Rezoluce iniciativ a hnutí za vystoupení z NATO

stopnatoOrganizace spojených národů, Rada bezpečnosti Organizace spojených národů, Orgnizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě přijímají bezpočet rezolucí, které nejsou vzápětí respektovány, jsou porušovány, zejména představiteli Evropy, Evropské unie a Ameriky a to i prostřednictvím NATO. Severoatlantická aliance není žádný obranný pakt. Napadení Jugoslávie, Iráku, Libye a další desítky vojenských operací provedených touto aliancí nelze označit za obranné.

Výsledem činnosti Severoatlantické aliance jsou miliony mrtvých a destabilizace stávajících struktur.

Politickým představitelům Evropských států takový výsledek asi příliš nevadí, myslí si, že za to nejsou postižitelní. To je omyl, jsou postižitelní. Občané mají v rukou mírový prostředek, o kterém se stejně jako o míru raději nemluví.

Jsou to volby.

Politiky, kteří nejsou schopni hájit zájmy občanů, pro jejichž život je mír zájmem prioritním, nebudeme volit, ať jsou z jakýchkoliv polititckých stran. Europoslanci, poslanci a senátoři, ani vláda nedostali od občanů mandát nechat zabíjet jiné, nedostali mandát ovládat voliče a očekávat od nich, že jejich chybná, v řadě případů zločinná rozhodnutí budou tolerována.

Nebudou

a jménem Iniciativy Ne základnám, Nezávislých medií, Stranou demokratického socialismu, Spojenectví práce a solidarity, Evropanů proti válce, Českého mírového hnutí příjmáme tuto rezoluci adresovanou europoslancům, poslancům, senátorů a vládě :

 • doplnit do Ústavy ČR článek na ochranu míru
 • vyloučit existenci cizí vojenské základny na území České republiky a pobyt ozbrojených sil cizího státu na našem území
 • Severoatlantická aliance je přežitkem, v plném rozsahu se zpronevěřila smyslu její existence a zákonodárce a vládu žádáme o ukončení účasti České republiky v tomto paktu
 • s okamžitou platností zastavit účast Armády České republiky v útočných akcích pod velením NATO
 • nepovolovat průjezdy a přelety ozbrojených sil cizích států přes území České republiky, transporty vojenského materiálu, určeného k vedení útočných válek
 • zahájit rozhovory o vzniku nové bezpečnostní architektury v Evropě se všemi státy Evropy22 Komentářů k Rezoluce iniciativ a hnutí za vystoupení z NATO

 1. hel napsal:

  no já vám to podepíšu a se mnou nejspíš i čtenáři tohoto webu ( kromě provokatérů)....do mainstreamových masmédií to ovšem dostat neumím..

  • Sycak napsal:

   Ja to podepisu taky.Chtelo by to dostat do mainstreamu, ale taky nevim jak.
   Ja se snazim aspon vsude po svem okoli otevirat lidem oci, aby neverili jenom mainstreamu. Kupodivu za sebe mam statisticky dojem, ze spis tomu rozumi starsi populace, navic bez vzdelani. Nejhorsi sitauce mne prijde mezi vysokoskolakama v Praze, ktery maji dobry platy a uzivaji "vydobytku"zapdaniho stylu zivota. Tem stavajici stav vyhovuje. Ale treba mam omezeny vzorek populace a neda se generalizovat.

 2. Jan Jinsky napsal:

  Zcela souhlasím s tímto článkem. Prostředkem ke změně jsou volby. Je to v rukou lidí, takže je přesvědčte - pokud se vám to podaří, pak můžete provést změny, o kterých si myslíte, že jsou správné.
  Pokud se vám to nepodaří, pak to znamená, že lidé si nepřejí to, co vám přijde správné.

  • hel napsal:

   pokud se jim to nepodaří, pak to znamená, že nedostali ani možnost s tím širokou veřejnost seznámit

  • Vesna napsal:

   Pokiaľ sa to nepodarí, boli zmanipulované voľby?

   • weissbach napsal:

    V tomto zločinném systému je možné naprosto všechno. Ta paní to na pondělní demonstraci řekla jasně. Když bylo referendum o vstupu do EU v roce 2013, tak sčítací archy byly skartovány do 24 hodin!!!!! Zvláštní, že?
    Kdo poslouchá politiky a sleduje televizi a další masmédia a konfrontuje je se skutečností, tedy realitou, musí mu být naprosto jasné, že celý dnešní, současný politický režim je založený na lži a lží se udržuje při životě.

    • weissbach napsal:

     A logicky ani ekonomika a další věci nemohou být zdravé. Protože kdo lže, ten krade a do pekla se hrabe.

   • Jan Jinsky napsal:

    Nikoli, když se to nepodaří, tak lidi chtějí něco jiného. Být za toho, co mu zmanipulovali volby je moc snadné.

   • hel napsal:

    manipulace veřejnosti pomocí uměle vyráběných kauz těsně před nimi tady funguje....viz kubiceho zpráva v roce 2006 těsně před volbami, kde v průzkumech mínění ods prohrávala a nebylo jasné, zda pomůže narychlo spuštěný havlův "výtah" protěžovaný českou televizí - strana zelených s uměle mediálně zveličenou kauzou kateřiny jacques....

    • hel napsal:

     dtto před volbami 2010..ods v propadu vinou vlastních skandálů...tak rychle vyběhla odnož top09 a strana věci veřejné....domnívá se snad někdo, že kdyby se jim nedostalo publicity v masmédiích, že by získaly dostatek voličů?? je tolik stran a hnutí, o kterých se voliči nedozví, protože jim nejsou předkládány českou televizí "k večeři"....

     • weissbach napsal:

      O tom žádná! To nevidí jen blb.

     • Jan Jinsky napsal:

      Zrovna tak jako položení Nečasovy vlády obviněním tří poslanců, kteří nakonec byli zproštěni obžaloby atd - neříkám, že Nečasova vláda byla něco, co si zasloužilo přetrvat. Sviňárny se dějí na obou stranách.
      No a předpokládat, že vládnoucí strany dají prostor na vyjádření těm, kteří je chtějí svrhnout je bláhové.
      Existuje internet a možnost jak oslovit masy, nikdo neříká, že to je snadné. Zrovna tak před rokem 89 to vládnoucí strana neulehčovala těm, co chtěli změnu. Na tom není nic nového.

     • hel napsal:

      ad kauza nečasových poslanců...ta jen ukázala, že KORUPCE u nás sahá až na nejvyšší soud...nic víc..jejich výklad imunity právně neobstojí, bohužel jsou nejvyšší závaznou autoritou vykladačů práva v zemi...díky ze uvedení další pohromy v oblasti skandálních manipulací..

     • Jan Jinsky napsal:

      Přihrávání dobrých míst se dělo, děje a dít bude. Už od dob starého Říma. Na tom je založena politika - nejen u nás, ale úplně všude na světě. Je to hnusný, ale tak to je. Nebo si myslíte, že jinde se dělá politika čistě a bez prebend?
      To samé se děje napříč všemi politickými stranami. Viz naposledy Kleslová s jejími poradenskými službami.

     • hel napsal:

      nemyslím si, že se chci smiřovat s tím co je hnusný a dělat to nebudu....ano, kleslová a strana ANO je další skandál a další případ, kdy si elity vytvořily náhradní subjekt, který neublíží současnému status quo..v zemi a světě..

  • Jaris napsal:

   Jinsky, Mark Twain napsal tuto znamou vetu: "Kdyby volby mohly neco zmenit, uz davno by byly zakazany". Premyslej o tom.

  • Sycak napsal:

   Pane Jinsky, poprve Vam odpovim.
   Podepisete tech sest bodu na konci? Asi ano, kdyz s tim zcela souhlasite.
   Prosil bych jasnou odpoved, ano/ne.

 3. Sycak napsal:

  proc tomu trollovi Jinskemu furt nekdo odpovida, to fakt nechapu.
  Tech sest bodu na konci je spravnych. Ty se daji komentovat. Nevsimli jste se, jak troll otocil diskusi jinam?
  A pro autora clanku mam dotaz, kde se to da podepsat.

  • Jan Jinsky napsal:

   Ty body jsou fajn, ale nejsou reálné. Především poslední bod. S kým bychom asi tak jednali? Státy v Evropě jsou buď v NATO nebo jsou ve sféře ruského vlivu. Plus pár "nezávislých" typu Švýcarsko.
   Takže by se na nějaké vyjednávání s námi každý vykašlal. Taková je realita.

   • P.g napsal:

    Pane jinsky prijdete mi jako jedno z tech prasat o kterych se tu pise.... radsi rusy, nez nato, eu a hlavne a predevsim nase "ochrance" z us, kteri veskere konflikty po celem svete proti jimi umele vytvorenymi neprateli vytvareji kvuli duvodum o kterych bud vite nebo ste jen obycejna ovce jako vetsina... jsme li v nato, jsme spolupachateli americkeho terorismu.... druha vec je, ze s tim podle me neni nikdo schopen udelat vubec nic...

 4. P.g napsal:

  Vsadim se ze jste cinkal klicema jak o zivot a vedel uplny prd jako ty masy lidi co zijou v omylu dodneska...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!