Veřejná výzva biskupům Česka a Slovenska k odsouzení útoku na ukrajinský klášter

ukr-klasterVážený pane biskupe,
obrací se na Vás Fórum angažovaných křesťanů (Kongres obnovy národů). Na Ukrajině byl spáchán vražedný útok na kontemplativní klášter sester ve Lvově-Brjuchoviči, objednaný vedením Ukrajinské řeckokatolické církve (UHKC). V klášteře jsou kromě ukrajinských sester i sestry z ČR a SR.

Klášter kontemplativních sester byl založen v roce 1925 Metropolitou Andrejem Šeptickým OSBM a je součástí Ukrajinské pravověrné řecko-katolické církve (UP HKC). Tato církev se v roce 2008 oddělila od vedení UHKC, protože nesdílí jejich liberální pohled na Bibli, synkretismus s pohanstvím, apostatické gesto Jana Pavla II. v Assisi a protože považuje ve shodě s katolickým učením homosexualismus za hřích.

V noci v 02:30 hod, 29. září 2015, byl klášter podpálen 18 výbušnými láhvemi tzv. koktejly Molotova. Útočníci nejdříve rozbili kameny okna a potom dovnitř házeli profesionálně udělané zápalné láhve. Bůh učinil několik zázraků a sestry zůstaly naživu a klášter neshořel. Několik sester bylo přiotráveno toxickými výpary ze zápalných láhví. Aby Bůh ukázal, na čí je straně, dal dva výrazné znaky. V kapli hořelo a vše bylo černé od dýmu, ale oltář a svatostánek zůstaly nepoškozenými a úplně čistými. Jedna zápalná láhev dopadla přímo na spící řeholní sestru, ale zázrakem nevzplanula.

 

Vážený pane biskupe, ať je Váš postoj k UP HKC jakýkoliv, jste morálně povinen odsoudit pokus o plánovanou masovou vraždu. Jako katolický biskup jste povinen obrátit se na katolické vedení UHKC na Ukrajině i na vládu Ukrajiny s protestem proti těmto teroristickým praktikám likvidace jinak smýšlejících. Nemají nic společného s křesťanstvím a jsou totožné s ideologií a terorismem bojovníků IS.

Pokud tak neučiníte, dáváte tím veřejně najevo, že souhlasíte s tímto zločinem a tvoříte s vedením UHKC jednotu v likvidaci pravověrných křesťanů.

Fórum angažovaných křesťanů ČR a SR

 

Kopie:

Prezidentu ČR, Poslancům Parlamentu ČR, Masmédiím

Zdroj: http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=31583
38 Komentářů k Veřejná výzva biskupům Česka a Slovenska k odsouzení útoku na ukrajinský klášter

 1. hel napsal:

  švejku, kde jseš....už zase biskupové ne scéně, tentokrát bez biskupic...

  kdepak byli,když zuhelnatělo přes 50 těl molotovovými koktejly v oděse?? aha, tam se nekonal zázrak nedotčeného svatostánku a bůh tam vůbec nebyl , že ?!! ať mě už neštvou všichni tito manipulátoři, co nevidí a neslyší ve chvílích skutečného zla !!!

  • admin napsal:

   To je nesmysl a nepravda. Zrovna tahle skupina kriticky poukazovala na VŠECHNA zvěrstva, co se na Ukrajině děly a dějí, jako jedna z prvních. Včetně Oděsy.
   Takže opatrně s takovými povrchními tvrzeními.
   Důkazy si dohledejte sám :-)

   • weissbach napsal:

    No, zrovna jsem to psal...

   • hel napsal:

    žádnou jejich veřejnou výzvu neznám a tuto považuji za manipulativní, je mi líto, že to admine, nevidíte..ngarem níže myslím pochopil více..

    • Marie napsal:

     Jenoim kdyz ctu tuto vetu: Aby buh ukazal, na ci je strane, dal dva vyrazne znaky. hahaha.... to se tedy panbu v te cele valce opravdu vyznamenal, az to skubre branice. Je to manipulace.

     Pripomenu vyjadreni jednoho zida z NY: Krestanstvi ( a taky islam) jsou nase produkty a je tedy nasi veci, co s temi loutkami, co sedly na lep, udelame.

     No a pro lidi, co maji troche prehled o historii, jen pripomenu, ze to neni nic noveho v Rusku. Tisice znicenych kostelu a klasteru mel v minulosti na svedomi kdo? Synagoga nebyla znicena ani jedna, ze....

     Takze se jeste podivejte do Syrie a okoli, kde jsou taky likkvidovany kostely, a kdo je v cele IS uz vime. Opet svastikove nosy....
     Ovsem musim uznat, ze uplne nejlepsi lep pro krestany je umele vyvolana nenavist vuci muslimum, cimz se zide zbavi svych produktu bez nutnosti do toho zasahovat, nebot se vymlati vzajemne. A proc o to stoji? Protoze uz jsou s tim panembohem otravni a uz toho maji dost.
     Tak on panbu udela zazrak kvuli oltari a miliony lidi necha pokapat? Tohle sezere jen uplny nabozensky fanatik, pro ktereho je logka spanelskou vesnici, ikdyz je to jediy buh a skutecny zakon, podle ktereho svet jede.

     • Ekklesian napsal:

      Nechtěl jsem sem mezi vás již přijít, ale přesto jsem se ještě zastavil...

      Jako člověk který není součástí žádné církevní organizace (tedy světské církevní organizace) a neprošel ani žádnou jejich výukou, neznám tradice těchto organizací, neznám jejich způsoby oslavování Boha a Pána, neznám jejich hodnosti a věci s tím spojené... je mi to vše značně odporné, ale nehodlám to rozebírat... mohu říci s klidem následující:

      - Každý kdo Bohu náleží se setkal či setká se zázrakem, prostě zásahem Boha ve svůj prospěch či někoho za koho prosí. Nehovořím teď o jevech, které tak rád využívá odpůrce/satan, jako jsou slzy na tvářích soch a podobné nesmysly.

      - Každý kdo Bohu náleží si uvědomuje, že vše co má má jen díky Němu. Je tedy úplně jedno zda jde o kostel, místo kde žijete a máte půdu a zvířata, která vás živí, sousedy které máte rádi,... Když budete Boha žádat, aby to co vám dal k životu a do užívání, nedal sebrat zlému a budete s ním v opravdovém kontaktu přesně jak po tom touží, dostanete spíše přidáno (to co potřebujete, ne to co chcete).

      On sám vám nesebere nic, ale v rámci zkoušky (za nevystavení jí také můžete požádat, i zlý o její vykonánní žádá) dovolí zlému aby si vzal vše co vám ve své milosti dal, včetně životů vašich blízkých. Ale to nejsou případy bezbožných o kterých slyšíte ze světa.
      Modlete se vy nevěřící (i když je zde reálná šance že až bude svržen váš odpor budete se mít dobře - dojde k naplnění vašich, doposud tlumených či i neexistujících, nečistých tužeb srdce i potřeb těla) aby bylo tam kde žijete dost posvěcených, kteří si svůj vztah s Bohem uvědomují a i pak to vám a vašim statkům daným Bohem k užívání nemusí být ku pomoci (na dlouho), protože čas posledních zkoušek a definitivního odpadnutí všech od Boha už je blízko a v ten čas budou mít posvěcení dost práce s tím aby sami o sobě prokázali komu patří.

      Chci tedy říci, že pokud vás iritují kostely, kláštery (a vím já co vše se postavilo a k čemu vůbec má sloužit) starejte se o sebe, a Boha. Můj pán Ježíš Kristus jasně při rozhovoru se samařankou (Jan 4:23) uvedl, že příjde hodina a dnes je již oprvdu tu, kdy praví ctitelé budou Otce uctívat v duchu a pravdě, takové Otec hledá aby ho uctívali.

      • Ekklesian napsal:

       Včera jsem u dálnice v Česku potkal skupinu pěti migrantů, kteří pravděpodobně projížděli. Podle následného troubení se snažili zastavit auto, které zastavit nechtělo.

       Bylo to v místě, kde kdyby potkali ženu, a ony tam chodí a často samy, mohlo již dojít k další (nevěřím že by šlo o první) událost ve této zemi.

       Posvěcení, vyvolení, Církev Kristova, ti co náleží Ježíši Kristu, protože mu je Otec dal, vás dnes neochraňují (vaše místo k životu) jen svojí přítomností a společenstvím s Otcem a Pánem. Oni jsou schopni spoutat i démony našeptávající či obsazující lidi odpadlé od Boha. Ale proti mase zlých lidí, dokonce ani duchu zlých lidí vás ani sebe zásadně neochrání, leda by se rozhodl zasáhnout přímo Bůh a pomoci svým dětem.
       Pokud by přitom neměl zjevit svou slávu a přitáhnout k sobě zpět své ztracené děti, proč by to dělal?
       On zná průběh všeho, sám ho vytvářel a nedopustil aby se cokoli odehrálo mimo jeho kontrolu, a může i vás přimět proti vaší vůli ho uznat, ale dostali jsme svobodnou vůli a dary potřebné pro její využití... Uvědomte si to a Boha hledejte a přijímejte, dokud trvá léto jeho milosti.

       • Ekklesian napsal:

        A ještě jedna věc.

        Uvědomte si vy bezbožní, že ti co náleží Bohu jsou skutečnou solí vaší země.

        To se projevuje i v bežném životě, kdy ctí ty skutečné hodnoty, jsou spravedliví,...

        To většině z vás sem tam vyhovuje, často to nemůžete vystát. Vydíte svou chybu a vnímáte ji. Vystát to přitom nemůžete čím dál častěji a já vám říkám zkuste to překonat a přemýšlejte.

        I pohým tělesným rozumem máte šanci pochopit a uchopit to hodnotné a držet se toho. To nezůstane bez odměny, protože i Bůh vás může odsoudit již jen na tom základě že rozumem jste ho nedokázali najít a přijmout i když vám dal vše potřebné k dispozici, neskrývá sebe ani své dílo (ve kterém ho opět můžete spatřit)...

        Příjde doba kdy vás odpadlé bude sůl vaší země natolik popouzet, že se jí budete chtítzbavit, nemít ji na očích. Já vám již dnes odpouštím, je to vše dílo toho zlého a vy nevidíte co činíte, přesně jako to řekl Pán Ježíš Kristus - syn člověka, vtělený jednorozený syn Boha Stvořitele (ale já i On věděl že máte svůj díl viny a ta vás odsuzuje ke smrti).

        Potrestáni tedy budou všichni po právu. Proč to ale píši?
        Vy jste to o čem to celé je, o koho jde. Jde o vaše probuzení, příjmutí milosti a návratu k Bohu.
        Jestli někdo z bratří máte odvahu a víte o uvězněných ve světských církevních organizacích, mezi lidmi,... spoutejte případné démony a vyzvěte je k návratu k Otci, k tomu aby se opět stali solí zeměm, která je teď potřebuje aby všichni kdo Bohu náleží došli své spásy v Kristu Ježíši!

        • Ekklesian napsal:

         A ještě jedna věc, které jsem se záměrně chtěl vyhnout abych váš tělesný rozum nemátl...

         Ale musíte vědět, že pokud Boha poznáte, je to jen a jen jeho dílo, zásluha, vůle. On se dá poznat vám.

         My lidé jsme natolik zkažení (dobrý není ani jeden), že i přes moji výzvu byste Boha sám od sebe nikdo nehledal.

         Pokud se vám té výsady a pocty dostalo (Duch boží vane kam chce, to On vás vzkřísí a dá pochopit) tak si, přinejmenším postupně a časem, uvědomíte že to byl asi ten největší zázrak jaký jste mohli vůbec pozorovat.

      • Marie napsal:

       Pises: on vam nic nesebere, ale v ramci zkousky.......atd?

       Prosim te, jake zkousky? To ti rekl kdo? On sam? Vzdyt s nikym na celem svete nekomunikuje! A proc by mel mit vyvolene, to neni povinnost cloveka verit v nej, kdyz mu nestojim za to, aby o sobe dal vedet a hral si jak male decko s miliardami lidi na schovavanou. To jsou puste domnenky, co tady pises, nic vic.

       Vis co za nicku je planeta z hlediska celeho vesmiru? Jen to co vidis pouhym okem, je obrovske. A ty si nechas nakecat, ze zrovna tuto planeticku si buh vybral, aby tam obetoval sveho syna za kraviny lidi? Co to mas za logiku, prosim Te. A jeste k tomu, aby se lidi kvuli nejakemu bohovi mezi sebou zabijeli, to uz je opravdu vrchol nesmyslnosti. Sadistickeho boha opravdu nehodlam prijmout a uznavat ani kdyby existoval. Zkousky. Kalim mu na nejake zkousky neceho. Uz si to snad, sakra, davno odzkousel, ne? Pise se uz rok 2015. A co ta leta pred nasim letopoctem? Porad nema dost zkousek, kdyz vidi stejne vysledky dokolecka dokola u kazde generace?

       • Marie napsal:

        Jeste malickost: duch bozi k nam vane? Kde ho vidis? Nebo citis? A proc ne vsichni, jenom nekdo? Ty se vznasis v oblacich, kdyz pises, ale zivot okolo je uplne jiny. A od koho mas, ze nas vzkrisi? Od lidi, co sepsali priblblou a tisickrat upravovanou bibli? To neni prijatelna cesta, mam li uverit v boha. Proc se nepostaral, aby o nem vedeli vsichni i bez bible? Vis kolik existuje na svete koncin, kde ani dnes lide nemaji poneti, co to je bible?

        • Jaris napsal:

         Marie, poslys, ty musis byt velice nestastny clovek. Kdyz procitam Tve komentare je z nich citit beznadej a pesimizmus, ze uz na svete nema nic zadnou cenu. V mnohem mas pravdu, ale ne ve vsem. Bible nepatri zadnym, jak rikas "vyvolenym", ale patri celemu lidstvu. Zidi ji ve skutecnosti nenavidi, protoze Buh je nakonec definitivne jako narod zavrhnul po ukrizovani Jezise Krista. Maji svuj Talmud podle ktereho se dodnes ridi nikoliv podle Bible.

   • Josef Švejk napsal:

    I František se k problému vyjádřil:
    "Upalování čarodějnic ano, ale důstojně! Někdy je nevyhnutelné uchýlit se k takovým prostředkům“ řekl před věřícími.

    • hel napsal:

     náš kardinál duka pro jistotu přirovnává středověké řádění inkvizice k plnění úkolů policie a její dějinné zpracování jako dílo umělecké fantazie tvůrců spíš než jako skutečnou realitu....tak to popisuje v časopise pro církevní dorost...jo, začít se musí pěkně odmala:)

     • Marie napsal:

      Duka je kryptozid, takze to koresponduje s tim, co pisi vyse. Nebo se podivejte na Hermana, co dela za veletoce s majetkem naroda. Havlovu knihovnu ted buduje v ukradene budove, panbickar zasrany, zidovsky. To same papez, podvodnik jeden zidovsky, je pouhym strazcem zlata, o nicem jinem Vatikan neni.

    • Marie napsal:

     V zivote nepochopim, jak se tomu saskovi muze nekdo klanet. Je to ubohy manipulator a jako zid moc dobre vi, ze zadny buh neni, kdyz ho vymysleli.

  • weissbach napsal:

   Těmhle byste křivdila. Ti jsou od počátku proti NWO, papeži a majdanu. Proto jim to tam "svidomí"vypalují.

   • hel napsal:

    taky nevidí..hmm

    • weissbach napsal:

     Zaslepenost není dobrá. Přinejmenším je třeba rozlišovat. Už jen z toho důvodu, aby Vás taky jednou nekázeli do stejného pytle s někým, s kým jste neměla nic společného.
     Slepou víru těchto lidí neposuzuji. To je jiná věc.
     Jde o toto:
     http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/byzantsky-katolicky-patriarcha-t-zastavte-va-lku-pr-ipravovanou-prezidentem-obamou.html
     http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/policie-na-ukrajine-prohledala-klaster-ceskeho-duchovniho/r~467b4e8019a111e5ae1b002590604f2e/
     http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/14273-patriarcha-pise-kardinalu-dukovi-jakym-pravem-mluvis-za-ceskou-spolecnost-ktera-tu-muslimy-nechce-nemas-pravo-sem-zvat-muslimy-a-pak-hodit-zodpovednost-na-spolecnost.aspx
     Určitě nejsem jejich fanoušek, ale přijde mi nespravedlivé jim předhazovat jim věci, které jako jedni z mála na Ukrajině odsoudili.

    • weissbach napsal:

     To Vy nevidíte. Až komentář schválí, můžete se podívat, dal jsem tu pár odkazů.

     • hel napsal:

      co nevidím? že na ukrajině brutálně umírají lidé už dva roky? moje srdce je na straně těch, kdo se této brutalitě skutečně postavili na odpor...možná těch skutečných hrůz tam bylo už tolik, že mi jaksi nezbývá v srdci místo pro nářek sester, který pro mě postrádá autentičnosti nejen svým poukazem na netknutý svatostánek uprostřed ohně a boží znamení...já mám před očima mnohem autentičtější výpovědi a mnohem větší hrůzu s použitím zápalných lahví...tu manipulaci v širším smyslu spatřuji i vtom, že tedy tam s tím asi byl bůh srozuměn, když to dopustil zatímco tyto dobré boží posly s jejich svatostánkem ochránil, nuž tedy modleme ua spásu boží...to video je pro mě kompilační fake

      • weissbach napsal:

       "co nevidím? že na ukrajině brutálně umírají lidé už dva roky? moje srdce je na straně těch, kdo se této brutalitě skutečně postavili na odpor…"
       Pak je třeba vidět důvody, proč jsou zrovna tito lidé pronásledováni a to nejen táímto posledním vypalováním, ale zatýkáním už před rokem atd. Dal jsem vám odkazy, které s tím souvisí a přidám další:
       https://www.youtube.com/watch?v=14trwDURNO0

       "moje srdce je na straně těch, kdo se této brutalitě skutečně postavili na odpor…možná těch skutečných hrůz tam bylo už tolik, že mi jaksi nezbývá v srdci místo pro nářek sester, který pro mě postrádá autentičnosti"

       To po Vás nikdo nechce. Jde o to, co jste napsala:
       "švejku, kde jseš….už zase biskupové ne scéně, tentokrát bez biskupic…
       kdepak byli,když zuhelnatělo přes 50 těl molotovovými koktejly v oděse?? aha, tam se nekonal zázrak nedotčeného svatostánku a bůh tam vůbec nebyl , že ?!! ať mě už neštvou všichni tito manipulátoři, co nevidí a neslyší ve chvílích skutečného zla !!!"

       Jak vidíte v odkazu, tak zrovna tito "manipulátoři" se jasně postavili proti zlu, které se na Ukrajině teprve rozvíjelo už veřejně 14.12. 2013. Dokonce to bylo tuším tady na NWOO.
       V době kdy se ještě na Ukrajině neupalovalo. Dá se toho dohledat mnohem víc.
       Nejde o nic víc a o nic méně než o objektivitu a spravedlnost.
       Já tedy na ten nářek docela slyším, protože se vzepřeli zlu už před Majdanem, jsou za to pronásledováni, jsou to ženy a na rozdíl od nás tam v tom mezi molotovovými koktejly a potenciálním znásilněním a zavražděním musí žít. Je jejich chyba v tom, že ještě nejsou mrtví?
       A opakuji, že to nemá co do činění s jejich náboženstvím atd.. Jde o princip, kterým posuzujeme lidi a události.
       Přestřelila jste a já chápu, že se necítíte dobře, ale tím spíš...

       • hel napsal:

        ta poslední věta platí u těch,kterým ego brání v "prohře"..nehodlám vysvětlovat, že to není můj případ ani soutěžit a ani donekonečna vysvětlovat, měl byste to už ale o mě vědět..znova přiznávám( snad se to bude líbit), že neznám jejich předchozí výzvy a že si ani nečiním nárok na znalost všech výzev zde ani jinde, necítím ani potřebu lepit pod každý příspěvek své hodnocení názoru....můj koment byl určen pro švejka,..církve jsou pro mě EN BLOC všechny podílníkem na matení veřejnosti a pokud prosím za pomoc pro někoho na ukrajině, jsou to lidé z donbasu, děti s utrženými končetinami, atd. pro mě jsou tam spasiteli v pravém slova smyslu takové viktorie šilové, které skutečně riskují své životy pro záchranu vyšších hodnot..modlení se za spásu ukrajiny nepomůže...ta šilová veřejně prosí za záchranu těch dětí a ne sebe...urážíte mě, ale já to unesu, nejste jediný

  • alipinik napsal:

   Vše kolem hořelo,jen oltáře a svatostánku se Oheň nedotkl......
   zasraní komedianti,banda....je to banda psychopatů, pedofilie,teplofilie,etc

 2. Ngarem napsal:

  Jo, jo. Zázrak blbě udělané ZL (zápalné láhve), která se kupodivu nerozbila o zem, když spadla na ležící ženskou. TO jsou zázraky, zapomenout dát k zápalnici rozbušku...
  A až doprší, jak vyjde slunce, a slunce ráno opět vyjde nad obzor! Óó díky bože milosrdný a slitovný a boží synu Joshuo a nahluchlý pedofilní proroku Mohamede... O:)

 3. J. Hruška napsal:

  Roztomilé komentáře. Místo zločinu odsuzovat a zlehčovat oběti.

  • Marie napsal:

   Nikdo zlocin nezlehcuje, ale toto je viditelny podvod. Vam vase mozkove filtry nic ani nenaznacily?

 4. Marie napsal:

  Pro forum angazovanych krestanu:

  Postradam vasi vyzvu k ochrane uplne vsech Cechu a Slovaku pred planovanou masovou vrazdou nasich narodu, za jejimz ucelem jsou prijimani tzv. uprchlici!

  Ministerstvo uz vytisklo 150 000 identifikacnich dokladu pro ne, prijde jich jenom k nam do CR 300 000. Dostanou byty v pohranici nejen v kasarnach, ale dokonce I 43 000 bytu byvaleho OKD, ktere ac byly prislibeny tem lidem, co tam pracovali, k odprodeji, prodalo se to nakonec zahranicni firme, a budou v nich bydlet nas
  i vrazi uplne zdarma, pardon, na ucet svych budoucich obeti. Megamiliardova zlodejina.

  Krestane u mne nemaji zadnou cenu, protoze se hromadne nezvedli proti cirkevni megazlodejine 200 milliard, nazvanou vzletne cirkevnimi restitucemi.

  Jak zajimave, ze se prave cirkev nenabidla VSECHNY ty uprchliky prijmout?!!!!

  Panbickari, spete dal a snete o vymyslene bozi zachrane...

  • weissbach napsal:

   Nejsem sice křesťan ani pambickar, ale z čistě lidského hlediska je mi nenávist a zaslepenost některých mravokárců docela odporná. Dokazují tím hlavně to, že nejsou o mnoho lepší než ti, které tady kritizují. A kdo nechápe, že tady v tom případě nejde o nějaký zázrak a náboženské blouznění, ale o teror, tomu není pomoci. A taky by mě, paní Marie zajímalo, jak souvisí ukrajinské jeptišky s restitucemi?

   • Marie napsal:

    Dobre pises, jenze to ma hacek. Ja ten teror vidim, ne ze ne. Mne vadi to divadlo okolo toho, s temi tzv. zazraky. Ja nemam v sobe nenavist, protoze ta sama o sobe nic nevyresi. Ja rvu proto, aby se s tim neco delalo, a jeptisky s resitucemi souvisi, protoze na jejich zbytecnou existenci se musi vsichni skladat bez ohledu na to, ze sami nemaji co do huby a nebo pro sve deti. Ja nekopu jen za sebe, to bys mi krivdil. Jsem stara a za chvili tady nebudu. Jde o vas, o mlade, abyste neumirali kvuli kravinam, coz veskere cirkve jsou, bez vyjimky.

   • Marie napsal:

    Jeste poznamku ohledne zaslepenosti, o ktere pises. Rozdelovat lidi na lepsi a horsi, to je zaslepenost. Takhle vubec nelze uvazovat, protoze je to hledisko umeleho rozdelovani lidi. Moje kritika neni tady proto, abych dokazovala, ze jsem lepsi ( nebo horsi). Ta je tady od toho, aby si lidi uvedomili, ze vydirani je stejne jako kazda jina zlodejina a neni to opet skutecne nic jineho nez zlodejina, co nici lidem zivot. Proste. Az si to lide uvedomi, pak s tim neco udelaji, ale pokud budou blouznit a rozdelovat se, komu ma byt pomozeno a komu ne, nema nic smysl.

 5. Robo napsal:

  Cirkve ako také tu napáchali a ešte páchajú mnoho zlého. Vlastne by som ich mohol u nás súdiť za VŠETKO zlé. Ibaže to MY sme to vo svojej zaslepenosti dovolili.

  Cirvke je potreba ZRUŠIŤ. VŠETKY. Okrem iného odvádzajú (je úplne jedno, že často nevedome - tí prostí služobníci/otroci na nižších stupienkoch) od poznania ....Zdroja...ktorý je všade okolo nás. Najmä v príRODe, v našom RODe..

  JE POTREBA TO však UROBIŤ pokojne, nenásilne, postupne. Počkať na správnu chvíľu/vytvoriť si tú správnu chvíľu. Asi tak, jak si vždy na správnu chvíľu počká Putin.

  Moja mama (a väčšina rodiny) je kresťanka. Nechcem, aby bola nešťastná..
  Či chceme alebo nie, kresťanstvo je súčasťou našich dejín, nech je už akékoľvek.
  Preto je potreba sa s ním vysporiadať dôstojne, avšak rozhodne.

  • hel napsal:

   ano, my pokojne,my nenasilne, postupne a oni pres naše mrtvoly zadlužují i naše děti? ne ..já se už o tom nechci bavit...vlastně se moc nedivím, že se nám vysmívají..oni ví, že ovce neublíží (neber osobně)...a když se ovce ozve, vždycky je na světě dost weisbachů a adminů a ekklesianů, kteří ji zpacifikují a umravní, aby si ovce uvědomila, že přestřelila, nemá co zdvihat hlavu,protože to je jen znakem její nedokonalosti, dokonce snad i "lidsky odporné nenávisti a zaslepenosti", ...no, weisbachu, ve které jste sektě?zjevně jsem vás podcenila...ale vyměňovat si s vámi sáhodlouhé pitevní rozbory nechci..myslím, že mi to stačilo..podařilo se vám mě otrávit...

   • Robo napsal:

    hel, pokúsim sa Ťa ukludniť a myslím to celkom vážne, som o tom presvedčený.

    Myslím, že doba, kedy budú všetky "lezbobuzny" (tu nech si každý dosadí, koho chce) po práve hnaní k zodpovednosti, je už veľmi blízko..

    Hel, chápeš? Po cca 1.000 rokoch PRÁVE TERAZ!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!