,,Rituální zneužívání“ dětí ve Francii – část 5.

rit5

Tento dokument německá televize N24 natočila a zveřejnila před několika lety. V páté části Noemi vypráví, jak se ve Francii několikrát setkala s belgickým zločincem Markem Dutrouxem. Ten se dobře znal s jejím otcem. Tuto francouzskou stopu policie ve vyšetřování nezohlednila a odmítla ji dál vyšetřovat.

Otec Noemi a Mark Dutroux nebyli lidé, kteří se nějak náhodně setkali. Oba patřili do dobře a profesionálně organizované mezinárodní pedofilní sítě, která měla dobré krytí. (životopis M.Dutrouxe: http://de.verschwoerungstheorien.wiki/Marc_Dutroux).

Určitě za pozornost stojí, že během procesu Markem Dutrouxem zcela ,,náhodně“ zemřelo 27 lidí. Podobnost s jinými případy, kdy vyšetřovatelé a svědci nečekaně páchají sebevraždy, či mají různé nehody, je čistě náhodná.

 • 7. červenec 1995: Alexandre Gosselin zemřel. Je to soused Bernarda Weinsteina (komplic, viz níže).
 • 25. srpen 1995: Guy Goebels, policista, který vyšetřoval zmizení Julie a Melissy, spáchal sebevraždu ve svém bytě se svojí služební zbraní.
 • listopad 1995: Bernard Weinstein je komplic, kterého Dutroux otrávil.
 • 5. listopad1995: Bruno Tagliaferro, se otrávil obchodník se šrotem, který chtěl proti Dutrouxovi svědčit.
 • 2. Duben 1995: zmizel Jean-Pol Taminiau. Pronajal si garáž blízko hangáru, který měl v nájmu Dutroux. Rok po jeho zmizení se našla jeho (zřejmě uřezaná) noha.
 • 26. července 1995: Francois Reyskens, byl krátce před výslechem přejet vlakem.
 • 21. února 1996: Simon Poncelet, policista, který vyšetřoval určité věci ohledně Dutrouxe, se na noční směně zastřelil ve své kanceláři.
 • 22. srpna 1996: Michel Binon, sebevražda.
 • 5. prosince 1996: Michel Poiro, majitel nočního klubu, který se znal s Nihoulem, se zastřelil před tím, než se měl setkat s rodiči Julie a Melissy.
 • 5. března 1997: Joseph Toussaint, zpovědník Michelle Martin, umírá na infarkt.
 • 7. března 1997: Christian Coenraets je vězeň, který měl svědčit o svém vztahu k Weinsteinovi, ale den předtím utekl a o měsíc později byl nalezen mrtev.
 • 25. dubna 1997: José Steppe, zemřel dva dny před tím, než měl svědčit proti jednomu novináři a četníkovi.
 • 2. července 1997: Virginie Pinon, zemřela na cystickou fibrózu.
 • 16. listopadu 1997: Gérard Vannesse, který Dutrouxe pronásledoval, umírá na trombózu.
 • 5. dubna 1998: : Brigitte Jenart, která se přátelila s Michelem Nihoulem, spáchala sebevraždu.
 • 7. dubna 1998: Anna Konjevoda byla nalezena mrtvá v řece Meuse, tělo mělo stopy udušení.
 • 15. listopadu 1998: Gina Pardaens, sociální pracovnice, která se starala o oběti jednoho dětského pornokruhu, umřela při dopravní nehodě poté, co jí někdo vyhrožoval smrtí.
 • 18. prosince 1998: Fabienne Jaupart, manželka Bruna Tagliaferra, uhořela ve svojí posteli.
 • 13. července 1999: Advokát Hubert Massa spáchal sebevraždu.
 • 15. srpna 1999: Grégory Antipine, policista spáchal sebevraždu oběšením.
 • 4. listopadu 1999: Sandra Claeys, ex-přítelkyně Michela Lelievre spáchala sebevraždu.
 • 1. března 2001: Jean-Jacques Feront, lovec pedofilů, který zemřel na infarkt.
 • 28. března 2001: Nadège Renard, ex-přítelkyně Jean-Pol Taminiaue zemřela při autonehodě.
 • 17. května 2001: Pierre-Paul "Pepe" De Rycke, je přítel Nihoula, který spáchal sebevraždu.
 • 15. listopadu 2001: Philippe Deleuze.

Podobné nehody provázelo i vyšetřování v Rakousku např. v případu
Nataschy Kampuschové, která byla unesena na objednávku několika pachateli. To je ale už zcela jiný příběh.

Předchozí části: http://www.nwoo.org/?s=%2C%2CRitu%C3%A1ln%C3%AD+zneu%C5%BE%C3%ADv%C3%A1n%C3%AD%E2%80%9C+d%C4%9Bt%C3%AD+ve+Francii+
7 Komentářů k ,,Rituální zneužívání“ dětí ve Francii – část 5.

 1. Jan B.D. napsal:

  kalendář, kdy tyto temné rituály probíhají (a zneužívání dětí) se dá najít tady:

  http://www.traumabasedmindcontrol.de/festen
  nebo tady:
  http://www.aufklaerungsgruppe-krokodil.de/Ritualzeiten.pdf

 2. Jaris napsal:

  Pokud do toho Noemi pujde, bojim se o jeji zivot. Tahle sit se sklada z tech nejmocnejsich hlav sveta, kteri jsou nedotknutelni. Chrante a hlidejte vsechny deti jako oko v hlave.

 3. medved napsal:

  Jaris,ty mocny ale aj najmocnejši, nie su nedotknutelny,ten ktory ubližuje detom takym to obludnym spôsobom,to ma spočitane,a v tejto dobe niekolkonasobne viac,...zabudli alebo chcu zabudnuť na slova najvätšieho Majstra všetkych dôb,Ježiša Krista "nechajte maličkych prisť ku mne" všetko je zaznamenane,všetko je zapisane,ak len jeden z tisic zneuživa deti na svoje odporne chuťky,pôjde aj tych tisic,to mi ver,..! každy s tych ktory zneuživaju deti na svoje sexualne uspokojenie,maju pocit že o ich zvratenosti nikto nevie,že pri tom bol len on a zneuživane dieťa,omyl,velky omyl,!! Ten ktory sleduje každu sekundu života našeho,každu myšlienku,pamäta všetko,...obrazy sa vynaraju s hlbin minulosti a pritomnosti,beda všetkym tymto obludam,....On ich ukazuje, je to velmi silne a ťažke ,neschovaju sa,neujdu nemaju kde,....vravim ti "BEDA TYM BEZCITNYM OBLUDAM...!!!

 4. Ekklesian napsal:

  To je právě to co špatně chápete. Satan a démoni vědí za co je stihne trest a snaží se dodržovat pravidla hry (oni je narozdíl od nás znají).

  Proto přinutí konat zlo přímo lidi, například pod pohrůžkou strachu, či rozjitří nečisté touhy jejich vlastních srdcí. Zlo máme v sobě a satan dodává impulz i další zlo z vnějšku. Lidé při hřešení ztrácí Otcovu ochranu a vše se postupně zhoršuje.
  Pokud Hospodin nezasáhne, a podle Bible je možné že z globálního hlediska nezasáhne (a satan to ví a ví také že má málo času) bude chování lidí odpadlých od Boha každý den o něco horší a myslím, že to v dnešních dnech asi již velmi dobře pozorovatelné i pro ty co mají srdce ještě alespoň trochu čistá. Otázka je, jak dlouho vám tato čistota vydrží bez víry v Boha a jeho ochranu a vedení?

 5. medved napsal:

  Eklesian,niečo špatne chapem ? Satan a demoni pravidla znaji, na rozdiel od nas ?!? sleduješ čo pišeš? mame a musime robiť dobro,na to netreba žiadne pravidla,..Ak dospely ma pomer s dieťaťom je to obludna pedofilia, ak otec alebo matka ma pomer so svojim dieťaťom,je to inces a pedofilia,brutalne odporne skutky,po ktorych nastupuje karmicka zaťaž či sa to niekomu pači alebo nie,! Pričina-dôsledok, začinaju sa vsťahove,majetkove,duchovne ,zdravotne problemy, po neuvedomeni si alebo nechceni uvedomenia našich hroznych činov vo veľa pripadov pride aj odchod s tejto zeme,čiže smrť,!! A biblia ?V terajšej je 7% pravdy,tak je zmanipulovana mocnymi tohto sveta !! Ktora je to pravda ? Satan a demoni ?dalšia naboženska manipulacia strachom,...svetlo,prave svetlo je zaklad pre nas všetkych,ak nie,potom nastupuje temnota,temnota skutkov,činov,spôsobov života,! Mame slobodny vyber,laska,svetlo ,dobrota, alebo nenavisť,zlo,temnota,....Boh otec nas sleduje,...

 6. medved napsal:

  Doplnujem,sleduje nas všetkych ,uplne všetkych,..naš Boh otec....

 7. malek napsal:

  U nás kauza Kuřim ukazuje dost podobné indície.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!