Rusové zase zachraňují Evropu a opět se jim místo vděku dostává obvinění a lží!

Mideast Syria RussiaKorunu všem těmto lžím nasadili Američané, kteří křičeli o civilních obětech ruských náletů na teroristy dříve, než vůbec byly shozeny bomby, které měli tyto civilisty zabít! Rusové samozřejmě dobře vědí, jaké nebezpečí hrozí, když se z nějakého důvodu podporují, nebo tolerují extremistické organizace, protože si někdo myslí, že je může nejdříve využít ke zničení toho, kdo je mu nepohodlný, stejně jako tomu bylo před druhou světovou válkou.

Občané Ruské federace si také dobře pamatují, jak západní velmoci před válkou, opakovaně odmítajíce návrhy J. V. Stalina na vytvoření protihitlerovské koalice doslova darovali nacistům Československo a jak Poláci, místo, aby pomohli, společně s nacisty roztrhali československé pohraničí na malé kousky, chovajíce se jako hyena nad zdechlinou. Polsko mělo ostatně smlouvu o neútočení s nacistickým Německem uzavřenou už od ledna 1934 a pouze to, že Poláci nakonec na poslední chvilku „vsadili“ na Anglii, z nich udělalo nepřátele Hitlera!

Později, když Anglie místo slibované skutečné pomoci pouze formálně vyhlásila Německu válku, toho Poláci hořce litovali, stejně jako toho, že nemohli očekávat pomoc od Sovětského svazu, protože Polsko okupovalo od první poloviny dvacátých let část jeho území, což nakonec uznal i Hitler, který ještě nechtěl v té době se Sověty začít válku a tak zastavil svou armádu přesně na hranici území, které patřilo před polskou okupací carskému Rusku a posléze tedy nástupnickému SSSR.

V této situaci, ve snaze zabránit válce s tehdy již silným nacistickým Německem, na kterou nebyl Sovětský svaz bez spojenců ještě tak úplně připraven, podepsali ministři Sovětského svazu a Německa smlouvu o neútočení. Poté, co tuto smlouvu nacisté porušili, osvobodila nakonec po krutých bojích sovětská Rudá armáda většinu Evropy a vztyčila svou vítěznou vlajku v samotném Berlíně.

Jenže s nacisty, nebo s bojovníky Islámského státu se takhle „v rukavičkách“ jednat nesmí! Rusové se z vlastních chyb na rozdíl od západních velmocí poučili a tentokrát již nehodlají čekat, až se tato novodobá, opět uměle vyšlechtěná hydra v podobě bojovníků IS dostane do Evropy, nebo zahubí jejich syrské spojence!

Z tohoto důvodu se Ruská federace rozhodla tvrdě zasáhnout proti IS bez pomoci podivné, Američany vedené koalice, která již přes rok údajně bojuje s těmito extremisty bez jakýchkoli valných výsledků!

Po několika málo hodinách od okamžiku, co vydal prezident Ruské federace Vladimír Putin povel k útoku na islámské teroristy v Sýrii, mohl celý svět vidět viditelné výsledky a porovnat, jak to vypadá, když se bojuje doopravdy a jak, když se bojuje jen na oko, jak to předvádí Američané a jejich spojenci!

Okamžitě poté, co Rusové začali bojovat v Sýrii proti islámským teroristům, odstartovala na západě pomlouvačná informační válka proti Rusku, která má za úkol umenšit ruské úspěchy a prezentovat Rusko světu jako barbary, kteří na rozdíl od „hodných hochů z USA“ nehledí při boji na civilní ztráty a zabíjí údajně „hodnou“ po zuby ozbrojenou (prý umírněnou) syrskou opozici, která je podporována z USA (a která světe div se, klidně předává americké zbraně teroristům z IS)!

Západními médii se tedy šíří „zaručené zprávy“ o civilních obětech ruských náletů na teroristy dokonce dříve, než dopadnou bomby a pak takové ty o údajně nenaváděné ruské munici, která může letět až někam „pánubohu do oken“, místo na určené cíle.

Tato propaganda je samozřejmě lživá, Rusové používají střely a bomby naváděné družicovým systémem Glonas s přesností na dva metry z výšky 5000 metrů! Západní lživá propaganda je o to trapnější, že sami „úžasní hoši z USA“ rozbombardovali před pár dny nemocnici plnou lékařů a civilních pacientů, včetně dětí v Afghánistánu! Nevím, jak je možné přehlédnout tak velkou budovu, zanesenou v plánech a házet na ní bomby půl hodiny, ale oni nám to kluci američtí určitě nějak důvěryhodně vysvětlí (třeba tím, že tam byla hromada teroristů převlečená do bílých plášťů a svým zásahem US army vlastně zachránila spoustě lidí život), někteří lidé tomu budou možná pořád ještě věřit.

Faktem však zůstává, že Rusové v současnosti bojují proti novodobé civilizační hrozbě v podobě Islámského státu nejen za sebe a za Sýrii, ale i za Evropu a vlastně za všechny lidi na celé planetě toužící žít a vychovávat své děti v míru a beze strachu, že jim nějaký zakuklenec s černou vlajkou uřízne hlavu!

Za to by měl Rusku každopádně patřit náš dík!
30 Komentářů k Rusové zase zachraňují Evropu a opět se jim místo vděku dostává obvinění a lží!

 1. martin bareš napsal:

  Je to tak pane Kašuka.

  Pro lidi celkově jediný doporučení (ne pro většinu zde či na Zvědavci): "studujte historii, bez nějaké zášti předem".

  Míň mluvit a víc vědět.

 2. hel napsal:

  ano, je mi stydno za vysílání české televize a sprosté komentáře v ní...neodvysílání putinova projevu, který by mohl mnohým pootevřít oči, mě opět přesvědčilo o nečistých proválečných úmyslech "naší" televize :-(

 3. nazdar napsal:

  Je třeba si uvědomit, že Západ, jako služebník 1% mocných, je s Ruskem ve válce. Nejspíš od doby, kdy Putin odstoupil od dohody o nastolení NWO a nastoupil cestu vymanění se z moci Západu. V sázce, je existence Ruska jako svéprávného státu a postavení USA jako jediné velmoci (hlavního služebníka 1%).
  Evropské státy již svéprávné nejsou, proto jejich instituce a média, propagandisticky zastávají proamerické pozice. Je to součást informační války. Mnoho lidí si to již uvědomuje a odmítá naše zapojení, do této války. Plánovaný fašistický NWO, není pro občany nijak atraktivní budoucnost.

  • hel napsal:

   myslíte, že to lidi chápou nebo aspoň mají tu vůli pochopit? včera pro ně čt vymyslela se svými spolehlivými heerci babišem a kalouskem zástupné divadýlko v ovm a dnes už národ o ničem jiném nemluví...goebbels si s nimi pohrává celkem spolehlivě...

   • nazdar napsal:

    Co se týče skepticismu, vůči oficiální propagandě, tak si myslím, že východní Evropa je v této disciplíně na dobré úrovni. Mnohem horší, to asi bude v USA, nebo západní Evropě.
    Ovšem jedna věc je, utřídit si informace, ale jiná věc je, co potom s tím. Zde, je ten náš problém. Do násilí, se nám nechce, ani si nemyslím, že by to byla nejlepší cesta, proto je třeba prošlápnout demokratickou cestu.
    Tady vidím největší naději v T.Okamurovi a jeho úsilí prosadit zákony o referendu a o odvolatelnosti politiků. Pokud bychom tyto zákony měli, mohli bychom aktivně zasahovat do nepříznivého vývoje věcí veřejných.

   • weissbach napsal:

    Je třeba dnes a denně opakovat, že média jsou proti lidem. Dokud to nedojde i blbcům. Je to hrozné ale je to tak. Nečekejme, že to půjde samo a že to bude rychle. Vytrvat! Oni se totiž postupně likvidují sami a je to čím dál jasnější. Ta propaganda je tak do očí bijící.

 4. pavel napsal:

  Presne proto sehraly to divadlo babis s kalouskem aby lidi resili jen to.Rikam porad ze ANO je ANTI NARODNI ORGANIZACE.Stejne iako top09.

 5. Jaris napsal:

  Nevidim nejmensi duvod, aby Rusko opet zachranovalo a bojovalo za Evropu, ktera jak muze, tak bodne Rusko zakerne do zad. Osobne se za jednani evropskych hlupaku vuci Rusku opravdu stydim. Evropani si budou muset tentokrat pomoct sami seskocenim z prosezenych gaucu a jit se zbrani v rukou sesadit sve skorumpovane vlady a chorobne bruselacke bastardy EU. Kdyz to dobre dopadne, tak budou muset Rusko hodne, hodne odprosit, aby se vztahy opet obnovily.

  • pražská vlaštovka napsal:

   Jaris ,Hel a co:
   často,kdy tak v poslední době nad vším uvažuju ,kladu si takovou filosofickou
   otázku,zda Slovan nemá v sobě trochu dávku masochismu...já teď nemyslím na nějakou "erotickou masáž",samozřejmě,ale tak ,jako v MUČEDNICTVÍ ZA IDEÁL !
   Za to ,že spravedlnost a nasazení života,boj za vyšší nematerialistickou vidinu převýší i utrpení...(urážky,nadávky a lži),však je toho plná literatura ,činy..
   Západ má určitě pocit viny vůči Rusku ,a ten ,jak známo,může v sobě probouzet i agresi a sadismus...čehož jsme vpodstatě dnes svědky.
   jituš

   • hel napsal:

    vlaštovko, ruské holky umí posílat krásné odpovědi na protiputinovskou propagandu západu...ten národ je hrdý...my jsme trochu ztratili národní duši, hostíme parazity a nemůžeme se najít....https://www.youtube.com/watch?v=Y4VTT0eZd0Y....

    • pražská vlaštovka napsal:

     Já vím,já to furt všechno zkoumám a možná,že jak mám
     o nás o všechny starost,tak se někdy propadám až do všelijakých
     transcendentálních úvah..
     V každém případě děkuji za link,mám radost,když ty holky vidím takové veselé a plné života!!!!!
     j.

     • Robo napsal:

      Jituš, ahoj! :-)
      Čo tá Tvoja výstava? :-)

     • hel napsal:

      to mě dojali k slzám obyvatelé doněcka, kteří utrápení uprostřed rozbombardovaného města uspořádali velkolepý koncert...https://www.youtube.com/watch?v=M-V5SpVpIHA...,ta nepokořenost a hrdost! jak ve druhé světové...je to v nich...nejsou na kolenou

      • Robo napsal:

       Veď aj preto bolo treba im podkúriť - prebudzali sa ako jedni z prvých..

       • hel napsal:

        já je za to miluju:)

        • Robo napsal:

         :-)
         Vôbec nieje ťažké nás (slavjanov) milovať, stačí spoznať pravdu.. :-)

        • hel napsal:

         ale moc nás nemilují, stále se nad nás někdo nadřazuje a chce nás přechytračit...a dokonce likvidovat, což mi na dlouhou dobu docela unikalo....slave = otrok...jestli to spouvisí, tak je to drzost

        • Robo napsal:

         To vieš, že to nieje náhoda..
         Ohľadne slov a písma, to je celá "veda" (sioveda, ako inak)
         Napríklad pri slove "bukvica" si väčšina ľudí predstaví buznu. Pritom Staroslovienská Bukvica je naše úžasné staré múdre obrazové písmo, ktorého poznanie robí z človeka Človeka.
         Príklad: "NEzabiješ, NEpokradneš, .. N=naše, E=jest (esť) => "našich zabijes, našim ukradneš, ..."
         Takých príkladov je ohromne veľa, každý si pri štúdiu Bukvice na to príde.
         Prušvih je, že sa takto dostávame do konfliktu (používaním súčasného jazyka, "nedajboh" ešte anglického) - podvedome totiž praveku významu slov rozumieme.

         Dám tu odkaz na krátky kurz Bukvice.

        • Robo napsal:

         ...právemu.. :-)

        • Robo napsal:

         https://www.youtube.com/watch?v=s0SQ4ot7mYo
         Pusti si k tomu titulky (v slovenčine).
         Je k tomu aj druhý diel (možno aj ďalšie, zatiaľ neviem).

        • Robo napsal:

         Už som tu dával iný príklad - história.
         h-iz-Tóry-a.
         Tak už len z toho vidno, čím nahradili dejiny..

         Učenie sa Staroslovienskej Bukvice ma ešte len čaká, teším sa na to..

        • hel napsal:

         robo, moc děkuji za výklad i odkaz...něco málo už se ke mně dostalo i přes slobodny vysielač...ale pokud si siověda takto s námi cynicky pohrává, tak budu asi zuřit ještě více

 6. pražská vlaštovka napsal:

  Ahoj Robo!!!!:-)))))
  už jsem Tě postrádala a chtěla jsem poslat do našeho fora výzvu ;kde jsi?!
  No vidíš!a už jsi tady,ani jsem nemusela moc volat!!
  Robo ,jsem bohužel nemocná..nedělám nic a jsem stále upoutaná na lůžko...(po zánětu nervu jsem ochrnula na nohu...trvà to již 8 týden ,kulhám a nemohu ani dlouho sedět ,ležet jen na jedné straně;ven nechodím ,u štaflí nemohu ani stát ani sedět...
  na výstavu si ještě počkáme,musím mít nejméně 12 obrazů,aby se něco nashromáždilo ,já jich mám nedodělanejch 9..a to víš,člověk je taky rád,když něco prodà a pak zas musíš dodělávat..a momentálně je to úplně nemožný..
  jo,to je nepřijemná a hlavně úplně neočekávanà aktualita u mně...myslím,že mně někdo uhranul!
  zdravím Tě i Tvou milou
  jituš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!