman nám pak k této diskuzi o referendu otevře Vladislavský sál a my mu dáme podporu, kterou teď nemá…

  • Žabák napsal:

   Vidíte pane Hlávko, divil ste se proč Okamura nespojil petici o EU s vystoupením z NATO a hned pod vaším příspěvkem se jistý nick host ptá proč vystupovat z NATO.

   Jde totiž o to, že řadové mainstreamové ovce jsou už naštvané na EU, ale ještě nechápou celý obraz spiknutí NWO a úlohu NATA.
   Kdyby petice obsahovala část o vystoupení z NATA, podepsalo by jí mnohem méně lidí.
   Musíte lidem odhalovat pravdu postupně po kapkách, to co je jasné Vám a nám, pořád není jasné velké části populace odchované mainstreamem.
   Okamura se v této chvíli zachoval chytře.

 3. host napsal:

  Napřed se ale musí změnit zákon o referendu, protože ten současný referendum prakticky vylučuje.

  A pak by to chtělo spojit s referendem o vystoupení z NATO. Jinak to nemá smysl.

 4. host napsal:

  A proč by se mělo vystupovat z NATO to nemá s EU nic společného. Mnoho zemí je v NATO a nikoliv v EU.

  • gandalf napsal:

   Pro začítek by stačilo vystoupit z vojenské části, protože je to jednodušší /viz Ch. de Gaulle kdysi/.

 5. pražská vlaštovka napsal:

  Host:
  Z Nato se právě musí vystoupit a že jedno souvisí s druhým je na bíledni…do geopolitických strategií patří právě ona svázanost vojenská a hospodářská..
  A vůbec ,co to je za blbinu;kde jsou ty země,kterè jsou v Nato a nejsou v eu…
  jestli jsou to nějaké ostrovní celky ,tak to není pro nàs zajímavé..
  tady jde o to,že všude ,kde se eu rozlezlo automaticky témeř simultàně pŕijde tato terror organizace téměř vzàpětí anebo (jak pravíš)už tam řàdí a připravuje předem půdu -viz.ukrajina apod..je to do sebe zakloubený svinstvo..pryč s tím!!
  jituš

 6. pražská vlaštovka napsal:

  A ještě k Hostovi:
  na co to je to Nato?kladl jsi ´s někdy tuto otázku ?proti komu potřebujeme Nato jednotky a amerikány na svém území?vypráskala bych to bičem,vyžírky..máme naši českou armádu ,s našima českejma klukama,když bude nejhůř..
  jituš(už mě to tak s..e)!

 7. Daniel napsal:

  Ja som len zvedavý ako to dopadne na Slovensku.
  Veď len sa pozrite aký sa spustil rev „nezávislých“ novinárov:
  http://www.aktuality.sk/clanok/304732/komentar-pan-premier-odstupte-prosim/
  Vidno, že Fico aj keď je europolitik, EUSÁkov naozaj naštval.
  Nepoznám však jediného súdneho človeka čo by s ním v otázke kvót nesúhlasil.
  Očakávam dajaké veľké svinstvo ako odplatu.

  Keď chceme (a to platí aj pre ČR) preč z toho eurobordelu a z tej zločineckej organizácie ktorou NATO bez pochýb je, tak tu musíme najprv omeziť pôsobnosť všetkých škodiacich mimovládok. No a potom bezpodmienečne zaistiť reálnu objektivitu médií. Takých ktorý jasne píšú v záujme cudzích mocností a proti Slovensku ako Zolo Mikeš trestne stíhať.
  Nehovorím, že petície sú k ničomu – treba ich v každom prípade – ale pokiaľ tu budeme mať televíziu a la Hlas Ameriky a noviny a la New York Times tak to nemá budúcnosť.

  • pražská vlaštovka napsal:

   Bylo by dobré se spojit se Slovenskem;byl by to velký počin a myslím,že by
   se nové toto spojení odehràlo na určitě jiné a lepší(protože zkušenostmi prožitější)
   energetické hladině..
   jituš

  • weissbach napsal:

   „Keď chceme (a to platí aj pre ČR) preč z toho eurobordelu a z tej zločineckej organizácie ktorou NATO bez pochýb je, tak tu musíme najprv omeziť pôsobnosť všetkých škodiacich mimovládok. No a potom bezpodmienečne zaistiť reálnu objektivitu médií.“
   Píšete mi nejen z duše, ale přímo z pneumatiky!
   Jen si myslím, že krok 1 a 2 musí probíhat současně. A hlavně je třeba rozsvěcet v lidském povědomí to, že současná média tady nejsou od toho, aby jim podávala informace, ale od toho, aby je rozdělovala a mátla. Že to nejsou naše média. Pokud tohle nepochopí dostatečný počet lidí, nebude možné stav změnit.
   Spojené úsilí na záchranu našich národů bude nezbytné!
   To co na nás nachystali je smrtící koktejl. Musíme se tomu bránit ze všech sil. JInak nebude nejen žádné Slovensko a žádné Čechy, Morava a Slezsko, ale ani nebudou žádní Slováci, Češi…..
   Vy máte alespoň předsedu vlády, který kvóty odmítl, my budeme muset naše politiky demokraticky svrhnout. Jako obyvatelé naší vlasti nemáme jinou možnost. Povinnými kvótami nás během krátké doby naprosto destruují.

 8. Libuše napsal:

  pražská vlaštovka–weissbach—takto to vidím i já

 9. dusan horak napsal:

  Na co NATO? Na hovno!!!!!!

 10. dusan horak napsal:

  Omlouvám se!!! Všem slušným ……….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!