Povinné kvóty, aneb budeme zase cpát lidi do vagónů jako nesvéprávný dobytek?!

2B5C7D5500000578-3198293-Desperate_Migrants_pile_on_to_a_train_with_some_trying_to_force_-a-14_1439571166849Tak nám pánové v Bruselu “demokraticky” rozhodli, že islámské imigranty budeme bez ohledu na jejich vlastní přání a názor rozdělovat po zemích EU jako nesvéprávný dobytek! Povinné kvóty na to, kolik imigrantů bude do jaké země přiděleno byly vnuceny zemím, které s nimi nesouhlasí německou a francouzskou většinou, podle nových pravidel obsažených v Lisabonské smlouvě!
Německá kancléřka Angela Merkelová naslibovala islamistům “hory doly” a nyní, když jich statisíce a miliony doslova zaplavují Evropu (hlavně právě Německo, pak Anglii a Švédsko), najednou je Němci chtějí rozdělit “spravedlivě” mezi všechny země EU, přestože třeba země V4 do Evropy žádné islamisty nezvali, ani nezavinili na rozdíl od některých jiných států EU neutěšenou situaci, která panuje u nich doma!

Osobně si myslím, že Evropa tím páchá sebevraždu a to jak kulturní, tak politickou a popravdě jsem velice rád, že první, kdo to odskáče, budou právě ty země, které svou zahraniční politikou a velkohubostí tento novodobý exodus islamistů do Evropy zavinily.

Jenže Německo, které nejdříve islamisty do Evropy pozvalo a slibovalo jim svou podporu a otevřenou náruč najednou volá po tom, aby se islamistů ujal někdo jiný a silou svých hlasů si vynucuje solidaritu ostatních států EU, bez ohledu na názor občanů těchto zemí a bez ohledu na přání samotných imigrantů, které najednou v Německu nechtějí a hodlají je prostě jenom tak odvézt někam jinam!

Otázkou ovšem zůstává, jakým způsobem chce paní Merkelova a spol. imigranty, které k nim sama pozvala, a kteří se nyní zdržují na území Německa donutit, aby šli žít do úplně jiné země, než si sami vybrali?! Němci pravda mají s převážením lidí tam, kam sami určí, bez ohledu na jejich vůli značné zkušenosti, ale opravdu se chceme dočkat toho, jak někdo bude cpát násilím lidi do dobytčích vagónů a vozit je někam, kde budou muset zůstat, protože o tom rozhodl někdo jiný, jako za Adolfa Hitlera?!

Nebylo by mnohem lepším řešením to, aby se místo tahání islamistů do Evropy pomohlo dosáhnout míru v jejich domovských zemích tím, že se jim pomůže v boji proti teroristickým organizacím, tak, jak to v současnosti dělá Ruská federace v Sýrii?!

Pak žádný z těchto muslimů nebude muset utíkat před válkou, ať už tak činí doopravdy, nebo toho využívá jen jako falešného důvodu, aby se dostal do Evropy, přestože v jeho zemi žádná válka není!
7 Komentářů k Povinné kvóty, aneb budeme zase cpát lidi do vagónů jako nesvéprávný dobytek?!

 1. hel napsal:

  tak jistěže, to dá rozum! jenže se tady hraje mnohem cyničtější hra vyvolených elit, kterou ale rozhodně není mír v islámských zemích….a bohužel ani v evropských….false flag byla vztyčena 11/9/2001..

 2. Anna napsal:

  Zločinci Merkelová, Juncker + spol. si myslí, že ty imigranty nám vnutí s tučnými dotacemi, které by jim „dorovnaly“ rozdíl, že nežijí v Německu, takže tu nakonec budou chtít zůstat, protože by v Německu stejně víc nedostali. To je ta neskutečná sviňárna, co se na nás šije. Takže tady budou lidi, kteří celý život dřeli a odváděli daně a odvody, jako malí živnostníci, co nakonec dostanou důchod 5000Kč, a vedle toho vetřelci s balíky peněz, co nás jen budou šikanovat a dělat nám ze života peklo. Naše vláda nesmí být hrabivá – a na tuto fintu přistoupit. Raději budeme chudí, než si sem nacpat tyhle nevděčné lidi se středověkým životním stylem, kteří si sem přitáhnou hordy svých příbuzných!!!

  • hel napsal:

   „raději budeme chudí,…“ no, už tohle jim postačí….mají na nás bič: nelíbí se vám vaše chudoba? může být hůř..

 3. Josef Švejk napsal:

  Pokud vás toto všechno irituje, nijak si nemyslete, že žijete v zemi idiotů. To jen žijete ve svobodě a demokracii, a pouze si s tím nářezem štěstí nevíte rady. (Jaroslav Waschek)

 4. Jaris napsal:

  Co se zase deje????????????!!!!!! Zmizela jmena komentujicich.

  • hel napsal:

   jména tady zobrazeny mám…ovšem zlobí mě abnormálně dlouhé načítání těchto stránek…delší než jinde..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!