Ruské nálety za jeden týden zničily čtyřicet procent infrastruktur ISIL

russian-air-force-400x266Syrský velvyslanec v Rusku Riad Haddad řekl, že od začátku ruské vojenské operace v této zemi bylo zničeno asi 40 procent infrastruktur Islamistického státu v Sýrii.

Kolem 40 procent infrastruktur Islamistického státu v Sýrii bylo zničeno od počátku ruské vojenské operace v této zemi, řekl ve středu Sputniku syrský velvyslanec v Rusku Riad Haddad.

„Podle našich dat jich bylo zničeno kolem 40 procent. Navíc byla zabita i spousta teroristů. Teď ustupují k turecké hranici, jelikož právě tato země jim tradičně poskytovala ochranu,“ řekl Haddad.

By Sputnik

Global Research, October 08, 2015

Sputnik 7 October 2015

Zdroj: http://www.globalresearch.ca/in-one-week-russian-airstrikes-destroyed-forty-percent-of-isils-infrastructure/5480696

 
21 Komentářů k Ruské nálety za jeden týden zničily čtyřicet procent infrastruktur ISIL

 1. Bogus Sobotka napsal:

  Aha, 40% infrastruktury za tyden?
  Asi tomu budu verit jako tomu naletavani nad Cookem a psychickemu zhrouceni americke posadky a hromadne vypovedi.

  • Adolf Balík napsal:

   Oni když Američané ničili třeba infrastruktury Saddámovy armády v obou válkách v Zálivu, tak jim to šlo také dobře od ruky. Jen když bombardují ISIS, tak kde nic, tu nic.

  • to je jedno napsal:

   Nu a proč ne. S tím Cookem to USA nevyvracela, spíše mlčela, a tak si myslím, že to tak bylo. Nu a s tou infrastrukturou zničenou ze 40%? Proč ne? Nemyslete si, ty "protiasadovské jednotky" toho zase až tolik infrastrukturního neměli. IS 150 tis. bojovníků, an-Nusra cca 100 tis. válečníků, SSA 50-60 tis. válečníků. Celkem tedy cca 300 000 teroristů (SAA s oběma stranami spolupracovala!). Proč by tedy nemohlo být během týdne náletů a raketových útoků zničeno 40% infrastruktury?

  • alipinik napsal:

   Podívej se na toto video co je to za debilitu:
   https://www.youtube.com/watch?t=83&v=5HAf-erDiVc

   Normální armáda ty magory zničí během jedno dne.......

  • Jirka napsal:

   Proč to Bogusovi vlastně vadí?
   No protože (jak už to ví celý svět) IS, Al Kaida, Al Nusra a jiní moc hodní a umírnění teroristé se ukázali být vlastně americká neregulérní armáda.
   Při bombardování údajně zařvalo i několik US instruktorů.
   USsofila tohleto nemůže potěšit.

  • Marek napsal:

   Díval jste se na dokument s panem Putinem o Krymu? Sám to tam potvrzuje, resp. já to vidím takto. Posádka Cooku utrpěla psychický šok poté, co se na ně řítilo Su se zapnutým Chinibi. Ne však proto, že by jim vyplo jejich elektroniku, nýbrž proto, že Cook (resp. radary) nebyly schopné detekovat, co přesně se k nim blíží, jestli letadlo, nebo řízená střela. A zde přichází ono prohlášení pana Putina. Na Krymu jsme během a po ozbrojeném puči instalovali systém pobřežní ochrany Bastion, tak aby byl viděn dobře z vesmíru. Američané a kapitán Cooku to věděli. Cook byl dokonce tímto systémem zaměřen a sledován. Proto po detekci neznámého cíle mohl být vyhlášen ostrý poplach a možnost nárazu, což někteří jedinci nemuseli snášet lehce, neboť americké posádky jsou zvyklé pouze zabíjet na dálku bez vlastního ohrožení. Doporučuji se podívat na dokument.

  • Fanny napsal:

   Podívej Bogušu,nám tady skoro všem je úplně jedno čemu budeš,nebo nebudeš věřit.My kteří to vidíme tak jak to skutečně je víme své a ty si počkej až ti to dojde,ale pospěš si moc času už nemáš.

 2. Bogus Sobotka napsal:

  Vazne baliku?
  A co Kobani a prilehle vesnice? Kurdove to osvobodoli diky americkym naletum.
  Ktery velke mesto zatim syrska armada osvobodila od ISIS?

 3. martin bareš napsal:

  dneska jsem dal odkaz na stránky nwoo.org a zvedavec.org na stránky diskutujících našeho fotbalového klubu. Doufám, žesi více lidí přečte a najde sem cestu.

  Došlo k tomu následovně:
  Jeden účastník fotbalových diskuzí se ptal na význam slova troll. Tak jsem mu odpovědě , vysvětlil a pozval na tyto stránky.

  Hlavně jsem zdůraznil, že se může zůčastnit bez bázně a hany diskuze a hned pozná, kdo trollové jsou a případně, že ho jiní diskutující upozorní.
  Zdůraznil jsem dvě jména trollů / blbů: Jinský a Boguš Sobotka (abych mu pomohl při počátečním tápání).

 4. Anton Paško napsal:

  Bogušu -Vysvetli mi prečo Turci bombardujú Kurdov ?

 5. vendel napsal:

  sobotka,tyzje taková glupá botka!Čemu nejsi sobota jako normálnej chlop?sobotka,to jako sralbotka nebo jak?Takové posraté jméno,stejně jako názory,chacháá

 6. pavel napsal:

  To jo ono,nic jinyho si ty.smejdi podporovany usa zmrdama nezaslouzej!!!

 7. pavel napsal:

  Sobotko ty zasrance pochcanej uz chcipni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!