Bojovníkům ISIS se dostane LEGÁLNÍHO vstupu do EU díky nové shengenské dohodě Evropy s Tureckem

Islamic-State-ISIS-fighters-363480Takovéto zpátečnictví tu ještě nebylo. Možná se jedná zatím o nejtupější změnu ze strany bruselských byrokratů. Turecko dostane hezký bakšiš od Bruselu, pokud se "pokusí" zastavit vlnu uprchlíků do Evropy - ačkoli je pro Ankaru vlastně skoro nemožné se s tímto honosným slibem vypořádat a pojmout takový proud, mířící přes Turecko do zaslíbené Země evropské. Je pravda, že Turecko poskytlo zázemí zhruba 2 milionům syrských uprchlíků a prý v souvislosti s touto krizí doposud utratilo skoro 8 miliard dolarů.

VOLNÝ VSTUP DO EU: držitelé tureckého pasu z řad ISIS budou nyní moct volně vstoupit do celé Evropy

Nehovoří se ale o tom, že je Turecko hlavní zemí, která syrský konflikt spouštěla, především poskytováním útočiště teroristům, výcvikem a vybavováním "rebelů" desítkami tisíc bojovníků od roku 2011, stejně tak jako poskytováním kontinuálního bezpečného zázemí pro teroristické bojovníky, volně přicházející a proudící přes tureckou jižní hranici se Sýrií.

Veřejnosti byl poskytnut šokující náhled do neformálních vztahů mezi tureckými úřady a ISIS, potom co se v minulém roce objevilo video s bojovníky Islámského státu přátelsky hovořícími se skupinou tureckých pohraničníků poblíž obléhaného syrského města Kobane. Tento zločin je tím spíš nehorázný vzhledem k tureckému členství v NATO.

Stručně řečeno, ve věci Sýrie je Turecko černou ovcí. Je nyní odměňováno něčím, co má v zásadě rysy rychle upečeného prozatímního členství v EU.

Nářky evropských lídrů jako Davida Camerona, aby se zamezilo přílivu imigrantů a neriskovala se bezpečnost Evropy, zní nyní prázdněji, než kdy předtím.

1-Turkey-tayyip-erdogan-ISIS

POMOCNÍK ISIS: Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan dokázal obalamutit bezradnou EU.

Snadný vstup tureckým teroristům do EU?

Podmínky této poslední dohody jsou skoro neuvěřitelné. Fantastickým způsobem vedoucí představitel EU zřejmě zcela ignoruje fakt, že většina nových branců ISIS nyní přichází z Turecka. Tento kompletně choromyslný nový návrh ze strany Evropy efektivně poskytuje legální přístup do celé EU jakýmkoli teroristům pocházejících ze Syrského či Tureckého ISIS nebo fronty al Nusra, kteří buď mají, nebo mohou dostat turecký pas.

S ruskými vzdušnými údery, které rozbíjí syrskou infrastrukturu, prchající teroristé hledají snadnou cestu pro útěk přes syrskou severní hranici do Turecka. A nyní, díky této dohodě z Bruselu, jsou o krok blíž ulicím Evropy.

Vypadá to, že vůči realitě, která probíhá v Turecku, je Brusel bezradný. Toto opatření by mohlo být tím nejstupidnějším, jaké EU kdy v historii učinila.

Možná přesně toto Brusel chce, aby zbudoval další fázi svého technokratického "bezpečnostního" státu?

 

Od RT.com:

Turecko nabídlo EU vízovou dohodu a dostane 3 miliardy EUR na pokus o zastavení evropské uprchlické krize.

EU a Turecko se dohodli na "akčním plánu", který by mohl Ankaře poskytnout technickou podporu v hodnotě až 3 miliardy EUR, vízová práva a nová jednání o tureckém členství v EU odplatou za pomoc v zastavení přílivu uprchlíků do Evropy.

Summit EU se v Bruselu protáhl do ranních úterních hodin a zdá se, že dosáhl nějakých výsledků. I když nebyla sepsána žádná konečná dohoda, lídři EU se s Ankarou dokázali domluvit na "akčním plánu", jak řekl reportérům předseda Evropské rady Donald Tusk.

"Naše zintenzívněná jednání s Tureckými lídry...byla v posledních týdnech věnována jednomu cíli: zastavit příliv uprchlíků, kteří jdou přes Turecko do EU. Akční plán je hlavním krokem tímto směrem," řekl Tusk.


Dal však najevo "opatrný optimismus" v tom, že by plán uspěl, ale uvítal souhlas se společným akčním plánem EU a Turecka vypořádat se se současnou migrační krizí.

Středem pozornosti byla na summitu ambiciózní dohoda, kterou předem navrhli turecký prezident Recep Tayyip Erdogan a prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker.

Podmínky dohody zahrnují technickou podporu za tři biliony EUR, ulehčení vízovým omezením pro cesty do EU tureckým příslušníkům a obnovení jednání o členství v EU. Turecko si také přálo být na seznamu "bezpečných zemí" pro azyl.

Na oplátku Turecko slíbilo posílení své pohraniční kontroly a větší spolupráci s Řeckem, které je další výchozí destinací pro imigranty prchající z války, nestability a chudoby na Středním východě.

Výměnou za bezvízový styk pro své občany by Ankara souhlasila s předtím navrhovanou dohodou o znovupřijetí, znamenající, že Turecko vezme zpět ty uprchlíky, kteří z Turecka vstoupili na území EU.

"Nepodepíšeme souhlas se znovu-přijetím do doby, než se podniknou opatření v schengenských vízech a tím bude uvolnění víz pro turecké občany zajištěno," řekl premiér Ahmet Davutogluv rozhovoru před summitem. Podle Davutoglu by Turecko rádo mělo dohodu během první poloviny roku 2016.

Zatímco Turecko chce, aby EU ukázala dobrou vůli vůči bezvízovému cestování, evropský lídr požaduje, aby Turecko dodrželo své sliby a v rámci dohody si více posvítilo na pašeráky lidí.

"Potřebujeme garanci, aby Turecká odpověď na naši nabídku byla tolik konkrétní a zásadní, jako ta naše," řekl prezident Evropské rady Donald Tusk...

Zdroj: http://21stcenturywire.com/2015/10/16/isis-fighters-will-gain-legal-entry-into-eu-thanks-to-europes-new-schengen-visa-deal-for-turkey/
22 Komentářů k Bojovníkům ISIS se dostane LEGÁLNÍHO vstupu do EU díky nové shengenské dohodě Evropy s Tureckem

 1. ruslan napsal:

  byrokratiské riešenia krásne fungujú na papieri. Na ich účinné uplatnenie v praxi nie je šanca.K takémuto kroku je potrebné vytvoriť novú platnú legislatívu technickú, logistickú podporu. Opatrenia šité horúcou niťou sú na prd ! Vlastne sa jedná o podplatenie skorumpovaného Turecka-členského štátu Nato troma biliónmi eur. To je zaujímavá suma, ktorá bude isto zahrnovať vojenskú techniku a urobiť tak zo Sýrsko-Tureckej hranice militarizované pásmo. Jednoducho oddeliť Sýriu () zónu Ruského vplyvu) od Turecka (vplyvu EU Nato).

 2. openeyes napsal:

  Pozn. ide o 3 miliardy, a zatiaľ sú v Nemecku proti...

  • anonym napsal:

   Angela by už měla konečně pochopit, že i když leze emeričanúm do prdele (a je jedno z jakého důvodu) tak jimi může klidně být obětována na oltáři "demokracie" v rámci PSYOPS, jako Rekerová.

   • Marie napsal:

    Tato sionisticka zidovka ( po matce) zrovna obetovana nebude. Ma uz prilis velke zasluhy. Ta vcas zmizi....

  • admin napsal:

   ano, pochopitelně miliardy, už je to opraveno

 3. anonym napsal:

  Scénář je nadevšechny pochyby jasný.
  Na stránkách ISSTRAS je výstižný článek.
  Analýza budoucího vývoje / na konci článku/ je mimořádně trefná:
  http://www.isstras.eu/cs/2015/10/17/bezpecnostni-rizika-soucasnosti-a-nacismus/
  A za aktivní podpory americké 5. kolony už není cesty zpět.
  Bohužel ti pitomci nevědí, že zařvou i oni.

 4. pavel napsal:

  Tady je videt jak je eu zesrana a mysli si ze se zachrani penezma.Kdepak,tema penezma co se jim chystaji dat si akorat zatlouka eu jeden z poslednich rebicku do rakve.Dementi zasrany,blbe je to,ze to odserem hlavne mi normalni lidi.

  • rafael napsal:

   Myslim si, ze ak sa cela fraska s migrantami zvrhne na obcianske vojny, a ak sa historia co len trochu opakuje, ti co ich sem pustali a ti co prikazovali kvoty a pozyvali budu vyvleceni zo svojich posteli a rozsvrteni na namestiach,

   • Marie napsal:

    jenze to uz zivoty tem zavrazdenym spoluobcanum nevrati a budeme treba mezi nimi... to chce resit hned, pokud to jeste jde. Jakky je problem ty vladni sasky pochytat a vsechny ppristehovalce vyhostit? Okamura by to udelal bez vahani. Jednoduse by se jim vysvetlilo, ze naleteli na sliby, nebot nase zeme ma 10 procent lidi v bide a statisove zastupy lidi bez prace a bez domova! A ti sasci, co je nalakali, hezky jim zaplati ze sveho cestu zpet, odkud prisli.
    Tohle vazne nesnese odkladu! Lidi vazne, neblbnete, nebo chcete najit svou rodinu pozabijenou, a nebo kohokoliv jineho, jak rikam, jsme vsichni na jedne lodi, ktera se potapi, to neni podstatne, kdo prvni spadne do vody, kdyz tam skoncime vsichni radove v mesicich!
    Ten clanek, co sem prinesl pisatel "anonym" neni vubec zcestny, naopak je to tvrda logika!

  • Vesna napsal:

   Pán Pjakin to velice humorne nazýva mrkvičkou

  • Marie napsal:

   Neco jste mi pripomnel: McCain, to je oficielni vyjednavac USA s IS. V podstate jde o neustale dohadovani se o penezich, nebot ISisaci vydiraji ( a proc by nevydirali, kdyz mohou, ze). A ted, co jsou poslani do Evropy, budou vydirat jeste vic. A ti, co nedostanou, kolik jim bylo slibeno, tak se klidne daji najmout nekym jinym a pujdou vrazdit klidne i ty, co je drive platili. Takovy je zakon u zabijaku, tem je to jedno.
   Dalo by se to otocit....

 5. Carlos IV napsal:

  "Zatímco Turecko chce, aby EU ukázala dobrou vůli vůči bezvízovému cestování, evropský lídr požaduje, aby Turecko dodrželo své sliby a v rámci dohody si více posvítilo na pašeráky lidí." Tak tomu rikam vysmech. Ten pan asi v Turecku nikdy nebyl.
  To je jako chtit slib od kozla aby nezral travu.

  • Marie napsal:

   Presne! A na paseraky se to jenom svadi, ti jsou zapojeni organizovane! Dukaz? Kdyby nemeli organizatory ( kteri poskytuji i lode) tak to v tak obrovskem mnozstvi a tak rychle nemaji sanci stihat!! Podle zprav z Madarska, tam prislo 8 tisic denne. To je obrovske mnozstvi! Neverte tem hajzlum, ze po tech paseracich jdou, kdyz jsou s nimi ve spojenil. A jak rychle lidem predhodili priblbly zakon, ze je budou likvidovat! Vzdyt je to k smichu! Ti, co vyvesili vsude nabidky pristehovalcum budou potom ty, co je privazeji trestat? Je hra pro naivy.

 6. Jan Nowak napsal:

  ... to snad není normální. Už to vypadá, jako by Brusel v zájmu USSA ukryl v EU IS teroristy? Koho budou terorizovat a proti komu budou příště nasazeni?
  Proč nedají ty 3 bil. Syrii a na osvobozeném území je a bude místa dost? Ovšem někomu vadí, že by si tam s teroristy rychle poradili a určitě by se nikdo z nich neschoval!!!
  No to je sviňárna, tuskokot zavedl v PL mučící lágry a teď v EUISIL.

  • Josef Švejk napsal:

   Odpověď na první otázku je ANO. Na druhou - podívejte se do zrcadla. Na třetí - nejde o 3 bil, ale o 3 mld. - chyba autora a převzetí SSA jednotek. Jak známo počítají ještě v palcích (kdo má větší vyhrává), krocích (říkají tomu stopy) atd. Ve středověku jsme na tom byli podobně.
   "Na osvobozeném území bude místa dost.." nebude, už teď je tam přetlak a dusno. Alláh Akbarům tedy nezbývá než se rozptýlit jinde, nejlépe pod křídlem mutter Merkel. Tam zatím nepadají Ruské "vot vam allah akbary!"

 7. Definitiva napsal:

  Banky miliardy vyrobia kliknutím na 1 a 0 na počítači, je to taká bankárska hra, ako lego pre deti. Aj bankáry sú retardovaní a psychikou pripomínajú deti.
  Turci miliardy minú na ctnostné ciele, ak zoberieme do úvahy jednanie, klamtsvá, vodenie za nos od EÚ voči Turecku za posledných 20rokov, tak pochopíme zmysel pojmu cnostný cieľ po islamsky.
  Preto aj hranica v Turecku zaručene strážená nebude.

  Jediný porazený je občan EÚ, ktorý tie miliardy pre Turecko zaplatí hodnotou svojej práce v podobe daní pre banky, ktoré vyrábajú peniaze z luftu.
  Keby nebolo otrokárskeho EÚ fašizmu, tak dane neplatíme a zarábame násobky dnešných peňazí.

 8. jjozef napsal:

  Jedina pomoc je nevitat a vraciat spat.
  Nerealne.
  Vsak pred par rokmi bolo komisiou prijate rozhodnutie o absobcii 60-85 milionov migrantov.
  Takze zostava len vzbura europanov.

  Turecko Syrcanom odmieta statut utecenca,len maly zlomok z nich je v taboroch,ostatni sa pretlkaju,ako vedia,v Turecku pracuju.
  Takze suma 8 miliard je zavadzajuca.
  Turecko je uz dostatocne zname svojou pantureckou politikou,v tom aj politikou islamizacie Europy.V Syrii Turecko je uz dostatocne zname politikou investicii do nicenia a znicenia sekularneho a prokrestanskeho syrskeho statu.
  V tom sa Turecko zhoduje,postupuje ruka v ruke,pod totalnym medialnym krytim, so sarijatmi,s USA aj s bruselskymi vazalmi.Podla skutkov sudime.
  Takze: malo Zemanov,malo Ficov v Europe,pomoze len vzbura europanov.
  Alebo prelom v informacnej vojne.

 9. pepi napsal:

  Najdete si na internetu dopis Alberta Pike italskemu zednari Maziolimu.Dopis je pozdeji prohlasen za podvrh,ale v tom pripade musel padelatel byt jasnovidec.
  Dopis popisuje o co vlastne jde ve hre mezi islamem,ateismem,zidovstvim,krestansvim,Ruskem,Cinou,a muslimskym svetem.
  A hlavne co je cilem toho vseho.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!