Povinné kvóty, aneb budeme zase cpát lidi do vagónů jako nesvéprávný dobytek?!

2B5C7D5500000578-3198293-Desperate_Migrants_pile_on_to_a_train_with_some_trying_to_force_-a-14_1439571166849Tak nám pánové v Bruselu “demokraticky” rozhodli, že islámské imigranty budeme bez ohledu na jejich vlastní přání a názor rozdělovat po zemích EU jako nesvéprávný dobytek! Povinné kvóty na to, kolik imigrantů bude do jaké země přiděleno byly vnuceny zemím, které s nimi nesouhlasí německou a francouzskou většinou, podle nových pravidel obsažených v Lisabonské smlouvě!
Německá kancléřka Angela Merkelová naslibovala islamistům “hory doly” a nyní, když jich statisíce a miliony doslova zaplavují Evropu (hlavně právě Německo, pak Anglii a Švédsko), najednou je Němci chtějí rozdělit “spravedlivě” mezi všechny země EU, přestože třeba země V4 do Evropy žádné islamisty nezvali, ani nezavinili na rozdíl od některých jiných států EU neutěšenou situaci, která panuje u nich doma!

Osobně si myslím, že Evropa tím páchá sebevraždu a to jak kulturní, tak politickou a popravdě jsem velice rád, že první, kdo to odskáče, budou právě ty země, které svou zahraniční politikou a velkohubostí tento novodobý exodus islamistů do Evropy zavinily.

Jenže Německo, které nejdříve islamisty do Evropy pozvalo a slibovalo jim svou podporu a otevřenou náruč najednou volá po tom, aby se islamistů ujal někdo jiný a silou svých hlasů si vynucuje solidaritu ostatních států EU, bez ohledu na názor občanů těchto zemí a bez ohledu na přání samotných imigrantů, které najednou v Německu nechtějí a hodlají je prostě jenom tak odvézt někam jinam!

Otázkou ovšem zůstává, jakým způsobem chce paní Merkelova a spol. imigranty, které k nim sama pozvala, a kteří se nyní zdržují na území Německa donutit, aby šli žít do úplně jiné země, než si sami vybrali?! Němci pravda mají s převážením lidí tam, kam sami určí, bez ohledu na jejich vůli značné zkušenosti, ale opravdu se chceme dočkat toho, jak někdo bude cpát násilím lidi do dobytčích vagónů a vozit je někam, kde budou muset zůstat, protože o tom rozhodl někdo jiný, jako za Adolfa Hitlera?!

Nebylo by mnohem lepším řešením to, aby se místo tahání islamistů do Evropy pomohlo dosáhnout míru v jejich domovských zemích tím, že se jim pomůže v boji proti teroristickým organizacím, tak, jak to v současnosti dělá Ruská federace v Sýrii?!

Pak žádný z těchto muslimů nebude muset utíkat před válkou, ať už tak činí doopravdy, nebo toho využívá jen jako falešného důvodu, aby se dostal do Evropy, přestože v jeho zemi žádná válka není!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!