David Duke – Multikulturalismus v Evropě

davidduke

Anti-sionista David Duke v 15ti minutové videu představuje názor, že plán na multikulturní Evropu a příliv uprchlíků do Evropy je dílem sionistů a podivuje se nad tím, jak silně je v Evropě národovectví označováno za rasismus či xenofobii, zatímco o izraelském rasismu a xenofobii se ve veřejném prostoru vůbec nesmí mluvit.
8 Komentářů k David Duke – Multikulturalismus v Evropě

 1. pražská vlaštovka napsal:

  D.Duke -jako vždy na pulsu nemocného světa…
  j.

  • weissbach napsal:

   „…naší vedoucí úloze v celém dění…“
   Už teď jsme za to velmi vděční a děkujeme uctivě za upřímné přiznání…

 2. Jana napsal:

  Přece musí dojít i na ty Židy.V dávných dobách tu byla staroslovanská kultura,které se židé bojí a asi ví proč.Pěkně si hrají s celým světem.Podle mě už v pekle zatápí pod kotlem.Není možné,aby si něco takového mohli dovolit a nebýt potrestáni.Přidat se k Putinovi,to by mohla být cesta jak se dostat z jejich vlivu.

 3. Jaris napsal:

  Ja to vidim uz dlouho tak, ze za celou emigraci nechtenych privandrovalcu jsou zidozionisti. Mistrne odpoutavaji pozornost od svych nekalych planu. Vetsina lidi se ted skutecne soustredi na muslimskou invazi misto toho, aby hledala pricinu. Zidi muslimy pouzivaji k oslabeni suverennich evropskych statu. Zatimco si v zoufalstvi evropske staty nevedi rady s tsunami uprchliku a prehazuje si je jako horkou bramboru, zid si mne ruce a postupuje planovane krok za krokem k nastoleni konecne svetovlady NWO.

 4. sog napsal:

  Už vidím, ak to s tými imigrantami dopadne. Hlupučkí židíci dopadnú tak, že po nich pôjdu aj domáci aj imigranti. Viď Francúzsko a gesto quenelle, ktoré nevymysleli domáci, ale moslimský imigrant.

 5. Definitiva napsal:

  Zdôrazním: Sme nejednotní a rozdrobení, tisícročná kresťanská genocída urobila zo Slovanov poslušných sluhov a otrokov.

  Slovania boli slobodní ľudia, mali svoju kultúru, svojich bohov, boli si rovní, nedelili sa na pánov a sluhov, otrokov.

  V podvedomí nemáme automatický model správania dôležitý pre kritické okamžiky v existencii národa, ako je LGBT, multi kulti. Model správania, podvedomé správanie, získava človek v rannom detstve a ostáva mu na celý život. Je to prírodný zákon, pud sebazáchovy. Cirkev pozná prírodné zákony, zneužíva ich na násilie na deťoch krstom a výukov náboženstva v rannom veku. Kresťanská cirkev je služobníkom židovstva.

  Slovania nefungujú ako národ, pud sebazáchovy bol v detstve zničený kresťanstvom.

  Kresťanstvo je súčasťou biblických náboženstiev, vedúcu úlohu má židovstvo, tóra, Biblické nábožentsvá vznikli v Starovekom Egypte ako ideológia podlých kňazov na zavedenie sociálno parazitického spoločenského systému, darí sa dodnes, lebo otroci to dovolia hlasovaním vo voľbách. Voľby sú dovolené preto, lebo slúžia na dosadenie k moci vyvolených sluhov svetovlády.

  -izmy ako rasizmus, fašizmus, humanizmus, feminizmus,…takto označené javy sú prejavom zlyhania spoločnosti a štátu, ktorý vytvára podmienky na ich vznik, pestuje ich a potláča. Slúžia na likvidáciu nepohodlných jedincov. Slúžia židom na nálepkovanie celého sveta.

  Sme rozdrobení, nejednotní, nedokážeme si obhájiť národné priority, svoju kultúru, identitu, nepoznáme odkaz predkov. Sme vydaní napospas manipulátorom, chazarským svetovým vládcom.

  • Karel Hartl napsal:

   Ale on základ křesťanství byl odboj proti židovstvu. Proto také Ježíš byl popraven, aby bylo nebezpečí eliminováno. Ale…, je tu veliké ale. Po dvou tisíciletí byla křesťanská církev na tolik pozměněná vlivem sionistů, že dnešní bible je, dá se říci, něco úúúplně jiného, než se hlásalo za Krista. Je také dost možné, že by se dnes Ježíš v hrobě obracel kdyby věděl, že do té jeho víry bude zařazen Starý zákon a tím i ovlivněn Nový. Jeho víru bych si představil o něčem mnohem čistějším a spravedlivějším, než dnešní křesťanství. Asi jako co hlásal mistr Jan Hus.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!