Toto se stalo v září: OSN zahájilo „Globální cíle“ – Plán pro spojený svět

global_goals-1024x509Slyšeli jste o „globálních cílech“? Jestli jste o nich dosud neslyšeli, buďte si jisti, že o nich v příštích dnech budete slýchat ještě hodně. 25. září Spojené národy zahájily sérii 17 ambiciózních cílů, jichž mají v plánu dosáhnout v průběhu příštích 15 let. Byla založena nová webová stránka k propagaci tohoto plánu a můžete ji najít přímo zde.

Formální název tohoto nového plánu je „Agenda 2030“, ale lidé za tím se rozhodli, že potřebují něco chytlavějšího než propagovat tyto ideje pro obecnou populaci. OSN prohlásilo, že tyto nové „globální cíle“ reprezentují „novou univerzální Agendu“ pro lidstvo. Prakticky každý národ na planetě ochotně na tuto novou agendu přistoupil a je od vás očekáváno, že se jí budete účastnit, ať se vám to líbí nebo ne.

Některé z největších hvězd na celém světě byly najaty, aby propagovaly „globální cíle“. Podívejte se na YouTube video, které jsem vložil dole. To je věc, kterou byste očekávali od hardcore náboženského kultu..

Pokud žijete v New York City, pravděpodobně víte, co je „Global Citizen Festival“, který se konal v Central Parku v sobotu, kde některé z největších jmen v hudebním průmyslu propagovaly tyto nové „globální cíle“. Následující úryvek je, jak toto shromáždění popsaly New York Daily News

Byla to party se záměrem.

Hvězdně obsazená veselice a úpěnlivá prosba k ukončení chudoby hýbala Velkým Trávníkem v Central Parku, když se více než 60,000 fanoušků shromáždilo v sobotu na čtvrtem výročním Global Citizen Festivalu.

Pohodová událost, načasovaná tak, aby se shodovala s výročním shromážděním čelních světových představitelů na Valném shromáždění Spojených národů, měla v programu představení Beyonce, Pearl Jamu, Eda Sheerana a Coldplay.

A nebyl to pouze zábavní průmysl, kdo propagoval tento nový OSN plán pro spojený svět. Papež František cestoval do New Yorku, aby zde pronesl projev, který zahájil konferenci, kde byla tato nová agenda odhalena

Papež František předal svoji podporu nové rozvojové agendě v projevu k Valnému shromáždění OSN předtím, než se otevřel summit k přijetí 17 bodového plánu a nazval  ji „důležité znamení naděje“ ve velmi nepokojných časech na Středním východě a v Africe.

Když dánský premiér Lars Rasmussen udeřil kladívkem, aby schválil plán vývoje, vůdci a diplomaté ze 193 členských států OSN stáli a hlasitě aplaudovali.

Potom se summit okamžitě obrátil ke skutečnému důvodu třídenní schůze – implementaci cílů, o kterých se očekává, že budou stát 3,5 – 5 triliónů dolarů každý rok až do roku 2030.

 

Wau.

Dobře, takže odkud budou tyto trilióny dolarů, které jsou zapotřebí k implementaci těchto nových „globálních cílů“ pocházet?

Nechte mě vám napovědět – nebudou pocházet od chudých států.

Když čtete o těchto “globáních cílech”, mnohé z nich se zdají být celkem dobré. Nakonec, kdo by nechtěl „skoncovat s hladem“? Vím, že já bych rád „skoncoval s hladem“, kdybych mohl.

Klíčem je podívat se za mluvené slovo a pochopit, co se skutečně říká. A to, co se skutečně říká je, že elita chce posunout svůj sen o systému jednoho světa na další úroveň.

Následující seznam pochází od Truthstream Media a myslím, že odvádí velmi dobrou práci v překládání těchto nových „globálních cílů“ do jazyka, kterému můžeme snadno rozumět..

 

Cíl 1: Skoncovat s chudobou ve všech podobách všude

- Překlad: Centralizované banky, MMF, Světová banka, Fed bude kontrolovat všechny finance, digitální jednosvětová měna v bezhotovostní společnosti

 

Cíl 2: Skoncovat s hladem, dosáhnout potravinové bezpečnosti a zlepšené výživy a propagovat udržitelné zemědělství

- Překlad: GMO

 

- Cíl 3: Zajistit zdravé životy a propagovat pohodu pro všechny ve všech věkových kategoriích

- Překlad: Masové očkování, Potravinový kodex

 

Cíl 4: Zajistit inkluzivní a spravedlivé kvalitní vyučování a propagovat celoživotní vzdělávací příležitosti pro všechny

- Překlad: Propaganda OSN, vymývání mozků pomocí povinného vzdělávání od kolébky po hrob

 

- Cíl 5: Dosáhnout genderové rovnosti a posílit všechny ženy a dívky

- Překlad: Kontrola populace pomocí nuceného „plánovaného rodičovství“

 

- Cíl 6: Zajistit dostupnost a udržitelný management vody a hygienická zařízení pro všechny

- Překlad: Privatizujte všechny vodní zdroje, nezapomeňte přidat fluorid

 

- Cíl 7: Zajistit přístup k levné, spolehlivé, udržitelné a moderní energii pro všechny

- Překlad: Chytrá rozvodná síť s chytrými metry na všechno, špičkové ceny

 

- Cíl 8: Propagovat udržitelný a inkluzivní ekonomický růst, plné a produktivní zaměstnání a slušnou práci pro všechny

- Překlad: TPP, zóny volného obchodu, které upřednostňují zájmy megakorporací

 

- Cíl 9: Vybudovat odolnou infrastrukturu, propagovat inkluzivní a udržitelnou industrializaci a podporovat inovaci

- Překlad: Mýtné na silnicích, vnucená veřejná doprava, odstranění svobodného cestování, ekologická omezení

 

- Cíl 10: Redukovat nerovnost v a mezi zeměmi

- Překlad: Ještě více regionální vládní byrokracie jako mutantní chobotnice

 

- Cíl 11: Učinit města a lidská osídlení inkluzivními, bezpečnými, odolnými a udržitelnými

- Překlad: Stát Velkého bratra s dozorem se zpracováním velkých objemů dat

 

- Cíl 12: Zajistit vzory udržitelné spotřeby a produkce

- Překlad: Nucené odříkání

 

- Cíl 13: Přijetí naléhavých opatření k boji proti změně klimatu a jejích dopadů

- Překlad: Omez a obchoduj, uhlíkové daně/kredity, stopové daně

 

- Cíl 14: Konzervovat a udržitelně využívat oceány, moře a mořské zdroje pro udržitelný rozvoj

- Překlad: Ekologická omezení, kontrola všech oceánů včetně minerálních práv z oceánského dna

 

- Cíl 15: Chránit, restaurovat a propagovat udržitelné využívání pozemních ekosystémů, udržitelně hospodařit v lesích, bojovat proti dezertifikaci a zastavit a zvrátit degradaci země a zastavit ztrátu biodiverzity

- Překlad: Více ekologických omezení, více kontrolování zdrojů a minerálních práv

 

- Cíl 16: Propagovat mírové a inkluzivní společnosti pro udržitelný rozvoj, poskytovat přístup k právům pro všechny a vybudovat efektivní, odpovědné a inkluzivní instutuce na všech úrovních

- Překlad: „Mírové“ mise OSN ((příklad 1, příklad 2), Mezinárodní dvůr (slepého) práva, nutí lidi sdružovat se pomocí falešných uprchlických krizí a potom přispěchají s dalším „OSN mírem“ když vypukne napětí, aby získaly více nadvlády nad regionem, odstranění druhého pozměňovacího návrhu v USA

 

- Cíl 17: Posílit způsoby implementace a revitalizovat globální partnerství pro udržitelný rozvoj

- Překlad: Odstranit suverenitu států na celém světě, propagovat globalismus pod „autoritou“ a nafouklou, Orwelovskou byrokracií OSN

 

Jestliže o něčem z tohoto pochybujete, můžete najít oficiální dokument pro tuto novou OSN agendu přímo tady. Čím více budete rozrývat detaily, tím více si uvědomíte, jak zákeřné tyto „globální cíle“ ve skutečnosti jsou.

Elita chce jednosvětovou vládu, jednosvětový ekonomický systém a jednosvětové náboženství. Těchto věcí však nedosáhnou dobytím. Spíše chtějí, aby každý přistoupil na tyto nové systémy dobrovolně.

„Globální cíle“ jsou šablonou pro spojený svět. Pro mnohé „utopie“, kterou elita slibuje zní docela slibně. Ale pro ty, kteří vědí, která bije, je toto volání po „spojeném světě“ velmi, velmi mrazivé.

29. září 2015

Autor: Michael Snyder

Zdroj: http://www.activistpost.com/2015/09/un-launches-global-goals-blueprint.html
34 Komentářů k Toto se stalo v září: OSN zahájilo „Globální cíle“ – Plán pro spojený svět

 1. host napsal:

  Já tomu zcela věřím, že OSN pracuje na odststranění těchto problému lidstva, jen trochu jinak ,než si většina z nás myslí. Oni totiž neřekli, že zaručený způsob, jak odstranit problémy lidstva, je odstranic lidstvo. Pak už totiž nebude nikdo, kdo by trpěl nerovností, hladem, nedostatkem vody, atd. :-)))

  Když se "odstraní" těch 6 miliard chudých lidí, tak zbude jen hrstka bohaté elity, která výše uvedenými problémy trpět nebude.

  • hel napsal:

   jojo, zlatá miliarda..proto také všichni čeští miliardáři a spol. "elit" drží hubu a krok a podporují tento zločin...domnívají se, že součástí oné zlaté přeživší miliardy budou i oni...proto také ticho po pěšině, když se snižují důchody, zvyšuje dph a přidává těm nejbohatším a církvím (první genocidní selekce) a další "skrytý" souhlas s poněkud zvláštními migranty...všímejte si...

 2. Paul Durham napsal:

  Je zajímavé sledovat, že cokoliv tzv. oficiálního na planetě existuje, zdegenerovalo nevratně.

 3. pražská vlaštovka napsal:

  Povinně přečíst :"Krásný nový svět" od A.Huxleyho
  a jsme doma.
  jituš

 4. Tykva Bukvatyr napsal:

  Môžu plánovať. Satanistická deviantná západná spoločnosť je v troskách. Do roku 2030 už nebudú rozhodovať o ničom.

  • Jan Jinsky napsal:

   Takze jr spatne snazit se omezit chudobu, dat lidem vzdelani a zajistit infrastrukturu. ..

   Proste kdyz koukate smerem k OSN a EU zak nasadit cerne bryle a byt nasrani. Smerem vychodnim nastavit blazenou tvar Slunci putinovskemu.

   Fakt je to tu o cernobilem videni sveta a nepremysleni

  • weissbach napsal:

   2030? To mnohem dřív. Rok, dva.

 5. Tykva Bukvatyr napsal:

  Putin hovorí o multipolárnom svete. Západ je úplne mimo.

 6. Libuše napsal:

  Letos v únoru se stala velká událost.Novinách o tom ani zmínka.Do naší sluneční soustavy se dostalo zhruba 100 sférických plavidel.Bytosti nacházející se na těchto
  plavidlech patří prý do tzv. Aliance Sfér-což je uskupení o kterém doposud nikdo z pozemských výzkumníků neměl žádné informace. Aliance Sfér prý soustředuje zástupce duchovně a technologicky nejvyspělejší civilizace uvnitř této galaxie.Ta je ochotna pomoci tradiční lidské civilizaci zbavit se kontroly--Globálního mocenského systému a dalších mocných elitních organizací,které od dob starověkého Babylonu
  pracují pro zájmy i mimozemských skupin.Děje se toho spousta za našimi zády,jen menší skupinky o tomto vědí a je dobře že se tyto skupinky rozrůstají a lidé se stále
  ve větší míře o této události a s tím další informace dozvídají--CHtějí vědět -chtějí znát.Elita o tomto velmi dobře ví,bude se zodpovídat a s nimi i mimozemštané,kteří
  se dopouštěli zvěrstvech na lidské bytosti. Někteří to již pocítili.jsou udělána jistá opatření.Já věřím,že cokoliv ještě máme zažít,že to zvládneme ,že lidská bytost má
  honě sil na to,aby došla tam kam má dojít--JDEME DOMŮ-------

  • Ekklesian napsal:

   Na ty vaše "bytosti" stačí je ve jménu Pána Ježíše Krista spoutat, zakázat jim působit a rozehnat je. Pokud zrovna ty vámi uváděné nejsou jen výmysl, tak nejde o nic jiného než o démonskou aktivitu.

  • 0^n napsal:

   Paní Libuše, já to tedy vůbec nechci zpochybňovat, co tvrdíte, ale abyste tomu dodala váhu, prosím, odpovězte mi na následující otázky.

   1. Jak o tom víte Vy? Odkud / od koho jste se o tom dozvěděla?

   2. Kdo s těmi bytostmi komunikuje za lidstvo? Komunikuje jménem celého lidstva, nebo jen jménem státu, jehož má státní příslušnost? A komunikuje s nimi pouze jeden člověk nebo jedna skupina lidí z jednoho státu, nebo více skupin z více států nezávisle na sobě, nebo jedna skupina složená ze zástupců více států?

   3. Jak s nimi komunikuje? Ty bytosti přistály ve svých sférických plavidlech na Zemi? Nebo jsou někde na oběžné dráze? A v jaké řeči se s nimi komunikuje? Oni umí Rusky nebo Anglicky? Nebo Arabskosvahilsky?

   https://www.youtube.com/watch?v=WJXZ-HNKYHY

   "Na Zemi žije sedmdesát různých mimozemských ras. Mimo jiné jsou tu i rostlinné, plazí a hmyzí kosmické formy života."
   Gildais Bourdais
   francouzský biolog

  • Jan Jansky napsal:

   Libuse, prave jsem byl na sci-fi Martan. Kde jste vy cetla ten vas scenar? :)

   • Ekklesian napsal:

    Paní Libuše prostě jen přestřelila. Myslela, že jste už zralí na další lež a manipulaci, která vás má odvést dále od Boha a připravit na finální svod.

    Myslím, že ona sama (podle jejích ostatních/starších příspěvků) podléhá mnoha lžím, ale navíc i vědomně spolupracuje na vašem převodu k jiné lži, než které zrovna podléháte.

   • Ekklesian napsal:

    Paní Libuše prostě jen přestřelila. Myslela, že jste už zralí na další lež a manipulaci, která vás má odvést dále od Boha a připravit na finální svod.

    Myslím, že ona sama (podle jejích ostatních/starších příspěvků) podléhá mnoha lžím, ale navíc i vědomně spolupracuje na vašem převodu k jiné lži, než které zrovna podléháte.

    Vždyť se podívejte na jméno, co vám tvrdila aby se zalíbila, případně jak někoho zesměšnila,... vše směřovalo od počátku jedním směrem.

  • milan napsal:

   Kam chodis na take idiotiny?

  • baco deci napsal:

   Zvláštní libuše že mimozemštani mluví jen s vyvolenými stejně jako bůh či jiná imaginární postava kterou si lidstvo za svoji existenci vymyslelo aby na ni hodilo své neúspěchy a trable. Technologicky vyspělá se těžko bude ptát kohokoli na planetě jestli příjmem jejich návštěvu. Na tyhle planetě neexistuje technologie která by je mohla nějak ohrozit. Prostě přijdou a záleží spíš na tom jestli jsou agresivní nebo přátelští. Trošku se zamyslete a nežerte co vám nasypou na talíř.

 7. Libuše napsal:

  Je nejvyšší čas,abyste se dokázali otevřít i pro jiné informace,budete to za krátký čas
  potřebovat.Nemíním s nikým manipulovat,sama to nemám ráda.Ale jak už to bývá,
  každý je tam ,kde je a ne každý dokáže přijmout něco novéhoZvláště když to nepíší
  v novinách a v televizi právě oznámili nález vody na marzu,To je opravdu senzace pro některé,jiní vědí že již tam dávno jsme.Napsala jsem Vám jen malou informaci,ikdyž ve skutečnosti je velmi zásadní.Studovala jsem historii lidstva,mnoho mi dalo učení
  STRÁŽCŮ. Stejně Vám to nic neřekne,někteří nejsou připraveni na toto učení.Proto jsem dala jenom takovou vsuvku.Pokud se chcete vzdělávat v tomto nadčasovém učení.přihlaste se do školy MODRÉHO SVĚTA. Pokud chcete vědět něco více o tom,
  co se všechno děje ohledně i mimozemštanů,jaká je situace, navštivte MATRIX 2001
  ---informátor promluvil-Corey Goody--pak se Vám opravdu otevřou oči a poznáte, jak
  to tady s námi koulí.--Vůbec nemíním nikoho přesvědčovat a jak píše Ekklesian se
  zalíbit někomu a vše směřovat jedním směrem--nebo ten blábol od odvedení od Boha--vždyt BŮH je láska Ty jsi láska-hledej v každém toto světélko lásky. Já věřím
  ve Stvořitele--Tady hlavně chci odpovědět na otázky mi dávané o zdroji informací.
  Tam se dozvíte odpovědi.Pak zjistíte,že vlastně málo znáte a že je stále se co učit,
  Proto přeji všem otevřenou mysl----

  • baco deci napsal:

   Zvláštní libuše že mimozemštani mluví jen s vyvolenými stejně jako bůh či jiná imaginární postava kterou si lidstvo za svoji existenci vymyslelo aby na ni hodilo své neúspěchy a trable. Technologicky vyspělá se těžko bude ptát kohokoli na planetě jestli příjmem jejich návštěvu. Na tyhle planetě neexistuje technologie která by je mohla nějak ohrozit. Prostě přijdou a záleží spíš na tom jestli jsou agresivní nebo přátelští. Trošku se zamyslete a nežerte co vám nasypou na talíř.

 8. Rudolf napsal:

  Zajímavé, že se do tak dlouhého seznamu cílů nevešlo slovo "svoboda", ale vypadá to, že celé zeměkouli hodlají přikázat kterou rukou se máme uřít po vykonání potřeby.

 9. Miloslav Dědek napsal:

  Přečetl jsem pozorně všech 17 cílů a nenašel jsem mezi nimi odstranění válek všeho druhu. Možná, že odstranění válek se předpokládá jako samozřejmost, která bude provázet naplňování všech uvedených cílů. Problematikou odstranění válek a veškerého lidského utrpení ze světa se zabývám delší dobu. Všem, které zajímá uvedená problematika, doporučuji přečíst si článek: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

 10. stefan goga napsal:

  Rok 2030. Jediny. boh SIONISTA. Vyvoleni narod SIONISTI a stado oviec po celom svete. Sen a vizia SIONISTOV.

  • baco deci napsal:

   Ty dementiku bůh je jenom bůh není ani nemůže bejt sionista. víš ty vůbec co sionista znamená?Že se ptám při tvojí inteligenci, neznáš.

 11. blázen napsal:

  koukám že tady jste všichni za "debily"!!! Proč ptáte se?Protože vám tady vysvětlují co co znamená. Víte co to je vůbec propaganda? jedním ze způsobů je že vám podá vysvětlení co si o dané věci máte myslet abyste myslet nemuseli. Ale to vy prostě nevidíte.
  Jo OSN už takových agend za svoji existenci vyhlásila spoustu.A výsledky? Většinou trapné.

  • hel napsal:

   "podá vysvětlení co si o dané věci máte myslet abyste myslet nemuseli."....přesně tak a člověk unavený z každodenních starostí to rád přijme a už se na nic neptá, dostal hotový výrobek do hlavy, žádný polotovar, má vystaráno....že z něj udělala propaganda doslova blbce, to už mu nedojde a neřeší to...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!