Pandemie 21. století – Virus lži a klamu

10959992_875844415772419_7360751963057152734_oNemáte pocit, že když surfujete po svých oblíbených portálech opakovaně narážíte na články tzv. expertů, kteří všechno ví, všude byli a všemu rozumí. Převážně se jedná o novináře druhé kategorie nebo ex-politiky, exministry, případně o senátory/poslance kde rozhraní mezi demencí a vrozenou dis-funkcí mozku je evidentní, ne však postačující k umístění do mentálního hospicu.

Krátké retro. V minulém režimu nás o sobotách a nedělích v politických zamyšleních oslňovali na slovo vzatí odborníci jako Rovenský, Klein, Jambor a Sirůček, který se přes svůj pokročilý věk (90?) dokonce nedávno objevil v TV, aby posluchačům  naznačil co je čeká a co nás nemine. Předlistopadová „čtverka“ nám pravidelně analyzovala co ten západní státník „ať už řekl to, co řekl“ tím naznačoval, což podle nich neměl a tu svou trapnou šarádu uzavřeli radou „Co měl říci“. Zřejmě se neposlouchal a geniální výrok Wericha neznal: „Já když něco říkám tak já se poslouchám, abych neřekl něco co nechci slyšet“.

Dnes máme mraky polovzdělaných tzv. odborníků honosících se pochybnými prefixy MBA, BC, DiS atd. a získaných většinou studiem na pochybných soukromých VŠ sociálního zaměření. Ochránce životů a symbol boje proti zločinu absolvoval dva  semestry na té slavné PF v Plzni a stal se MV díky podrazu na Haška, Tejce a dalších. Už nám pelichá a imigranty pochopitelně nezvládá jako to „impresário“ ze seriálu „Kriminálka anděl“.

Daleko horší ale je, že tu máme „Pátou kolonu“ šašků jako je Mitrofanof, Pehe, Joch, ukrajinský Žid Fištein, geo-blb Romancov, Úhl, vypatlaná Šabatová a zkamenělina Šikolová.  Bohužel je podporuje umělecká selanka, kráva P. Filipovská, nějaká Bára Š. a dokonce Kubiška. Kariéru Marty spíše negativně ovlivnil její brácha, který utekl do Kanady před rokem 1968 což veřejnost ani neví.  Ale k meritu věci. Zmíněná „Pátá kolona“ dostává prostor nejen v tisku, ale pravidelně se vyskytuje na ČT 24 v pseudo-diskuzích, kdy moderátor klade zapeklité otázky globálního významu dle předem připraveného a nabiflovaného scénáře včetně odpovědí. A diváci ČT 24 ty sračky žerou i s tím pověstným navijákem. Především ty hluboké úvahy řešení krize na východě Ukrajiny, Dombas, Luhansk, anexe Krymu, konsorcium BRICS nemá proti US dolaru šanci, Rusko sankce nepřežije, satan Putin bude odstaven a medvěd zpacifikován a zahnán do klece.

Pochopitelně dementům nedochází, že tou klecí je nejen největší kontinent na glóbu kde nerostné bohatství zaručuje prosperitu Ruska na čtyři/pět set let. O této boží nespravedlnosti se zmínila lesba Hillary, která vše vyřeší vyhraje-li prezidentské volby v příštím roce. I kdyby, tak má smůlu protože šachový velmistr Putin bude stále u vesla a poté pravděpodobně znovu zvolen. Koncept ruské „demokratůry“ se oproti demokratickým a zkorumpovaným vládám v US a EU očividně osvědčil.

Doufejme že i země galského kohouta se vzpamatuje a Marine Le Pen naváže na staré francouzsko-ruské tradice a společně zachrání Evropu od islamizace. To je nejen naše, ale i všech těch ostatních evropských národů poslední šance na přežití. A německé III. Říše se neobávejte. Ta se z těch kleští   „sio-usa“ nakonec vymaní a přispěje k neo-renesanci Evropy. Svazačka Merkelová, Hollande a Cameron půjdou od vesla a US váleční jestřábi McCaine, Carter, Bush st., Kissinger, Albrightová, Brezinski, Wolfovic, Bolton, Lieberman, Levin mají na kahánku. Podobně jako ta sebranka bankstérů z Wall Street a FED včetně lobistů, vlastníků médií, tisku,  Hollywoodu, kasin atd. Co je zarážející, že většina  mocných a  bohatých vlastní dva pasy. „Americký“ a zkuste hádat který ještě? Dvojí/trojí občanství je dnes „trendy“ a de facto vás nediskvalifikuje k získání vrcholných vládních postů v té či oné zemi, když se v ní usadíte. Pokud jste zločinci plus zloději velkého formátu a máte-li stovky milionů a více, a ochotni pustit chlup jste „IN“. Prezident vaší nové vlasti vás příjme s otevřenou náručí a bez výčitek svědomí vám svěří nějakou lukrativní vládní funkci včetně ochranky. Interpol a Haag jsou vyčichlé pojmy. Del Ponte je v důchodě takže po krku vám už nikdo nikdy nepůjde.

fico_0Současná evropská scenérie „nevizera dobre“ i když „Jánošíci“ se tentokrát ztopořili zásluhou premiéra Fica. Otázkou zůstává jestli tlak a diktát EU v horizontu několika měsíců ustojí. Poláci už historicky podrazili nás a my naopak Slováky. Fiasko vládní garnitury ČR. Jen naivní občan stále nechápe scénář „destrukci evropských národů a států“, potlačení identity, kultury, tradic a státních hranic ve jménu tzv. „multikulturalismu“. Cílem tohoto ďábelského plánu je rozemlít 500 milionů Evropanů v beztvárnou hmotu alias „prejt“ bez chuti/zápachu obohacený indigriencemi Afričanů a Arabů. Obhájci a propagátoři vize NWO Dienstbier (dva pasy), Lorenz of Arabia Kocáb, Štětina, Laudát jsou zralí na guillotinu. K dámám Filipovská, Němcová, Šabatová buďme tolerantní. Snad se opájí představou, že někdo z těch extrémně genitálně vybavených obřezanců je ve tmě nachytá (za dne iluze, sen) a konečně si po „Sametové revoluci“ vrznou. Berte to jako astrologickou předpověď jež se nenaplní podobně jako se nikdy nepřihodí nic z toho co nám předkládají jako hotová fakta novináři, moderátoři a analytici. Až na několik výjimek lžou, nebo vám předkládají tzv.„cenzurovanou“ pravdu.

Nezávislé portály jsou zaplaveny články, názory a věštěním z křišťálové koule. S odstupem času se zdá, že „pragnostický ústav“ byl líhní novodobých Nostradamů a Sybil a sehrál klíčovou roli v našich osudech. V první fázi se zmocnili kormidla. Laici neschopni uřídit ani dílnu na výrobu bačkor nám svorně předpovídali zářnou budoucnost, pokud si utáhneme opasky. A národ se nechal ošálit hesly svobodného podnikání, volného trhu, privatizace atd. Klíčoví, tradiční tahouni  naši ekonomiky byly odprodány cizincům/korporacím přes nastrčené bílé lokální koně, eventuálně totálně rozkradeny při asistenci soudcovské a vládní mafie. (Poldi Kladno, Mostecká uhelná, Tatra Kopřivnice, OKD, Vítkovické železárny, textilky, sklárny, Telekom a spousta dalších významných podniků včetně bank. Zbrojní průmysl byl záměrně utlumen a tisíce nezaměstnaných si ve frontě na Úřadu práce může memorovat slogan „láska a pravda zvítězí“ s kresbou srdíčka od kulisáka z ABC. Díky podpoře „Hardwarských fondů“ geniálním guru ekonomie z PÚ, zmizela i naše zámořská flotila v Bermudském trianglu. V represivním systému před čtvrť stoletím jsme stáli nejen ve frontách na banány a před Tuzexy na džíny, ale převážně u knihkupectví.

 

To se zásadně změnilo. Nastupující generace už nečte, nepřemýšlí a nic si nepamatuje.„Nepamatovat si je totiž nejlíp placený“ (Werich). Slavná transformace/privatizace nás stála bilion Kč (1000 miliard). Následovala další historická loupež „Církevní restituce“. Guru je nejen podepsal, ale navíc udělil amnestie zločincům, kteří občany této země okradli o stovky miliard a nyní se vrací na místo činu. Standardní kvadratická rovnice byla vyřešena. Imaginární kořen „i“ hodnoty dvou bilionů, ekvivalent současného státního dluhu je nesplatitelný. Ekonomika neočekávaně roste, ale rozpočet bude zase v červených číslech (-75 miliard) protože důchodcům se musí přidat (cca 60 Kč/měs).  Komouši to vyřešili přímo geniálně. Vyhnali 200 tisíc ministerských úředníků „přenášečů papírů“ do výroby. Byl to zdlouhavý proces (kádrování, volba kdo z koho), což nebylo nijak efektivní. Tak provedli měnovou reformu 1:1 pro většinu válkou poznamenaných občanů a 1:5 pro šmelináře a zbohatlíky na černém trhu (šatenky, potravinové poukázky) v poválečné Evropě. Těm obstavili účty ve spořitelnách nad 50 tisíc. Říkalo se tomu vázaný vklad jenž nikdy nebyl uvolněn protože šlo o lichvu. Zasraní komunisti! Všichni měli práci, platy nic moc (do dvou tisíc), generální ředitel velkého podniku 3-5 tisíc. Měnová reforma vše stabilizovala a do roku 1989 byl státní rozpočet v černých číslech. Nic jsme nedlužili, naopak většina našich obchodních partnerů dlužila nám. A nyní zde máme tsunami imigrantů. Od „hochštaplérů“ Sobotky, Stropnického nic neočekávejte. Podobně ani od bývalých ex-politiků, nezmarů tělem i duší, kteří chtějí těžit ze svých hloupých „astrologických“ předpovědí na které nás přece upozorňovali, aby ve finále srazili paty a souhlasili? Proč nepodpořili výzvu českého samuraje rozhodnout o vstupu do EU a NATO v referendu. Ti (70+) lžou a předstírají, že si nevzpomínají ale věkovou hranici odchodu na „zasloužený“ odpočinek po vyčerpávající práci pro blaho národa ignorují. Jsou ochotni pokračovat za sto tisíc Kč/měs po výměně plínek do roztrhání těla. Sobotka-ODS je připraven tuto oběť podstoupit což je v kontrastu s „rychlokvaškou“ práv v Plzni Bendou, který se ve sněmovně zřejmě narodil.

Pod taktovkou američana Dienstbiera bychom se stali 51 státem Unie, pochopitelně za souhlasů občanů kterých se nikdo neptal, jako na Hawaji. Ex-politik a autor díla „Zápisky z cest“ se náhle angažuje v současném dění a prohlašuje, že on „Nostradamus“ nás na všechna ta úskalí po vstupu do EU, NATO upozorňoval a slovenská Sybila 71. letá velvyslankyně v SR sekundovala. Divíte se? Ministrem obrany ČR už byl i astrolog, později Saša Vondra, zpěvačka a radarová specialistka Parkanová, následných 14 dní Karolina Peake a současnému torzu bývalé  armády velí impresário Stropnický. Jestli se po jeho jmenování ruská generalita pomočila smíchy nebo strachy nám vojenští „kontráši“ někdy prozradí. Tím se ale netrapme. Historie je prodejná děvka. Fakta se upravují podle přání vládnoucí třídy. Jak je to možné, že americká ližprdelka Klvaňa v ČT prohlásí, že Rusové nás neosvobodili ale dobyli. V bojích během II. světové války jich zahynulo 25-30 milionů. Kolik statisíců Rusů padlo při onom dobývání ČSR? Jak je možné, že nebyl přímo ze studia odveden v poutech, zavřen do klece nebo do vězení, souzen a vyhoštěn ze země. Další „zmrd“ europoslanec Štětina se nechává fotit s příslušníky ukrajinské fašistické jednotky Azov. A my pitomci jsme zrušili trest smrti. Řešení? Okamura/samurajská katana !

Inteligentní lidé v pokročilém věku sporadicky moudří, většinou totálně blbnou (senilita/demence). Bohužel u nás existuje exotická parta ex-politiků, kteří se s faktem že jim „odzvonila hrana“ nehodlají smířit. Katastrofální přehmaty jichž se během vládnutí dopustili bagatelizují a mají špatné svědomí. Ekonomická, nevratná zvěrstva která napáchali by chtěli zakamuflovat články, publikacemi a radami „co jako máme dělat“ abychom se z toho marasmu dostali. Jejich cílem je zatloukat, nic nepřiznat a doufat že bývalé hradní ližprdelky prosadí jejich jména do názvů nádražních a veřejných záchodků a světoznámý slogan „Servít je vůl“ bude konečně přepsán.

Do skupiny inteligentních a díky věku, moudrých státníků se bezesporu zapsal i náš prezident. Počáteční přehmaty mu velkoryse odpusťme. Hlavou státu předtím nebyl a až na pár faux pas si vede dobře. Jeho poslední aktivity naznačují, že šachy hraje a že pochopil obrannou strategii velmistra Putina. Zemanovi výroky mají logiku. „Nikdo vás sem nezval“! A vy kteří jste už  zde, dodržujte naše zákony! Nemáte-li to v úmyslu vraťte se odkud jste přišli. My jsme nakloněni vám z toho srabu, do kterého jste se „nezaviněně“ dostali, pomoci. Ve filozofickém kontextu to znamená:“ Poskytneme vám udice, ale ryby si musíte chytat sami“. A v tom lovu by se měla především angažovat vaše vzdělanější část populace a zapomenout na emigraci.
17 Komentářů k Pandemie 21. století – Virus lži a klamu

 1. Slovák napsal:

  My už sme viackrát Tatarov aj Turkov a iných rezčov hláv od nás vypráskali.
  Ak bude treba zopakujeme to!

  • Ekklesian napsal:

   Tak to vám gratuluji. U nás by muselo nejpve dojít k občanské válce ve které by byla zpacifikována většina, která zastrašuje tu menšinu a nenechá ji konat jak pro blaho její tak blaho jejich.

   Kdyby se tato menšina rozhodla si uzmout nějaké území pro sebe, byla by asi nemilosrdně zmasakrována armádou za souhlasu uvedené většiny.
   A to i přesto, že by šlo o mírumilovnější (přinejmenším z pohledu celkových ztrát) a stabilnější nastolení situace než jaký lze pozorovat například při vzniku dnes často zmiňovaných No-Go zón všude možně (nejde o nic nového). No však ještě uvidíte holoubci, dnes 3 000 mužů, do roka 15 000 lidí, do deseti let nutnost zabrat území velikosti Ostravy.

   Děkuji Bohu, že mne vyvolal. Já bych byl jedním z těch kdo by tu občanskou válku chystal a krvi bych se nevyhýbal.

   • hel napsal:

    pro mě je to tak trochu blábol, co píšete...tak trochu církevní, že,,,církev pomohla k rozkradení státu a decimaci jeho obyvatel poměrně výrazně..

 2. Paul Durham napsal:

  Dnešní večerní žalozpěvy jarmulkářů na čt , když hejtman Kotleba vyfakoval "umělce" od penězovodů. Ten tragický ksicht Železného džejára mne vskutku pobavil.
  "Umělci" chtěli totiž propagovat černý rasismus na slovenských základních školách.

 3. stefan goga napsal:

  Vypraskat prvom rade je potreba domacich HUJEROV piatej kolony vcetne statnej televiziea umelcov co chodia po scenare na sionisticke velvislanectva. Budu kidat aj na vlasnu mater. Novodobe cierne barony.Odstrasujuce divadlo zial za nase peniaze.

 4. Josef Švejk napsal:

  Perfektní shrnutí pane Deharse! Čtete se báječně. Snad obrátíte alespoň pár ztuhlých hlav do správného směru.

 5. Kurt napsal:

  Husté!! Jako když se na vás valí vlak. Osobně nesouhlasím jen s tou částí, kde autor hodnotí období komunismu. Jako by vrcholní komančové nebyli napojeni na tutéž oligarchii a tytéž modré zástěry jako západní politici. Navíc vyrovnaný rozpočet byl kompenzován celkovým chátráním. Památek i těch fabrik, co je autor zmiňuje. Komanč zkrátka neinvestoval do ekonomického rozvoje, ale do levného bůčku, aby národ držel hubu a krok. Ovšem s vybrakováním českého průmyslu v 90. za hubičku se dá do značné míry souhlasit.

  • pavelka70 napsal:

   Pamatuji si zprávu z jednoho denníka hned po nástupu OF k moci, že Antonín Himl, toš ministr tělovýchovy a sportu ČSSR, měl na ůčtech kolem 72 milionu Kčs. Toš směšná suma u dnešních oligarchů....

  • Lex DRUID napsal:

   Osobně jsem v devadesátých letech viděl několik těch "zchátralých a podinvestovaných" fabrik, které koupili němci za hubičku, stroje naložili na kamióny a odvezli do Německa jako válečnou kořist. Sem přivezli jejich šrot na kterém tam budovali kapitalismus když ne od Hitlera, tak od 50 let bezpečně. Fabriky potom nechali zkrachovat. V Adamově by mohli vyprávět...

  • host napsal:

   Komanč právě investoval co se dalo. Vždyť dnešní režim ani nezvládá udržovat před chátráním ani to co komanč vybudoval a ještě se kvůli tomu zadlužujeme (silnice, energetické sítě, školy, občanskou vybavenost, ústavy sociální péče, atd.). O rozkradení podniků a továren hned na začátku se nebudu raději zmiňovat.

 6. niky napsal:

  Přišlo mejlem.... také shrnutí.

  TO BYLA ZLÁ DOBA

  Ach, jo...

  To byla otrava, jít do obchodu a vůbec se nezajímat o to,
  zdali tam prodávají bezpečné hračky pro děti,
  jídlo v restauraci má stejnou gramáž,
  složení a cenu v Aši jako v Praze.

  Ach, jo...

  To byla otrava mít ještě před maturitou, vyučením jisté umístění a připravené pracovní
  zařazení hned po prožitých posledních prázdninách!

  Ach, jo ....

  Každý musel do práce a to si ještě mohl vybírat, zda přijme práci, kde se upíše třeba na 10 let
  a oni mu za to dají podnikový byt nebo nenávratnou půjčku na stavbu rodinného domku.

  Ach, jo...
  A ve spořitelně po narození potomka mu odepíšou z novomanželské půjčky 4.000,- Kč.

  Ach, jo...

  Například jistota, že pokud budu makat a neudělám průser, budu mít práci třeba až do penze,
  lidi neskutečně deptala...

  Ach, jo....

  Neskutečné násilí bylo pácháno na nemocných. Místo, aby byl vybírán regulační poplatek u lékaře a poté v lékárně včetně tučného doplatku jako v každé demokratické společnosti za léky, odbyli pacienta

  tím, že za jeden recept musel zaplatit jen jednu korunu a operační lůžko bylo vždy k dispozici jak pro otylého, tak pro štíhlého. Léky byly podávány personálem nemocnice a nemuseli jsme běžet do lékárny,

  kde to zaplatíme z vlastní peněženky, abychom dopřáli svým blízkým předepsanou léčbu lékařem při pobytu v nemocnici!

  Ach, jo...
  A co teprve vnucování sociálních jistot, že si můžeme s rodinou vyrazit na podnikovou dovolenou a vybrat si z několika nabídek, kde uhradil podnik polovinu ceny. A po odpracování 25 let v pracovním

  procesu měl člověk právo na odměnu a také při dosažení různých životních jubileí.

  Ach, jo...
  Ženský si vybrečely oči , když odcházely do důchodu po porození dvou dětí již v 55. letech.
  Kolik lidí tenkrát snilo o tom, aby mohli pracovat o 10 - 15 let déle.

  Ach, jo....
  Po operacích se dělo lidem také bezpráví. Zpravidla 6 týdnů se člověk zotavoval v nemocnici a poté doma. Vůbec mu nebylo dopřáno sladkého pocitu hrůzy, zda ho po návratu do práce hned nepropustí.
  A co teprve, když vás do půl roku po operaci poslali do lázní. A ti komunističtí tyrani nám nedali žádnou možnost finanční spoluúčasti. Ne přátelé, nedali nám možnost zaplatit si ani třetinu.
  Letci, horníci,policajti měli každoročně plně zdarma nařízeny lázně pro rehabilitaci organizmu.

  Ach, jo...
  Bylo to opravdu děsivé a devastující období našich dějin. Z lidí a hlavně z dětí se stala bezcitná zvěř.
  Za komunistů mladší vstávali v autobuse, aby pustili sednout ty starší.
  Dnešní mladí již znají svá práva v demokratické společnosti a pěkně zůstanou sedět.
  Tak to má být!
  Vždyť jsme si je tak v demokracii vychovali!!!

  Ach, jo...
  Již nikdy nechci zažít sociální jistoty ani morální zhoubu, atd., atd., atd., která tenkrát panovala!!!

  Konečně máme svobodu a nikdy se nevrátí ty špatné časy! Vždyť nám vůbec nevadí ,

  že většina národa podvádí stát a okrádá nás všechny, jak se dá - své okolí, přátele,
  ba dokonce i rodiče! Vždyť my si rádi při léčbě v nemocnici zaplatíme léky a pobyt
  nebo také umřeme, když na nás nemá nikdo čas z ošetřujícího personálu !
  Vždyť my si rádi koupíme potraviny přesycené éčky nebo už prohnilé, aby se náš
  život maličko zpestřil! Vždyť my rádi vzděláváme děti za naše peníze už od školky,
  které neznají v dospělosti ani státní hymnu, natož pak český jazyk a matematiku,
  ale znají PARTIČKU a COMEBACK ! Vždyť my rádi pijeme alkohol a mluvíme svobodně a hlavně
  vulgárně, nejen mezi sebou, ale také na prknech, co kdysi znamenaly svět.
  Také v TV, rádiu a divadle - tímto nás hned v cizině poznají, jsme přece nejlepší - jsme Češi! Vždyť my víme, jak mít situaci pod kontrolou a budeme vždy stát za naším parlamentem
  a vládou, protože jsme teď konečně spokojeni a vyhovuje nám tento život ve svobodné společnosti, která nám to vše umožňuje a plně nabízí z výdělku těch, kteří si ještě neuvědomili, že je směšné chodit

  denně do práce. Vždyť stačí zajít občas na sociálku
  nebo někoho přepadnout a zajet si na dovolenou, zajít s kamarády do herny nebo někde zapařit a ráno zalehnout a odpočívat celé dopoledne. Žijeme přeci jenom jednou!
  Co bude - " to neřeš !" To je přece skvělé žití v té naší zemičce, kde je vše dovoleno!!!!
  Tak čtěte dál svůj bulvár a koukejte na seriály, v tom je naše budoucno!
  Vědět, kdo s kým spí, kdo má nejlepší sex a jak často atd., atd., atd.!!!
  Protože přesně tohle nás jedině zachrání!!!
  Vždyť jíž máme co jsme chtěli a zloději si žijí v klidu, přepychu a blahobytu.

 7. Jan Jinsky napsal:

  To je ale hromada kydů... Deharse musí každého urazit a má patent na rozum. A pokud píše o podrazu na Haška a spol, pak nechápe význam podrazu. Hašek je přímo prototyp podrazáka prolhaného.
  Plus kecy o socialismu a o měně. Bylo spousta lidí, kterým měna znehodnotila úspory a nebyli to žádní lichváři, ale lidé, kteří dřeli celý život.

  Deharse, tohle je fakt bahno smrdutý...

  • Bogus Sobotka napsal:

   Tati nerozčiluj se, ať tě neklepne pepka! Ti ruský švábi ti za to nestojej, ani prachy od šapiráka!

 8. Ilona napsal:

  Seminář Vratimov - tentokrát hlavně o médiích .

  Vratimovský odborný seminář 2015.

  Hosty letošního semináře budou:

  doc. Petr Žantovský,

  doc. Eduard Chmelár,

  MUDr. Ivan David,

  PhDr. Josef Skála,

  pplk..v.z., MUDr. Marek Obrtel,

  Lenka Procházková,

  prof. Jan Keller,

  prof. Oskar Krejčí.

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/akce-pro-verejnost/vratimovsky-odborny-seminar-2015-..html

 9. Indra napsal:

  Současný rozklad společnosti rozhodně není zaviněn tím, že jsme utekli od komunismu, vážení soudruzi. Dokonce bych řek, že ta éra byla docela přirozenou součástí, logickým úsekem celého dlouhodobějšího procesu zániku. Jakkoli nejsem prozápadní člověk a uvědomuju si, že dnešní Rusko už není oním SSSR, komunismus pro mě nebyl, není a nikdy nemůže být alternativou. Pamatuju si na něj zatraceně dobře. Taky, jakoby vám nedocházelo, že to, co na západě kritizujete, není žádný imperialismus, ale právěře přituhující totalita, tedy dtto, co zde jinak propagujete.
  Jo, a ta měnová reforma postihla i mého dědečka. To nebyl žádný lichvář, ale dříč. Veterinář, který se vedle provozování vlastní ordinace vypracoval na okresního veterinárního radu. Tato akce uvrhla rodinu do docela slušné bídy, sotva skončila svízel s válkou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!