Pandemie 21. století – Virus lži a klamu

10959992_875844415772419_7360751963057152734_oNemáte pocit, že když surfujete po svých oblíbených portálech opakovaně narážíte na články tzv. expertů, kteří všechno ví, všude byli a všemu rozumí. Převážně se jedná o novináře druhé kategorie nebo ex-politiky, exministry, případně o senátory/poslance kde rozhraní mezi demencí a vrozenou dis-funkcí mozku je evidentní, ne však postačující k umístění do mentálního hospicu.

Krátké retro. V minulém režimu nás o sobotách a nedělích v politických zamyšleních oslňovali na slovo vzatí odborníci jako Rovenský, Klein, Jambor a Sirůček, který se přes svůj pokročilý věk (90?) dokonce nedávno objevil v TV, aby posluchačům  naznačil co je čeká a co nás nemine. Předlistopadová „čtverka“ nám pravidelně analyzovala co ten západní státník „ať už řekl to, co řekl“ tím naznačoval, což podle nich neměl a tu svou trapnou šarádu uzavřeli radou „Co měl říci“. Zřejmě se neposlouchal a geniální výrok Wericha neznal: „Já když něco říkám tak já se poslouchám, abych neřekl něco co nechci slyšet“.

Dnes máme mraky polovzdělaných tzv. odborníků honosících se pochybnými prefixy MBA, BC, DiS atd. a získaných většinou studiem na pochybných soukromých VŠ sociálního zaměření. Ochránce životů a symbol boje proti zločinu absolvoval dva  semestry na té slavné PF v Plzni a stal se MV díky podrazu na Haška, Tejce a dalších. Už nám pelichá a imigranty pochopitelně nezvládá jako to „impresário“ ze seriálu „Kriminálka anděl“.

Daleko horší ale je, že tu máme „Pátou kolonu“ šašků jako je Mitrofanof, Pehe, Joch, ukrajinský Žid Fištein, geo-blb Romancov, Úhl, vypatlaná Šabatová a zkamenělina Šikolová.  Bohužel je podporuje umělecká selanka, kráva P. Filipovská, nějaká Bára Š. a dokonce Kubiška. Kariéru Marty spíše negativně ovlivnil její brácha, který utekl do Kanady před rokem 1968 což veřejnost ani neví.  Ale k meritu věci. Zmíněná „Pátá kolona“ dostává prostor nejen v tisku, ale pravidelně se vyskytuje na ČT 24 v pseudo-diskuzích, kdy moderátor klade zapeklité otázky globálního významu dle předem připraveného a nabiflovaného scénáře včetně odpovědí. A diváci ČT 24 ty sračky žerou i s tím pověstným navijákem. Především ty hluboké úvahy řešení krize na východě Ukrajiny, Dombas, Luhansk, anexe Krymu, konsorcium BRICS nemá proti US dolaru šanci, Rusko sankce nepřežije, satan Putin bude odstaven a medvěd zpacifikován a zahnán do klece.

Pochopitelně dementům nedochází, že tou klecí je nejen největší kontinent na glóbu kde nerostné bohatství zaručuje prosperitu Ruska na čtyři/pět set let. O této boží nespravedlnosti se zmínila lesba Hillary, která vše vyřeší vyhraje-li prezidentské volby v příštím roce. I kdyby, tak má smůlu protože šachový velmistr Putin bude stále u vesla a poté pravděpodobně znovu zvolen. Koncept ruské „demokratůry“ se oproti demokratickým a zkorumpovaným vládám v US a EU očividně osvědčil.

Doufejme že i země galského kohouta se vzpamatuje a Marine Le Pen naváže na staré francouzsko-ruské tradice a společně zachrání Evropu od islamizace. To je nejen naše, ale i všech těch ostatních evropských národů poslední šance na přežití. A německé III. Říše se neobávejte. Ta se z těch kleští   „sio-usa“ nakonec vymaní a přispěje k neo-renesanci Evropy. Svazačka Merkelová, Hollande a Cameron půjdou od vesla a US váleční jestřábi McCaine, Carter, Bush st., Kissinger, Albrightová, Brezinski, Wolfovic, Bolton, Lieberman, Levin mají na kahánku. Podobně jako ta sebranka bankstérů z Wall Street a FED včetně lobistů, vlastníků médií, tisku,  Hollywoodu, kasin atd. Co je zarážející, že většina  mocných a  bohatých vlastní dva pasy. „Americký“ a zkuste hádat který ještě? Dvojí/trojí občanství je dnes „trendy“ a de facto vás nediskvalifikuje k získání vrcholných vládních postů v té či oné zemi, když se v ní usadíte. Pokud jste zločinci plus zloději velkého formátu a máte-li stovky milionů a více, a ochotni pustit chlup jste „IN“. Prezident vaší nové vlasti vás příjme s otevřenou náručí a bez výčitek svědomí vám svěří nějakou lukrativní vládní funkci včetně ochranky. Interpol a Haag jsou vyčichlé pojmy. Del Ponte je v důchodě takže po krku vám už nikdo nikdy nepůjde.

fico_0Současná evropská scenérie „nevizera dobre“ i když „Jánošíci“ se tentokrát ztopořili zásluhou premiéra Fica. Otázkou zůstává jestli tlak a diktát EU v horizontu několika měsíců ustojí. Poláci už historicky podrazili nás a my naopak Slováky. Fiasko vládní garnitury ČR. Jen naivní občan stále nechápe scénář „destrukci evropských národů a států“, potlačení identity, kultury, tradic a státních hranic ve jménu tzv. „multikulturalismu“. Cílem tohoto ďábelského plánu je rozemlít 500 milionů Evropanů v beztvárnou hmotu alias „prejt“ bez chuti/zápachu obohacený indigriencemi Afričanů a Arabů. Obhájci a propagátoři vize NWO Dienstbier (dva pasy), Lorenz of Arabia Kocáb, Štětina, Laudát jsou zralí na guillotinu. K dámám Filipovská, Němcová, Šabatová buďme tolerantní. Snad se opájí představou, že někdo z těch extrémně genitálně vybavených obřezanců je ve tmě nachytá (za dne iluze, sen) a konečně si po „Sametové revoluci“ vrznou. Berte to jako astrologickou předpověď jež se nenaplní podobně jako se nikdy nepřihodí nic z toho co nám předkládají jako hotová fakta novináři, moderátoři a analytici. Až na několik výjimek lžou, nebo vám předkládají tzv.„cenzurovanou“ pravdu.

Nezávislé portály jsou zaplaveny články, názory a věštěním z křišťálové koule. S odstupem času se zdá, že „pragnostický ústav“ byl líhní novodobých Nostradamů a Sybil a sehrál klíčovou roli v našich osudech. V první fázi se zmocnili kormidla. Laici neschopni uřídit ani dílnu na výrobu bačkor nám svorně předpovídali zářnou budoucnost, pokud si utáhneme opasky. A národ se nechal ošálit hesly svobodného podnikání, volného trhu, privatizace atd. Klíčoví, tradiční tahouni  naši ekonomiky byly odprodány cizincům/korporacím přes nastrčené bílé lokální koně, eventuálně totálně rozkradeny při asistenci soudcovské a vládní mafie. (Poldi Kladno, Mostecká uhelná, Tatra Kopřivnice, OKD, Vítkovické železárny, textilky, sklárny, Telekom a spousta dalších významných podniků včetně bank. Zbrojní průmysl byl záměrně utlumen a tisíce nezaměstnaných si ve frontě na Úřadu práce může memorovat slogan „láska a pravda zvítězí“ s kresbou srdíčka od kulisáka z ABC. Díky podpoře „Hardwarských fondů“ geniálním guru ekonomie z PÚ, zmizela i naše zámořská flotila v Bermudském trianglu. V represivním systému před čtvrť stoletím jsme stáli nejen ve frontách na banány a před Tuzexy na džíny, ale převážně u knihkupectví.

 

To se zásadně změnilo. Nastupující generace už nečte, nepřemýšlí a nic si nepamatuje.„Nepamatovat si je totiž nejlíp placený“ (Werich). Slavná transformace/privatizace nás stála bilion Kč (1000 miliard). Následovala další historická loupež „Církevní restituce“. Guru je nejen podepsal, ale navíc udělil amnestie zločincům, kteří občany této země okradli o stovky miliard a nyní se vrací na místo činu. Standardní kvadratická rovnice byla vyřešena. Imaginární kořen „i“ hodnoty dvou bilionů, ekvivalent současného státního dluhu je nesplatitelný. Ekonomika neočekávaně roste, ale rozpočet bude zase v červených číslech (-75 miliard) protože důchodcům se musí přidat (cca 60 Kč/měs).  Komouši to vyřešili přímo geniálně. Vyhnali 200 tisíc ministerských úředníků „přenášečů papírů“ do výroby. Byl to zdlouhavý proces (kádrování, volba kdo z koho), což nebylo nijak efektivní. Tak provedli měnovou reformu 1:1 pro většinu válkou poznamenaných občanů a 1:5 pro šmelináře a zbohatlíky na černém trhu (šatenky, potravinové poukázky) v poválečné Evropě. Těm obstavili účty ve spořitelnách nad 50 tisíc. Říkalo se tomu vázaný vklad jenž nikdy nebyl uvolněn protože šlo o lichvu. Zasraní komunisti! Všichni měli práci, platy nic moc (do dvou tisíc), generální ředitel velkého podniku 3-5 tisíc. Měnová reforma vše stabilizovala a do roku 1989 byl státní rozpočet v černých číslech. Nic jsme nedlužili, naopak většina našich obchodních partnerů dlužila nám. A nyní zde máme tsunami imigrantů. Od „hochštaplérů“ Sobotky, Stropnického nic neočekávejte. Podobně ani od bývalých ex-politiků, nezmarů tělem i duší, kteří chtějí těžit ze svých hloupých „astrologických“ předpovědí na které nás přece upozorňovali, aby ve finále srazili paty a souhlasili? Proč nepodpořili výzvu českého samuraje rozhodnout o vstupu do EU a NATO v referendu. Ti (70+) lžou a předstírají, že si nevzpomínají ale věkovou hranici odchodu na „zasloužený“ odpočinek po vyčerpávající práci pro blaho národa ignorují. Jsou ochotni pokračovat za sto tisíc Kč/měs po výměně plínek do roztrhání těla. Sobotka-ODS je připraven tuto oběť podstoupit což je v kontrastu s „rychlokvaškou“ práv v Plzni Bendou, který se ve sněmovně zřejmě narodil.

Pod taktovkou američana Dienstbiera bychom se stali 51 státem Unie, pochopitelně za souhlasů občanů kterých se nikdo neptal, jako na Hawaji. Ex-politik a autor díla „Zápisky z cest“ se náhle angažuje v současném dění a prohlašuje, že on „Nostradamus“ nás na všechna ta úskalí po vstupu do EU, NATO upozorňoval a slovenská Sybila 71. letá velvyslankyně v SR sekundovala. Divíte se? Ministrem obrany ČR už byl i astrolog, později Saša Vondra, zpěvačka a radarová specialistka Parkanová, následných 14 dní Karolina Peake a současnému torzu bývalé  armády velí impresário Stropnický. Jestli se po jeho jmenování ruská generalita pomočila smíchy nebo strachy nám vojenští „kontráši“ někdy prozradí. Tím se ale netrapme. Historie je prodejná děvka. Fakta se upravují podle přání vládnoucí třídy. Jak je to možné, že americká ližprdelka Klvaňa v ČT prohlásí, že Rusové nás neosvobodili ale dobyli. V bojích během II. světové války jich zahynulo 25-30 milionů. Kolik statisíců Rusů padlo při onom dobývání ČSR? Jak je možné, že nebyl přímo ze studia odveden v poutech, zavřen do klece nebo do vězení, souzen a vyhoštěn ze země. Další „zmrd“ europoslanec Štětina se nechává fotit s příslušníky ukrajinské fašistické jednotky Azov. A my pitomci jsme zrušili trest smrti. Řešení? Okamura/samurajská katana !

Inteligentní lidé v pokročilém věku sporadicky moudří, většinou totálně blbnou (senilita/demence). Bohužel u nás existuje exotická parta ex-politiků, kteří se s faktem že jim „odzvonila hrana“ nehodlají smířit. Katastrofální přehmaty jichž se během vládnutí dopustili bagatelizují a mají špatné svědomí. Ekonomická, nevratná zvěrstva která napáchali by chtěli zakamuflovat články, publikacemi a radami „co jako máme dělat“ abychom se z toho marasmu dostali. Jejich cílem je zatloukat, nic nepřiznat a doufat že bývalé hradní ližprdelky prosadí jejich jména do názvů nádražních a veřejných záchodků a světoznámý slogan „Servít je vůl“ bude konečně přepsán.

Do skupiny inteligentních a díky věku, moudrých státníků se bezesporu zapsal i náš prezident. Počáteční přehmaty mu velkoryse odpusťme. Hlavou státu předtím nebyl a až na pár faux pas si vede dobře. Jeho poslední aktivity naznačují, že šachy hraje a že pochopil obrannou strategii velmistra Putina. Zemanovi výroky mají logiku. „Nikdo vás sem nezval“! A vy kteří jste už  zde, dodržujte naše zákony! Nemáte-li to v úmyslu vraťte se odkud jste přišli. My jsme nakloněni vám z toho srabu, do kterého jste se „nezaviněně“ dostali, pomoci. Ve filozofickém kontextu to znamená:“ Poskytneme vám udice, ale ryby si musíte chytat sami“. A v tom lovu by se měla především angažovat vaše vzdělanější část populace a zapomenout na emigraci.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!