Primář Karel Erben: Farmaceutické firmy a lékaři vás vodí za nos, civilizačním chorobám se dá předejít

erben-dvtv

Lékaři nemají zájem na tom, pomáhat lidem k lepšímu zdraví, tvrdí lékař Karel Erben. Farmaceutické firmy podle něj brání prosazení léčby civilizačních chorob, jasné důkazy pro to ale nemá. Léky prý jenom potlačují příznaky. Pozn: Tvůrci DVTV zřejmě díky nezávislosti na ČT již postupně získali odvahu otevřít se tématům a lidem, kteří jsou ve veřejnoprávních médiích cenzurováni. Zřejmě nyní hledají na nezávislých a necenzurovaných serverech náměty a osoby, které by mohly být pro veřejnost zajímavé. Mudr. Karel Erben a jeho metoda sledování hladiny homocysteinu mezi důležitá témata zcela určitě patří.

Mudr. Karel Erben o homocysteinu též zde: http://www.nwoo.org/2015/02/15/mudr-karel-erben-homocystein-civilizacni-choroby-a-biochemicke-zdravi-10-2-2015/

Pro spuštění klikněte na "Download file"

 

 
30 Komentářů k Primář Karel Erben: Farmaceutické firmy a lékaři vás vodí za nos, civilizačním chorobám se dá předejít

 1. janka napsal:

  nenechajte si ujst toto video.. velmi dolezite informacie o homocysteine (Y) ... moze zachranit zdravie vam aj vasej rodine

 2. trtkuss napsal:

  ja to tvrdim uz davno....

  z doktoru jsou uz jen drogovi dealeri a cim dal vice masovi vrahove....

  neverim uz zapadni medicine....vyrabi spolu s otravenym jidlem nove pacienty a vrazdi lidi....

 3. Ekklesian napsal:

  Přátelé, snížení homocysteinu asi opravdu pomáhá. Nedokáži to plně posoudit (proto to asi), nebývám nemocný, nezabývám se jen homocysteinem, je možné že je to z vůle Hospodinovi a pak bych vás mohl klamat.

  Proč ale píši. Při konzultaci vám může být doporučeno, že klasické laboratoře nevhodně odebírají vzorky nebo je i nevhodně zpracovávají a vyhodnocují. Nevím zda je to pravda, ale vím že vám může být doporučen odběr nějakým jiným člověkem. Já ty lidi nikdy neprověřoval a žádného jsem ani osobně neviděl. Ale vím, že někteří se prezentují že se zabývají feng-shui a různou jinou prací s energiemi, krystaly, astrologií,...
  Proto bych chtěl nemocné a zoufalé věřící varovat, aby se zbytečně nedostali do spárů někomu kdo si může opravdu zahrávat s démony.

  Studií je hodně, i v češtině, hledejte.
  Pokud se nebudete chtít zabývat enzymy a budete předpokládat, že vaše zdraví je ještě ucházející (nejste příliš narušeni) a máte mělkou kapsu a nemůžete si dovolit drahé namíchané preparáty, a nemáte nervy na rozbor studií,... zkuste vyjít z mého výtahu z některých studií.

  Výsledky některých studií, obecná doporučení (denní dávky)

  Srdce-cévy (akutní problémy)
  Kyselina listová (B9): 1mg, Pyridoxin (B6): 25mg, Kyanokobalamin (B12): 0,5mg

  Neplodnost (užívat minimálně 3 měsíce před oplodněním)
  Kyselina listová (B9): 0,4mg, Pyridoxin (B6): 2mg, Kyanokobalamin (B12): 0,25mg

  Epilepsie (dlouhodobé testování, 60 měsíců, snižování homocysteinu který může být spouštěčem - během sledování žádný záchvat)
  Kyselina listová (B9): 1-5mg, Pyridoxin (B6): 5-10mg, Kyanokobalamin (B12): 0,3mg

  Obecná dávka
  Kyselina listová (B9): 0,8mg, Pyridoxin (B6): 20mg, Kyanokobalamin (B12): 0,5mg
  Při dlouhodobém užívání lze snížiy až na polovinu, ale ne dříve než po třech měsících (během té doby by se vaše hladina homocysteinu měla normalizovat).

  Pečovat o své tělo je správně. Pokud se vám ale něco opravdu přihodí, nezapomeňte se s důvěrou obrátit na Pána Ježíše Krista a Otce. Oni pomohou, ochrání, vím co říkám.

 4. Marco napsal:

  Jeho knihu mám doma již možná i 2roky. Sice jsem jí nepřečetl až do konce, jelikož těch odborných termínů tam na mě bylo dost ale věřím tomu a své tělo prášky nelikviduji. Někdo si kupuje třeba i hořčík a další minerální prvky v tabletách a každý den sní fůru prášků, to já si dám raději dobrou minerálku, která obsahuje vše potřebné a vitamíny čerpám z ovoce, zeleniny atd. Hlavní je ale B12,B9,B6 ale opět je vhodná spíš přírodní forma než prážky, jelikož je vždy otázkou, jestli je vůbec vaše tělo schopno získat tyto vitamíny v umělé formě. Kdysi to s velkým úspěchem testoval svaz pacientů přímo v terénu a výsledky ohromili natolik, že ihned žádali o setkání s ministrem zdravotnictví. Mysleli, že světu nesou nové poznání ale u ministra narazili, jelikož prevence nikoho nezajímá a lobing farmaceutického průmyslu je daleko silnější, než tisícovka pacientů, kteří pocítili výrazné zlepšení.
  http://www.pacienti.cz/vypis.php?kat=homocystein
  http://www.nwoo.org/2015/02/15/mudr-karel-erben-homocystein-civilizacni-choroby-a-biochemicke-zdravi-10-2-2015/

 5. to je jedno napsal:

  Než začne zdravotnictví skutečně uzdravovat lidi (nikoli je jen léčit), musí se něco změnit ve společnosti i zdravotnictví jako takovém. Z jedné knihy o starověké Číně a její kuchyni mám informaci, že tamní lékaři byly placeni za zdravé lidi ve svém obvodě. Jakmile jim někdo ze svěřených "pacientů" onemocněl, přestávali za něj dostávat peníze do doby, dokud jej neuzdravil. Samozřejmě systém byl plný i specialistů, kteří za peníze "obvodním lékařům" pomáhali uzdravovat jejich svěřené pacienty. Boj Karla Erbena bude myslím celkem marný, pokud jej nespojí právě s touto velevýznamnou reformou zdravotnictví. Osobně bych pro začátek navrhoval zřízení dobrovolné komerční zdravotní pojišťovny orientované právě tímto směrem. Jistou naději mě dává fakt, že i lékaři bývají občas pacienty, a tak změna je i v jejich zájmu.

  • Ekklesian napsal:

   Máte pochopitelně pravdu. Ale stejně jako navrhujete funkční změnu ve zdravotnictví tak proč se nezabývat problémem nevhodné stravy a nedostatečně "nutričně" hodnotné stravy, ke které by nemělo docházet už vůbec.

   Řekněme si to na rovinu. Sponzorovat pojišťovnu i lekaře je nesmysl, stejně jako sponzorovat ty kdo znehodnocují naše jídlo a vodu, náš vzduch, připravují nás o klid, o možnost rozhodovat sám za sebe, o svobodu, ...

   Vy (většina z lidí i vás zde to čtoucí) v tom světě ve kterém žijete prostě žít chcete a tak v něm žijete. To je jediný možný závěr! Problém mám tak nanejvýš já, jako naprostá menšina, kterou navíc nutíte silou žít v tom společně s vámi.

   • weissbach napsal:

    1*

   • chachar napsal:

    Problémem není jen nevhodná strava a nedostatečně "nutričně" hodnotná strava. Problémem je i náboženský fanatismus , který může produkovat takovéhle názory ; "Ale hovno nasrat! Poprosit Boha o přízeň a sekeru zatít do hlavy všem prostitutkám a uzurpátorům toho na co máte od Boha nezrušitelné právo." ... Křesťan ?? ISSIS ??

    Tohle je větší problém než kvalita jídla ... Ty ( ekklesian ) se moc nelišíš od těch , co řežou hlavy jinověrcům . Fuj křesťanský fanatiku !

    Jak má na zemi zavládnout mír a pohoda když takoví nelidé jako Ekklesian se pohybují a projevují bez zábran ??

    Není snad v Bibli psáno , že nešpiní člověka to co do úst vchází ale to co z úst vychází ( parafráze ) , "křesťane" ??

    • Ekklesian napsal:

     Je důvod abych se lišil? A třeba liším!

     Možná je moje největší obava ta, že až můj král Ježíš Kristus zavelí
     "A ty mé nepřátele, kteří nechtěli, abych byl jejich králem, přiveďte sem a pobijte je přede mnou." (Lukáš 19:27, Bible21)
     budu s tím mít problém.

     Naději mi dává že král osobně bude oblečen rouchem nasáklým krví, kdežto nebeská vojska budou oblečena čistým a bílým kmentem a že on sám bude šlapat lis planoucího hněvu všemohoucího Boha. (Zjevení Janovo 19:13,15)
     Je to svým způsobem logické. Jen on vidí do srdcí a může vynést rozsudek. Kdo vynáší rozsudek měl by také vykonat trest.

     Buď si ale jistý, že ho poslechnu i když s tím mám teď problém. Možná právě jedinci jako ty mne mají na něco podobného připravit. Spravedlivý hněv a láska jde dohromady. Musíš ale přidat, existují i jiní poddaní tvého zlodějského knížete, kteří tě překonávají a přesto je stále nenávidím, i když hlavu bych ji možná rozsekl. jestli to tvůj rozum je schopný pobrat, tak to pober.

     • chachar napsal:

      Hmm , jsi opravdu náboženský fanatik ! Lukáše cituješ ze statě "podobenství o hřivnách" :-) Může křesťan , bez vlastního poznání , papouškující bibli bez porozumění , pochopit význam slova "podobenství" ? . Nedělám si iluze ! Jak se říká; "kde nic není tam ani smrt nebere " ... Může-li to tvůj rozum pobrat , tak pober :-)

      Ze "Zjevení Janova" 19:13 cituješ nepravdivě . Je to ze statě "Spoutání Satana" a tam je napsáno ; "Má na sobě plášť zbrocený krví a jeho jméno je Slovo Boží "

      Jsi snad posedlý Ďáblem ? Cituješ snad Satanskou Bibli ? ... Apage Satanas !!!

      • Ekklesian napsal:

       Ty si v první řadě ujasni jaký je rozdíl mezi citací a vyřčením vlastních slov převypravujících slova jiného, či použitím jen nesouvislých částí něčího proslovu.

       Jinak si dej bacha ať se neusmajlíkuješ. Kvůli mě se vůbec nenamáhej, já ty obrázky nevidím.

       Vy ostatní si povšimněte náplně zdejšího nasazeného provokatéra. Někdy přemýšlím zda vás tu podobných není většina.
       No co, nic jiného než pravdu říkat stejně nelze a nemá smysl. A to i když zmíňka o Bohu některé z vás rozpaluje natolik, že již o ničem jiném, než o vašem hněvu a jak pošpinit, nejste schopni komunikovat.

       • chachar napsal:

        No ! Pokud jsi ty , náboženský fanatiku , necitoval Bibli ( přitom jsi suverénně odkazoval na Bibli , (Lukáš 19:27, Bible21) :-) ) ale vyřkl jsi vlastní slova , pak je to o to horší . Všechny indície totiž ukazují na to , že jsi posedlý ĎÁBLEM ... Apage Satanas !!! Čiší z tebe ZLO . :-) Demagogu :-)

        Kristus byl přece vtělením lásky ; "jestli tě někdo udeří na levou tvář , nastav i druhou " ... "chceli po tobě někdo košili , dej mu i kabát" ... "nepošpiňuje člověka to co do úst vchází ale co z úst vychází" ... "miluj svého bližního jako sebe sama" ... "odpouštěj svým nepřátelům" atd. atd.

        Jak ty, Ekklesiane , se chceš hlásit ke Kristovi ? :-)

        Obrázky nevidíš ale reaguješ na ně :-) ... "Jinak si dej bacha ať se neusmajlíkuješ. Kvůli mě se vůbec nenamáhej, já ty obrázky nevidím." ... Hahahahahaha :-) Promiň , ale ty jsi hrozný HLUPÁK.

        "Jedním z mých úkolů ale je kázat pravdu o Božím království, spáse, vykoupení skrze krista Ježíše a to i z toho důvodu aby ses nemohl v soudný den vymlouvat, že se ti nedostalo příležitosti."

        No nic , vem si své léky a jdi spát . Dobrou noc :-)

        • Ekklesian napsal:

         Ležíme ti já, moje a Ježíšova slova hodně v žaludku, že? Tak si je probírej, stále máš čas, i když se krátí.

         Na tvém místě bych se radši vyvaroval dalších neuvážených překrucování typu že Ježíšův Otec „je ďábel, otec lži“.

         V mém případě jde o částečnou citaci která nepřekrucuje význam, narozdíl od tvé původní citace. Máš to ale jedno, tohle by ti podle toho jak chápu význam pánových slov nemělo být odpuštěno.

         Takže chci, aby sis uvědomil, že čas tu nemarním kvůli tobě. On každý kdo má všech pět pohromadě tak si udělá obrázek sám.

         Pro ostatní. Pokračuje v útoku započatém pod článkem http://www.nwoo.org/2015/10/17/komise-eu-chce-zlikvidovat-existujici-zakon-umoznujici-clenskym-statum-zakazat-gmo/

 6. Josef Švejk napsal:

  Chcete si prodloužit život o 20 let? Nemáte rádi infarkt, Alzheimera, demenci, nádorové bujení,... pak nebuďte dementní a sledujte pečlivě hladinu homocysteinu! Pospíchejte do poradny na podporu zdraví v R.M.A.Centru v Praze - Holešovicích k panu doktorovi Karlu Erbenovi, hrdému nositeli Bronzového Bludného balvanu za rok 2007 za prosazování neověřené metody léčby nádorů snížením hladiny homocysteinu.
  Potřebujete energii? Využijte ukrutnou sílu nulového bodu vakua ve svém rezonančním motoru – zdroj energie budoucnosti - Ladislava Kopeckého. Free-energy na všechny časy!
  Chcete se zbavit skvrn? Použijte Weisser Riese Kraft Pulver 5 XL Vypere vám je dočista dočista!
  Chcete aby vaše děti měli šťastný život? Volte Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg! Kníže je vzdělaný, inteligentní a noblesní, to vidí každý kdo je soudný!

  Pokud vás toto všechno irituje, nijak si nemyslete, že žijete v zemi idiotů. To jen žijete ve svobodě a demokracii, a pouze si s tím nářezem štěstí nevíte rady.(Jaroslav Waschek)

  • chachar napsal:

   Hahahahahahaha :-)

  • weissbach napsal:

   :-)

  • Robo napsal:

   Kedy už konečne ti kokoti dajú bludny balvan zami sebe?
   Rád ich osobne nanominujem..

   Švejku, Švejk bol Slovan. Okrem toho, že bol múdry, mu teda pracovala i intuícia..
   Tak vnímam Švejka ja..

   • chachar napsal:

    Tak nevím jestli byl Jaroslav Hašek moudrý . Zcela jistě musel mít odstup od všeho dění , protože dovedl analyzovat ! Své poznatky "absurdit" pak vyjádřil literárně a to velmi humorně ... Stejně jako zdejší Švejk

    • Robo napsal:

     Pre mňa je najväčšou absurditou život, ktorí nám vnucujú.
     Dnes už len naozaj naivný človek veri, že lekárska veda sa tomu systému vymyká.
     Ktokoľvek, kto sa snaží hľadať iné cesty, zaslúži podporu, nie "humor".

     ..ale ja som len miestny blázon, masirujte si ďalej egá.

     • Paul Durham napsal:

      Obecně se příliš neventiluje jedno zásadní pravidlo : lidská schopnost nevšímat si (ignorovat) skutečností, které jsou v rozporu s přijatou vírou lidí.
      Tohoto využívají všechny tábory ( církve, korporace, tzv.věda, obskurní spolky, podvodníci s vysavači a hrnci, atd. atd.) - proto tak mnoho důrazu na víru prosťáčků . Hlavně věřte.
      Jakmile se podaří prosťáčka jednou úspěšně uvést do provozu se správným programem(vírou) , má to zpravidla na doživotí a je možné ho trvale holit a dojit ( materiálně i nemateriálně).
      Materiálně - peníze, dary atd., nemateriálně - hlas, přítomnost v davu, užitečné idiotství, či dokonce hlásání mateřských bludů.

      Jo, život je absurdní i sám o sobě, nejen ten vnucovaný. Ego není špatné, když pomáhá tvůrčímu principu v domě.

  • Robo napsal:

   Ale každého vec.
   Ak si nemocný, daj si chemoterapiu.
   Síce nepomôže, ale u "Švejka" nebudeš za blbca.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!