Projev Jana Korála na demonstraci proti setrvání ČR v NATO – 28.9.2015 – Praha

jk-proti natoVážení přátelé míru, jsme tedy dnes, abychom vyjádřili rozhodnutí vystoupit z Aliance Severoatlantické smlouvy. Nehrajeme si zde na to, že si myslíme, že po této, nebo nějaké jiné demonstraci se stejným požadavkem se snad naše vláda a poslanci proberou a začnou vyjednávat odstoupení z tohoto spolku. Takhle naivní opravdu nejsme. Avšak jsme si jistí, že k tomu v řádu několika blízkých let dojde. A stálo by za to objasnit, z čeho tato jistota pramení.

Jistě se mnozí shodneme na tom, že žijeme v období velkých geopolitických změn. Mění se mocenské uspořádání světa. Z unipolárního světa pod nadvládou západní civilizace a Spojených států amerických se nyní stává svět multipolární a stávající mocenská architektura, jíž je i Severoatlantická aliance součástí, se rozpadá. Co však způsobuje tento rozpad a proč je nevyhnutelný?

Odpověď je snadná. Je to proto, že celý společenský systém tzv. západní civilizace je založen na lži, podvodu, klamu a zločinu.

Je tomu sotva nějakých 100 let, kdy byla většina evropských absolutistických monarchií nahrazena tzv. demokratickými systémy, které se tvářily a dodnes se tváří, že jejich smyslem je umožnit život v míru, prosperitě a pravdě každému pracovitému a poctivému člověku a dokonce i těm, kteří pracovat nemohou a potřebují pomoc solidární společnosti.

Lidé, kteří byli po staletí zvyklí poslouchat příkazy šlechty a kterým po staletí vtloukala církev do hlavy, že svět, ve kterém jsou páni a sluhové je takto uspořádán z Boží vůle, s nadějemi přijali změnu a nový systém uspořádání společnosti, který o sobě tvrdil ústy politiků, že je tu pro ně a pro jejich dobro.

Dnes však můžeme s naprostou jistotou říci, že politické systémy zastupitelské demokracie, které nyní existují ve státech západní civilizace, nikdy od začátku své existence nebyly určeny k tomu, aby si obyčejný lid sám vládl a sám si určoval jakou podobu a směřování bude mít jeho stát.

Dnes existující tzv. demokratické systémy byly vytvořeny pouze k tomu, aby lid získal iluzi o tom, že si vládne a že snad má na směřování své země nějaký vliv. Dříve nenávidění aristokratičtí diktátoři se pouze přesunuli společně s bankéři a majiteli korporací a médií do ústraní v zednářských lóžích nebo elitních klubů typu Bilderbergu, Trilaterální komise, Bohemian Grove či Římského klubu. Místo sebe nastrčili politické loutky, které hrají před lidmi cirkus, jenž má udržet zdání, že lid o něčem rozhoduje a politici jednají jeho jménem a v jeho zájmu.

Jenže to nikdy a nikde nebyla pravda. Jinak by totiž nebylo možné, aby např. Václav Havel v roce 1997 pronesl naprosto absurdní výrok a totiž, že NATO je vlastně smlouvou mezi státy, a proto není nutné o ní rozhodovat referendem.

Dnes žije celé lidstvo v době, kdy nezadržitelně začíná tento podvod chápat a odmítá jej nadále akceptovat. My, svobodní lidé, chceme suverénně vládnout ve své zemi a chceme svobodně rozhodovat o tom, co se bude s naší zemí dít. A chceme samozřejmě i rozhodovat o tom, kdy a jestli se naše armáda zapojí do nějaké války a jakým způsobem zabezpečí obranu naší země.

Odmítáme diktaturu pánů Havla, Vondry, Klause a dalších zaprodanců, kteří nás zatáhli do Severoatlantické aliance.
Odmítáme sloužit zájmům zbrojních korporací Lockheed-Martin, BAE Systems, General Dynamics, Raytheon či Halliburton.

Výborný, Tvrdík, Kostelka, Kühnl, Šedivý, Parkanová, Barták, Vondra, Peake a Stropnický by všichni jakožto ministři obrany měli být souzeni za vlastizradu. Každý poctivý ministr by přece měl ihned po nastoupení do funkce národu oznámit, že NATO války neukončuje, ale vyvolává a proto ať občané sami rozhodnou, zda se chtějí těchto válečných zločinů účastnit. Stejně tak už dávno měla každá nová vláda okamžitě po svém nástupu do funkce apelovat na mezinárodní instituce, aby ti, kteří jsou za zločiny NATO zodpovědní, byli příslušným způsobem potrestáni. A pokud to nedělají, tak hrají s těmito zločinci společně jejich špinavou hru.

Tak jako zastupitelská demokracie nikdy nebyla určena k tomu, aby umožňovala vládu lidu, tak také Severoatlantická aliance nikdy nebyla stvořena k tomu, aby uskutečňovala mír. Dnes jsou plody zločinů tohoto spolku již zřejmé každému a bylo o tom již řečeno napsáno i natočeno dost a dnešní uprchlická krize je samozřejmě jedním z neblahých důsledků jeho činnosti.

Chceme žít v pravdě a v míru. Proto musíme prosadit skutečně demokratický politický systém, vystoupit ze všech mezinárodních zločineckých organizací včetně NATO a jako občané uskutečňovat takovou politiku, která povede k míru na celém světě. Projednávání zákona o celostátním referendu, které začne v Poslanecké sněmovně během letošního podzimu, ukáže v jasném světle, kdo z našich politiků chce pro Českou republiku skutečnou demokracii a kdo je v politické funkci jen jako loutka mocichtivců a pro koho má poslanecký slib o věrnosti ČR hodnotu pouze toaletního papíru.

Takže: Ať žije demokracie, Ať  žije pravda a hlavně Ať žije mír!

Děkuji za pozornost.
42 Komentářů k Projev Jana Korála na demonstraci proti setrvání ČR v NATO – 28.9.2015 – Praha

 1. weissbach napsal:

  Skvělé, pane Honzo! Všechno podstatné zaznělo. Dokonce to zmínila televize i když pochopitelně bez citací a přímého záznamu.

 2. stefan goga napsal:

  Je dobre vediet ze nie kazdy chce byt IN a zapredat sa " demokratickej " nadacii ala USA. Ze nastpujuca generacia sa nenecha ohlupovat Havlistami a nepodlahne financiam od sionistov a nase media su im na vysmech.

 3. Petr napsal:

  Bylo by dobré oslovit své politiky dotazem, zda zastupují své voliče a zda slyší na jejich názory. Jste tu pro lidi nebo pro Brusel?
  Honza to řekl tak, jak to cítí velká většina národa. Dík za podobné lidi, kteří se bez bázně dokážou postavit všem těm vlezdoprdelkům, blekotům atd. Honzo, díky.

  • Jan Jinsky napsal:

   Petře, výrazem toho, kolik lidí pan Korál zastupuje je účast na takových akcích. je to výrazná menšina. Vím, že se vám to nelíbí, ale taková je realita.

   • hel napsal:

    to ale není pravda, co tady vytrvale podsouváš už každý den....je dost lidí se stejným či obdobným názorem, kteří se neúčastní, protože o akci neví a p.korála vůbec neznají, další - a těch je opravdu hodně- kteří si sice myslí totéž, ale nevěří, že by se to demonstracemi dalo změnit...další, co se vůbec bojí mít nějaký názor, protože se to zkrátka nenaučili...pak samozřejmě ti, co si myslí, ať to vyřeší za ně někdo jiný, atd....důležité je, že p.korál zastupuje i jejich zájem, protože většina zájem na válce a terorismu nemá! takže většina tam zastoupena je, byť osobně nepřítomna! jinský tam zastoupen není, protože mu války vedené nato vyhovují a na míru zájem nemá .

    • Bogus Sobotka napsal:

     Je to tak! Musím se na tomto místě všem omluvit za sebe, mýho fotra Jinskýho lotra a další zločineckou chamraď která v žoldu nosatých gaunerů páchá zločiny proti národům světa, zejména pak Slovanům! Více zde (pozor - můj fotr to monitoruje!) - http://necenzurovane.net/05/fasis.html

     • Jan Jinsky napsal:

      Calembredaine, ty blázne...

     • Calembredaine napsal:

      Souhlasím s bráchou! Konečně promluvil hlasem rozumu! Blázen jsi ty, fotr, odpornej a hnusnej blázen v kriplkáře plný nenávísti k lidstvu a míru, plivoucí ze svýho mokvajcího vředu z místa kde jiní mají hlavu sionistický jed na slídu!

     • Calembredaine napsal:

      Neříkej mu tak, stačí že tou přezdívkou co mu dali v ROH když nevěděl ani jak se nalepuje členská známka pokřtil mě! Říkej mu taky Honzyku, jako já! A neptej se tak blbě - víš že je celej porouchanej a neím, brácha, od koho z nás víc! Včera jsi ho pěkně dokopal, dobytku jeden:)

    • Jan Jinsky napsal:

     Já vím, že vás štvu. Na válkách zájem nemám a zcela souhlasím, že NATO v čele s USA, s prominutím, rozesralo Irák a sever Afriky.

     Ale to neznamená, že budu plácat volání po vystoupení z EU a z NATO. Představa ČR, jako nezávislé republiky s nějakou nedefinovanou spravedlivou formou vlády (zatím mi tu nikdo nebyl schopen říct, jak by vlastně ta spravedlivá vláda měla prakticky vypadat) je utopií.
     Nežijeme ve vzduchoprázdnu. Je to o spolupráci a ne o izolaci. Takže nadávat na vládu a spol je to nejlevnější zboží - to umí každý. Ale jak to udělat líp? To už je těžší.

     • Bogus Sobotka napsal:

      Calembredaine, pokud trpis nakou poruchou osobnosti, mel by ses lecit.

     • Bohus Sobotka napsal:

      Brácha má recht! Takže Honzyku, řeknu ti to jinak: pokud ještě nejsi dost pocuchanej, tak počkej až přijdu dom!

      Pro ostatní: Calembredaine = francouzsky "Hlupák"! To je původně přezdívka mýho fotra - inskýho lotra ještě z dob komárlů! Frčela Angelika a oni ho pojmenovali podle jedný z postav, no. A ten imbecilní blb pak tak pokřtil mě! Tedy m druhé já! Hovado jedno ...

   • pražská vlaštovka napsal:

    Pane Jinský,
    tento národ byl vždycky ode zdi ke zdi... nepochopitelné..
    smutné na tom je vždy ta lhostejnost v podstatě k sobě samému..Já si stále myslím ,že to všechno souvisí s làskou k vlasti....kdo tohle nemà
    už z domova ,ale i ze školy (hlavně z devítky)zakódovaný ,tak je konec...to musí bejt dítěti upřímně vštěpený...
    My jsme měli fantastický prostředí:mateřská školka převážně týdenní;na devítce potom vynikající učitele hlavně v dějepisu a českém jazyce spolu s literaturou..dodnes si na to vzpomínám s VDĚKEM,neboť mně to podnítilo
    k tomu ,abych byla třeba dnes malíř a viděla do hlubin...
    je mi jenom líto,že nepřišlo víc lidí,no,to je o té lhostejnosti shora..
    já jsem upřímně řečeno ale ze zdravotních důvodů takè nebyla účastná..
    moc mně to mrzí,že jsem taková přichcíplotina...
    zdravím jituš

    • Voda se vaří... napsal:

     Nereagujte na troly, jakkoliv vás svědí prsty!
     Tihle misionáři (a já si dovolím tvrdit že JJ=BS) sem chodí protože jsou za to placeni.
     Položte si otázku:
     Znáte někoho normálního. kdo by jen tak z dlouhé chvíle a z osobního přesvědčení provozoval tuhle aktivitu?

     • Jan Jinsky napsal:

      JS není BS a dokonce není ani Jan Jinský u mnoha příspěvků. Přispívá tu za mně nějaký šílenec jménem Calembredaine. Naštěstí jdou jeho šílenosti snadno rozeznat.
      Ono mně to diskutování tady zabere cca 15 minut denně, takže to není až tak náročné. A to že jsem placen - nechám na uvážení velectěného čtenářstva :)

     • Bogus Sobotka napsal:

      Fotr - teda Jinskej lotr zvanej též soudruhy z ROH "Calembredaine" bere invaliďák! Jinak je tot trotl co fakt maká pro jůesžíáky zadaráka! Prostě to bere jako vděk že mu na tu jeho páteř bezcharakterní ten invaliďák vůbec dali! Tak je to ....

 4. Marco napsal:

  Výborně, skvěle rečeno:)

 5. pražská vlaštovka napsal:

  VYDRŽET!!!!!
  Stále více lidem to dochàzí!!!!
  pane Korál,Jene,máte můj obdiv!
  jituš

 6. Ruda napsal:

  TADY PŘIDÁVÁM JEDNU PERLIČKU JAKÉSI ROITHOVÉ A JEJÍCH ŽVÁSTŮ.NE TO NENÍ PARODIE.---https://www.youtube.com/watch?v=dluSoTNNC7U

 7. Svobodný napsal:

  NWO jsi TY!(obrazně řečeno)

  • Svobodný napsal:

   NWO jsme MY!

   • Bogus Sobotka napsal:

    "NWO jsme MY!"

    Presne tak, nazev tohoto serveru je absolutne zavadejici. Tenhle server neni zadna NWO "opozice" , ale primo naopak , tenhle server prosazuje novy NWO.

    Jen staci precist co pise Koral:

    "Jistě se mnozí shodneme na tom, že žijeme v období velkých geopolitických změn. Mění se mocenské uspořádání světa. Z unipolárního světa pod nadvládou západní civilizace a Spojených států amerických se nyní stává svět multipolární a stávající mocenská architektura, jíž je i Severoatlantická aliance součástí, se rozpadá. "

    Zmena "mocenskeho usporadani sveta" neni nic jineho nez-li nove NWO, ktery tento server podporuje.

    Tenhle server a zdejsi uskupeni chce znicit stary poradek vice jak 100 let- to je zapadni civilizaci na cele s USA a nastavit novy poradek sveta (NWO) na cele s Ruskem a Cinou.
    Jasne, ze Zapad a USA je pln chyb a nedostatku, ale nahrazovat tento system nakym novym na cele s Ruskem a Cinou je taky pekne kratkozrake.

    V podstate Koral a jeho particka se tady "bije" za neco v cem nikdy nezil, ani v Rusku ani v Cine nikdy nezili, ale uz se vsichni tesi az to Rusko s Cinou vsechno ovladnou a znici hlavne to prolhane USA s dolarem :D

 8. Žabák napsal:

  Je to dobrééé. Teď by to chtělo pořádnou logistiku, která to protlačí mezi lidi. Možná kdyby se spojila celá alternativa v ČR a SK a vytvořili československou nezávislou televizi, která by běžela ne jen na netu ale normálně přes set top boxy, to by pak mělo další novou úroveň.

  • sagvantofu napsal:

   Ako nápad je vynikajúci ale ako s reálom...chudoba je vyžmýkaná až na kosť ako v ČR tak v SR a povinné výpalné za TV platí na prostitútky TV.

 9. martin bareš napsal:

  Díky za jasně srozumitelný a stručný projev.
  Pokusím se také tuhle řeč šířit dál.

  Otázka pro pozdější dobu je, co si jednotliví lidé představují pod pojmem "skutečná demokracie".
  Tady by asi byla těžká diskuze.

 10. John_Pitralon napsal:

  A hlavně NATO už by dávno neexistovalo, pokud by tyto údajně "demokratické" a "svobodné" režimy členských zemí byly skutečně svobodné a nebylo to jen napsáno někde na kusu papíru. Jestliže sám Wesley Clark řekne celému národu do ksichtu co se děje, a ty tupé ovce nejsou schopné tu politiku změnit, tak je to prostě jen banda psychoušů, kteří nepředstavují žádnou záruku bezpečnosti pro nikoho, představují leda záruku cenzury a oblbování...

  7 zemí do 5 let - Generál Wesley Clark
  https://www.youtube.com/watch?v=LXrnprlMyB8

 11. Bobyzboby napsal:

  Všem těm, kteří jsou tak oslepeni nějakou 'tak zřejmou pravdou', že je pro ně každý váhavec smrtelným nepřítelem, snad i smrdutým, tak vězte, že:
  Vaším cílem by neměla být nenávist, ale sdílení pravdy a to tak, aby byla oponentům přístupná či přijatelná. Jestliže toto nechápete, pak té 'tak zřejmé pravdě' vůbec nepomáháte, ale naopak.

  • weissbach napsal:

   Buďte konkrétní, jinak je to k ničemu!

   • Bobyzboby napsal:

    konkrétní? Vy tady nevidíte ty nadávky?
    Právě o to jde, že je úplně jednou, která zřejmá pravda to je.
    Konkrétně snad jedině příklad, který jste určitě musel zaregistrovat (nebo ne?): u Bogus Sobotka a Calembredaine mě ta nenávist vadí právě proto, že tou nenávistí škodí pravdě, která je docela blízko té mojí...

    • weissbach napsal:

     Doporučuji to igtnorovat. Navíc mi to nepřijde jako nenávist, ale podivná psychohra mezi manželi po 30 letech společného života v garsonce...

    • Žabák napsal:

     Pane nový Bobyku, pár rad čistě pro vás. Bogus a Jínskej sou jen trollové. Bogus sprosťák a Jínskej demagog. Calembredaine je vostrej čokl, ale když odhrnete nános těch nadávek, tak je to chytrej a vzdělanej parchant. Zbytek kolegů poznáte časem.
     KONEC HLÁŠENÍ

     • Jan Jinsky napsal:

      Žabáku, pokud máte Calembredaina za chytrého, pak je to hodně zlý. Je to blázen, který neváhá vyhrožovat smrtí atd.

      A já jsem demagog, protože vám tu píšu jiné názory :) Demagogie je spíš znakem dost velké části zdejšího osazenstva - jakýkoli jiný názor se nepřipouští.

 12. Bobyzboby napsal:

  Add Jan Jinsky:

  Kde je ta hranice, kdy volání po vystoupení (z EU a) především z NATO, je ještě plácáním?
  Kde je ta hranice, kdy jde ještě o spolupráci a kdy už o kolaboraci s nejhorším zlem, vlekoucím nás do nejhoršího pekla?

  • Jan Jinsky napsal:

   Hranice je tam, kdy ti, kteří volají po vystoupení z EU a z NATO, nabídnou i alternativu - tj. co potom. Snít o silné, nezávislé a soběstačné ČR uprostřed Evropy je fajn, ale je to nereálné. Nežijeme ve vzduchoprázdnu a návrat k hospodářství středověkého typu zase neuživí tolik lidí.

   • hel napsal:

    ano, to je jako když dostaneš pár facek a neodejdeš, protože nevíš, co budeš dělat potom;-)..tak se chovají oběti zločinců, které ztratily sebedůvěru a tím pádem schopnost svoji situaci jakkoliv změnit...ty po nich chceš, aby napřed měly jasnou představu, jak bude jejich život venku vypadat, co tam budou dělat a nejlépe i v dalších generacích;-))...tak ti říkám za ně: první je vůle odejít..pak až tam venku začneš mít nápady, co a jak dál, dřív ne...ve svazku se zločincem cítíš jen strach, vztek a bezmoc..

   • Jaris napsal:

    Jinsky, ja jsem zazila, ze Ceskoslovensko bylo samostatne a obchodovalo se svetem. Ve skole nas ucili, ze mame zelene, bile a cerne zlato - pivo, cukr a cerne uhli. Vyvazeli jsme sklo a porcelan a mnoho jinych veci. V Sydney na stavbu slavneho mostu Harbour Bridge byla dodana ocel z Vitkovic. Jednoduse - uzivili jsme se a meli jsme ve svete jmeno.
    Vse se zacalo rapidne bortit po okupaci armad Varsavske smlouvy. Zrejme jsme svuj obchod museli preorientovat vice na vychod a zavladl nedostatek. Kvetla smelina, vekslaci vesele prosperovali, do cela statu se dostaly hloupe hlavy, nakonec jako dnes. Jsem presvedcena, kdyby si byla byvala ceska vlada vypujcila penize, nemusela byt zadna sametacka revoluce. Hranice meli otevrit a verim, ze by lidi neutikali, kdyby doma meli to, co meli alespon cast toho, co meli lidi na zapade.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!