Úvodník na CNN: Zahanbujte lidi za říkání “on” a “ona”

freespeechColumbijský profesor lingvistiky říká, že tradiční zájmena jsou pro sexuálně nevyhraněné lidi “urážlivá”. CNN uveřejnila úvodník od Johna McWhortera z Colubia University, který nabádá, aby byli lidé za vyslovování „on“ a „ona“ veřejně zostouzeni a že společnost by měla tlačit na sexuálně neutrální výraz „ončo“ (anglicky ze) k jejich náhradě. McWhorter, který je profesorem lingvistiky, argumentuje, že: „Binární koncepce pohlaví je zbytečně tuhá a neodpovídá sebepojetí ohromného počtu lidí.“

Odpovědí na to je přimět „celou společnost, aby přijala“ výraz „ončo“ místo „on“ či „ona“ tím, že se budou veřejně zostouzet ti, kdo se odmítnou tomu podvolit, tvrdí McWhorter.

„Pokud má anglosféra přijmout nová zájmena do nových časů, budou zapotřebí dvě věci. Např. je pravdou, že jednou z věcí, která lidem pomáhá změnit používání jejich výraziva, je zahanbení,“ píše.

McWhorter argumentuje, že tuhé lpění na používání „on“ a „ona“ je „pro mnohé urážlivé“ i přes skutečnost, že to uráží jen nepatrnou menšinu těch, kdo k tomu ale používají rezonanční komoru sociálních médií pro zesílení svého hněvu.

Tento článek zase jednou ilustruje to, jak někteří levičáci tlačí na odstraňování výraziva a vnucování politické korektnosti prostřednictvím ohavného nátlaku okolí a pomocí kultury uměle vynalézaného pobouření.

Soudě podle mnoha komentářů, bude jakýkoliv pokrok s odklonem od „on“ a „ona“ ve jménu gender citlivosti velice dlouhým procesem.

„Vypadá to, že jako společnost rychle spějeme do stadia, kdy budeme tak nepředpojatí, že nám z toho chcípnou mozky,“ napsal jeden respondent.

„Takže v podstatě význam tohoto spočívá v očekávání, že těch více než 99% z nás, kdo máme jasnou sexuální identitu a jsme s ní sžiti, má přizpůsobit svůj jazyk, přizpůsobit svůj myšlenkový proces a obětovat svou vlastní verbální sexuální identitu pro ten maličký zlomeček, co to tak nemá?“ dodal další.

Komentátor, který napsal: „Společnost se nemusí přizpůsobit vašemu přání, aby se ohnula před vaším přehnaně komplikovaným a zmateným pojetím pohlaví. Existují muži a ženy. Tečka,“ shrnul náladu velké většiny jeden z odpovídajících na tento článek.

Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
October 15, 2015

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/cnn-opinion-piece-shame-people-for-saying-he-and-she.html
54 Komentářů k Úvodník na CNN: Zahanbujte lidi za říkání “on” a “ona”

 1. Josef Švejk napsal:

  A klasik v němém úžasu by jen poznamenal: "zlaté prciny".
  Drazí Ončové v pochodovém tvaru, s banánem v ruce a jiskrou v oku jednotně vpřed, směr kouřící hovno na obzoru!

  • Adolf Balík napsal:

   Shodou okolností triploidní banán je Ončo rostlinné říše. Jde o rostlinu, která už 18 tisíc let nezažila sex, v níž došlo k samovolné genetické úpravě, takže v jejím semeníku - plodu - žádná semínka nejsou, jen pro nás lahodná dužina. Množí se jen řízkováním.

  • gandalf napsal:

   Chybí ti tam, Pepo, "na můj povel" :-) Sakra to aby se jeden bál na veřejnosti říci "to je ončo", aby nedostal na tlamu od sexuálně vyhrazeného/é. Jinak je to děs - takhle světová "říše" musí zákonitě zaniknout.

   • Josef Švejk napsal:

    Je-li NeOnčů 99% pak při označení stovky náhodně vybraných lidí Ončem, dostanete 99x do zubů. Z prosté statistické úvahy tedy plyne - označujte každého na ulici NeOnčem - ran do zubů bude výrazně méně. Každý ovšem ve vlastním zájmu nechť sleduje vývoj poměru Ončů a NeOnčů! Výše uvedené platí jen do té doby, než se poměr obrátí.
    Ať tak, nebo onak, stejně těch ran bude tolik, že dříve nebo později z toho naprosto každý dokonale zblbne.
    PS: Putnovi můžete i nadále říkat buzna, jemu to nevadí.

    • pozorovatel napsal:

     re: "Výše uvedené platí jen do té doby, než se poměr obrátí."

     a to je ten problém. Homo-aktivisti naozaj majú plány, ako podiel homosexuálov v spoločnosti zvýšiť.

     Jedným z krokov je pretláčanie sexuálnej (a homosexuálnej) výchovy do škôl. Pod vplyvom "imprintingu" môžu byť niektoré deti (hlavne dievčatá) naozaj zblbnuté nesprávnym smerom.

     Druhým vážnym krokom je postupná zámerná otrava ľudí látkami zvanými hormonálne disruptory, ktoré okrem neplodnosti spôsobujú tiež poruchy sexuálnej orientácie. Ako dokázaný príklad môžem dať Bisfenol-A, ftaláty, z dávnejšej histórie je DDT, z moderných trendov GMO potraviny, a ženské hormóny v pitnej vode.

     Tretím krokom môže byť "prevýchova" detí v homosexuálnych pestúnskych rodinách, kam budú umiestňované inštitúciami juvenilnej justície.

     A zrejme je toho výrazne viac.

    • JJ49 napsal:

     K tomu 1% ončů je ovšem potřeba připočíst x% neončblbců, kteří to ončům žerou i s navijákem!
     Stačí se podívat na ty jásající davy zdravící a svou přítomností podporující takové akce Jako např: Prague Pride!
     Sorry duven blejt!

   • Marie napsal:

    Samozrejme. Je to o tom, kdyz nad sebou das vladu zdegenrovanym, tak te zdegeneruji a s tebou vsecho okolo. Chyba je v tom, ze si takove vlady ( degeneraty) zdravi lide pestuji a voli. To maji za to! Kam se podivate, USA pocinaje, EU pokracujice a nase vlada neni vyjimkou, jsou to zidi. Tim na ne nenasazuji, jen konstatuji , protoze jsem si prostudovala jejich genetiku a maji 6x vyssi psychosexualni zatez nez ostatni narody. To je obrovske cislo! A kde se dostanou do vlady, tam prosazuji sve uchylky za normal a dokonce se tim chlubi (" katolicka buzna zdravi"...ikdyz se prohlasuje za katolika, je to zid).

    Prej hanobim rasu, je mi stale vzpilano. Ale nehanobim, jen konstatuji z jejich lekarskych knih! Jen jeste poznamecku: I toto uz je v Kaliforii je zakazane zakonem! Vidite, jak se samo prozrazuje, ze je to stat s nejvyssim poctem zidu v USA a jak nesnesou pravdu sami o sobe. Maler je ovsem v tom, ze se to tak lehce neda odbourat, nebot geneticke poskozeni se snizuje sice michanim se zdravym, ale i tak se snizi o 1% po stu generaci. Genetiku si znici ti, kdo se opakovane misi se stejnou krvi ( viz pribuzenske snatky u kralovskych rodin, ikdyz neslo o zidy). Nasobi se totiz pritom jak kladne tak negativni vlastnosti, pricemz bohuzel ty negativni prevladaji, tj. tech geniu je mene nez tech dementnich. U zidu k tomu doslo tim, ze byli po staleti vyobcovani ze spolecnosti kvuli zlodejine, a tedy se parili mezi sebou. U cikanu vidite podobny problem, jejich zdravotni stranka je podstatne horsi nez u slovanske casti naseho obyvatelstva a nejen u nas.

 2. hel napsal:

  no, mám obavy že svět plný ončů je jakýmsi ideálem...stačí více gmo, pořádně propráškovat znervóznělou populaci ocejchovanou 450 psych.diagnozami, vzít jim ideály, dát pocit marnosti a bezvýchodnosti... o alkohol a drogy si pak řeknou i sami...a nepoužitelné ončo je na světě...

 3. Alex napsal:

  Obyčejný homoteror a pokus o rozklad rodiny (nechtějí, aby se rozlišovalo pohlaví). S tímto mně napadá, jak byl Onana letos v Keni a chtěl, aby měli úctu k homoušům a zavedli pro ně výhody. Pěkně ho ze země vyfakovali. V té době jsem tam byl a mohu potvrdit, že kdyby vylezl ven, tak ho místní na místě podříznou. Ale v podstatě jde o extrémní útlak států, rodin, občanů, vzdělání, normálnosti a sociálních a kulturních hodnot. Je to vidět ve všech sférách. Cizí hordy nájezdníků a okupantů přijímáme s otevřenou náručí na příkaz elit, dobrovolně si je platíme (a zároveň osočujeme Rusko za 1968), slušní lidé jsou nazýváni rasisty, homofoby a extremisty, klasické rodiny pečující o děti a stav své země jsou xenofobní a zastaralé.. Vzdělání podpoří EU integrací nevzdělatelných do běžných tříd. Lež je stavěna na odiv a na pravdu je pliváno. Jak to asi dopadne? Pro někoho blbě.

  • Adolf Balík napsal:

   Tady byl o těchto pokusech Obamy v Keni článek s videem.
   http://www.nwoo.org/2015/07/28/kensky-president-umravnuje-obamu-ohledne-prav-gayu/

  • Marie napsal:

   Souhlasim s Vami az na posledni vetu. Nedopadne to blbe jen pro nekoho, ale pro vsechny z nas, protoze ty degeneraty mame ve vlade a nechavame ji volnou ruku v nasi vlastni degeneraci. S oblibou uvadim priklad ditete, ktere vyroste v nevestinci. Jsou to pro nej hodne tety a nikoliv prostitutky. To znamena, ze kdyz v necem budete zit dlouhodobe, stane se to pro vas normalem.

   • Marie napsal:

    Jeste dodam k tomu priklad, ktery se tyka nas vsech: Vetsina lidi prijala ( neb v tom vyrostla) pravidlo, ze musime byt vlade poslusni. JE TO NESMYSL. Kdo musi byt poslusny? Jen male dite, ktere nema jeste vyvinuty rozum a zkusenosti a vlastne je mu diktovano pro jeho ochranu. U dospelych zadna poslusnost neni na miste. Vlady jsou zamestnanci lidi, a taky si je lidi plati! Tudiz je nutnosti, aby se ridily vuli vetsiny lidi, tak jako zamestnanec musi plnit pracovni prikazy zamestnavatele, jinak ho vyhodi, ze? My to nedelame a jeste jim platime cim dal vic a jeste jim odsouhlasime beztrestnost a neodvolatelnost? Jo, takze jsme my, kdo jsou ti blbi! Oni jenom vyuzivaji toho, ze jsme lini si sva prava hlidat.
    Chapu, ze ne kazdy ma chut jit vlade rozbit drzku za navrhnuty zakon a nebo presidentovi za jeho podpis pod nim, ale jsou tady poslanci, kteri ty zakony odsouhlasuji, a ty by si snad lidi uhlidat mohli, aby nehlasovali v jejich neprospech! Ti nemaji zadne ochranky a nechodi kanalama, aby je lidi nemohli najit! Asi tak.

 4. Svobodný napsal:

  Nebo možná bude třetí pohlaví...nejspíš nějaký transhumanistický biorobot který bude měnit pohlaví na přání toho s kým zrovna bude ležet v posteli. Tak ať si to Darpáci užijou když chtěj souložit s chladnýma ončama:-) Větší blbost sem fakt ještě neslyšel a navíc ještě od profesora. To se pak není čemu divit že je většina amíků vypatlaných jak štolverk :-D

  • gandalf napsal:

   Výraz "třetí pohlaví" se používalo, ale nějak se to neujalo /třeba prof. Knobloch, jestli si to dobře pmatuju ze školy/.

   • Svobodný napsal:

    leda by se to možná dalo použít pro hermafrodity nebo shemale :)

    • gandalf napsal:

     Ne ne, pro homosexuály se to navrhovalo, protože i u pasivního partnera dochází k spokojení. Logiku to má, při análním styku se přímo stimuluje předstojná žláza.

  • Robo napsal:

   "bude meniť pohlavie na prianie.." - to sú predsa tie LEZBOBUZNY!
   ..len dodám, že v oboch pohlaviach sú homosexuálni..

   • Marie napsal:

    Transsexualove. V Kaliforii ( v San Francisku) je primo velka organizace, ktera laka lidi k vojsku touto nabidkou, ze jim zmeni pohlavi na jake chteji a zdarma. Divala jsem na reportaz o tom a byla jsem v soku, jaky je o to zajem. A dokonce u lidi, kteri nemaji prvky opacneho pohlavi, proste to chteji, protoze je to laka! Otresne mysleni maji lidi v USA a je to skutecne vysledek vlivu Hollywoodu. Ti lidi neziji na zemi, zadny z nich. Vznaseji se ve snech, ktere jsou cim dal ztrestenejsi a zadny z nich si nechce uvedomit, ze cim dal se vzdaluji prirozenosti prirody, tim rychleji prestavaji byt lidmi. Bohuzel je to tak.

 5. pozorovatel napsal:

  Genderizmus je najextrémnejšia forma feminizmu, pričom treba chápať, že radikálny feminizmus a lesbicismus sú spolu mimoriadne úzko prepojené. V skutočnosti takmer od prvopočiatku ženského hnutia v ňom dominovali lesbické aktivistky a ich lesbický pohľad na svet formoval program feministického hnutia.

  Hlavným a takmer jediným bodom programu feministiek je boj proti mužom, pričom z muža vytvorili univerzálneho nepriateľa, za účelom ktorého zničenia je morálne možné použiť akékoľvek prostriedky (vrátane falšovania dôkazov pred súdom).

  Ďalším cieľom, o ktorý sa feministky snažia, je rozoštvať všetkých mužov a ženy proti sebe a dosiahnuť, aby sa ženy kompletne prestali s mužmi stýkať (láska je zakázaná, manželtsto zakázané, heterosexuálne vzťahy zakázané, materstvo je povolené iba pre slobodné matky...)

  A v závere to končí tak, že feministky otvorene prehlasujú, že jediný spôsob, ako sa môže žena oslobodiť od "útlaku" mužov, je ponorenie do lesbických vzťahov.

  pre záujemcov, celý článok je tu: http://www.cez-okno.net/clanok/feminizmus-ako-tretie-zlo

  • hel napsal:

   no, podařilo se zdiskreditovat a zkarikovat vše, jak vidno...původně totiž šlo o pouhopouhou ženskou emancipaci, která dosáhla svých výsledků více v západním světě než kdekoliv jinde....co si budeme namlouvat, v čechách je diskriminace žen stále uznávaná většinou zaměstnavatelů, kdy ženy mají až o třetinu nižší platy, tudíž i následně důchody..to jsou nejen moje, ale i oficiální zjištění...péče o děti se jim také na důchodu nijak nezhodnocuje, pouze započtením let...

   • iiiii! napsal:

    Hel má pravdu. Pozor, aby se při nadávání na feministky nepřikročilo k opaku, tedy k tomu, že by se práva žen na - a to hlavně- stejný plat za stejnou práci nezatušovalo jakožto ohavný feministický výmysl. V naší zemi mají ženy dost špatnou pozici. Od převratu to jde kalupem s kopce. Výbornou ilustrací je tzv. televizní tvorba. V seriálech se muži k ženám chovají tak hrozně, že jsem neshlédla víc než asi 15 min za celá léta. Okamžitě vypínám TV a tak to možná ani kritizovat nemůžu, neb shlédnu - to ještě omylem - jen pár vteřin. Ale je z toho až na blití. A samozřejmě, život v opičí zemi kopíruje seriály. Ale toto přímo nesouvisí s článkem o extremistickém profesorovi, jen podporuji názor Hel. Aby se s vaničkou nevylilo i dítě, jak se říká.

    • pozorovatel napsal:

     V amerike už "emancipácia" žien došla tak ďaleko, že sa momentálne cítia byť tvrdo diskriminovaní a prenasledovaní muži, predovšetkým otcovi. A to čo sa píše v nasledujúcom článku nie je žiadna sranda:
     https://diskuter.wordpress.com/2015/04/11/radikalny-feminizmus-v-boji-proti-tradicnej-rodine/

     • Marie napsal:

      Jak je to v USA ti reknu z praxe, ne z clanku: Tam musis vyjit z toho, ze USA nemaji a nikdy nemely svuj vlastni prumysl ( dodavaji technologie do jinych zemi kvuli levne pracovni sile), a tak tam je nedostatek pracovnich mist. Statistiky se zasadne zkresluji, nezamestnanost byla a je vyssi nez 25 procent. Nedostatek pracovnich mist dal vzniknout zakonum, ktere zvyhodnovaly zeny matky na ukor muzu tak, ze zavedli vyzivne nejen pro deti, ale i pro ty matky. Co se stalo jako dusledek? Zenska, ktera se vdala,tak si poridila 3 deti. Proc 3? Protoze tim byla zaruceno, ze je chlap neopusti a budou zajisteni. Opustit by je mohl jedine chlap s opravdu vysokymi prijmy, nebot to vyzivne pro 3 deti a manzelku by platil takove, aby z toho vyzili vsichni 4 a uz by mu nic nezbylo na moznost dalsiho vztahu.( proto take, kdyz se dva seznamuji, prvni otazka zeny je, zda ma ten muz deti , a to je ukazatel, jestli do toho zenska pujde nebo ne). Ma tento system ale i stinnou stranku. Muzsky, kteri si nemohou dovolit rozvod, tak jsou vztekli a neni zase s nimi prijemny zivot, proste ten vztah nefunguje. Vubec se da rict, ze manzelstvi v USA je byznys. A ted si k tomu pridejte ta ustavicna lakadla na rozezranost a promiskuitu plozena Hollywoodem a zjistite, ze tam panuje jeden velky bordel. No a jeden extrem plodi druhy, takze feministky v USA, to je smesice tak ruznoroda, ze jsem z nich mela obcas pocit, ze je tam vic zenskych, ktere chteji byt milovany nez tech ktere muze nenavidi a ze jsou vic nestastne nez radikalni k reseni praktickeho. Tam to proste nejde v USA, ti lidi jsou znacne naruseni v pristupu k zivotu a jeho hodnotam vubec. Dovolim si tvrdit, ze tam zadne lidske hodnoty nefunguji. Hodny a poctivy se rovna blby , a to poucka, kterou respektuji vsichni. Podas-li nekomu pomocny prst, jak se rika, neurve ti jen ruku, ale vycuca te a az neni co, tak te zacne trestat. V USA je jediny buh, a to jsou penize, u vsech bez rozdilu, tudiz vse je tomu podrizeno a jelikoz to trva uz pocitano na staleti, jim to ani neprijde spatne, ze.

     • Marie napsal:

      Ten clanek, pozorovateli, neni pravdivy! Konkretne zhruba ze dvou tretin.
      Podivej: domaci nasili je na prvnim miste v zebricku kriminality.

      Statisticky se uvadi, ze kazdy 10. clovek zijici v USA byl ve vezeni ( pocita se i 1 den, kdy te tam odvezou, ikdyz te pak pusti).

      Kdyz da chlap zenske facku nebo ji zmackne ruce, ze ma modrinu, tak privolana policie ( podotykam, ze ji vetsinou nevola ta zenska, ale sousede) toho muzskeho odveze. Nezjistuje se, kdo co zvinil, jestli byl vyprovokovan, nebo co tomu predchazelo. Proste doslo k nasili a nasilnika seberou. Ano, existuji i pripady, ze zenska zavola policajty sama a dokonce ani nema dukaz nasili na sobe, presto odvezou toho chlapa. Ovsem vyjimka potvrzuje pravidlo, ze jsou to muzsky, kdo to nasili pouziva a ne naopak. Takze o feminismus nejde, to je v clanku zkreslene, az to boli ( asi ho psal nejaky ukrivdeny muz a treba i pravem, ale zkresluje situaci tim, ze tam ten feminismus taha).
      Jak jsem si overila, nejcastejsi hadky jsou v rodinach kvuli penezum a nevere. Hadky zacinaji vetsinou zeny. Nevera u zen je omezena tim, ze jsou doma s detmi a okolo nich v ulici je taky spousta zen doma s detmi, takze to neni tak jednoduche si nekoho domu privest ci pozvat, hned je to videt lidem na okoli, a to i kdyz si pozve zenska nekoho domu na praci. Nekolikrat jsem byla u toho, jak okoli je k tomu pozorne a zaluji lidi na sebe vic nez u nas.

   • Marie napsal:

    Presne. Proto si dovolim tvrdit, ze socialismus byl vuci zenam zatim ten nejlepsi system, ikdyz k uplnemu zrovnopravneni v nem nedoslo ( platovy rozdil tam byl a kdyz si podnik mohl vybrat mezi zenskou s detmi a nebo bez, dal prednost bezdetne z duvodu bezstarostnosti (v pripade jejich absenci z duvodu pece o deti) , o zajistovani docasnych nahrad, napr. u ucetnich, ucitelu). Obrovskou vyhodou ale byly bezplatne jesle a skolky, kam dochazeli lekari, a tak se daly pocatky nemoci podchytit vcas. Tzv. druziny po skonceni vyucovani fungovaly taky dobre, nebot jsme si tam mohli napsat ukoly a vzdy tam dozorovaly ucitelky, ktere byly ochotny poradit. A byla tam sranda, protoze jsme se sesli z ruznych trid a mohli skamaradit. Dalsi vyhodou bylo oproti dnesni dobe, ze jsme po ukonceni studia nemeli problem s otazkou praxe, protoze v poslednim rocniku jak strednich tak vysokych skol se chodilo na praxi do podniku. Dnes absolventi maji velky problem sehnat praci z duvodu absence jakekoliv praxe a zamestnavatele tvrde zkoumaji praxi pres resume, takze jsme uplne nekde jinde a zeny jsou na tom jeste hur, pokud si po skole poridi deti, navrat do zamestnani je pak boj o zivot nejen pro ni, ale deti, nebot dnes je vice jak polovina matek u nas s detmi sama a muzsky nemusi platit vyzivne! Soudy jim sice nejake stanovi, ale neni to k nicemu, kdyz nema praci nebo ji ma, ale nacerno, tak deti nedostanou vubec nic!

    • Marie napsal:

     Jeste k te otazce duchodu: Je to prasarna prvni tridy, ze sebrali zenam drivejsi odchod do duchodu z duvodu poctu vychovanych deti. Vzdyt je to prace! A nelehka. Pri vychovani 4 a vice deti ( od 5.ditete se vek odchodu uz nesnizoval) mohla jit zena do duchodu v 53 letech! Byla to obrovska pomoc pro vnoucata, o ktere se pak staraly, a tak jejich deti nemely problem ani v pripade jejich nemoci s absenci v praci. Pri 3 vychovanych detech byl vek 53, pri dvou 55 a pri jednom 56. Bezdetne 57. Muzi 60 a pokud vykonavali nebezpecna zamestnani, tak od 55 let, bylo to rozdeleno na kategorie ( napr. hornici, zdravotnici). A dneska? Facka vsem zenam v podobe stejneho veku dochodu do duchodu, kdy vam chybi leta, kdy musite zustat doma s detmi, takze jsou za materstvi doslova trestany!!
     Do riti s takovym systemem a mely by se zenske postavit proti tomu a nejen zenske, ale hlave chlapi na jejich obranu! Kolik je dneska ale chlapu? Jsou, samozrejme, ale je jich malo a hlavne nesedi ve vlade.

     Kdyz si to vezmeme na soucasny pravni predpis, tak je odchod do duchodu nastaven na 72 a pul roku pro obe pohlavi!! To je temer o 20 roku vic pro zenu se 4 detmi,, o 19 se 3 a o 18 let se 2, atd.. oproti minulemu rezimu! To je silene, a to jsme menili rezim proto, ze nam byl sliben lepsi!!
     Takze, kdyz to shrnu, feministky je potreba podporovat, aby se to konecne otocilo na tom svete! Kamarad mi na to oponoval, ze pry by se zpomalil technicky rozvoj, kdyby se zenske dotaly k moci.

     A ja rikam, ze je to blbost, protoze si to predstavme v realu: Muzsky, kteri jsou schopni citu a maji radi deti , ty by byli na dracku a hyckani jako princove, protoze zenske toto umi. No a stastni lide jsou tvorivi, takze nemam obavy, ze by se neco zbrzdilo. Vydaje na valky by nebyly a ty prachy by se daly tvorivym lidem na jejich vynalezavost. Ja pokud vidim, tak muzi, kteri jsou dobri pro rodinu zpravidla nehoni prachy a nevladnou majetkem, takze, jak sami rikaji, v dnesni dobe, podrizene penezum, si ani nemohou dovolit rodinu zalozit.

  • Marie napsal:

   Pozorovateli: nikdy jsem nepatrila k feministkam, ale dneska uz se jim nedivim.

   Podivej se, kam az ten svet muzsky dokopali! Zenska vynosi, porodi a vychova dite, venuje tomu vetsinu zivota a pak staci jedna kulka a je to vse nejen zmareno, ale zustane navic bolest!

   Podivej se, kdo zabiji v teto valce? Zenske to nejsou ( az na vyjimky, ty ale potvrzuji pravidlo). Takze tak.

   Zena je zatizena materstvim od prirody a tim je zranitelna. Muzsky se muze starat o dite, ale nemusi! Ona musi, protoze to semeno roste v jejim tele. Na miste by byla ochrana jeji i potomka ze strany muze, a to se nedeje.

   Takze feministkam uz nic nelze vycist dnes, kdyz se podivas, co se deje. Jsme opet ve valce, a neni to prvni, ze. Takze jake paky maji zeny zastavit vrazdeni i deti muzskymi, kdyz do vlady se nedostanou, aby to mohly resit zakonem?
   Brani se takto. Zadna zenska se s nenavisti vuci muzum nerodi, to snad uznas. Je to dusledek zkusenosti.

   Nedavno jsem videla dokument z Jemenu, kde otec provdal svou 8 let starou dcerku. Ta byla svym manzelem ( 32) znasilnena a dostalo se ji nakonec pomoci zvenci a docilila rozvodu. Reporterovi rekla, ze uz nikdy nechce zadneho muzskeho ve svem zivote. Taktez tam byl rozhovor s tim otcem devcatka. Udelal to proto, ze potreboval penize pro zbyvajici deti v rodine, nemeli za co zit.
   Zajimavy byl postoj soudu, ktery rekl, ze muz se muze ozenit i s 6 letou divkou, pokud ona tomu nebrani, ale pohlavni styk s ni muze mit az ona se na to citi, nikoliv nasilim. Manzelstvi rozvedli, ale ten rozvod uz to dusevni zdravi te divce nevrati, ani potrestani muze za pouziti nasili. Ten byl o dost starsi, uz jednou rozvedeny, tak samozrejme nechtel cekat, ze. Hajil se tim, ze kvuli tomu se znovu ozenil, aby mohl mit sex, protoze bez manzelstvi je zakonem zakazan....takze zodpovednost pada na koho?

 6. Lex DRUID napsal:

  Citace z článku:
  "Tento článek zase jednou ilustruje to, jak někteří levičáci tlačí na odstraňování výraziva a vnucování politické korektnosti prostřednictvím ohavného nátlaku okolí a pomocí kultury uměle vynalézaného pobouření."
  Ti "levičáci" mají být CNN, která úvodník zveřejnila, nebo John McWhorter?
  CNN asi z levičáctví podezírat nebudeme, že?
  A John McWhorter?
  Z Wiki:
  McWhorter sebe charakterizuje jako "výstřední liberální demokrat". Dokonce levici a levicové aktivisty, zejména pedagogy kritizoval. Uvádí, že sice nikdy nevolil George Bushe, ale bylo to kvůli jeho nevstřícnému postoji vůči gay komunitě. Sice píše, že podporuje Baracka Obamu, ale při pohledu na fotku McWhortera mi to dává smysl. Dost by mě zajímalo, jak přišel k tomu jménu.

  https://en.wikipedia.org/wiki/John_McWhorter

  Takže vzhledem k výše uvedenému mě už vážně sere neustálé omílání neoliberální propagandy, že za všechno svinstvo může nějaká levice. Kdo dostal svět do těchhle sraček? Žádná "levice" to zcela jistě nebyla.

  • Martin napsal:

   No tak ten McWhorth je úchyl od pohledu. Ať táhne se svýma uchylárnama do vířivé vany s transvestitama,transexuálama a všema Shemalelkama.A tam ať se ončujou co hrdlo ráčí :) ale netahaj to mezi lidi.

 7. Drak napsal:

  Profesor linquistiky a přesto je to debil. Lépe řečeno, možná ne debil, ale správně namotivovaný vědec, kterých se vylíhlo neuvěřitelné množství a káží to, co motivátor chce. Potom ale vypadají, jako debilové. Nebo možná jsou a proto se nechávají namotivovat.

  • nazdar napsal:

   Jeden z mnoha, kteří pracují pro globalizátory. Cílem je jedna rasa, jeden národ, jeden gender, jedna velká rodina všeho lidu.
   Tomu povládne čistá chazarská rasa. Oni jsou chytří, tak snad povládnou dobře.

 8. doktor napsal:

  Navrhuji místo ončo oslovení "homolesbo".A tím by byly uspokojeny obě dotčené skupiny,které nejsou on ani ona.

  • Robo napsal:

   oslovenie "lezbobuzna" je presné..

   • JJ49 napsal:

    Obávám se že není! Kozojebi, pardon, naši noví spoluobčané, kteří nás přišli po všech stránkách obohatit, by se mohli cítit diskriminováni!
    Proto si myslím, že přesnější oslovení by bylo "lesbobuznakozojeb"!

    Jenom se bojím, aby náhodou někomu nenarostly žábry a nemuseli jsme se stěhovat kvůli jeho diskriminaci do pacifiku!

   • Marie napsal:

    to je ono! lezbobuzna! Tak krasne ty dve "b" sedi jako u "blbecka"!

 9. Rudolf napsal:

  Vypadá to, že se budou přepisovat pohádky, kde místo "ona" a "on" bude už jen "onan" a "onan".

 10. Paul Durham napsal:

  čeština má neutrum "to" , považuji to "to" za přiléhavé

  • Adolf Balík napsal:

   Angličtina má neutrum "it". Ale ten profesor navrhl novotvar osobního zájmena neutra "ze". Tak teď je na českých následovnících, aby vymysleli nějaký dostatečně pitomý novotvar. Pavlíček vymyslel "ončo", Rudolf vymyslel "onan". Ale růžné ty think-tanky jako Evropské hodnoty nakonec vynaleznou svůj geniální tvar, nad kterým bude i posměváčkům z NWOO rozum stát...

 11. nazdar napsal:

  Prosazovaná politická korektnost způsobuje, že když se vede řeč, tak se přestává vědět o čem ta řeč je. A korektní jazyk to neumožňuje upřesnit. Dobře to pomáhá globalistům, debilizovat občany. Všeobecně, je třeba, politicky korektní mluvu odmítat.
  V tomto konkrétním případě, pokud sexuálně nevyhraněné uráží oslovení „on“, nebo „ona“, potom je zřejmě bude urážet i sama sexuální vyhraněnost. Tomu nelze ustupovat.
  Do zavedených oslovení není nutno zasahovat. Nevyhranění (to není jenom třetí gender, těch je mnoho druhů) ať si sami pro sebe zvolí neurážející oslovení.

  • iiiii! napsal:

   Politická korektnost nazvaná pravým jménem je: ZÁKEŘNOST,POKRYTECTVÍ, ZBABĚLOST, PŘEDPOSRANOST A VYPOČÍTAVOST. jEZUITSKÝ charakter "polit.korektnosti"
   je společnou dohodou sprosťáků a zločinců. Protektorátních sviní, které se celosvětově poznají po čuchu.

 12. Tykva Bukvatyr napsal:

  Tak by ma zaujímalo, ako by toto vysvetľoval Jinský.

  • Robo napsal:

   že je to fejk..a že z jakych zdrojov to máme. A že ak je to pravda, je to samozrejme spatne.
   Je priehľadný, ako keď umyjem sklo od krbu..

 13. Vlasta napsal:

  Mám problém. Jak poznám, že mluvím s ončem, když vypadá jako žena, či jako muž? Budou ona onča nostit na oděvu nějaké znamení, abychom je poznali a tak je mohli oslovit správně? Taková cedulk na klopě, Nevím kdo jsem, říkejte mi ončo, by to jistě spravila. Mimochodem, mezi mými přáteli jsou i onča, ale nikomu to nevadí. Přišli, řekli, jsem na kluky a bylo. A jen kvůli nějakému terminus technikus spolu nepřestanem čutat fotbálek. A do sprch se s těmi dvěma taky nebojíme.

  • Tykva Bukvatyr napsal:

   Len si dávaj pozor, aby ti nespadlo mydlo ;-)

  • Svobodný napsal:

   Ano souhlas kvůli nějakému debilnímu profesorovi se nepřestanu bavit se svými přáteli ať už jsou kýmkoliv.

  • iiiii! napsal:

   Navrhuji, aby onča nosili/y/ ponča. Skryje to nekorektní tělesné znaky.

  • Justass napsal:

   Tak to já mám fakt problém. Jsem zvyklý v běžné hovorové řeči používat, pokud se něco povede, na místo spisovného " to je ono! " " to je vončo". Jelikož je to hodně podobné tomu oslovení "ončo", tak budu, podle Švejka, v brzké budoucnosti mlácen po papuli skoro imrvere. :-)

 14. Jaris napsal:

  ON, ONA, ONO. To je prirodni zakon a nikdo, opravdu nikdo s tim nehne!

 15. Anna napsal:

  To už přehání, fakt. Většího idiota těžko pohledat.

  • JJ49 napsal:

   To je omyl! Svět má poslední dobou ve vyrábění idiotů nepředstavitelnou fantazii!!
   Buďme připraveni, že se objeví i další nové modely s reaktivním, turboreaktivním, jaderným, binárním, nukleárním a zdravýrozumlikvidujícím pohonem!
   Tihle jsou jen ověřovací série na klíček (tedy odborně řečeno na PÉRO)!

 16. Alsorra napsal:

  Pan John McWhorter z Colubia University by si ho měl uřezat a pak by byl TO a mohl by přemýšlet zda chce být to, on, ona či ono. Vždy bylo v každé normální společnosti, že se menšina přispůsobovala většině a ne naopak. Pravděpodobně má John McWhorter z Colubia University s vlastním genderovým rozhodnutím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!