Komise EU chce zlikvidovat existující zákon umožňující členským státům zakázat GMO

GM-protesting-in-Europe_300_tcm18-212824Tisková služba Evropského parlamentu vyjadřující obavy, že navrhovaný zákon by vedl k obnovení hraničních kontrol mezi zeměmi, které GMO pěstují a těmi, co GMO nepěstují, tedy ohlásila, že Členská komise životního prostředí odstřelila koncept EU zákona, který by členským státům dovolovat omezit nebo zakázat prodeje geneticky modifikovaných plodin.

Toto hlasování jde proti četným státům EU, které v posledních měsících daly jasně najevo, že plánují úplný zákaz GM plodin. Celkem 19 zemí EU už poslalo Evropskému parlamentu dopisy uvádějící, že plánují zákaz GM s odkazy na obavy z pokřivení zemědělských trhů a také touhu poskytovat občanům organické potraviny.

Předseda Komise životního prostředí Giovanni La Vie (EPP, IT) řekl:

„Velká většina této komise nechce ohrozit vnitřní trh. Pro nás by měla zůstat v platnosti existující legislativa a členské státy by měly přijmout svou odpovědnost a učinit společné rozhodnutí na úrovni EU, místo aby zaváděly národní zákazy. Tento návrh je v konfliktu s principy „lepších regulací“ a transparentnosti, které nová Evropská komise uvedla na scénu. Poté, co jsme strávili tolika let zbavováním se vnitřních bariér, by tento návrh mohl fragmentovat vnitřní trh a vést k návratu k hraničním kontrolám, když jsme všichni celou dobu tak tvrdě pracovali, abychom se právě jich zbavili.“

Doporučení bylo schváleno 47 hlasy ku 3 s 5 absencemi. Je třeba si všimnout i toho, že to je dodatek k už existující legislativě, která to členským státům umožňuje dle vlastní vůle zakazovat.

Komise ve svém návrhu předkládá, že ten návrh by se měl, co se týče geneticky modifikovaných potravin a krmiv, promítnout do úpravy nedávné legislativy týkající se záměrů pěstovat GMO, která nabyla účinnosti v dubnu 2015. Ten totiž členským státům – za určitých podmínek – umožňuje omezit nebo zakázat použití geneticky modifikovaných potravin a krmiv na svém vlastním území i poté, kdy byly tyto produkty autorizovány na úrovni EU.

This post originally appeared at Natural Society

Christina Sarich
Prison Planet.com
October 16, 2015

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/eu-committee-wants-to-demolish-existing-law-allowing-member-states-to-ban-gmos.html
76 Komentářů k Komise EU chce zlikvidovat existující zákon umožňující členským státům zakázat GMO

 1. Josef Švejk napsal:

  Ono je to trošku jinak. Pindostánská firma Anheuser-Busch InBev, co bude teď vařit Pilsner Urquell vydala pokyn komisi EU aby tu blbost zrušila, neboť hodlá pro příště ládovat do pivního moku plzeň gmo komponenty. Obchodní komisařka pro Evropskou unii Cecilie Malmströmová cvakla podpadky a začala makat, stejně jako naše komisařka Jourová v případu s uprchlíci ISIS. Pivaři budou do sebe ládovat gmo pivo zvýšenou rychlostí, neboť jim bodří Allah Akbarové budou mávat kolem hlav noži. Tož, aby to stihli než přijdou o nálevku.

  • Hum napsal:

   Ked uz toto nas nezdvihne od škopku.... :)

  • Sem tam rád pivo napsal:

   A co by na surovinách pri pivo mělo být geneticky modifikovaného?

   Kdysi se cosi blekotalo o ječmenu. Pokud to ale nastane tak problém budei s potravinářským ječmenem a to by byla opravdu katastrofa. Nicméně dnes není podle mne jediný důvod cokoli na ječmeni měnit, ani pro pivo ani pro zkrmování.

   Co se týká chmele, tak tam by snad změny prováděl jen blázen. Myslím že lepší chmel, než jaký je dnes, se těžko podaří vyprodukovat. To nemluvím o tom jak se dnes kurví euro-piva jak technologií tak výtahy z chmele a podobnými sračkami. Proto si dnes kde kdo radši uvaří mizerné, ale stále chutnější a kvalitnější, pivo sám (proto je tolik malých pivovarů).

 2. nazdar napsal:

  Pokud 19 států uvažuje o zamítnutí GM plodin, tak by to snad mohli uzákonit celoEU.

 3. Drak napsal:

  TTIP, GMO, co dodat. Jen to, že jestli tyhle bruselské svině nevykopeme a nezničíme, zničí oni nás, naše děti a naše domovy. Je to kdo z koho, protože my to budeme muset žrát, ale oni ne.

  • Marie napsal:

   Kolik let uz lidem kalej do ust, vzdyt kazdym rokem pribude 5 procent novych pripadu rakoviny! Podivejte se na lidi v USA ( tam to jedou nejdele, ta svinstva v jidle), jak vypadaji a jak se chovaji. Zombici s nejvetsim mnozstvim chorob.Korporace ovladaji vsechno. Vzyt uz nejsme ani jejich otroci, to uz je za nami. Jsme jejich veci, ano. Pritom si volime vlady, ktere jsou uplne na hovno, protoze jsou to jejich ;poskoci a jedine, co pro nas delaji, je systematicka likvidace. Kazde rano pristava v Ruzyni, pardon na letististi siozrudy Havla, letadlo z Izraele s potravinami pro vyvolene. Oni by se poblili, kdybychom je donutili jist, co je v kramech.

 4. Drak napsal:

  Ještě dodatek. Zatímco se takřka všude jedná o prodloužení věku odchodu do důchodu, bruselští úředníci budou , vlastně již odcházejí, do důchodu v 50 letech s důchodem 220.000 Kč.

  • nazdar napsal:

   Takto si „majitelé všeho“, vytváří politickou třídu, která rozhoduje zásadně v jejich prospěch. Přemrštěně je odměňují, ne sice tak, aby se dostali do jejich kasty, ale dost na to, aby ztratili sounáležitost s občany. A my občané, bohužel, jen trpně přihlížíme.

  • Paul Durham napsal:

   Lidské zdroje jim to přejí. Přej a bude ti přáno :-)

 5. OldNoe napsal:

  Najhoršie je, že im je všetko jedno: jednoducho nemajú hanby. Napríklad, pán klaun Giovanni, namiesto toho aby sa staral o životné prostredie, to jest i o kvalitné a nezávadné potraviny, argumentuje možnou hrozbou hraničných kontrôl, ktoré vôbec nepatria do jeho agendy. Ale kontroly mu ležia na srdci viac, ako životné prostredie. Navyše, ak Nazdar má svätú pravdu. Ak už (zatiaľ) 19 štátov prejavilo vôľu (akékoľvek) plodiny zakázať, potom je to väčšina. Táto väčšina pritom nevyvíja nijaký nátlak na ostatné krajiny, naopak, necháva im slobodu rozhodnutia. Akýsi klaun, argumentujúc mimo svojho rezortu (v podstate trepe kraviny) sa usiluje nanútiť nebezpečný "podnikateľský zámer" väčšine. A vôbec, sledujeme, že namiesto toho, aby rozhodovali premiéri krajín EU úplným konsenzom, začínajú rozhodovať zhromaždenia ministrov obyčajnou väčšinou. Najvyšší čas, aby podal predseda Fico zamýšľanú žalobu. Lebo používaním tohto (nového a nedohodnutého) mechanizmu rozhodovania vzniká precedens, ktorý sa akosi znenazdajky a proti pôvodným dohodám stal skutočnosťou. Skutočnosťou klaun-neklaun.

 6. Marie napsal:

  Komise chce zlikvidovat zakon, ktery je mozno pouzit, abychom nebyli likvidovani zradlem?

  Tak zlikvidujeme komisi a bude, sakra, uz jednou pokoj s tou diktaturou dementu!

  Lidi, vazne te fasisticke sikany nemate jeste plne zuby?

  • Rudolf napsal:

   Marie, tište snahy o aktivizaci lidí, kteří chodí na tento web a mají to v hlavě v pořádku. Už nějakou dobu vás pozoruju a v případě, že budete pokračovat touto formou tak hrozí, že tak jako mě, také ostatní napadne, že jste státem placený provokatér. ...možná i provokatéři.
   Takže, doporučuji změnit jméno a taktiku:)

   • martin bareš napsal:

    Marie píše Rudolfe slušně a k věci. Sem tam nějaké sprosté slovo.

    Jak by se mělo psát o těch prasárnách? Řekni mi. Básnit jako Lenka Procházková?
    Aby bylo jasno: já v zásadě nemám rád, když se mluví stylem "čím sprostší, tím lepší". Je to jako bychom stříleli slepou municí. A když jde do tuhého, zalezeme. To určitě ne, ale z Marie mi nejde, že je to provokatérka.
    Byl tady člověk s nickem montisan, myslím, toho bych buď za neopatrného považoval, nebo za trolla. Vzpomínáš na něj? Ale Mary?

    • Rudolf napsal:

     Jde o jiný druh provokatérů. Jsou to právě ti, kteří jsou nejagresivnější, nejakčnější a nejsprostší na systém a na vše co my nesnášíme. Úkolem takových agentů je nakumulovat a jmenovitě označit lidi, kteří by pro systém mohli být nebezpeční a scházejí se právě na alternativních webech. Je to prastará policejní taktika, bohudík průhledná až do žaludku. Projdi si zpětně její komenty na posledních 14 dní a si to vyhodnoť.
     Zapamatuj si - nejaktivnější a nejsprostší jsou vždy tajní. Mají to v popisu práce a jsou za to placení.

     • Drak napsal:

      Ono to vypadá spíš tak, Rudolfe, že jsi tady placený ty a tvým úkolem je velice slušně a zdvořile, zasrrašovat a dehonestovat lidi, kteří jsou prostě naštvaní a dají to najevo.

      • Rudolf napsal:

       Sice nezapadám do policejních taktik, ale ano, i tohle je možné. Je na každém co uzná na nejpravděpodobnější.

   • chachar napsal:

    Rudolfe !
    Mně "Majka" nepřijde jako provokatérka . Zdá se mi , že je jen "nasraná" na to , kam se "svět" ubírá . Možná je to rázná ženská :-) (Marie ; hodně štěstí v osobním životě :-) )

    Jinak máte Rudolfe pravdu ! Nejde dosáhnout změny "běsněním" . Pokud připouštíte něco jako karmu či reinkarnaci ... tak tam opravdu rozhoduje to jakou převahu v životě člověka má ta či oná nálada . Jak kdesi píše klasik ; "optimismus a dobrá nálada jsou magickým opatřením proti zlu" .

    • Ekklesian napsal:

     Ale hovno nasrat!

     Poprosit Boha o přízeň a sekeru zatít do hlavy všem prostitutkám a uzurpátorům toho na co máte od Boha nezrušitelné právo.

     • chachar napsal:

      Tak to Vám opravdu nezávidím ten Váš budoucí osud :-) Ale znáte to , že jo ; "kdo chce kam ... atd " :-)

     • Ekklesian napsal:

      Chapete?

      Bůh vám něco daroval a svěřil vám správu. Dal vám i prostředky potřebné k užívání a udržení svého vlivu.

      Satan si ukradl co se mu chtělo. Proti vám poštval vaše bratry, aby hájili jeho moc nad tím co nám všem ukradl. Stále nám to všem patří, dal nám to Bůh. Pokud si to nedokážeme vzít, zasloužili jsme si takový dar? Tohle je část toho co si máte uvědomit, spolu s tím, že je třeba Boha neopouštět.

      Vy toho nejste schopni. Já jsem toho schopen jen díky milosti Boha. Takže to dopadne jak bylo předurčeno. Ale ta možnost převzít vládu nad tím co nám bylo svěřeno, máme na to právo, tu stále je. Problém jsou jedinci (co jedinci je jich značná většina - i přes vaše řeči zde na NoNWOO, a nakonec budou téměř všichni) kteří bojují za špatnou stranu, či alespoň nekonají jak by se Boží děti a správce svěřeného Bohem slušelo.
      Pochopitelně je zde i problém, že i oni jsou lidé a mohou se změnit. My lidé neznáme výsledek a nevíme kdo ze sloužících zlému se změní. Přesto na každého z nich lze uplatnit zákon, že kdo co zaseje to sklidí. Pokud vás nepřemůže láska k nim a víra v jejich nápravu.
      V každém případě je to boj. Ale pohleďte, většina z vás v Boha nevěří a přesto má problém si vzít to na co mají přirozené právo (je to prakticky totožné právo jaké nám věřícím dává Bůh) či dokonce alespoň bojovat o svůj život (ano to je přesně to co děláte, zahazujete své životy, ze strachu, ne ze svatosti).

      Kdyby ste v Otce/Boha Stvořitele věřili, nikdy by se nestalo aby vám bylo sebráno co vám bylo svěřeno do péče. Jak říkám, ještě i dnes máte možnost se na Otce a pána Ježíše Krista (svého syna kterého poslal aby vás vykoupil z otroctví a porazil satana/odpůrce) obrátit a požádat o pomoc, ale neuděláte to a podle toho dopadnete. Uvažte alespoň že vám říkám, když už jste zbabělci zkuste alespoň zvážit, že nemá cenu usilovat o bohatství zde na zemi a za života a usilovat o život věčný. Pak se dostanete do stejného dilema jaké jsem popsal na začátku tohoto druhého příspěvku (pro vás tělesné lidi by mělo být jednoznačné první naznačené řešení), ale paradoxně tím napomůžete konečnému svržení satana. Vše o co budete připraveni kvůli Bohu vám bude násobně nahrazeno. Zde na zemi platí, že dokud hledáte spravedlnost a království nebeské, tak se o vás Bůh postará tak jak potřebujete (on ví co potřebujete) a jak slíbil.

      • chachar napsal:

       Po pravdě nechápu !

       Definujte prosím co je to Bůh ! Je to slepá přírodní síla ? ... Je to všemohoucí bytost podobná člověku ? Pokud ano tak jistě Bůh myslí , je si vědom co dělá , má představy a jistě má i nějaké mravní zásady vždyť předal "desatero" Mojžíšovi ... Mně jde ale hlavně o tu schopnost myslet , být si vědom atd. Pokud totiž Bůh myslí , je si vědom toho co dělá , má představy a vnímá určité mravní zásady ... pak vlastně používá stejných duševních nástrojů jako člověk .

       V čem se pak tedy liší člověk od Boha , pokud Boha nepovažujeme za slepou přírodní sílu ? ... Jistě jen v kvalitě mysli či vědomí .

       Jestliže je Bůh nejvyšší dobro , jak by potom šlo dohromady ..."Poprosit Boha o přízeň a sekeru zatít do hlavy všem prostitutkám a uzurpátorům toho na co máte od Boha nezrušitelné právo."

       Píšete o zákonu ; " že kdo co zaseje to sklidí" Ano , to je karmický zákon . "Zasejte dobro a sklidíte dobro" ... Můžete zasít dobro zatětím sekyry do něčí hlavy ? Údajně prý Ježíš , ve kterého asi věříte , prohlásil , že "kdo mečem zachází , mečem schází" . To je přece potvrzení karmického zákona , onoho "co zaseješ to sklidíš" .

       Satana jistě nikdo nepřemůže zatětím sekyry do hlavy "nepřítele" , vždyť násilí plodí násilí či ne ?

       • Ekklesian napsal:

        Žádná karma ani reinkarnace ani zákon podobného neexistuje. Tím bychom měli začít.

        Bůh kterého popisuji je jediný Bůh který existuje (chcete-li nahlížet malostí zaslepeného člověka tak jediný nestvořený Bůh - bohem nazíváte kde co a kde koho, jste prostě modloslužebníci), Stvořitel, Bůh Bible.

        Musíš se na věci dívat jinak.

        Já jakožto věřící vím, že musí být a bude naplněno proroctví uvedené v Bibli (Otec přece není lhář, hle další jeho vlastnost. Jinak nahraď nicneříkající slovo dobro tím že Otec je absolutně milující i spravedlivý současně. Dobro čeká všechny kdo ho nezapřou a budou ho také milovat a tedy následovat a poslouchat).

        Tedy se proroctví jednak nesmí pokoušet zabránit (což je ale bláhová myšlenka, protože nic se nestane mimo Otcovu kontrolu) a jednak my věřící v mého Pána a Krále Ježíše Krista víme jak se musíme zachovat abychom naplnili jeho slova.

        Jenže vy jste jednak nevěřící bloudi, kterým jde o život (tak to zde prezentujete i když já vím, že pro většinu z vás je patrně jen otázka času než se přidáte na stranu zlého, většina tam již je ale část to ještě neví protože nedošlo k vašemu sjednocení pod společnou lež - i tak vám jde o život, dokonce více než si dokážete představit) a přesto se o něj odmítáte bít, tedy se bránit. To není zapovězeno ani svatým, i přestože... (ne to s vámi fakt nebudu probírat, ale děje se to že někteří svého práva vědomně nevyužijí). To však není váš případ ani náhodou. Jste zbabělci, kteří se, podle vašich vlastních slov, nechávají podřezávat svými bratry (dalšími lidmi) jeden za druhým aniž by hnuli brvou.

        Zákon, který si necháváte vykládat od pseudo-humanistů (a statana), je zde proto aby byli všichni odsouzeni. Spása může přijít jen tehdy pokud přijmete nabízenou milost, která je v Kristu.

        Z toho čemu jsi snad ještě nerozumněl (Opravdu je možné, že i se svou sbírkou od Boha odvádějích učení jen svedený)...

        Otec/Bůh přislíbil že svým dětem, těm vykoupeným a spaseným Kristem Ježíšem dá podíl na Království Božím. Přislíbil, že těm co budou hledat spravedlnost a království Boží poskytne vše potřebné pro jejich život. Dále přislíbil, že vše co kvůli němu ztratíte vám mnohonásobně nahradí.

        Pokud jde o Stvoření. Je zde kvůli člověku a člověk dostal nad ním správu a moc. Nechal se satanem (odpůrcem Boha) okrást a nechává se neustále odvádět od Boha. Přesto satan sám ani ostatní démoni nemají nad člověkem přímou moc (ani člověk ze světa nad démony, podléhají přímo Bohu). Pokud by člověk zůstal Bohu věrný, Bůh by nedopustil aby si satan bral co dal člověku k jeho užitku (celek zemi nebudu rozebírat, je to složitější, ale platí v zásadě to samé).

        Já to nepíši ani tak kvůli vaší obraně těla, jako spíše ku záchraně vaší duše a ducha (který dnes není v životaschopném stavu). Hlavně zapomeňte na to, že budete mít nějakou další šanci v příštím životě. Nic takového nebude. Bránit život je přirozené a pokud nechcete konat svaté věci... nebojte se Otec to ví, zná všechny vaše potřeby.

        • chachar napsal:

         Zkusme to zjednodušit

         1) Definujte prosím co je to Bůh !

         2) Připouštíte , že Bůh myslí , přemýšlí , že si je vědom toho co tvoří , že ví co je mravnost , že ví co je dobré a zlé ? .

         Pokud to připustíte , pak to logicky znamená , že Bůh má stejné duševní nástroje jako člověk , tj. mysl , vědomí , svědomí , cit atd .

         Pokud to nepřipustíte pak tím co nazýváte Bůh je slepá přírodní síla , která nemůže být milující , nemůže být spravedlivá , nemůže nic slibovat , ani nemůže něco dopouštět či nedopouštět ze své vůle .

        • Josef Švejk napsal:

         "Já jakožto věřící vím." :)
         Už dlouho jsem se tak nezasmál. Díky za kratochvilné povídání.

        • chachar napsal:

         "Bůh kterého popisuji je jediný Bůh který existuje , Stvořitel, Bůh Bible."

         Hmm , tak to je tedy Jehova . Ten o komž Ježíš říkal "váš otec je ďábel , otec lži" . Tak se to alespoň píše v Bibli.

         "... jednak my věřící v mého Pána a Krále Ježíše Krista víme jak se musíme zachovat abychom naplnili jeho slova."

         Nepsal jste náhodou ; "Poprosit Boha o přízeň a sekeru zatít do hlavy všem prostitutkám a uzurpátorům toho na co máte od Boha nezrušitelné právo." ? :-) Jak to jde dohromady Ježíšem Kristem ?

         "Já to nepíši ani tak kvůli vaší obraně těla, jako spíše ku záchraně vaší duše a ducha (který dnes není v životaschopném stavu). Hlavně zapomeňte na to, že budete mít nějakou další šanci v příštím životě. Nic takového nebude. Bránit život je přirozené a pokud nechcete konat svaté věci… nebojte se Otec to ví, zná všechny vaše potřeby."

         A ano , konat svaté věci ! Málem bych zapomněl :-) Cituji Vás ; "Poprosit Boha o přízeň a sekeru zatít do hlavy všem prostitutkám a uzurpátorům toho na co máte od Boha nezrušitelné právo." Uf uf :-)

         Ujasněme si co je to duše a co duch . Tak tkzv. "duše" je souhrn všech duševních vlastností a schopností člověka , které zanikají v okamžiku smrti a je vázáná výhradně na "EGO" , jáství . S každým novým vtělením vzniká nová "duše" ! Její kvalita je "obrazem" rodičů či předků . Neexistuje tedy věčná "duše" ! .... Duch je naopak věčný :-) Je to onen pozorující princip , který pozoruje vše , včetně naší mysli a našich stavů vědomí .

        • Ekklesian napsal:

         Ty namyšlený hlupáku, který si myslí že mne můžeš od Boha odvést, nebo snad že vyslovím něco na co poukážeš a zesměšníš tak moji víru před ostatními... A přesto to píši i kvůli tobě.

         Nepokoušej se svým, a věř že na první pohled viditelně značně omezeným rozumem, srovnávat Boha a člověka. I přestože člověk je obrazem Božím. Pokud chceš opravdu Boha poznat tak ho požádej ať se ti dá poznat a on tě povede.

         Co se tvé definice, tedy bez vlastností, týká Bůh se nám dává poznat jako stvořitel všeho (viditelného i neviditelného), jediný a nestvořený, všemohoucí, vševědoucí, ten který má absolutní autoritu protože vše povstalo skrze něj, a spousta dalších věcí.

         Pokud bych se vrátil spíše k vlastnostem, které pochopitelně odpovídají tomu kdo Bůh je, stěžejní jsou již dvě uvedené absolutně milující a absolutně spravedlivý zároveň.
         Na tvém místě, i vás dalších sledujích tuto debatu, bych si ale alespoň každé ráno připomínal Hospodin je Bůh dobrotivý, pomalý ke hněvu. Ruku svou dobrotivě drží nade všemi kdo ho hledají, ale jeho hněv a síla je proti všem kdo ho opouštějí.

         Z výše uvedeného ti musí být jasné, což nemusí protože spoustu věcí jsi Bohu neuvěřil a možná o nich ani neslyšel, že má autoritu nade vším a tuto autoritu nad vším stvořeným předal po vzkříšení i Ježíši Kristu.

         Z hlediska Křesťana se nemá cenu příliš zabývat tím co nazýváš přírodními silami. Existují mocnosti a ty řídí běh ve Stvoření. Pánem mocností je sice satan/odpůrce a využívá je jak jen je mu dovoleno, nicméně autoritu nade vším má Otec a Syn. Jediná věc se nestane mimo Otcovu kontrolu.

         Pochop už konečně bláhový a s tebou i tvůj kníže tohoto světa, zloděj a lhář, všichni to vědí. Dílo je dokonáno, ty jsi prohrál a Pán Ježíš Kristus slavně zvítězil. Ty to vidíš spolu s námi v čase, běsníš, protože myslíš že máš málo času. My to vnímáme podobně, ale fakt je, že jsi již prohrál a to jak z hlediska umučení mého Pána Ježíše Krista který nás svým činem vykoupil a tak spasil, tak z hlediska toho že čas je jen součástí Stvoření.

         Povšimni si, že satana nazývám lhářem a zlodějem, je to i vrah. Když se pokusíš svou mysl osvobodit zjistíš, že nic k čemu tě vede tě vlastně nenaplňuje ani nepřináší klid. Poškej až se nechá poznat ve své krutosti, pak budeš poslišný již jen kvůli ní. Uvědom si, že trpíš, i když ti celý svět kolem říká že ne a máš se skvěle!

         Je pravda, že jak prohlédneš a začneš náležet Kristu budeš vystaven útoku světa. Takže by se na první pohled mohlo zdát, že ztratíš. Není to jednak pravda a druhak to je přesně to o čem tu celý den píši. Dovolili dětem člověka, bratřím, stát proti sobě, v pomyslném táboře těch satanu ještě nesloužícím a těch již od Boha zásadně odpadlým a satanovi vědomně sloužícím. Boha nehledáte a jeho dílo maříte. Věřte že trest bude horší než cokoli co by vám mohl kdy udělat satat a jeho démoni.

        • chachar napsal:

         Hezky Ekklesian :-)

         "Nepokoušej se svým, a věř že na první pohled viditelně značně omezeným rozumem, srovnávat Boha a člověka. I přestože člověk je obrazem Božím. Pokud chceš opravdu Boha poznat tak ho požádej ať se ti dá poznat a on tě povede."

         Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahabhahahahahahahahgahahahahaha :-)

         Zopakuji ti mou otázku :-) Ty jako ten který píše ; „Já jakožto věřící vím.“ ... mi jistě odpovíš :-)

         1) Definujte prosím co je to Bůh !

         2) Připouštíte , že Bůh myslí , přemýšlí , že si je vědom toho co tvoří , že ví co je mravnost , že ví co je dobré a zlé ? .

         Pokud to připustíte , pak to logicky znamená , že Bůh má stejné duševní nástroje jako člověk , tj. mysl , vědomí , svědomí , cit atd .

         Pokud to nepřipustíte pak tím co nazýváte Bůh je slepá přírodní síla , která nemůže být milující , nemůže být spravedlivá , nemůže nic slibovat , ani nemůže něco dopouštět či nedopouštět ze své vůle .

         Je pro Vás jako křesťana příliš těžké pochopit moje otázky ? :-)

        • Josef Švejk napsal:

         Ámen. Hezké povídání, škoda že jsem ho nečetl.

        • chachar napsal:

         "Na tvém místě, i vás dalších sledujích tuto debatu, bych si ale alespoň každé ráno připomínal Hospodin je Bůh dobrotivý, pomalý ke hněvu"

         Připomenu vám čtenáři slova Ekklesiana ;... "Ale hovno nasrat! Poprosit Boha o přízeň a sekeru zatít do hlavy všem prostitutkám a uzurpátorům toho na co máte od Boha nezrušitelné právo."

         Všimněte si prosím té vybrané křesťanské mluvy . :-) Jaký Bůh taková ovečka :-)

        • chachar napsal:

         Příteli Ekklesiane

         Nechceš zajít na psychoanalýzu nebo tak něco ? Jistě by se tvé "duši" ulevilo a i tvůj Pán by měl jistě radost , že je na světě zas o trochu světla víc :-)

        • Josef Švejk napsal:

         Milý chachare, můj předchozí příspěvek patřil mistru Ekklesianovi, nikoliv tobě. Tebe rozhodně za blbce nemám.

        • Ekklesian napsal:

         Tvůj názor na to co je duše je stejně zcestný jako na Boha. Bůh rozhodně není CO!

         Dále trolla krmit nehodlám.

         Mým úkolem není kohokoli o čemkoli přesvědčit. Jedním z mých úkolů ale je kázat pravdu o Božím království, spáse, vykoupení skrze krista Ježíše a to i z toho důvodu aby ses nemohl v soudný den vymlouvat, že se ti nedostalo příležitosti.
         A to i přesto, že by ti mělo stačit, tebou snad bedlivě pozorované Stvoření (když hovoříš o těch přírodních zákonech), protože Boha lze v jeho díle zahlédnout, neskrývá se.

        • Ekklesian napsal:

         Sprostá slova byla použita záměrně a udělám to snad ještě mnohokrát, bude-li dost času.

         Každý z vás potřebuje slyšet jazyk, kterému rozumí.

         Slova byla a jsou na místě. Jak už jsem psal jste nevěřící a k tomu kozlové jdoucí dobrovolně na porážku tu ve světě a následně pak před božím synem při soudu.

         Přemýšlejte, bylo-li vám dáno čím. Vše co jsem napsal je pravda a stojím si za tím.

        • medved napsal:

         Eklesian ,omyl,velky omyl,karma a reinkarnacia existuje a plati pre každeho na tejto zemi,zle skutky sa prejavia na našom zdravi,horšia na zdravi našich deti,a najhoršie-brutalne"vraždy,pedofilie,incesi,klamstva a podvody velkych rozsahov atd.,na zdravi našich vnučat a dalšich generacii našich potomkov,aby lekcia bola obzvlašť bolestiva, v tejto dobe sa vynaraju skutky a činy z čias davno aj nedavno minulych,mafianske popravy,rozkradačky a podvody ohromnych rozsahov.....,nič nie je utajene,nič nie je schovane...,učastnikom tychto činov nepomôže ani sťahovanie a utek na Mars...! je to danne a nemenne, preto tebe aj ostatnym odporučam na karmu a reinkarnaciu veriť,..BOH OTEC NAM DAL SLOBODU VYBERU "ROBTE A ROZDAVAJTE DOBRO ALEBO ZLO, ZALEZI LEN NA VAS" drviva vätšina z nas ludi krača po ceste zla,a karmicka zataž rodu sa začala a začina,..!

        • Ekklesian napsal:

         To se ale Medvěde pleteš, neexistuje karma ani reinkarnace!

         Většina zla kolem nás je zapříčiněna přímo lidmi ale po zásahu démonů, kteří množí lidskou nepravost a dávají jí průchod a pole pro působení. Souvisí to s mocnostmi o kterých jsem psal, ale zlo má člověk v sobě a i kdyby nedostal inspiraci pro další z vnějšku...

         Člověk totiž dává démonům (i když si to často neuvědomuje) právo aby vyplnili (nebo se pokusili vyplnit) touhu a přání jeho srdce. A oni to udělají pochopitelně po svém, podobně jako kdysi u Adama a Evy, kde také člověku "pomáhali" (jinak by se příběh lidí ani nepohl dál, jak říkám Bůh dopustil a vše má pod kontrolou).

         Říkám, že satan je zloděj, lhář, vrah. Ostatní démony považuj za stejné. Ten příkaz co dostali "pomáhat lidem" stále platí a stále ho dodržují jak to vyhovuje jim.

      • Marie napsal:

       Prosim te, vykladas tady bibli, kterou vymyslel clovek a ne buh, tak si to konecne uvedom. On je chudak neschopny se propojit s bytostmi sam, a namisto toho si vyvoli blbecka, ktery jeho vuli sepise a nasledne bude generaci po generaci upravovat, tedy falsovat? Vzdyt je k smichu. I kdyby existoval buh, tak mne nezajima, protoze ja ho nezajimam natolik, aby se prede mnou neschovaval. Ja si na schovavanou uz od detstvi nehraji.
       Zaplavy a zemetreseni, pri kterych jsou lide zabijeni je dobro a nebo zlo? Dilo Stvoritele?!?

       • Jaris napsal:

        Nechte Ekklesiana vsichni, co ho napadate, napokoji. Buh samozrejme existuje, protoze kdyby neexistoval, nebyli by jste tady nikdo z vas na Zemi. Buh je, da se rici, energie, ktera stvorila nasi slunecni soustavu tak, ze pracuje jak svycarske hodinky. Zeme ma takovou polohu, aby nezmrzla a zaroven se neupekla. Jupiter ji chrani pred zkazonosnymi meteority. Mesic dava svetlo v noci, slunce ve dne. Vy vsichni, co tvrdite, ze Buh neexistuje, vy verite, ze vse co kolem vidite, hory ,lesy, zvirata, rostliny, ze to vzniklo z niceho nic? Nebudte blahovi! Tam, kde stoji dum, tam je take stavitel. Ani clovek se nevyvinul z opice, jak nasi "ucenci" zoufale tvrdi a kazdy pokus to dokazat selze. To je Darwinova lziva teorie, ktera se uspesne chytla jako plisen ve vede 19.stoleti az do dnesnich dnu. Bible rika, ze Boha jeste nikdo na vlastni oci nevidel, protoze z te energie, ktera z nej vyzaruje, by zahynul. Buh neni zadny fousaty dedula sedici na mracku pohupujici nohama. Buh je jako vitr, ktery vane a my nevime odkud, protoze neni videt. Vidime pouze jak si pohrava s korunami stromu a podle toho vime, ze vitr existuje. Tak bych to prirovnala. Shrnuto dohromady a jednoduse: "Na zacatku (CAS) Buh stvoril nebesa (VESMIR) a zemi (HMOTA)." Genesis1:1

    • Rudolf napsal:

     viz. výše.
     Dobrá nálada není špatná věc, ale problémy nám asi nevyřeší. Dobrá nálada je něco jako alkohol, takže s mírou chachare:)

     • chachar napsal:

      Píšete ; "... ale problémy nám asi nevyřeší" ... Částečně máte pravdu . Proč částečně ? Protože globální problémy opravdu dobrá nálada nevyřeší , ale osobní problémy ano ... Vy jako člověk žijete pouze ve svém "vědomí" . Pokud si ho otrávíte , pak budete žít v pekle .

      Navíc , žijete jen jako subjekt ve vztahu k objektu (vnějšímu světu) ... Pokud připustíte reinkarnaci , pak byste mohl připustit , že podobné se slučuje s podobným . Dobrá nálada přitahuje dobré a naopak .

      Odpusťe mi jestli jsem otravný .

      • Rudolf napsal:

       Pokud nemáte potomky, máte pravdu. V případě, že máte, tak máte pravdu jedině v případě, když za osobní problém nepokládáte zvrácené školní vzdělávání aplikované na svých dětech.
       Uvedl jsem jen takový malý příklad, co sebelepší nálada není schopna vyřešit a nemusí jít o problém globání.

       • chachar napsal:

        Tak jistě je plno "zvrácených" věcí na tomhle světě . Můžeme je registrovat , pousmát se nad něma nebo i krátce zanadávat ale převahu , alespoň u mne musí mít dobrá nálada .

        Svět nezměním ale svoji náladu či prožívání změnit můžu . Není Vám sympatický Švejk :-) ? Tam ten i ten zdejší ? Odlehčující humor , dobrá nálada či optimismus i kdyby se čerti ženili - to může být dobrý životní styl .

        Šetříme si na důchodový účet ale na karmický účet "sereme". Každý chce žít dobře v důchodu ale na to žít dobře i v příštím životě téměř každý kašle . ... Bohužel se na nás všech podepsala téměř 2000 let trvající "diktatůra" a z ní vyplývající nevědomost .

      • Marie napsal:

       Jsi otravny, jak vred na prdeli. Jdi presne tam...kdyz ti nekdo vezme uplne vsechny prostredky k zivotu, tech svych poucek se nenazeres a bud pockas az zhebnes hlady nebo se zabijes.
       Zadny panbicek te nezachrani, tak jako nezachranil NIKDY nikoho po svete ani ted, ani v minulosti.
       Potvrzujes mi tady, co o vericich v boha rikam: nadrazuji se a presvedcuji ostatni o sve pravde, kterou nemaji absolutne cim dolozit. Klonovani lidi je nejviditelnejsim dukazem neexistence zadneho boha a sni si o nem, prosim, soukrome a neotravuj druhe se svymi domnenkami, ktere nemas absolutne cim podlozit!!!

       • chachar napsal:

        Marie , to reagujete na mne ? :-)

        • Marie napsal:

         Ne, promin, jestli jsem to spatne umistila. Je to pro toho propagatora kralovstvi boziho, Ekklesiana.
         Pro priste radeji uvedu citaci, aby nedoslo k omylu.

        • chachar napsal:

         Nezlobím se Marie

         Mne ten počítač dnes nějak blbne a nemůžu odpovídat na všechny příspěvky po pořádku . Pak z toho vznikají nesrovnalosti . Omlouvám se i Švejkovi :-)

    • Drak napsal:

     A jak jde dosáhnout změny chachare? Čekat až pánbůh dopustí, nebo se modlit, nebo nějak jinak?
     Oni jednají, my plkáme. A to je podstatný rozdíl.

     • Rudolf napsal:

      Neplkat, zvednout prdel a jít mezi lidi, kteří o nezávislé alternativě nemají nejmenší tušení. Tohle bych doporučil já osobně.

      • Marie napsal:

       Vzpominas na chlapy, co hodili Kalouska do vody? Proc mu nesdali pod rykap podepsat resignaci? Jeste by ji rad podepsal, aby priste ho pod tou vodou nekdo nepodrzel. Problem je v tom, ze ve strachu ziji nevinni lidi a ma to byt naopak! Je to strach, co lidem svazuje ruce a brani v akcich. A ja se stale ptam, je strach na miste, kdyz uz jde o zivot? Neni. Ten se da pochopit jedine tehdy, kdyz clovek ma strach ztratit cokoliv jineho, ale zivot? My jsme uz na hrane, kdy ten zivot ztratime pri necinnosti a nebo pri akci. Ovsem pri te akci je nadeje na uspech, kdezto v pasivite neni nadeje zadna. Rosumis mi?
       Konkretne vidis, ze jsou lide pomalu zabijeni jidlem, ockovanim, chemtraily, ktere krome jiz znamych svinstev v nich, maji i za nasledek supervodivost tveho tela? Dovolim si otazku: neni ta tvoje ochota k necinnosti dusledkem tve uvahy, ze se diky ni muzes zachranit? Promysli si nejdriv odpoved, jestli tedy chces na to odpovedet.

       • chachar napsal:

        Maruško

        Tvůj příspěvek se ukazuje jako reakce na Rudolfa , ale myslím , že můžu i já na něj odpovědět .

        Z tvého pohledu máš jistě pravdu ... Ale !! Problematika života je poněkud širší a netýká se jen jednoho života ... Kdyby sis tak mohla přečíst knihu "Tibetská kniha mrtvých" . Dle učení Tibeťanů , život nezaniká smrtí ale transformuje se na základě převládajících duševních kvalit umírajícího člověka ... Co bude člověku platné , když svůj život ztratí ve "spravedlivém" hněvu a ve "spravedlivém" boji , když následkem svého hněvu se bude muset vtělit na x životů v "pekle" ?
        Rozumíš mi ?

        Ano , může být , že lidé jsou pomalu zabíjení tím či oním . No a co ? Pokud se člověk "přizpůsobí" pak sice zemře ale jeho vyhlídky v dalších životech budou lepší , podmínkou je ovšem převládající optimismus a dobrá nálada .

        Vidím to tak , že evropská civilizace byla vystavena po 2000 let systematickému vymývaní mozků , programování , ze strany nejmocnější organizace a sice , katolické církve . Údajně ve 3 století po kristu církev dala do klatby učení o reinkarnaci . Všechna bída dnešního světa se zdá být jako následek dlouhodobého působení KC. Nevědomost , temnota ... to jest ovoce KC.

        Co se týče "ochoty k nečinnosti" ? Jistě máš kus pravdy ... Pomni ale , že člověk umírá sám , SÁM . Sám ! Nic mu nebude platné , že patřil k té či oné skupině , jestli měl či neměl pravdu ve svém hněvu ... O jeho další inkarnaci rozhodne to , jaké v něm převládaly duševní stavy .

        My zatím nemůžeme fyzikálně , vědecky , změřit kvalitu dobrých či zlých duševních stavů . Přesto ale všichni víme , že učinkují různě a že mají rozdílné působení na naše vědomí .

       • Rudolf napsal:

        Vím, že reagovat nemá cenu, alepro ostatní opakuji co dělat:
        Neplkat, zvednout prdel a jít mezi lidi, kteří o nezávislé alternativě nemají nejmenší tušení. Tohle bych doporučil já osobně.

        A utopit kalouska? Donutit ho k demisi? Dalších kalousků čeká v na střídačce nepočítaně.

        A revoluce? Revolucí, třeba i s roksory, bylo za posledních 100 let celkem dost ....a výsledek? Každý ať si odpoví sám.

     • chachar napsal:

      Můj názor je ten , že vše je v pohybu a já nemám žádnou moc to změnit (asi zřejmě nikdo nemá tu moc) . Co můžu změnit jsem jen já , mé vlastní prožívání , moje nálada atd. Sám se můžu vytrhnout ze systému (z matrixu) třeba pomocí jógy .

      Jiná možnost je , že se nechám unést hněvem a půjdu za jistých revolučních okolností do ulic kde si nechám rozbít hlavu dlažební kostkou . Protože jsem "vzdělanej" v inkarnačních záležitostech tak volím první variantu .

      • Marie napsal:

       Tak se vytrhuj z reality, ale k cemu je to dobre? Vzdyt je to utek!
       Tak ty se chces nechat zabit v opojeni? Ubohe.

       Tak to ja radeji v boji, a to nejsem chlap. Styd se. Sam nejsi nic, Oddelovanim se od druhych si zivot nezachranis, nebot jsme vsichni na jedne lodi!

       • chachar napsal:

        Marie

        Víš ty vůbec kolik je realit ? Vytrhneš se z jedné a dostaneš se do jiné ... To , že nechceš opustit svou myslí tenhle svět plný sobectví , zla , utrpení , nevědomosti a temnoty mohu já považovat za slabost , za ubohost . Je to přece jen otázka pohledu jak se kdo na sebe koukáme .

        Ano bojuj s pekelnou zuřivostí , a ač nejsi chlap , octneš se následkem svých duševních stavů tam kam patříš . O jak ubohé . Styď se , ženská ... Máš jako člověk za úkol se naučit ovládat , ovládat své pudy , svůj vztek , prostě vše negativní ! Ale ty ne . Ty budeš podléhat stádnosti , kam stádo tam ty .... Na stejném stádním principu fungují všechny revoluce , to si uvědom . Prostě stádo zachvátí (někdo naočkuje) nějaká idea a pak je z toho třeba "Velká Francouzská revoluce" , nebo bolševická revoluce nebo jakákoliv jiná revoluce , oranžová , zelená , sametová atd. atd.

        Bloude ženská . Jen se vrhni po hlavě do stádní psychózy . Ze srdce ti přeji ať si to užiješ ... Fuj "nečlověče"

        • Marie napsal:

         Muzu se zeptat, proc opoustis realitu svou mysli, kdyz ta tvoje mysl je soucasti tveho tela? Vzdyt je to schizofrenie. Nemuzes mit zivou mysl a mrtve telo. A realita je jenom jedna! Neni jich vice, pouze pohledu na ni je vice, to ano, bezpocet! Jak jsi prisel na to, ze ja vyzyvam k revoluci?
         Nikoliv. Ja vyzyvam k odchytu viniku a hlave tech, co mohou davat prikazy! To je velky rozdil, kamarade!
         Muzu se zeptat, kam ty dojdes tim svym utekem od reality? Zachrani ti to zivot?

        • chachar napsal:

         "Muzu se zeptat, proc opoustis realitu svou mysli, kdyz ta tvoje mysl je soucasti tveho tela? Vzdyt je to schizofrenie. Nemuzes mit zivou mysl a mrtve telo. A realita je jenom jedna! Neni jich vice, pouze pohledu na ni je vice, to ano, bezpocet! Jak jsi prisel na to, ze ja vyzyvam k revoluci?
         Nikoliv. Ja vyzyvam k odchytu viniku a hlave tech, co mohou davat prikazy! To je velky rozdil, kamarade!
         Muzu se zeptat, kam ty dojdes tim svym utekem od reality? Zachrani ti to zivot?"

         To neznáš , že když se zaobíráš smutnu událostí tak jsi celá smutná , plačtivá , depresivní ? A když si třeba vzpomeneš na něco radostného či tě někdo rozveselí pak se celá rozzáříš a celé tvé tělo se "směje" ? Ano kvalita mysli má vliv na tvé tělo , jde jen o to vybrat si tu kvalitu kterou chceš ! ( je to u tebe radost a optimismus ?)

         Realita určitě není jen jedna , je plno "sfér" které nevnímáme ale přece objektivně existují ... Proč píšeš , že já jsem přišel na to , že vyzýváš k revoluci . Přečti si můj příspěvek ještě jednou ! Psal jsem přece o tom na jakém principu fungují různé revoluce . Zeptat se na to kam dojdu můžeš :-) Jestli mi to zachrání život ? Vždyť život je věčný jen se transformuje . Proto ho nemusím zachraňovat , jen ho usměrnit do lepších kvalit .

   • anonym napsal:

    @Rudolf No ono mne to také už napadlo, dnes je možné už vše.
    Koukněte na dobodanou německou proimigrantskou političku a dopad takové aktivizace.
    Ale na druhé straně, slušně někomu rozbít hubu nelze!
    Takže co navrhujete?

    • Rudolf napsal:

     Navrhuji být ve střehu, protože jsem Marii doporučil změnu loginu a taktiky.

     • Drak napsal:

      Jak dlouho chceš být tzv."ve střehu"?
      Až dostaneš rakovinu z GMO a zakalíš? To ti bude, jaksi, na nic.
      Ale buď klidně ve střehu a nech si kálet na hlavu. Hlavně opatrně a ve střehu.

     • Marie napsal:

      Ve strehu chces byt, Rudolfe? Jenom to? Neni cas na cekani. Copak uz nemas dostatek informaci, abys videl, ze je hodina dvanacta?!

      A ze mame vsichni smrt za dvermi? Podotykam, ze i trolove a podplaceni hlupaci jsou na tom stejne! Pamatuj si jedno: trolove jsou chudaci, kteri to delaji z nouze a za prachy.
      Lidi, co maji penize, tak uz davno nekde houpaji nohama v bezpeci.
      Trolove jsou obycejni jidasove a maji za ukol lidi uklidnovat a odrazovat, nikoliv burcovat k akcim.
      Rika ti neco jmeno Rudolf Vasky? Taky ho mas za provokatera?

    • Marie napsal:

     Slusne nekomu rozbit hubu? Takovy blabol jsem jeste neslysela!

     Pane, huba se nekomu rozbiji jako reakce na jeho svinstvo, ktere ti zpusobi! Ja nic takove jako slusne rozbijeni hub ani neznam ani neuznavam, protoze to ani nejde, odporuje to logice.

     Kdyz je nekdo slusny k tobe, tak jsi k nemu taky ne?
     Obycejny zakon akce a reakce.
     A kdyz ti nekdo likviduje zivot, tak ty k nemu chces byt slusny? Proc rovnou nenabidnes k likvidaci i sve deti, podle hloupeho a manipulacniho pravidla panbickaru "nastaveni druhe tvare"!!

     S takovym zmanipulovanym "materialem" jako jsi ty se dopracovat k zachrane zivotu nas vsech opravdu neda, nebot ti nekdo vymyslil z mozku i zakladni logiku a matematiku. Smutne, moc smutne....vzdyt uz jsi mrtev. Ano, kdyz se vzdas dobrovolne povinnosti bojovat o svuj zivot a zivot ostatnich na nasi "lodi", tak jsi chodici mrtvola, zombie.

   • Marie napsal:

    Nic mi nedoporucuj a jestli me mas za provokaterku, tak mne necti, protoze mi zjevne nerozumis. Tebe by melo zajimat, zda to, co rikam, odpovida realite a podle toho mne posuzovat. Zadny jiny narok nemas, tak si to uvedom. Na rozdil od tebe neziji domnenkami a uz vubec ne o lidech , kteri sem chodi. Jestli moje vyzvy k zachrane zivota nas vsech povazujes za provokace, tak ti neni, hochu, pomoci.

 7. Žabák napsal:

  Po 25 letech školství NWO je myšlení lidí trochu jinde. Hlavně se to týká mladé generace. Všimněte si úrovně videa a počtu shlédnutí. Pak vám dojde, že transformace už skoro proběhla. Ještě tak 20 let a bude hotovo i tady.

  https://www.youtube.com/watch?v=F3F3YDPF29Y

  • anonym napsal:

   20let?
   5 maximálně!

  • Roman napsal:

   Díky Žabáku za odkaz. Po shlédnutí videa musím konstatovat, že je to ještě mnohem horší, než jsem si myslel.

   • Marie napsal:

    Ja jsem jenom otevrela hubu a nezmuzu se na to to ani komentovat. Zda se mi to nemozne, ze se z mladych lidi stali az takovi dementi.

  • Marie napsal:

   Za 20 let z Cechu zbyde jenom to, co uteklo a utece do hor v zahranici ted... a jeste do oblasti kde nic neni zniceno, ochotnym si vypestovat jidlo a pit prevarenou destovou vodu, bez fluoru, bez vsech sracek. Opet se potvrzuje, ze nejvetsi senzaci je obycejny zivot. Technicke vymozenosti jsou veci prijemnou, ale kdyz se podivam na tu cenu ( likvidace prirody a lidi), tak dekuji , nechci. Lidi touzi po autech a mne se dela spatne, kdyz si vzpomenu, ze jezdi vlastne na krev lidi, kteri kvuli tomu musi zemrit v zemich, kde je ropa. A to nemluvim o ostatnich produktech z ropy, ktere zamoruji planetu...

 8. Jar-Jar-Binks napsal:

  Otázka je, KTO je za tým a ČO z toho majú ľudia, ktorí tento paskvil podporili.

 9. Marie napsal:

  Chacharovi: mne to taky nejde nekde odpovidat. Jednoduse se neobjevuje ramecek "odpovedet" pod komentari.

  A uz v tom zacinam mit zmatek, komu pisi.

  Ale vlastne to mohu zjednodusit, protoze cele moje psani tady ma jenom jenom jeden cil: udelat rychle akci na zachranu nasich zivotu a nepujde to cestou demonstraci, protoze ty nic neresi, jen ze sebe lidi udelaji terce, podivejte se do zahranici, jak tam vsechny demonstrace dopadaji, vodni dela, slzny plyn, atd. To nema cenu, jeste si nicit zdravi a riskovat zivot kvuli nejakym heslum, na ktera nam kazdy nahore prdi a jeste z nas maji srandu.

  Pribyva stale novych zprav o rozjete svetove valce, navic nam cpou nase vrahy az domu a jeste je pred svou smrti budeme zivit!
  Uz nepotrebujeme dalsi informace, jedie, co potrebujeme, je to zastavit a dostatecne rychle, nez nas stihnou zlikvidovat oni. Jina varianta neni.

 10. Marco napsal:

  Stále tu velí tzv Husákovi děti, kteří byli nejsilnějšími ročníky v historii ČSR a ještě min 10let budeme mít vliv na směrování našeho státu, omladiny je proti našim řadám minimum a tak je třeba tohoto rozdílu, dokud je čas, plně využít!
  Jakmile nastoupí k moci lidé typu toho debílka za EU hodnoty, bude s námi ámen a to doslova.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!