Čína a Nový světový řád – Corbett report

80_china_nwo_650

72-minutové video. Vojenské napětí, obvinění z kyber-špionáže, vroucí měnová válka – s každým dnem nám nápisy v novinách předkládají přesvědčivý portrét nové studené války, která vzniká mezi Čínou a Západem. Ale je tato povrchová skutečnosti opravdu celý obrázek, anebo je zde hlubší důvod k tomuto konfliktu? Je Čína protivník Nového světového řádu (NWO), což je celosvětový vládní systém, anebo je spolupracovník na tomto plánu? Sledujte nás při bádání do hloubky tohoto problému na “The Corbett Report,” kde budeme zkoumat pozici Číny ve vztahu k Novému světovému řádu.

 

Poznámka překladatele:

James Corbett, autor a mluvčí videa, elaboruje nad spojením komunistického a kapitalistického systému, které zjevně považuje za dva proti sobě stojící a diametrálně opačné společenské systémy. Nakonec všichni jsme o tomto přesvědčeni a přitom pravý opak je pravda. Už A.K. Chesterton (1899-1973) prohlásil, že „někdy se může zdát, že kapitalismus a komunismus jsou v rozporu jeden s druhým, ale (já pevně věřím, že) jejich zájmy jsou stejné a postupně dojde k jejich spojení za účelem ovládnutí celého světa.“

Jiní popisují kapitalistický systém jako systém, kde majetek vlastní jednotlivci, kteří rovněž zodpovídají za jeho údržbu a ochranu. V komunismu vlastní majetek opět jednotlivci, kteří ale nejsou zveřejněni a Stát se stará o ochranu a údržbu jejich majetku. I v komunistickém Sovětském svazu toto bylo sledováno přímými svědky, kdy na letiště, do zvláštního přistávacího pruhu přilétali v soukromých letadlech praví majitelé sovětských podniků a limuzínami byli odváženi do města.

Upozornění:

Vážní zájemci o tato vysílání si mohou v budoucnosti stáhnout celý mluvený text ze stránky www.corbettreport.com, kde je všechno opravdu velmi dobře dokumentováno. Přeložit si tento text mohou snadno přes Google translator.
18 Komentářů k Čína a Nový světový řád – Corbett report

  • Petr napsal:

   bantustane dvakrát sem klikl na tvé odkazy a pokaždé to byla blbost . do třetice to zkoušet nebudu.

 1. Miloslav Dědek napsal:

  Jedna možná cesta k nastolení Nového světového řádu je uvedena v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

 2. varachamichara napsal:

  Milo, ty satanisto. Budeš se smažit spolu se Satanem.

 3. Petr Olšovec napsal:

  Bože, to je ptákovina.

 4. Definitiva napsal:

  Centrá moci:

  1.Globálne elity, nadnárodné koncerny, ich politika je nad politikou štátnej mafie USA, a ostatných štátov, spolupracujú s Čínou aj s Ruskom a nesúhlasia so sankciami. Ich moc sa realizuje desiatky rokov, nedá sa zastaviť, vývoj beží zotrvačnosťou procesov začatých v minulosti, procesy bežia pomaly.

  2.Štátne elity USA, Bush a spol, okupovali štát USA a sú najväčšou teroristickou mafiou v dejinách.
  EÚ je súčasťou tohto FAŠISTICKÉHO režimu, v ktorom KORPORÁCIE "spolupracujú" so ŠTÁTMI , diktujú im politiku, PROSPECH majú korporácie a celý ich služobnícky politický ansambel národných štátov.
  ŠKODNÉ je obyvateľstvo: nekonečná inflácia ako skryté zdaňovanie, ekonomické krízy, energetický monopol, lacné a "kvalitné" zdravie poškodzujúce potraviny, farmaceutická diktatúra vyšetrení a postupov liečby, kde doktori sú dílery a všetci spolu vykrádajú zdravotné poisťovne.

  Ako vraví Putin, globalizácia je objektívny proces, nedá sa zastaviť, môže a nemusí vyústiť do zničenia života na Zemi. Dôležité je vzdelávať sa, poznať procesy a svojim individuálnym rozhodnutím ovplyvniť tieto procesy v prospech občana, života na Zemi, rozvoj duchovnej spoločnosti, ktorá žije v súlade s Vesmírnymi zákonmi.
  Rozhodnutie jednotlivcov znamená určiť smer globalizácie, t.j.

  či táto pôjde smerom zvrhlých psychopatov, ktorí chcú ovládnuť Zem, očipovať ľudstvo a urobiť z neho biorobotov a otrokov,

  alebo globalizácia pôjde v prospech ľudstva, slobody jedinca, rozvoja spoločnosti.

  Dnes je ľudstvo zotročené dlhom a úžerou, lebo sa tak ľudia rozhodli, povedali si, že budú nekonečne lakomí a mamonárski a chcú blahobyt na dlh. Ľudia sa rozhodli sami, nikto ich nútiť nemôže. Morálka ľudstva sa zvrhla. Svetová finančná moc funguje tisícky rokov a pozná podrobne psychiku človeka a využíva dlh na nekonečné okrádanie ľudí.

  Slovania zabudli na poznanie predkov, ich morálka je pod tlakom udalostí zmenená, ale v génoch ostala fixovaná a Slovania ju znova nachádzajú. Rodina, rodenie detí, ich výchova a vzdelanie, dnes na to nemáme čas, lebo sme neslobodný, sme otroci.

  Dôležité! Opäť je reč o Rockefellerovi a jeho skutkoch a opäť je TICHO okolo Rothschilda, tajomný klan, ktorý stovky rokov financuje procesy na Zemi, aj vojny.

  • hel napsal:

   ".Štátne elity USA, Bush a spol, okupovali štát USA a sú najväčšou teroristickou mafiou v dejinách."...to už je zřejmé..ti vytvořili celou teroristickou chobotnici až do česka...vím o tom své...to nebyli jen vrcholní politici, kteří s nimi spolupracovali.. dementní hochštapler topolánek, který vezl bushovi jako dárek pušku/!!/, autor výroku: nemůžeme zůstat prázdným územím mezi německem a ruskem , či ještě dementnější ministryně obrany parkanová s vyčítalerm se svým songem "vítej radare z hvězd a pruhů", kteří dokonale ztrapnili český stát, ten zločin se začal projevovat úplně na všech úrovních a zabudovával se do systému..nezapomenu

 5. Tamara napsal:

  18.50
  kdokoliv ve vedoucí veřejné pozici páchá sám rozsáhlé krutosti,je tímto prokazatelně pod tlakem skrytých osob,které nemusí dané krutosti páchat osobně.
  Platí v tzv.civilizovaných státech a společenstvích,obeznámených s okolní a předchozí krutostí,tedy společností,která nebojuje o přežití,ale o lepší život.
  Tj. fyzicky krutého psychopata si společenství nikdy samo nevybere do svého středu.Ale ještě jednou - jedná se o rozdíl mezi primárním přežitím a lepším životem.
  Skutečných brutálních psychopatů se spol.postavením je v historii opravdu málo a k poučení bohatě stačily.
  Toto dokazují i provokace (případně vzkazy) typu 11.9.,Kyjev, Charlie Hebdo,přesto,že jde o jinou rovinu.
  Není divu,že se tento princip nepravých viníků dostal desítkami let až do úrovně nepotrestaných zločinů a presunkce neviny u jasně vinných až do nejnižší úrovně mezilidského právního "soužití"
  viz hodně řvavé kauzy Janoušek,Pružinskij,teď Langr - nedělám si iluze
  zpětně se celá společnost od činu jednotlivce viditelně dostala k feudalismu a fašismu.
  A k ničemu je i BRICS za účasti majitelů Fedu.
  jdu koukat dál :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!