Lesbická švédská biskupice chce z kostela sundat křesťanské kříže, aby potěšila muslimy

051015crossA nahradit je symboly „ukazujícími směr k Mekce“. S tím, jak se statisíce dalších migrantů chystají zaplavit Švédsko, biskupka ve Stockholmu navrhla sundat z křesťanského kostela kříže a nahradit je islámskými symboly, aby sloužily Muslimům.

Biskupka Eva Brunne chce z Námořnického kostela sejmout křesťanské symboly, aby ta budova vypadala pro muslimy jako „více zvoucí“, hlásí švédský veřejný celonárodní vysílač televize SVT.

„Pronajmeme-li pokoj lidem jiné víry, neznamená to, že jsme se zřekli své vlastní víry. Kněží jsou vyzýváni, aby vzývali Krista. Činíme to každý den a při každém shromáždění s lidmi. To ale neznamená, že jsme nepřátelští k lidem jiných vyznání,“ napsala Brunne ve snaze ospravedlnit tento plán.

Brunne, která je první otevřeně lesbickou biskupkou nějaké ze světových mainstreamových církví, chce, aby se tento kostel vedl spíše jako veřejné letiště, kde by byly modlitebny k dispozici i muslimům a odstranily se z nich křesťanské symboly s náhradou „značkami směřujícími k Mekce.“

Tento návrh narazil na odpor u kazatele z Oscarské farnosti ve Stockholmu, který namítá, že: „Kostelní kaple nelze rozumně srovnávat s nějakými modlitebnami na letištích a v nemocnicích. Křesťanské kostely a kaple nejsou jen tak nějaké veřejné prostory.“

I ředitel Námořnického kostela Kiki Wetterberg se proti tomuto nápadu veřejně ohradil.

„Nemám problém s muslimskými nebo hinduistickými námořníky, co se sem chodí pomodlit. Myslím si ale, že jsme křesťanský kostel, a tak bychom si tyto symboly měli podržet. Když navštívím mešitu, nežádám je, aby sundávali své symboly. Je to moje volba, jestli tam půjdu,“ řekl Wetterberg.

Ironií je rovněž to, že uvážíme-li, že ač Brunne trvá na takovém vítání muslimů, tak by v některých islámských zemích byla za to, že je lesbička, popravena.

„Právě takto společnosti a kultury uprostřed sebevraždy vypadají,“ napsal Robert Spencer.

Pokud si snad myslíte, že to zní až příliš bizarně, aby to byla pravda, tak jste se ještě neobeznámili s progresivní „utopií“, jíž je Švédsko.

To je země, v níž někteří politici vyzývali k rozdávání bydlení zdarma, práce a sociálních dávek pro vracející se džihádisty ISIS – vše na účet daňových poplatníků.

To je země, která trpí značným nedostatkem bytů, ale přesto zároveň s tím má politiky, co občanům říkají, že je třeba, aby se vzdali svých garáží, aby ubytovali imigranty z třetího světa.

Švédsko je rovněž zemí, která najímá sympatizanty ISIS, aby vedli vlastní imigrační výbor. Země, kde daňoví poplatníci platí „experta“ na islamofobii Michaela Nikolai Skråmo, a ten rovněž do ISIS vstoupil.

Podívejte se níže na interview s bosenským imigrantem do Švédska, který vysvětluje katastrofální výsledky politiky otevřených dveří této země.

Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
October 5, 2015

 

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/lesbian-swedish-bishop-wants-christian-crosses-removed-from-church-to-please-muslims.html
38 Komentářů k Lesbická švédská biskupice chce z kostela sundat křesťanské kříže, aby potěšila muslimy

 1. Josef Švejk napsal:

  Kde má slepice biskupa vím, ale kde má biskupici fakt netuším. Nebo to souvisí s kohoutem? Slepice by pak měla biskupa a kohout biskupici?

  • hel napsal:

   :-D..já se tady nemůžu přestat smát, švejku, jsi nebezpečnej...

  • .lak napsal:

   Rozhodně tedy krocan coby pernatá má také. Ale asi díkuvzdání indiánům je historicky známé a teď to zopakují s se slepicemi nevěřících prašivých psů v opičárně, pardon euálce. Kdy je chtějí prodat jako samice za tržní ceny v africe po podříznutí jejich nečistých dle prohlášení, ale jestli budou hledat biskupa nebo operovat cosi tedy opravdu nevím. A nešpičkujte sedmilháři jo, všichni víme co chtějí, nebo skoro. Kdo by nechtěl zbohatnout a zbavit se konkurence, no.

  • to je jedno napsal:

   To by snad ani Jarda Hašek nevymyslel. Jsem zvědav zda kultovní South Park vymysleli či vymyslí něco, co by aspoň trochu dohnalo tuto realitu...

 2. Hum napsal:

  Vikingovia uz niesu to, cim byvali...

 3. Adolf Balík napsal:

  Papež dnes prohlásil, že církev nemůže zůstat jako zatuchlé muzeum vzpomínek, ale musí se pokrokově měnit. Asi chce mít asi i u katolíků takovouto biskupici a oddávat homo sňatky plus přidat do katolické doktríny zelené náboženství a víru v uhlíkovými hříchy způsobené globální oteplování.

 4. bantustan napsal:

  Zejména pro KAPUCÍNY kulturní uderka https://www.youtube.com/watch?v=PfqkA5qMi3I

 5. Jaris napsal:

  Biskup, biskupice, biskupka.... No neni to smesne? Tahle babice ma reprezentovat Bibli a sama nevi (?), ze Bible zapovida zenam vedouci funkci jejiho vykladu. Pokud je s tim obeznamena, jedna proti Bohu a jeho zakonum. Fararky/fararice, biskupky/biskupice, kardinalky/kardinalice, papezky/papezice, pusobi spise komicky nez verohodne pastyrky vedouci sve ovecky spise k zatraceni nez ke spase. Svet je proste vzhuru nohama. Zakladni pravidla a zakony jsou porusovany. Nepochopim, ze tuhle babu nebo dnesniho papezskeho pajdulaka Francka, muze nekdo brat vazne.

  P.S. ale ze ten cestinec je tak krasne ohebna.........

 6. Lex DRUID napsal:

  A kde konkrétně je v Bibli, tedy knize psáno, že mají církve vlastnit obrovské majetky, že Vatikán má být jejich hlavou a papež přímým zástupcem Boha na zemi?
  Navíc uctívat smrt a utrpení v podobě mrtvoly přitlučené na kříži je zvrácenost sama o sobě. Připomíná to spíš Satanismus.

  • weissbach napsal:

   ****1

   • hel napsal:

    mrtvola na kříži vyděsila kdysi mého malého syna a ptal se, co provedl ten pán, že ho ukřižovali a pokračoval a co provedli ti, co tady "dělají ty modliny"(modlí se)...to bylo v chrámu sv.víta a mazali jsme ven...nebyl totiž k utišení s hlasitou smrští svých otázek a moje schopnost rozumně a pravdivě odpovídat začala váznout..

  • Jaris napsal:

   Lexi, mas pravdu, ze katolicka cirkev spychla. Bibli pouziva ve svuj prospech, vymyslela peklo, ocistec, svatou trojici na vydirani lidi a pritom bohatla a s bohatstvim rostla i moc. Dnesni papez se nechava nosit na ramenou v jakesi drozce, popripade jede na takovem velorexu s neprustrelnym sklem. Bibli by si mel kazdy precist, aby mu zadna cirkev nevesela buliky na nos. Bible nikde nerika, ze ma cirkev vlastnit obrovske majetky.Naopak rika, ze ma clovek udrzovat mentalni rovnovahu s penezi. Penize jsou dobry sluha, ale spatny pan. O Vatikanu se v zadnem pripade nikde nepise, ze ma byt hlavou katolicke viry. Dokonce ani slovo katolicka vira se v Bibli nevyskytuje. Jezis na krizi take uz davno neni, to je jen modlarstvi, ktere Bible jasne zakazuje v Desateru(Exodus 20). Udajne a podle mnoha svedku si ho vzal Buh otec zpet na nebesa (rozumej do vesmiru), kde symbolicky usedl po jeho pravici a ceka na dalsi pokyny.

   • Ekklesian napsal:

    Teď nereaguji přímo na vás, ale přesto vyjdu z obratu který jste použila... vesmír se jakoby snažíte ztotožňovat s nebesy.

    To je věc kterou dělá hodně lidí svedených dnešními bludy, které se přitom snaží tvářit že mají něco společného s následováním Boha či Ježíše.

    Uvědomte si že Stvoření, to není jenom Země, ale i celý vesmír (a že i lidská věda, která se Bohu jistě nelíbí, z něj pozná jen zlomek). Vím není to snadné, satan i lidé zaseli již mnoho nauk a podobné vnímání je pro vás stejně přirozené jako, že zakázané ovoce bylo jablko...

    I podobné malé lži vás odvádějí od Pravdy a napomáhají vašemu odpadnutí. Takže? Dočtěte stránku a nikdy sem již více, žádný Internet, televize,... hahah. Ale to přesně bysme všichni potřebovali! Tak zkuste alespoň přemýšlet vždy když narazíte na snahu přirovnat nebe (ve kterém jsou andělé a Hospodin s Pánem) k vesmíru zda nejste opět houpáni a manipulováni.

    • Justass napsal:

     I vy tmáři jeden. :-)

    • Jaris napsal:

     1. "Uvedomte si, ze Stvoreni, to neni jenom Zeme, ale i cely vesmir..."
     S tim naprosto souhlasim. Vim take, ze slovo vesmir se v Bibli nevyskytuje. Misto toho se pouziva slovo 'nebesa'. Proto jsem slovo 'vesmir' dala do zavorky. Predpokladam, ze pisatele Bible vnimali dnesni vesmir jako nebesa, jelikoz nemeli zadne satelity ani Hubble teleskop, aby se podivali trochu bliz do nebeskych vysin. Nevidim v tom zadne dabelske pikle ani svody pekelne.
     2. ",ze lidska veda se Bohu jiste nelibi" A to jste cetl kde? Vsiml jste si clovece, ze kdyz prevlada dogmaticka vira, ktera temer vse zakazuje, lidstvo se ocitne v jakemsi dusevnim vezeni a zadny pokrok ze strachu "boziho trestu" ve vede se nekona? Dnes mame takovy zarny priklad muslimske viry, ktera lidi drzi v umyslne nevedomosti a zena tam ma mensi cenu nez rohozka. Ja jsem vdecna, za renesanci, ktera zazehla jiskru pro rozvoj ved a umeni! Jsem rada, ze dnes mohu ridit auto, ktere chytri lide vymysleli a ja nemusim cestovat na oslu ci velbloudu. Ze je fantasticke letat letadlem v oblacich a shlizet na tu nasi krasnou zemi. Miluji vzdelani a to nekonci pouze Bibli. Je treba si neustale rozsirovat obzor. A verim, ze Buh ma takove lidi rad.

     • Ekklesian napsal:

      Otec/Bůh/Stvořitel/Hospodin chtěl v první řadě to aby se něj jeho děti s důvěrou obraceli a on přislíbil, že jim dá vše co potřebují. To platí stále a bylo to zopakováno i kristem, pánem Ježíšem.

      To že Otec nás zná lépe než se známe mi sami a že nám dá to co opravdu potřebujeme abychom dosáhli toho proč nás stvořil a mohli se k němu navrátit opět jako jeho děti, je častým neporozuměním a kamenem sváru u lidí, kteří by Bohu chtěli poroučet co a jak má pro ně udělat a co že to potřebují.

      Pokud vezmeme v úvahu i mimobibilické spisy, respektive spisy scházející v Biblích západních křesťanů, dozvíme se že démoni nás učili poznávat a využívat byliny, vyrábět zbraně a zacházet s nimi (kvůli tomu byli právě i uvězněni, zbaveni moci-ruky),...

      Jistěže můžeme využívat poznání kterého nám bylo dáno dosáhnout. Kdyby Otec opravdu nechtěl, nedosáhli bysme poznání žádného (ještě dnes lze vidět úpadek technického i duchovního poznání mnohých "národů", ke kterému došlo při Babylónské události a následném popouzení lidí démony). Však také mnoho věcí, na které vědci nechtěně narazili spadá přesně do účelu najít Boha a mít možnost zahlédnout střípek jeho velkolepé práce - o těch se ale na veřejnosti prakticky nemluví a vědci byli a jsou většinou neznámí, vysmívaní,...

      Stále však platí co jsem uvedl. Bůh chce abychom se na něj s důvěrou obraceli a on se o nás postará.
      Je to právě pýcha na to že se může člověk rovnat Bohu a na domnělé lidské vědomosti (povrchnosti které uvádíte nemá cenu vůbec komentovat a zabývat se jimi - hovořím o spatření odrazů z odrazů principů jimiž se svět řídí, vliv mocností, pro nás neuchopitelnou autoritu Boha vnímanou jinak než běžně - když takhle ji nikdo nechcete spatřit), které proti vám satan používá. A kdo ví, možná Bůh opravdu dopustí i to, že to nakonec budou lidé, kdo sami satana opět osvobodí s pomocí jeho vedení a dopustí tak aby nastal koneč časů a Bůh mohl přijít účtovat a soudit.

      • weissbach napsal:

       Satan se ukrývá v lidském mozku.

      • Ekklesian napsal:

       K tomu užívání dosaženého poznání a nejen poznání,... se výborně hodí Pavlovo vyjádření: Vše mohu, ale ne vše mi prospívá.

       To stejné platí i pro naše přání směrem k Hospodinovi a šlo by to jen na základě Bible rozebrat hned z několika úhlů pohledu. Vždy však se stejným výsledkem. To gró zmíněných dalších úhlů pohledu je v tom: Má smysl žádat Otce o něco o čemž víme, že jde proti jeho vůli, kterou jasně vyjádřil? Pro boží děti jistě má smysl žádat o mnohé nejsou jen tak někdo, ani jejich Otec, ale vše může mít mnohá ale.
       A tu druhou věc, kterou jsem s tím chtěl spojit jsem právě zapoměl, snad příště.

      • Jaris napsal:

       Myslim, Ekklesiane, ze to vsechno berete moc slozite. Syn Boha, Jezis Kristus take mluvil jednoduse, aby mu lide rozumeli. Dodnes se jeho rceni v bezne reci pouzivaji.Clovek ma v sobe zakodovano, co je dobre a co je spatne. Jde o to, aby se priklonil k tomu dobremu a vyhnul tomu spatnemu. To je v zivote dulezite. Vdek cloveka si Buh Stvoritel (YHWH,Jehova,Hospodin) samozrejme zaslouzi.

      • Josef Švejk napsal:

       Otec/Bůh/Stvořitel/Hospodin/Ježíš/František/Duka (matku někde zašantročili) si přeje vaše pokání! Pak budete mít všeho dost. To platí stále, takříkajíc furt už 2000 let. Vzhůru děti moje, staňte se Furťáky, budete IN i COOL!

   • Ekklesian napsal:

    Jinak místa zvané Peklo i Ohnivá propast pochopitelně existují, máte však pravdu že jsou lidem podávána nesmyslně a tak že není vůbec pochopitelné i to málo co o nich snad víme.

    Pohrozte démonům ohnivou propastí a uvidíte.

    O pekle, jakožto místě z kterého se brzy uvolní zlo (snad ho uvolní přímo lidé, i když já to chápu tak že ho uvolní andělé na příkaz Boha) jak věřím uslyší i naše generace. Já se alespoň za konec utrpení lidí (jak tělesného tak duševního i za mrzačení duše) díky příchodu Pána Ježíše Krista a za jeho soud modlím.

    Vykašlete se na všechna lidská učení a vraťte se k Bibli pod vedením Ducha, nebo-li vše zapomeňte a řiďte se jen podle Ducha (i když nebude promlouvat slovy) až se znovu vyznáte Vykupiteli a přijmete jeho spásu. Ještě máte čas.

    • Josef Švejk napsal:

     Gloria in excelsis Deo!
     Blahoslavení chudí Duchem, vpřed pod vedením Ducha, říká to i Duka!

 7. Paul Durham napsal:

  Od časů , kdy Raskenovi chcípla kráva, mám na tyhle Nory poopravený názor.

 8. stana napsal:

  oni uz ji mirumilovni muslimove vyleci

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!