Migrační šéf vůdcům EU: Ignorujte politické náklady migrace, my přeci ze znovuzvolení strach nemáme

ap_ap-photo1556-wi-e1443518616905-640x479Šéf přes migraci Evropské unie (EU) vyzval vůdce členských států, aby zapomněli na politické náklady přijímání uprchlíků. Řekl, že by se měli opírat o předpisy Komise a nedělat si starosti se znovuzvolením. Komisaři jsou na rozdíl od národních politiků do své role spíše jmenováni, než aby byli voleni. Kampanisté euroskepticismu jeho komentáře napadli jako „dech beroucí aroganci.“

Dimitris Avramopoulos, 62, má jako komisař pro migraci na starost reakci EU na migrační krizi, která v současnosti zachvacuje kontinent. Názorem tohoto komisaře je, že migranti by měli být vítáni a pře-rozmisťováni mezi členskými státy podle systému kvót.

Tento plán se ale ukázal být mezi vůdci členských států nepopulární a jsou pod tlakem své veřejnosti, aby už další migranty kromě těch velkých počtů, co už přichází, nebrali. Jelikož některé země, zvláště Maďarsko, které zažilo, jak jejich hranice v posledních týdnech překračují tisíce migrantů, nadále tomuto systému vzdorují, tak se rozpoutal mezi hlavami států zoufalý boj o svalování viny.

Sám Avramopoulos, bývalý starosta Atén a bývalý řecký ministr obrany, se k jejich aktivitám staví velice přezíravě: „Komise za to nemůže, protože tu politické náklady nezajímají,“ řekl Politico. „Komise je tu na pět let, aby prováděla svoji práci, a to jsme dělali s vizí odpovědně a oddaně. Protože to, čím jsme vedeni, není nějaké znovuzvolení. Proto pro nás politické náklady nic neznamenají.“

Evropští vůdci, řekl, by měli být podobně smělí. „Toto je mé poselství, které bych chtěl poslat do celé Evropy: přestaňte myslet na ty tzv. politické náklady,“ řekl Avramopoulos.

Aaron Banks, muž za kampaní Leave.eu, co má zajistit britských odchod z EU během nadcházejícího referenda o této otázce, Avramopoulose obvinil z „dech beroucí arogance“.

„Každý člověk by měl vidět, jak mašinérie EU myslí a funguje,“ pokračoval s dodatkem, že Avramopoulosovy komentáře „jen zas a znova dokazují právě to, co my říkáme. Musíme nad tím převzít kontrolu a Cameron už takovouto aroganci nemůže ignorovat. Naléháme na každého, kdo stojí o odchod z EU, aby si to přečetl a seznámil s tím tolik lidí, kolik je jen možné,“ řekl Banks.

Donna Rachel Edmunds 29 Sep 2015

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2015/09/29/migration-chief-eu-leaders-ignore-political-cost-migrants-dont-worry-re-election/
19 Komentářů k Migrační šéf vůdcům EU: Ignorujte politické náklady migrace, my přeci ze znovuzvolení strach nemáme

 1. medved napsal:

  Preč s tej obludy nazvanej Europska unia,plaziacej sa vdaka skorumpovanym predstavitelom, za americkym zadkom a americkou krvavou stopou plnou mrtvol,..! euro-americke obludy,zastavite sa vy vôbec niekedy..? nie ,nikdy,zastaviť vas musi niekto iny,a aj vas zastavi, aj s tymi hnusnymi,odpornymi,ohlupovacimi klamstvami,želam vam to a nie som sam,nech sa vam to zlo čo ste na tejto zemi zasialy, vratilo v plnej sile naspäť,..!! Tak nech sa stane,.!

  • pražská vlaštovka napsal:

   Souhlas s Medvědem!
   j.

  • hel napsal:

   medvěde, já tvé pocity naprosto chápu, jsou lidsky plně pochopitelné...ale když chceš být či se cítíš být léčitelem, jak tady píšeš, nesmíš nikomu "želat zlo", ani ve smyslu návratu toho jejich vlastního jimi samými vyslaného...tím zpětně zatěžuješ sám sebe.....je to těžké, já vím, já s tím taky zápasím...bylo a je toho zla kolem a jeho obětí už hodně.

   • medved napsal:

    Hel,nie som liečitel,som sprostredkovateľ,nikomu absolutne neželam zlo,len vraciam ,ktore je na mna a inych posielane v tej istej sile a velkosti,naspäť k pôvodcovi zla a nenavisti,v tom je podstatny rozdiel,viem ako na to ,viem že je to spravne,lebo fakt veľkemu množstvu ľudi niet rady,nenavisť,klamstvo,ohlupovanie,bezcitnosť,kradeže,lakomosť,ničenie prirody,užera,zabijanie,pedofilia,incesy,bezcharakterne vraždenie pre akože slobodu a demokraciu,obrovske podvody s usmevom na tvari,...!DO KEDY ESTE,..! Matka zem plače,Otec nebesky je zufaly,...jedine očista,silna a nemilosrdna,.je predo dvermi,či sa to niekomu pači alebo nie,...Hel pochopil,..?

 2. Anti-Jinsky napsal:

  Evropské národy se zformovaly před více než tisíci lety a poté se organicky vyvíjely do dnešní podoby. Jejich základním atributem byla etnická a kulturní homogenita, která musí být znovu nastolena a zachována.
  Etnicky a kulturně jednotný národ je zásadní hodnotou naší evropské civilizace. Evropa se zhruba od začátku 16. století,až do počátku 20. století stala světovým hegemonem, centrem světové vzdělanosti, bohatství a pokroku.
  Pro dobu moderní je charakteristická expanze, síla, víra v budoucnost, kulturní optimismus, víra v naší kulturní nadřazenost ( etnocentrismus), obrana proti invazi kultur cizích a odlišných, pevně dané hodnoty a vzorce žití.
  Po 2. světové válce pro Evropu definitivně nastala doba úpadku. Přišla doba post-moderní. Pro tuto etapu je charakteristický celkový úpadek, degenerace politických a intelektuálních elit, ztráta vlivu ve světě, rozklad tradičních hodnot, rostoucí kulturní pesimismus a ztráta víry ve svou kulturu, rozpad identity a vymírání.
  Postmoderní doba přinesla podkopávání a kritiku staletých hodnot, přirozeného řádu a univerzálních pravd. Přišla se zpochybněním optimistického pohledu na historický vývoj naší civilizace. V postmoderním myšlení nic není pevně dané, nezpochybnitelné, absolutní. Ke všemu jsou alternativy a vše se zrovnoprávňuje. Hloupost a inteligence, pravda a lež splývají v jedno.
  Právě z tohoto post-moderního rozkladu a úpadku se zrodily hodnoty, které dnes dominují v západní politice a kultuře - extrémní tolerance a humanismus, multi-kulturalismus, homosexualismus, anti-rasismus, gender-feminismus, anarchismus, antifašismus a xenofilie - tedy preferování cizího a odlišného - Jin(sk)ého nad vlastním.
  Hodnoty, které dnes multikulturní levičáci a lidskoprávníci vydávají za moderní, rozhodně nejsou moderní. Jsou post-moderní.
  Výplody jejich zvrácené ideologie prohlásili za evropské hodnoty a prostřednictvím médií se je snaží vnutit veřejnosti. Musíme jejich "hodnoty" rezolutně odmítat a trvat na pravých evropských hodnotách, kterými jsou národ, etnocentrismus, tradiční rodina, identita, hrdost a obrana proti invazi odlišných a nekompatibilních kultur a ras.

 3. Anti-Jinsky napsal:

  Poznámky k textu:

  "Po 2. světové válce pro Evropu definitivně nastala doba úpadku. Přišla doba post-moderní. Pro tuto etapu je charakteristický celkový úpadek, degenerace politických a intelektuálních elit, ztráta vlivu ve světě, rozklad tradičních hodnot, rostoucí kulturní pesimismus a ztráta víry ve svou kulturu, rozpad identity a vymírání."

  Tedy hovoříme o době trvání NATO a tedy US (pod židem) dominance, období který zkurvenci typu Bogus označují coby "západní civilizace" a který z důvodu debility a nízkého vzdělání i IQ spočítali na "více než 100 let"!

  "Výplody jejich zvrácené ideologie prohlásili za evropské hodnoty a prostřednictvím médií se je snaží vnutit veřejnosti. Musíme jejich „hodnoty“ rezolutně odmítat a trvat na pravých evropských hodnotách, kterými jsou národ, etnocentrismus, tradiční rodina, identita, hrdost a obrana proti invazi odlišných a nekompatibilních kultur a ras."

  A za tím JE většina, přes urputnou snahu bogusáckých filcek to zamaskovat a zakecat jakkoliv! Naopak! Tato hnidárna zvaná havlidní kafehaus je v drtivé menšině a jejich slinácký siomedia už dávno ztratily důvěru národů Evropy a bílých lidí v USA!

  • hel napsal:

   včera OPĚT česká televize neodvysílala zemanův projev..až po něm šlo na obrazovce v titulcích na čt24 mezi ostatními zprávami jen velmi stručně, co - údajně - v projevu řekl!! to je už skandální, že ani našeho vlastního presidenta neodvysílají...apropo, není někde ten projev? já už zcela zásadně odmítám jakékoliv předžvykování jakýchkkoliv projevů....chci originály..

 4. vilon napsal:

  29.9. večer na TA3 bola debata v politických komentároch medzi J.Čarnogurským a J.Naďom, akýmsi politickým ananlytikom, tak to bola podívaná za všetko! V podstate Čarnogurský vyjadril to, čo vidíme aj my. Ale Jaroslav Naď bol ukážkou mainstreamového plateného trolla par excellence!

  • hel napsal:

   vy máte aspoň občas možnost srovnání, do našich-českých- televizí se ale nikdo jiný než "placený trolling" už nedostane....my jsme zcela jasně a jednoznačně protektorát usa bez nároku na vlastní názory a postoje...nejhorší je, že jsme si do té řiti skočili radostně a s rozeběhem a každé zaváhání je bráno jako projev touhy po řiti z opačné strany;-))...až neuvěřitelná idiocie tady vládne:-(

 5. Levican napsal:

  přestaňte myslet na ty tzv. politické náklady - to znamena v preklade ... vykaslite sa na ludi

 6. Ivan napsal:

  JE LEN JEDNO RIESENIE IMIGRACNEJ KATASTROFY…!!!

  A tym riesenim je verejne priznanie, ze katastrofu sposobili zlocinecke utoky na suverenne staty zapadnymi zlocincami, aby sa zmocnili ich ropnych a inych surovinovych zdrojov, za ktore nechceli riadne platit…!!!

  A nasledne MUSI BYT OBNOVENY NORIMBERSKY SUDNY TRIBUNAL,

  ktory bude sudit vojnovych zlocincov Zapadu za napachane vojnove zlociny, vratane obnovenia trestu smrti. Dalej musia nasledovat vojnove reparacie od zlocineckych statov a subezne pod hlavickou OSN obnovovanie statnosti, infrastruktury a priemyslu, ktore zapadni genozlocinci znicili…! A subezne s obnovou statnosti aj repatriacie utecencov pred hrozami sposobenymi zapadnymi zlocincami…!

  Ak nedojde k tomuto procesu, tragedia bude pokracovat…!

  A tu je nazor Slovaka africkeho povodu, ktory pozna situaciu na mieste, v Afrike:

  Ibrahim Maiga šokoval redaktorku Času: „Nech sa o utečencov starajú tí, ktorí im zničili krajiny“
  575
  http://www.hlavnespravy.sk/ibrahim-maiga-sokoval-redaktorku-casu-nech-sa-o-utecencov-staraju-ti-ktori-im-znicili-krajiny/635621

  Bratislava 22. júna 2015 (HSP/Foto:TASR-František Iván)

  Populárny spevák a herec pôvodom z afrického Mali, Ibrahim Maiga, odpovedal pre Čas.sk na otázku, čo si myslí o situácii s utečencami, takto:

  Tí ktorí išli do ich krajín a zničili im prostredie tak, že tam nemajú jedlo a nemôžu tam existovať, majú tam vojnu a hlad, tí ktorí toto urobili, ktorí im ukradli ich suroviny, či to bola ropa, zlato, tí nech sa teraz o nich postarajú. Keď prepadli Líbyu, koľko ropy dali Slovensku? Koľko z toho Slovensko malo?

  Takže ty hovoríš neprijať?

  Hovorím, nech sa starajú Francúzi, Angličania, Američania o utečencov a nech nezaťažujú ostatné krajiny, ktoré s rabovaním Afriky nič nemali. Slováci sa tam nepodpísali, nič také tam nerobili. Samozrejme, my sme tu ľudskí a radi by sme pomohli, ale by sme na to museli mať. Slovensko vie pomôcť, ale nie takému kvantu ľudí, čo je mu vnútené.

  • to je jedno napsal:

   No Západ odjakživa privatizoval zisky a socializoval ztráty... Jenže zákony vesmíru a karmy neojebeš, nyní je Západ bohatý a ostatní svět chudý, nu a davy chudáků jdou tam, kde je bohatství... Uprchlíci nechtějí k nám, chudým Čechům. Oni jsou nádherně upřímní a říkají, že se chtějí mít tak dobře, jako se mají Němci či Švédi. Jenže Západ opět socializuje přes kvóty!

   • hel napsal:

    ano!! jejich převaděči je instruují, jaké jsou sociální systémy v té které zemi...naše důchody a soc.dávky i mzdy jsou nízké oproti těm západoevropským...což ovšem brusel vůbec nepřipouští jako důvod

  • Definitiva napsal:

   Pred OBNOVENY NORIMBERSKY SUDNY TRIBUNAL sa musia postaviť mocní tohto sveta, nie sluhovia politici, prezidenti a vlády. Mocní tohto sveta sú cirkev, dedičná moc, finančná oligarchia a ich mafie, budujú svoju moc od dôb Starovekého Egypta, majú biblický projekt a ideológiu sociálneho parazitizmu. Sú to "šedí" tohto sveta, je to defektná a neopraviteľná genetika a musia odísť z tohto sveta, po meči aj po praslici, do posledného jedinca. Kresťanstvo spáchalo kultúrnu genocídu Slovanov, Veľká Tartária zanikla, dejiny boli vymazané, knihy spálené, Kresťanstvo ničí národné štáty, ústami pápeža pácha genocídu národných štátov v EÚ. Imigranti sú zákonom chránení a biely človek stráca svoje práva a osobnú slobodu.

   Poučme sa zo storočných dejín cigánov, tiež migrantov. Tvrdil som, že o niekoľko rokov si demokraticky zvolia svojho prezidenta a biely človek bude robiť a platiť dane. Cigáni, ste ohrození, islamisti sú krutí a rýchlejší, nemajú také vymastené bruchá a svaly degenerované odpočinkom.

 7. weissbach napsal:

  "Cigáni, ste ohrození, islamisti sú krutí a rýchlejší, nemajú také vymastené bruchá a svaly degenerované odpočinkom."

  To jste je nepotěšil...

  • dit napsal:

   ...je neřešte, ti nic neudělají...ale mám zprávy od vietnamců, že na nás prdí, kdyby něco stáhnou se domů. I kdyby platilo , že kdo má občanství ČR musí bránit ČR, tak za nás umírat nehodlají, chápu, proč jo...
   .....takže občanství naši země se jim hodí jenom na jiné věci...je to jejich věc, je to na nás, naše země, a už nikdy si sem nevpustit nikoho, mimo dovolenek! I
   ....pro vietnamce to taky platí a tu masírku na idnesu jak vyhrál vietnamec že stojí za náma))))je jeden z těch všech!

 8. r.m. napsal:

  Tak Avramopoulos...to je v překladu Abrahámův syn. Vítr od hnojiště pozná každej na první dobrou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!