Výpověď bývalé zaměstnankyně firmy Merck vypovídá o podvodech a korupci ve farmaprůmyslu

Healthcare-Industrys-Lies-Exposed-by-an-Insider-Brandy-Vaughan-Interview

10ti minutová výpověď Brandy Vaughan, která pracovala u americké farmaceutické firmy Merck jako obchodní zástupce. Během své práce zaznamenala řadu případů lživých údajů o bezpečnosti léků a především vakcín. Vydělávat na očkování umožňují v USA především benevolentní zákony o bezpečnosti vakcín, reklamě na farmaceutické produkty a média  zkorumpovaná farmaceutickými firmami.
12 Komentářů k Výpověď bývalé zaměstnankyně firmy Merck vypovídá o podvodech a korupci ve farmaprůmyslu

 1. hel napsal:

  to jsem blázen...kam zmizel ten článek o sexuální výchově norských dětí ?? při vkládání odkazu na video, dokumentujííc krádeže ruských dětí noskými úřady, mi všechno zmizelo....máte ho ???

  • hel napsal:

   to video je tedy zde ...https://www.youtube.com/watch?v=T_HaH4OsA8M....když tedy norové věnují takovou péči dětem, myslí zřejmě jen svoje norské či nordické děti , že ?! ty české, ruské, polské a nevím které všechny ještě ve světě brutálně ukradly, těm se dá zničit celá dětská duše a to navždy že ?!! sieg heil, šmejdi

 2. hel napsal:

  svět peněz až na prvním místě jiný nebude! svět, kde největší zisky generuje zbrojní, farmaceutický průmysl, obchod s pornem a drogami...to jsou podle statistik 4 nejziskovější oblasti obchodu...v praze lékárna na každém rohu, nikdo v nich, ale nekrachnou...no kdo to má..v každém médiu samá reklama na léky..

  • Masrtin napsal:

   omyl Hel, v těch lékárnách se obvykle točí dost peněz, nemají důvod krachovat, avšak nejde jen o bisnis, ale evidentně i o eliminaci obyvatelstva a jeho nemocnost, uměle vyvolávané toxickým prostředím - vně i uvnitř našeho organismu, jsou to traviči, tráví nás jako krysy, vždy a za všech okolností. Já jsem např. oběť chronické otravy z amalgámových plomb, které byly USA zakázány již koncem 19. stletí pro svoji toxicitu- kvůli tlaku lékařů, ale nějakých pár let nato je prosadila Americká zdravotnická organizace a opět se to svinstvo zlegalizovalo- můžeš hádat, kdo za tím je- pořád stejnej příběh, nic nového pod sluncem.
   Podle jakých statistik jsou nejziskovější ty průmysly ? Mám pocit, že nejziskovější je finanční sektor- největší podvod v dějinách lidstva a potom energetické, zejména ropné firmy, a ty co říkáš.. koneckonců, vlastní je všechny pár zmrdů, takže je to jedno, co je první, co druhé co třetí, všechno jim to patří tak jako tak, baziliškům.

 3. Levican napsal:

  neviete sem hodit pls link na to video v clanku? v robote to mam bloknute ale ked mam link viem si ho stiahnut ... velmi pekne dakujem =)

 4. petr napsal:

  Každého co dela titulky bez kontrastního pozadí bych nakopal do Řiti! Jak se to da cist?!

 5. Svobodný napsal:

  Přátelé to všechno je bez debat hrozné. Já mám taky něco ale potřeboval bych vědět zda wifi škodí zdraví můžete mi někdo odpovědět? podle udajně jednoho testu s květinami u wifi routeru nerostou?...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!