Americká kongresmanka: Krvavé vůdcovství USA musí skončit!

CynthiaCynthia Ann McKinney, která strávila za Demokratickou stranu 12 let v Kongresu jako první afroamerická zástupkyně státu Georgia a v roce 2008 kandidovala za Stranu zelených na americkou prezidentku, se stejně jako časopis Šifra zúčastnila již 13. ročníku Rhodoského fóra – Dialogu civilizací, jež se uskutečnilo mezi 9. a 11. říjnem. Na této jedinečné akci, kde se otevřeně mluví o potížích a směřování celého lidstva (letošním ústředním tématem byl zuřící globální chaos) a kam tradičně dorazily stovky politiků, akademiků, nevládních organizací, myslitelů i lidí nejrůznějších profesí a vyznání z celého světa, kteří se zajímají o současné dění, patřilo její vystoupení, například spolu s projevem bývalého českého prezidenta Václava Klause, který si můžete přečíst zde, mezi nejzajímavější a sklidilo největší aplaus.

Američanka totiž jako jedna z mála tamějších politiků přesně pojmenovala problémy, které přivedly svět do chaosu. A nebrala si přitom servítky: „Týdny před svou vraždou mluvil John Fitzgerald Kennedy o míru: ,Ne mír amerických zbraní, mír v podobě násilí, ne mír pro Američany, ale mír pro všechny. To šílené válčení nedává smysl.‘ Dnes, o několik desítek let později, útoky USA stále nabývají na síle. Umíte si představit, že dnešní prezident Obama řeční jako tehdy Kennedy? Já tedy ne.“

Cynthia McKinney rovněž zavzpomínala, jak se jí vedlo v Kongresu, když tam začala říkat pravdu o tom, co viděla kolem sebe: „V Georgii byly rasismus, chudoba a násilí už v 90. letech na neuvěřitelně vysoké úrovni – situace v tomto státě byla časovaná bomba. Jenže když jsem o tom začala mluvit v Kongresu, nadávali mi. Já jsem ale tenkrát Kennedyho poslouchala a stala jsem se nebezpečnou.“

Po teroristických útocích na USA pak začala otevřeně říkat, že o tom, co se chystá 11. září 2001, věděla Bushova vláda předem, neboť v nich byla nějakým způsobem zapojena, a oficiální vyšetřovací verze této události je jeden velký podvod. „Čelila jsem stalkingu a útokům oponentů, nikdo o takových věcech nechtěl mluvit. Bylo to kacířství,“ prohlásila žena, která rovněž podepsala petici Hnutí za pravdu o 11. září, jež volá po novém vyšetřování.

Když jsem se jí po jejím projevu ptal, jak je to s přijímáním oficiální verze v Americe dnes, řekla mi: „Dnes oficiální verzi nevěří v Americe skoro nikdo, jen oficiálně se stále tváříme, že to celé nebyl podvod.“

V projevu dále připomněla, že „válka proti teroru zničila mnohé státy a toto krvavé vůdcovství musí skončit“: „Konflikt civilizací neskončí, dokud se v Americe něco nezmění; nejprve je ale třeba říct si pravdu, na lžích nelze vystavět spravedlnost.“

Na otázku, zda nehrozí v USA revoluce, mi odpověděla: „USA potřebují revoluci, jinak naženou celý svět do války“.

O roli USA ve světě pak politička a aktivistka dále říká, že „v čase genocid a šíleného vraždění je důležité, aby se USA staly součástí řešení, ne problému“: „Amerika se konečně musí stát součástí mírového leadershipu, a nikoli střetu civilizací.“

Časopisu Šifra se s bývalou kongresmankou, podle níž v Americe dávno nevládnou politici a „většina lidí v Kongresu je propojených se stínovou vládou, která politiky používá pouze jako loutky“, podařilo udělat exkluzivní rozhovor o tom, kdo vládne současné Americe, když ne politici, o tom, proč musel být touto stínovou vládou zavražděn prezident Kennedy, volebním podvodu na Floridě, díky kterému se dostal do čela země George W. Bush, o tom, jak američtí policisté likvidují vlastní občany či proč chtějí Američané zatáhnout celý svět do války a kdo je v tom může zastavit. Na rozhovor se můžete těšit v příštím čísle Šifry, které vyjde na konci října. Přineseme nejen skvělou reportáž z Dialogu civilizací, ale i famózní rozhovor s Václavem Klausem či Vladimirem Ivanovičem Jakuninem, kterého česká média označují jako „Putinova muže“, na nějž uvalily USA sankce.

Milan Vidlák, šéfredaktor časopisu Šifra  
33 Komentářů k Americká kongresmanka: Krvavé vůdcovství USA musí skončit!

 1. hel napsal:

  „USA potřebují revoluci, jinak naženou celý svět do války“....no když je ani 11/9 k revoluci nedonutilo, tak pak už nevím, co by se muselo stát...

  • Kurt napsal:

   Jenomže kdo tenkrát ihned pochopil, že je to inside job. Já mám statní zkoušky z trhacích prací a stejně jsem stál s otevřenou pusou a v hrůze, kolik tam bude mrtvých a díval se jak to padá. V tu chvíli mně ani ve snu nenapadlo, že se dívám na demolici. To člověku začalo postupně docházet až pominul šok, až viděl, co se všechno najednou děje a až se začaly objevovat informace.
   Já myslím, že to v Americe dozrává. A federální vláda to ví, takže dělají všechny možné přípravy, vč. legislativních, aby až vypukne povstání a ono vypukne, tak aby armáda mohla zasahovat proti "vnitřním teroristům". Proto všechna ta cvičení v us městech, aby si Amíci zvykli na ozbrojenou armádu v ulicích, proto všechny ty FEMA campy, kde budou internovat všechny rizikové lidi, vůdčí osobnosti s kritickým názorem vůči D.C., kteří by měli potenciál organizovat boj. Proto ty nákupy miliónů rakví, miliard nábojů a železných dávek potravin atd.

   • hel napsal:

    však oni jeli dobře, tolik profesních hnutí za pravdu-piloti, architekti, dokonce i soudci, bylo toho hodně...ale nepodařilo se to spojit..jen těch pokusů o impeachment bushe, pochody organizované ronem paulem, atd...holt nemají v rukou média, což je stejný problém i u nás...ale s plynoucím časem se oslabuje síla důkazů, svědci umírají, zapomínají...ale to samé viníci! zkrátka je vidět, že ten protitlak těch, co mají zájem na utajení (a jsou i v česku), je silný a že mají stále ve svých rukou moc

    • pavelka70 napsal:

     hele hel, media nemáme v rukou ani my, a holt jsi neřekl všechno, co v dané věci bylo potřeba říct! Holt,nevíš všechno.Nepotěšil jsi mne.

    • Pepi napsal:

     Je potreba masových demonstrací proti NATO po celé Evrope a to co nejdriv.Migranti jsou jen manévrem na odvedení pozornosti.Migranti jsou stejne tak obeti NWO jako puvodní obyvatelé Evropy(tím se nezastávám muslimských fanátiku a kriminalních zivlu).Zadná "islamizace" Evropy se nekoná.Tady jde o ZAMERNÉ vyvolaní konfliktu a o oslabení Evropy.A nejde jen o Evropu.NWO se snazí vyvolat nepokoje napr.i v zemích Jizni Ameriky a vlastne kdekoliv na svete aby pak elity prisly s "resením".Chcete-li zastavit priliv migrantu do Evropy,je treba zastavit vliv USA v Evrope a zrusit NATO.Migrace je pouze symptom,a nepomuze napadat a urázet kulturu ci nabozenstvi migrantú.

   • Justass napsal:

    "Jenomže kdo tenkrát ihned pochopil, že je to inside job."

    No já to také pochopil až za nějaký měsíc. Původně jsem myslel, že se jedná o dárek arabského světa k mým narozeninám.
    Když za mnou přišli ve firmě, která byla dceřinkou velké skandinávské firmy, že má každý manažer přispět minimálně tisícikorunou tvrdě zkoušené Americe, tak jsem odmítl. To už jsem totiž věděl, že ten dárek mi dala samotná Amerika - a dárky se přece nevrací - že. :-)
    Tehdy jsem jim ovšem takový důvod nesdělil. Tehdy jsem řekl, že pokud "matka" nepřišla s takovým nápadem, když bylo dva roky před tím bombardované Srbsko, tak v rámci reciprocity tu tisícovku prostě nedám - nehledě na to, že moje tisícovka nejbohatší stát světa stejně nevytrhne.

 2. martin bareš napsal:

  off topic:
  teď jsem zrovna otevřel Novinky a palcový titulek hlásá: "Přijdeme o krásu žen, Znásilněné budou kamenovány..... "(dál si to nepamatuju), prohlašuje Strejda Milouš při státní návštěvě v řeznictví na zlínsku, cpouce se vepřovým ovarem a tuk stékaje mu po bradě dělá potůčky na jeho vypulírovaném saku.

  Krknutí není slyšet, asi měli ruchový mikrofon.

  Blb jeden.

  • Kurt napsal:

   A něco k věci, blbe druhý?

   • Justass napsal:

    No Kurte - on třeba Martin myslí, že Novinky by měli psát o tomhle a ne o někdy přitroublých bonmotech našeho pana presidenta. Takže k věci to je, a já být tebou, tak s tím blbem brzdím - jsi tady asi nový a Martina asi neznáš-že .

   • martin bareš napsal:

    kurte, asi tolik: nevyjadřuju se k devátému září, nevyjadřuju se k sestřelení malajsijského letadla, neopakuju se. Svý jsem si už mockrát řekl.
    To že nemám důkazy (a kdo je má?), neznamená, že se s tím mám trápit. Mám svůj názor, ostatní ho tady znají.
    Amerika chce válku, Rusko chce mír.
    Zeman je pro mne hovado, které oblbuje lidi. A z tohoto důvodu nebezpečné hovado, které nebezpečně oblbuje. Mnozí tady se mnou nesouhlasí, neberu jim to.
    Já ho nesrovnávám s dalšími našimi prezidenty nebo kandidáty, je to pro mne ztráta času.
    Myslíš li si, že je Zeman náš trumf, mysli si to, vymlouvat ti to nebudu.

  • Pepi napsal:

   Které nábozenství má nejblíz k Islámu?Bez pochyby Zidovstství(Judaismus!)Halal je vlastne varianta kosheru a muslimové maji dovoleno jíst kosher jidlo.Judaismus a Islám jsou monoteistická nábozenství.Abrahám,Mojzís,Josef,Adam a rada dalsich jmen Starého zákona existují v Koránu.Aláh znamená arabsky Buh.
   Islám je ovlivnen taky krestansvím(a gnosticismem i zoroastrismem).Jezís je dulezitý prorok podle Koránu,jako syn Marie a Josefa(na rozdíl od krestanství ne syn bozí,ale vedle Mohameda nejdulezitejsí prorok).Nekterýmy teology byl drive dokonce Islám zamnenovan s krestanskou sektou nestoriánu.
   Islám v Syrii existoval vice méne v míru s krestanstvím i s zidovstvím.A nejen v Syrii ale i v Egypte,Spanelsku atd.a to po staletí.
   Jenze elity NWO operují pod heslem ROZDEL A PANUJ!a zatím se jim to bohuzel darí.Je snadnejsí plivat na muslimy(nebo na zidy,cikany,homosexuály,cernochy atd.)nez se vzeprít treba NATO.Elitám jde jen a jen o vyvolávání válek a konfliktu a pak prijít s KONECNÝM RESENÍM!(redukce obyvatel a totalní svetovláda)
   No a nakonec doporucuji najdete si na google NETUREI KARTA stránky ortodoxních zidu.O této skupine se moc nemluví,nevyhovuje totiz asi moc "zboznemu" prání "rozdel a panuj.

  • Pepi napsal:

   Nadávat na migranty si troufne(Zeman).Ale proc tedy nenavrhne vystoupení Ceska z NATO a EU?
   Cesi by si meli mozná uvedomit ze mlcky podporovali "vojenské mise" napr.v Afganistánu.No a pak chteji lyncovat migranty(tím nepodporuji imigraci,ale snazim se poukazat na souvislosti).Za provokatívních demonstrací sily USA armady na ceskem uzemí sedi cesi na zadku nebo dokonce tezce ozbrojene okupanty vitaji.
   Co na to Zeman?

   • Jaris napsal:

    Zeman? Ten neni ani plus, ani minus. Je nula. Ma moznost a pravo odvolat vladu, ktera ho napada a neustale kritizuje. A on nic. Vystup z NATO a EU nepodporuje a chce euro. Nekdo vystizne napsal, ze je to cesky Jelcin. jak trefne!

 3. Bogus Sobotka napsal:

  Ma stesti, ze nezije v Rusku, ale v Americe.
  Jinak by ji nekdo oddelal jako toho Borise Nemcova.

  • Rudolf napsal:

   To je prd.
   Opravdové štěstí je, že neumí česky a nemůže tak číst sobotkova páteční moudra.

  • Jaris napsal:

   Bohousku, zase blbnes! Vsichni prece vi a je statisticky dokazano, ze v Tve milovane Emerice se strili ostopero i za bileho dne naostro od prezidentu az po skolni deti. A prestan uz chlastat ten absint. Nedela Ti dobre!!!

   • Bogus Sobotka napsal:

    Jarisek

    " Vsichni prece vi a je statisticky dokazano, ze v Tve milovane Emerice se strili ostopero i za bileho dne naostro..."

    Ano Jarisku, je statisticky dokazano, ze v USA je 5 vrazd a v Rusku 10 vrazd na 100.000 obyvatel .... Trosku ti to nevyslo blbousi :D

    • Jaris napsal:

     Bohousi, fakt jooo? A nepletes se? Ja myslim, ze ano, protoze s temi zabitymi v Rusku, to by byla voda na mlyn pro zapadni drbaci media. A ono nic! Pouze jedna odprasknuta zidovska skodna - Nemcov! O tom bylo nejaky cas slyset a ted uz dlouho zase nic!

   • Justass napsal:

    Jaris - je to blb - že se s ním bavíš. Jen pro přesnost a dle statistik samotných USA:

    1/ v USA je nejvíce vězňů na světě ( 768 na 100 tis. obyvatel, v takové ˇkomunistické Číně je to jen 188 u nás něco málo přes 200 )

    2/ statistika občanů USA zabitých působením policie:
    leden 2015: 784 osob z toho 348 bělochů a 436 tzv. ostatní rasy ( tedy včetně černochů) a ono by se řeklo při pohledu na naši TV, že je to jen o černoších, což by mnozí naši rasisté jistě kvitovali s povděkem.
    Z této statistiky potom alternativní média briskně spočítala ten údaj, že v USA je 55 x větší pravděpodobnost být zabit vlastním policistou jako bít zabit teroristou. Tož taková je jejich Amerika. :-)

    • Bogus Sobotka napsal:

     Justass (dalsi blbousek)

     Pro ZJustassa a dalsiho blbounka Jaris, co ma plnou drzku "statistik a pak si je nedokaze najit:

     Vrazdy za rok 2102
     Rusko......13 120 vrazd....9.2 vrazd na 100 000 obyvatel
     USA.......14 827 vrazd......4.7 vrazd na 100 000 obyvatel

     Tož takove je jejich Rusko :DD

     A tihle alternativni hnupove nas chteji hat do naruce RuSSaku :D

     • Jaris napsal:

      Bohousku zase prehanis a vrat ten absint okamzite do kredence!

     • Jaris napsal:

      Bohousku, ale ted prestava byt sranda. Statistika vrazd za rok 2102??? Neprehanis? Ze ty cestujes casem, i ty jeden dobrodruhu!

      • Bogus Sobotka napsal:

       Statistika za rok 2012 Jarisi. (Preklep proste no)
       Ale co po tobe muzu chtit ze? Hazis tady statistikou: "je statisticky dokazano" ....a pak najednou zjistis ze v Rusku je to skoro jednou tolik horsi, to musi byt pro tebe jak facka s kopackou do hlavy dohromady :D

    • Jaris napsal:

     Justassi, ja se snazim Bohouska prevychovat, tak jsem si ho vzala trochu do parady:)))))))))

     • Justass napsal:

      To je v pořádku Jaris. Nicméně blb to je, když myslí, že ty jeho statistiky vytažené z nějaké wikikiprdelky či jiného západního vykladače dějin i současnosti ( o jejíchž nestranosti víme své) pro nás poučené alternativce znamená nějaký kopanec. či co. Prostě blb směšný.

 4. pavelka70 napsal:

  no to je strašný, co se v tehle diskuzi dočtu. Nevolil jsem, ale asi fakt bylo třeba si zvolit pana Schwarzenberga! Toho štalcovního, srozumitelně mluvicího intelektuála českého původu. Fakt, je to škoda.Jak by asi mluvil o dnešní situaci kolem toho, a tohoto, a jiných dalších skutečností, které se na nás valí? Co říkáš Bareši?

  • Vesna napsal:

   A to som si donedávna myslela, že vášho Kchárla von Šlafenberg tak skoro nikto neprekoná. Obrovsky som sa mýlila. Náš "filantrop", scientologický poskok, obdivovateľ hajlújúcich ukrajinských svoriek, podporovateľ islamizácie, odporca názoru väčšiny slovenských občanov a slintajúci úžerník vášho Kchárla naprosto porazil. Je na posmech občanov a aj v diplomatických kruhoch. U nás si pána Zemana poväčšine vážime a už nie ticho ale celkom nahlas vám ho závidíme. A to vrátane jeho "bonmotov" , ktorých myšlienka sa doteraz vždy po čase potvrdila.

  • martin bareš napsal:

   pavelko70: tohle je na velkou diskuzi, ne na krátkou odpověď.
   Ty tvrdíš: "Zeman sice není ideál, ale to bychom se divili, kdyby byl u kormidla kníže!".
   Já tvrdím: "Nerozlišuju mezi zlem knížete a zlem Zemana, i když se zlo Zemana jako plíživé, zlem nezdá".
   Debata se redukuje na: "Máme být v prdeli hned, nebo až za chvíli".
   Někdo zastává jedno, já zastávám druhé.
   A nikdo zatím neřekl jasně, které to jedno je "absolutně správné, za kterým máme jít".
   Mám pro své tvrzení argumenty, ale je to na déle a nemám čas se rozepisovat.
   Jen jsem nastínil své nesmlouvavě stanovisko. K panu Zemanovi a podobným.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!