Ne naším jménem! Protestujeme proti návštěvě izraelského prezidenta Rivlina

Prezident Reuven Rivlin je hlavou okupačního a rasistického státu, obviňovaného z válečných zločinů a zločinů proti lidskosti. Vyzýváme vrcholné představitele ČR, aby jednali s ohledem na mezinárodní právo a odmítli účastnit se setkání, které by legitimizovalo téměř 50 let trvající vojenskou okupaci palestinských území. Iniciativy zabývající se problémem okupované Palestiny ostře protestují proti oficiální návštěvě izraelského prezidenta Rivlina v ČR, který přijel na pozvání prezidenta Zemana.

Rivlin má dle informací v médiích jednat mimo jiné o rozvoji vojenské spolupráce, konkrétně o českém nákupu izraelských 3D radarů. Izrael jako okupační moc je expertem na vývoz zbraní testovaných přímo v terénu na palestinském obyvatelstvu na okupovaných územích. Kontroverzní obchod se má týkat 3D radarů, které české ministerstvo obrany plánuje zakoupit formou vládního kontraktu, tedy bez původně zamýšleného výběrového řízení, od izraelské firmy Elta Systems za několik miliard korun. Dle zbrojního analytika je chystaná zakázka s izraelskou firmou předražena a výsledkem důsledného lobbingu.

Iniciativy protestují proti vojenské spolupráci s Izraelem – nákupem izraelské vojenské techniky bude podpořena izraelská okupační síla a další vojenský útisk Palestinců. Česká republika se tak chystá obchodovat se zbraněmi se zemí, na kterou Amnesty International a řada dalších lidskoprávních organizací žádá uvalení zbrojního embarga z důvodů páchání válečných zločinů a zločinů proti lidskosti.

Iniciativy se také ostře vyhrazují proti setkání Bohuslava Sobotky, Jana Hamáčka a Milana Štěcha s prezidentem Rivlinem. V kontrastu s ostatními evropskými vládami, které vydávají prohlášení proti okupaci a proti ekonomické podpoře Izraele, čeští vrcholní představitelé naopak dlouhodobě posilují vztahy se státem, který exemplárně porušuje mezinárodní právo a lidská práva: staví nelegální osady a vyvíjí státní násilí na okupovaném lidu, který by měl naopak dle mezinárodního práva chránit. Naši vrcholní političtí představitelé se tímto zbytným jednáním dostávají v rámci Evropy soustavně do izolace.

Iniciativy žádají ČTK stejně jako ostatní média, aby upustily od v poslední době přejatého eufemistického označení „židovské enklávy“ pro nelegální izraelské osady na okupovaném palestinském území, jak je to v souladu s mezinárodním právem a jak byly doposud zvyklé uvádět. Iniciativy upozorňují, že rostoucí počet Židů celého světa stavících se aktivně a otevřeně proti rasistické a okupační politice Izraele dle svého vědomí a svědomí zpochybňuje sebedefinici Izraele jako státu čistě židovského a usvědčuje obviňování jeho kritiků z antisemitismu za účelové a lživé.

Iniciativy vítají rozhodnutí drtivé většiny poslanců EP označovat pro evropský trh výrobky pocházející z nelegálních izraelských osad na okupovaném palestinském území, což má podpořit závazky evropského práva, které neuznává nelegální osady jako součást Izraele. Iniciativy dále zdůrazňují, že v zájmu  ukončení vojenské okupace je třeba tyto výrobky po vzoru apartheidní Jižní Afriky plně pro evropský trh bojkotovat.

Iniciativy se tak hlásí  k výzvě kampaně BDS na bojkot, stažení investic a zavedení sankcí vůči Izraeli a to do doby, než tento začne dodržovat své závazky plynoucí z mezinárodního práva.

Iniciativy zdůrazňují, že prohlubováním okupace, jejímž důsledkem je soustavné násilí a nestabilita, nelze v oblasti zajistit dlouhodobě bezpečnost. A tak jako okupace nemůže přinést mír, nepřinese jej ani vědomé zaměňování viníka za oběť.

Iniciativy cítí potřebu opětovně prohlásit za hlavního hybatele tzv. blízkovýchodního konfliktu dlouholetou nelegální izraelskou vojenskou okupaci palestinského území a apelovat na naše představitele, aby místo rozvíjení spolupráce s představiteli okupační moci zavedli vůči Izraeli sankce minimálně v podobě zbrojního embarga.

Zdeněk Jehlička, Ne naším jménem! Iniciativa za spravedlivý mír na Blízkém východě

Jana Ridvanová, Přátelé Palestiny

Petra Šťastná, ISM ČR

 

Kontakt pro média:

E: nenasimjmenem@gmail.com

Související odkazy:

http://www.rozhlas.cz/zpravy/domaciekonomika/_zprava/ministerstvo-obrany-chce-koupit-mobilni-3d-radary-z-izraele-vladnim-kontraktem–1495092

http://domaci.ihned.cz/c1-64079570-obrana-ustupuje-od-tendru-pise-denik-nakoupi-3d-radary-z-izraele-vladnim-kontraktem

http://www.retia.cz/cs/novinky/cesko-slovensky-3d-radar-patri-ke-spicce-do-250-km-rozpozna-i-ptaky

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/266164-cesko-slovensky-3d-radar-patri-ke-spicce-do-250-km-rozpozna-i-ptaky/
69 Komentářů k Ne naším jménem! Protestujeme proti návštěvě izraelského prezidenta Rivlina

 1. Pepi napsal:

  Izrael
  nereprezentuje vsechny Zidy!!!Viz netureikarta.org !

  • Justass napsal:

   Pepi – to sice ne, ale reprezentuje jich minimálně 80%, tedy těch židů co lze nazvat sionisty ( teritoriálními). A to je sakra moc – asi tak tolik co Němců reprezentoval Hitler.

   • eM napsal:

    Ano ano, reprezentuje ty politické „židy“. Nevím jaký je jejich poměr v izraeli, ale na světě je jich dost, a ti mají na rukou krev.
    Jsem zvědavý, co při tom vyplave.

    Zeman pracuje v zájmu GP a v zájmu GP je odstavit židy od moci, takže uvidíme co se tím změní.
    No a pokud je pravda, že Praha je okultním centrem světového sionismu, tak je pravděpodobné že dokud mají političtí „židé“ vliv ve světě, tady tomu nebude jinak.

    • Jaris napsal:

     Odstavit zidy od moci? Nemyslim, protoze ten, kdo ma moc a neomezene finance muze chimeru GP nasmerovat ve svuj prospech. GP, nejsou to nahodou zidi samotni? Moc bych za to nedala!

     • mat4 napsal:

      Urcite nie su.

      Pokial poznas jeho meno, stale je to sluha.

      Zidia su bezpecnostnym ventilom pre spolocnost, aby sme nahodou nevenovali energiu na odhalenie toho kto ich riadi.

      • Jaris napsal:

       Mat, nemyslim, ze zidi jsou „nejakym ventilem“. Ventilem budou spis muslimove na ktere je momentalne nasmerovan evropsky hnev. Lidi se soustredi na muslimy a nepatraji po pricine. Organizace, ktere pomahaji utecencum, jsou rizeny vesmes zidy. Ten globalni prediktor mi moc nesedi. Je to jakasi nehmatatelna chimera a neverim na ni, protoze za vsim svetovym denim sedi hmatatelni gauneri z masa a kosti, a to jsou zionisti.

       • eM napsal:

        Dlouhá léta mi to tak taky připadalo, respektive když jsem uviděl chapadla sionistického spiuknutí, měl jsem za to že jsem na špici pyramidy.
        Prozření nastalo, když mi došlo, že na špici pyramidy jistě nebude ten, kdo pyramidu vytvořil. Takže je tu tedy ještě tvůrce pyramidy hierarchie, a ten jistě umí řídit lépe, než ten na špici, protože je vně systému, tedy rozhodně mu rozumí lépe než kdokoli uvnitř. Židé jsou uvnitř, na špici, i na nižších levelech, a jsou tedy spojkou toho, kdo je vně, a řídí je bezstrukturně. A když bezstrukturně, tak zevnitř struktury to těžko mohou sionisti odhalit a tím spíše ne zneužít.
        To je jako pokoušet se pochopit boha, když jsme uvnitř reality bohem stvořené. To prostě není možné.

        GP je reálným procesem řízení, je jedno kdo to je, a jestli mu říkáš chiméra, je to řekněme spíše program než konkrétní lidé. Je to program nabíjený lidmi, stvořený dávno dávno, a řízený následníky těch, kteří ho stvořili, a také řízený těmi, kteří byli schopni ho pochopit.

   • Pepi napsal:

    Stat Izrael
    je zalozen na STRACHU Zidu a jejich traumatech z 2.svetove valky.
    Jenomze Izrael neni bezpecnym mistem pro Zidy (ani pro kohokoliv jineho).Tolik agrese a strachu stesnane na tak malem uzemi neprinese nic dobreho dokud se kolektivne nezmeni stav vedomi Zidu i Palestincu.
    V soucasne dobe je pro Zidy daleko bezpecnejsi napr.Brazilie nebo jine staty v Jizni Americe a nakonec kdekoliv jinde na svete nez v Izraeli.
    Napr.i v Iranu jsou respektovanou mensinou.
    Neverim ze Zide jsou predstaviteli „Elity“.Co „Elita“planuje pro krestany,muslimy,zidy a dalsi,o tom se zminuje zednar a satanista Albert Pike v dopisech italskemu zednari Maziolimu.Dopis byl sice prohlasen za podvrh,ale v tom pripade byl padelatel nejspis prorok a jasnovidec.Doporucuji vyhledat a precist a udelat si vlastni nazor,pokud na to mate zaludek.
    Zide jsou jenom figurky na teto dabelske sachovnici stejne jako ted „muslimsti migranti“ nebo Evropane.Lucifer je hrac.
    Nadavani zidum nebo paleni ubytoven pro migranty je prave to co si „Elity“preji.Nenavist se stupnuje a cert skace radosti a mne si ruce.Zlo se neda premoci zlem a za mir neni mozne bojovat.

    • Marie napsal:

     Ty v tom mas pekny gulas, jak tak vidim. Podivej: ja mam dum, ty mas dum a mame spolecny velky dvur a zahradu. Ja pak prijdu a reknu, hele ta zahrada s tim dvorem je moje, rozhodl o tom nas soused. No a pak si vymyslim, ze se te bojim ( a duvod bych mela mit, ze) a vystrnadim te i z toho domu a kdyz nebude nekdo z tve rodiny chtit odejit, tak ho zabiju. To je stejna situace v Izraeli. Kdyz bych mela jakykoliv duvod, ze s tebou nebudu chtit sdilet ty pozemky, tak se my dva spolu muzeme prece domluvit a dvou oplocenych pozemcich, ale spravedlive. Jenze prave to Izrael nechtel, domlouvat se, takze si to uvedom, na ci strane je pravo a kde je pravda. Podivej se, jaky krcalke uz zbyl z cele Palestiny tem lidem, vzdyt vice jak 800 tisic jich uz je davno pryc a zbytek se nema cim branit, protoze je uvalene embargo a nic se tam nesmi dodavat, dokonce tunely z Egypta jsou zavalene. Tak tady nesaskuj a nezastavej se zla. Izrael je rakovina, ktera nejenze zplundrovala Palestincum zem, ale je zodpovedna za vsechny valky na Blizkem vychode, ikdyz za sebe nastrkuje USA. Izrael chce cely BV pro sebe a prazdny.
     Takze ty neveris, ze jsou Zidi v tzv. elitach? Ty budes asi mit zalepene oci, kdyz nevidis ty ksichty ve vsech bankach, pocinaje FED, Mezinarodni menovy fond. Evropska banka… ( ten seznam je dlouhy), a dokonce i nase. Fakt to nevidis??? Jelita jsou to, a ne elita. Zrejme stale naslouchas brnkani na strunu ublizenosti z 2.svetove. To je jen vydiraci taktika, vis? Zahynulo jich 375 tisic, z jinych narodu daleko vice, co by meli rikat Rusove, kdyz kazda rodina ztratila jednoho clena v prumeru. Vis ty vubec, odkud pochazi to cislo 6 milionu? Kdyz rikas, ze si elity preji, aby se na zidy nadavalo, tak bys nam mohl rict, kdo jsou, co rikas?

     • Pepi napsal:

      „Elity“
      se daji mozna prirovnat ke spice ledovce.Radi sice pouzivaji symbol pyramidy s okem ,ale mozna spicka ledovce je lepsi symbol pro nas nezasvecene.
      Tou spickou ledovce jsou ruzne vice nebo mene zname organizace napr.Bilderberger,Scull and Bones,Bohemian Grove,nejvyssi stupne Zednarstvi,Fabian society,CRF,Trilateralni komise a dlouha rada dalsich.Jsou to organizace o jejichz existenci se dlouho nevedelo a ani dnes o jejich existenci 90%radovych obcanu vubec nevi.Pres to je jejich existence nesporna a obcas se o nich marginalne zmini dokonce i mainstream media.Ledovec (nebo spis rakovinovy nador)
      je ovsem daleko vetsi nez nepatrna cast kterou muzeme videt.Info. o vsech techto organizacich si muzete najit na internetu a vyvodit vlastni zaver.Pro mne jsou elity asi neco jako nejlepe organizovany zlocin,Okultni mafie.Zidy je manipulovano stejne jako je manipulovano Araby,Cechy,nebo obcany USA.Ja nepopiram ze Zide sedi v elitach,ale zdaleka ne jenom oni!
      Netvrdim ze Izrael ma pravo na existenci,ani to nepopiram.Chci jen poukazat na to ze ne vsichni Zide ho podporuji.Mimochodem i hodne mladych Izraelcu opousti Izrael a snazi se usadit daleko od jeho hranic mimo jine kvuli odmitani vojenske sluzby.
      Izrael nikdy nebyl ciste etnickym,Zidovskym statem,dokonce ne ani podle Bible(Stareho zakona) a napr.Jeruzalem nezalozili Zide.
      V dnesnim Izraeli ziji mimo Palestincu taky Samaritanci,Beduini,Romove(!),Etiopove,Eritrejci,krestanske komunity a urcite i dalsi.Zamindrakovani Zide projevuji ke vsem temto skupinam rasismus a Zide se diskriminuji i mezi sebou,podle puvodu(napr.Aschenazim jsou „nadrazeni“Sefardum.
      Jak rikas,mam v tom gulas,ale mozna ze to taky gulas je i ve skutecnosti.Vsichni proti vsem!
      Ne vsechny narody maji sve narodni staty a treba ho nemusi mit ani Zide,kdyz ho nemaji ani Mayove,Kecuove,Kurdi,Laponci,Ainove(vJaponsku) a nekonecna rada dalsich.
      Demonstrace by se mely konat primo proti elitam,treba proti Bilderbergu a to masove-jinak to nepomuze a nenasilne jinak mame stejnou mentalitu jako oni.Masove demonstrace by se mely konat i proti NATO a EU.
      Zaroven by se meli obcane po celem svete organizovat a prosazovat permakulturu,lokalni a alternativni meny(treba zalozene na stribre),sebeobranu a nejvyssi moznou nezavislost na systemu.
      Cesko by melo prijimat politicke uprchliky,jakym je napr.MORDECHAI VANUNU.Proc ne nejaka ta demonstrace na jeho podporu?

      • weissbach napsal:

       To je všechno pěkné, ale není účelné protestovat proti Bilderbergu, pokud tady máme jeho prodlouženou ruku v podobě vlády, médií a „neziskovek“. Představa, že občané ČR budou vymetat přímo Bilderberg a spol je dost v říši pohádek. Naopak je potřeba vymést nejprve jejich přisluhovače.

     • František napsal:

      Souhlas, hezky jste to napsala.

  • Marie napsal:

   Ja s tebou souhlasim, protoze jsem mezi nimi zila vice nez dekadu, tak ti zodpovedne reknu, ze tak 10% mezi nimi jsou slusni. Ovsem i ti slusni, nereknou nic proti tem zlym, jsou zticha. Kdo mlci, ten svedci. Pokud se zid nedostane k velkym penezum, tak dokaze brat ohledy na okoli, pokud ano, je konec.
   Podivejte se, kam vsude vylezli v dnesni dobe, jako hadi z der a jsou na postech, kterym vubec nerozumi, maji falesne tituly a skodi. Za socialismu nemohli, tak se chovali jako ostatni, jen ti nejdrzejsi dokazali profitovat pres KSC, kam se nacpali, viz Babis. Byl tzv.“ kovany“, ikdyz to hral, a proto mohl jezdit do ciziny, kde si stihl nahrabat a dnes je z nej miliardar.

  • Jaris napsal:

   Pepi, ale reprezentuje! Muzou samozrejme byt vyjimky, ale tech je opravdu, opravdu malo. Jsou asi jako para nad hrncem. Bohuzel, az budou zidi delat cistku mezi sebou, tak je odstrani.

 2. Josef Švejk napsal:

  Firma Retia nepochopila, že naše chrabrá a mohutná armáda nepotřebuje rozpoznávat ptáky na vzdálenost 250 km. My potřebujeme rozpoznat Ruské agresory a to i tehdy, když budou mít na hlavě ušanku!

 3. Pepi napsal:

  Zprominutim: nkusa.org

 4. Max napsal:

  Bohužel i když jsem nebyl voličem Zemana, tak s ním dnes takřka ve všem souhlasím, bohužel co se týče sionistických zločinců, tak zde Zeman 100% kope“ za ně. No uvidíme co Zeman, ale když jednou mlátíš o božskou dopisnici, tak s tím nepřestaneš. ))

  • Marie napsal:

   Cemu se divite? Vzdyt je sam zid!!! Kope za sve a cesky lid je mu u prdele, tem jenom hraje komedii, to umi vyborne, hradni sasek.. Vzdyt vsechny vyzval, aby rekli, ze jsou zidi taky! Je to svine a patri potrestat, lidem hraje divadylko, jak je protoi imigrantum, ale zakony v jejich prospech podepisuje! Si to lidi uvedomte, ze nam vladnou sionisticti zidi, kteri maji davno naplanovanou nasi likvidaci. Jedina zachrana je odchyt techto zrud a svoz na pusty ostrov. Tam si ty 3D radary mohou nalepit i na ptaky, aby je tak videli, kdyz uz je maj splaskle….

   • Bogus Sobotka napsal:

    Odkud jsi vzala tu informaci, ze Zeman je Zid?

    • Marie napsal:

     Od nej! Je mi lito, ze to nevidis….Ceska republika je Izrael 2 a uz od doby Necase maji nase vlady spolecna zasedani s izraelskou. Ani toto nevis?

     • Bogus Sobotka napsal:

      On ti to Zeman rekl osobne?
      Sem nevedel, ze mate takove osobni vztahy.

     • 0^n napsal:

      A co Putin? Není taky žid? Vzhledem k počtu ruských židů by to dávalo daleko větší smysl než v případě Zemana, ne? A ty vazby Ruska a Izraele se od těch Česko-Izraelských liší v čem podle Vás? Myslíte, že je máme s Izraelem přátelštější a těsnější, než je mají Rusové? Máme také větší počet původně českých krajanů v Izraeli než mají Rusové?

      A co ještě horší případ? Co když je Putin muslim? Když jim teď otevřel tu největší mešitu v Evropě, tak by na tom taky mohlo něco být, nemyslíte? A jak dobře víme, muslimové jsou zlo, to snad tady víme všichni, i pan Ortek o tom v každém svém pořadu mluví. A že Rusko má z evropských zemí (I když, je to vlastně evropská země? Oproti Turecku leží tedy větší částí v Evropě a Turecko bude za chvíli v EU.) největší počet muslimských obyvatel (14 milionů, tj. 10% populace), to je taky fakt. Z evropských zemí má vyšší procentuální podíl muslimské populace už jen Kosovo a Albánie, ale v absolutních číslech je Rusko daleko před nimi díky celkovému počtu obyvatel. Ale tak v Rusku jsou to hodní muslimové, že? Že jich je spousta v ISIS, to je jen takové nedopatření. Ti se teď musí začistit přece.

      • Marie napsal:

       Podivej: v Izraeli mas zidy, kteri nesouhlasi s okupaci Palestiny a Netan jahve je vyhazuje ze zeme. Nikdo se nenarodi nadrazenym jinym, k tomu se dostane vychovou ci prijetim te ci one viry. Zakladnim nemyslem ( a je to bohuzel zamer) je rozdelovat se ci prirazovat se nekam. Jamile pristoupis na myslenku se druhemu nadradit, jsi v pasti a je jedno, jestli je to pres viru v bohy nebo pres stranickou prislusnost, je to proste zgruntu spatne a vzdy ve svem dusledku vede k valce, nebot kazdy prosazuje to, cemu veri. Jedina spravna vira i lidska povinnost je verit, ze jsme si vsichni rovni, nikdo neni vic ci min, neb jsme vsichni jen chodici semeno :-) a vsichi zemreme, tudiz ta rovnost je dana, tu jsem nevymyslela ja, ale priroda.
       Zidi sioniste (talmudiste) veri ve svou vyvolenost bohem a pravo vladnout svetu, ktere od boha dostali, a tady je problem pro ostatni lidi: jenom jako nas otrok muzes zit, jinak te zahubime. Tak vznikl plan NWO, ktery navazuje na Protokoly sionskych mudrcu. Takze, kdyz se narodis jako zid, nejsi nicim vinen, nikdo z nasi si nemuze vybrat. Kdyz pak vyrostes v nadrazenosti, tak v ni nemusis setrvavat, kdyz vidis, kolik skody to pacha. Nemusis byt sionistou. Je to tezke se vzdat vyhody, samozrejme. To je jako kdyz nekdo rad jezdi autem a bude tim autem jezdit i pri vedomi, ze jezdi na neci krev. A jsou lidi, kteri reknou, ze za tu cenu radeji to auto nechteji. Podivej se na Fidela. To je taky castecny zid a ten smysl pro pravo a spravedlnost ma, nejede v tom s americkymi siozidy. Zeman je zid sionista.

       Putin nenese fyzicke znaky zidovske. Ale i kdyby byl zid, nebo i muslim, to je prece jedno. Musis videt ty skutky, ktere jsou za nim. Gottwald byl taky zid. A nebyl hrabivy, ikdyz mel moznosti. Zil jako ostatni, v byte. Zadny luxus. Jeho slogan, ze mame vsichni stejne zaludky mozna znas.

       Jeste k Izraeli. Tam vladne siozidovska vlada. A ti lide tam zjici jsou dnes uz uplne jini nez jejich predkove. Dokud nevznikl ten umely a teroristicky stat, zili tam pohromade zidi s palestinci bez valek.
       Putin byl na otevreni mesity proto, aby dal najevo, ze on uznava pravo lidi na svou viru a respektuje ostatni, ikdyz on sam rika, ze je krestan ( nedavno se nechal slyset, ze ovsem s tim krestanskym pravidlem „kdo do tebe kamenem, ty do nej chlebem“ nesouhlasi, on to rekl mirneji, neco jako ze v moralni rovine tomu nerozumi). Ta mesita je v poradku, kdyz mohou mit krestani kostely, jsou tam i synagogy a proc by nekdo kostel mit mohl a nekdo ne. S virou neni taky zadny problem, pokud ji nezacnes prosazovat nad ty ostatni, tj. nadrazovat se.

       V ISIS nejsou zadni muslimove, to je jen propaganda, pochop to. Muslimove maji zakazano Koranem nutit kohokoliv ke sve vire. A ti, co vrazdi v Syrii lidi za to, ze nechteji konvertovat, to je nesmysl. Vrazdi stoupence Assada bez ohledu na to, cemu veri. Kazdy, kdo do IS vleze, tam jde pro prachy a moznost ukojit sve jakekoliv uchylnosti, proto tam je ponejvice propustenych z kriminalu ruznych zemi.
       Vyrvavani alahu akbar u techto dementu je soucasti jejich „pracovni“ naplne a samozrejme i soucasti platu.

       • 0^n napsal:

        A co pan Lavrov? Nese podle Vás fyzické židovské znaky? S panem Zemanem mají dobré vztahy údajně. Tak že by byli stejné příslušnosti? Nicméně pan Zeman je za dobře prý i s panem Putinem, i s panem Xi Jin Pingem nebo jak se to píše. Tak já jen, že tomu nerozumím, jak to jde dohromady. A proč teda pana Zemana tolik špiní pražská kavárna, která by měla být podle informací stejné příslušnosti, jako pan Havel, o kterém se jasně vyjadřujete a to ve stejném duchu jako o panu Zemanovi. Je to nějaké zamotané.

        A když bych Vám odkázal toto video:
        https://www.youtube.com/watch?v=5Nh-qvN_Vmo
        a napsal citát: „Trochu si začínám myslet, že Áda nebyl zas až takovej padouch, jak říkají, ale že se jen snažil postavit na odpor globální totalitě a snažil se zamezit plíživému organizovanému zničení bílé rasy.“ ?

        Co byste na to řekla? Je to propagace nacismu / fašismu? Je to hodné smazání jako nevhodného příspěvku nebo by měla zůstat nadřazená svoboda slova?
        Myslíte, že pan 18 se jako jeden z mála pokusil postavit organizované globální chobotnici, která má chapadla na obou, resp. všech stranách, ale hlavu mají ta chapadla jednu a to stejnou?
        Nebo naopak byl i on touto chobotnicí řízen? Kdo myslíte, že stál za jeho vzestupem?

        • Marie napsal:

         Co se tyka vztahu ruskych statniku se Zemanem, tam se nedozvis jejich skutecne vzjemne vztahy, city nebo pocity, neb z titulu svych funkci a diplomatickych zakonu si nemohou dovolit je davat najevo, tomu snad rozumis. Jednat musis umet i s nepritelem a Rusove takticky pouzivaji slovo „partner“ pro vsechny. Putin kdyz dostal potvrzenou pozvanku od Zemana, ze se prileti do Moskvy, tak mu tam urcite Zeman nenapsal, ze prileti, ale oslavy se nezucastni. Takze Putin musel pak prijmout jakoukoliv vymluvu, ze zustane v hotelu, misto aby se hrde postavil vedle Putina na prehlidce.Urcite si myslel sve, ze. Predstav si, ze pozves na svou svatbu matku nevesty a ona odpovi ze prijede a pak po prijezdu, misto aby sla na obrad tak pujde ke kamaradce strykovat. Rozumis. To jsou saskarny nehodne statnika.
         Co se tyka toho citatu, tak jednoznacne nesmazala bych to, ani nahodou. Je to svoboda slova. On z toho, co zjistil, ma za to, ze nebyl takovy padouch, jak se o nem rika. To neni nic, co by se dalo nazvat propagaci nacismu.
         Podivej se na Obamu: sefik zeme, ktera je tim nejhorsim z teroristu na planete. Putin o nem kdysi na otazku, co si o nem mysli, odpovedel: ze je v jadru dobry clovek. Co tim vlastne sdelil? Svuj nazor a zjisteni, ze je vlastne je loutkou, ktera o nicem nerozhoduje, uplne stejne jako byl Hitler.

         Kdyz se vratis zpatky, jak doslo k tomu, ze se Hitlerovi dostalo takove pozice, tak zjistis, ze jsou zase za tim penize. On byl castecne zid, umel kecat a slibovat, tak ho tam dosadili a byl taktez nasmerovan na Rusko ( dobyt) jako je dneska Obama a uplne stejnymi hajzly. Takze kdyz si pak postavil hlavu, ze nebude odevzdavat to, co vybojuje, tak pochopitelne nastoupil zajem se ho zbavit. A pak se na takoveho cloveka ( porazeneho) uz prihodi cokoliv, tam je tezko presne urcit, kde je jeho vlastni vina a kde je tech jeho nadrizenych. V kazdem pripade je valka nejvynosnejsi mozny byznys. Zeme se zadluzi na nakup zbrani a pak se zadluzi podruhe na obnovu zeme. Toto je zakladna vseho. Pomoci korupce titez ovladaji vlady v zemich, takze za koho ten ktery statnik kope poznas z ucetnictvi te ktere zeme ( dluhy, nakupy zbrani a dalsich nepotrebnych kravovin na ukor lidi v zemi, napriklad zadluzenost Recka byla predem naplanovana a umyslna).
         Nase vlada (sralbotkova, pry socialne demokraticka) odsouhlasila schodek 70 miliard na rok 2016). To je viditelny zamer. Uz dopredu vedi, za co je utrati, ale splacet je budou obcane, ze. Podivam se na to video a pak se vratim k tomu panu 18, zatim nevim, kdo to je.

     • eM napsal:

      Nějaký odkaz, či zdroj informace že je Zeman židem by nebyl?
      A zdroj že naše vlády zasedají společně?

      Jeho chování je v tomto pro mne taky nepochopitelné, ale protože o tom nic nevím, počkám si dokud to nebude vidět.
      Fakt že se s nimi paktuje něco značí, ale nutně to nemusí značit že je žid a nebo že pracuje pro ně.

      Pokud je Praha jejich okultním centrem, tak Zeman těžko bude v situaci, kdy by jim mohl plivnout do obličeje. Až bude jasný důvod, proč se s nimi takto paktuje, pak bude teprve nad čím přemýšlet.
      Příklad: Rusko ví, že Francouzi se podíleli a podílejí na jejich zotročení, a i přes to s nimi jezdí na delegace, objednává od nich lodě. Získá tím další technický zdroj (loď) a mnoho mnoho know-how a technologií. Myslím, že když Češi postavili a vynalezli radar Tamaru, okouknout 3D radar a udělat nějakou modernizaci nejlíp jak umíme, co je na tom špatného?
      Zeman tím posiluje naši ekonomiku, naše zdroje.

   • Děkuji Marie i tobě vlaštovko!

  • Živa napsal:

   Nemůže si zatím nic dovolit, v Praze je údajně jedno z největších center kabaly na světě. Na Pražském hradě je z dob Havla vytesán chazarský symbol moci. Pověst praví, že dokud tam bude ČR se z téhle šlamastiky nedostane…

   • Marie napsal:

    Ten symbol je o nicem, never na povery, to nema vahu. Podivej, v USA stoji Socha svobody…. hehehe.Pritom je to nejzotrocenejsi narod sveta, ktery sve otroctvi nazyva svobodou.Nedementni otrok si sve otroctvi aspon uvedomuje, tito ne. Nezaregistrovali ani to, ze jejich Ustava uz neplati, a oficielne neplati, protoze ji rozcepoval Obama pomoci Executive Orders.

    • eM napsal:

     Pověry s tím nemají co dělat, symbol má svůj funkční význam stejně jako runy, a pokud je vytesán na symbolu naší státnosti…

   • Jaris napsal:

    Zivo, to mne zajima. Kde ten zidacky symbol je a kde je videt?

 5. weissbach napsal:

  A co na to svatý otec z Vatikánu, admine?

  • Marie napsal:

   Drzi basu se svymi soukmenovci. Frantisek jako jediny papez priznal, ze je Zid. Ostatni byli taky, ale nepriznali to. Kryptozid je ten, ktery se vydava za prislusnika jine viry ci uskupeni, jsou vecpani i v tzv. opozici. Vemte si spanelskou valku, v cele obou vojsk proti sobe byli zidi. A nechodme az tak daleko, podivejte se na tu krysu zidovskou, jmenem Havel. Kopak za majetky zidu, o nic jineho neslo v te slavne „sametovce“ a jak lidi zblbnul, ze kope za ne. Si to lidi konecne uvedomte, ze je to paraziticky narod, proste to tak je a oni nebudou jini, to je jako kdybyste chteli po pijavici nebo komarovi, aby si svou potravu obstarali nejakou aktivitou a praci. Sednou a sajou a sajou. Toto je totez, jsme vsichni jenom zivocichove. Proto je potreba je odtrhnout a oddelit od normalnich lidi. Je tady nekdo, kdo mi rozumi?

 6. pražská vlaštovka napsal:

  Všechny židy vyházet z politiky a bude mír na světě!!
  znovu to zde opakuji s naprosto čistým svědomím,podpořená znalostmi (i historickými)
  a dostupnými informacemi…
  Idiot nejsem a slepá taky ne.
  jituš

  • Marie napsal:

   Od zrady zkurveneho Zida Havla to ani nemohlo nijak jinak pokracovat, nez stupnovanim zlodejiny! Uz kdyz se provalil ten podvod, lidi meli jednat a ne cekat, az dojde na likvidaci celeho naroda. Jeste porad to jde zachranit! Pochytat je a pridat se k Rusku. Tam kazdy den napravuji skody, co zidi zpusobili po rozpadu SSSR zasluhou Putinovy vlady. Pocinaje bankami a zmenou zakonu, ktere zidaky pomalu a jiste vyhaneji z Ruska. Zatimco na Zapade dostali zelenou ve vsem homousi a o sva stejna „prava“ se tedhlasi pedofilove, v Rusku dostanou ted poradny trest: chemickou kastraci… Musime se navratit k lidstvi a zbavit se nicitelu zivota.

  • Marie napsal:

   Neje z politiky, sebrat jim banky je nutne jako prvni. Politici jsou poskoci bankeru a velkych korporaci, ktere taktez ovladaji zidi. Babisovi je nutne sebrat nakradenou pudu, jen v CR vlastni vic jak polovinu obdelatelne pudy, a nejen u nas. Taktez na SLovensku, v Nemecku a Polsku. Puda je zaklad obzivy!

 7. hel napsal:

  to schvaluji, je to dobře napsané…“.tak jako okupace nemůže přinést mír, nepřinese jej ani vědomé zaměňování viníka za oběť.“….to zaměňování v tomto případě probíhá dlouhodobě…díky tomu se už o mezinárodním právu téměř nedá mluvit…zajímá mě, která média výzvu zveřejní a zda se k tomu někdo vyjádří….měl by, protože je tam nanejvýš zajímavá i rovina vnitrostátní, kdy z veřejného rozpočtu budeme opět hradit něco, na co nebyl vypsán tendr….!

  • hel napsal:

   cena 6 miliard…„Tento nákup není nejšťastnější, je výrazně předražený proti tomu, co by mohla nabídnout konkurence,“ namítá ale Jaroslav Štefec. ..slovensko, maďarsko a polsko od toho ustoupily…tak kdopak u nás zase kope za izraelské zájmy z veřejných peněz??

 8. Vaclav Pražák napsal:

  Izrael se jenom brání,až nás tady budou muslimové vraždit ve velkým tak se budeme muset také bránit,ale to vám je jedno,protože vy jdete proti židům stejně jako muslimové a nacisti.A schazovat prezidenta který se jediný zastává národa je ubohost.Ale co je pro vás národ,hlavně když to nandáte židům.Muslim který chce vyhladit Evropu,teda jen křesťany,židy a ateisty je u vás hrdina jen proto že střílí rakety na Izrael.Hnus,na to ještě nevymysleli sprostá slova.

  • Josef Švejk napsal:

   Ale my se už bráníme dávno. Už v Jugoslávii jsme úspěšně bránili Prahu! A od té doby spolu se svými zdaleka nejlepšími kamarády (kteří tam zase brání Washington, Londýn apod.) na spoustě dalších míst. Jsme na tom s Izraelem úplně stejně. Nebýt těch zatracených muslimů, rusů, číňanů a ještě pár dalších hajzlů už dávno by byl všude demokratický mír.

  • Paul Durham napsal:

   Tak blbého trolla jsem tu ještě nečetl. Gratuluji ke zlatu.

  • Marie napsal:

   Izrael se brani utokem? To je logika blba a zrudy…A zidi rozkradli nasi zem taky jako obranu, ze? Totez USA. A u nas vladnouci zidi oteviraji muslimum dvere a davaji jim nam ukradene penize. aby nas mohli vyhladit proc??? Vzdyt vubec nevis, co meles…anebo naopak, chucpe.

  • pražská vlaštovka napsal:

   Vašku ! A KDO TO VžDYCKY ZAČNE???
   to se pak vraci!co to zde pořád opakovat..vždyť kam vlezou s bankama,s revolucema,zlatou miliardou a rozbouráváním stávajicích hodnot-tak tam to dopadá
   tak,jaký je dnes resultát!!!
   tak toho nech a přemejšlej!
   j.

  • niky napsal:

   Také se mi zdá že se web stává muslimáckým…… AŤ žijí muslimští teroristé , hurááá….. Sice plastelince vykopali ze všech okolních států protože dělali bordel , ale to neva … jsou to „naši zkurvysynové“ !

   • Marie napsal:

    Tak mam te stipnout, abys se probudil? Zda se ti to spate. Byla bych rada, kdybys po probuzeni pochopil, ze svet neni cernobily a ze je proto vrchol blbosti se porad nekam zarazovat a vse okolo sebe taky. Jaky muslimacky??? Je to vsehochut a je to tak spravne. My jsme tady taky vsehochut, od toho je prave ta diskuze, abychom si ty „chute“ vymenovali a rikali si ty rozdily…Rozdelovani lidi je choroba. A nasili na sobe samem, protoze kdyz se nebudes prirazovat, nic te nebude nutit se drzet stada, ikdyz jde do bahna. Proste nepatrit nikam a ridit se logikou a pravem rovnosti, pak mas velky manevrovaci prostor a nemusis se citit vazan nejakou prislusnosti. Rozumis mi? Volil jsem Zemana, tak se citim vazan schvalit vse co udela? Prdlacku. Volil jsem ho, protoze jsem mu veril. Dela podrazy? Tak pryc s nim a tecka. Nemas za co stydet, protoze nikdy nevis, co kdo udela. ANI u vlastni zeny, ci rodiny.

  • Jaris napsal:

   Vaclave, Vy jste jeste nepochopil, ze za celou nechtenou saradou muslimske emigrace stoji zase vykutaleni zidi? Z domacich zidacku budu jmenovat Sabatovou a Dienstbiera. Samozrejme jich je vic a tahnou za jeden provaz s heslem „multikulti je bajecne“. Musime si pomahat! Ti chudaci muslimsti a cigansti nam pomohou udelat z Cechu pekne barevne lidi a pritom za tyhle slogany a zasluhy shrabujou penize. Zidi parazity byli, jsou a jestli dovolime, budou.

  • Jaris napsal:

   Cooooooooooooo? Ze Palestinci strileji rakety na Izrael? Kde by je asi vzali, Vaclave? Maji tak nejake podomacku udelane bouchacky, ktere nejsou nic moc. Popripade nejcasteji hazeji kamenama. A divite se, ze brani sve, za primitivnich podminek. Zato Izrael je vyzbrojen po zuby i jadernymi zbranemi a vrazdi Palestince ve velkem. Nici jejich zem, kde se narodili. Zidi jsou pouze sprosti okupanti a nemilosrdni VRAZI. To si nevzpominate, co bylo v nedavno v Gaze? Pro mne umely a vynuceny stat IZRAHEL, kam se prisli usidlit chazari a nikoliv puvodni lide, ktery stoji na krvi a nasili, neexistuje. Pro mne to bude vzdy okupovana PALESTINA jakymsi izraelem!

   • Marie napsal:

    Tak tak. Predchozi president Iranu ( Ahmadinezad) rekl to same. Izrael neexistuje a pri prvnim utoku na Iran bude vymazan z mapy sveta. To uz se neda ani spocitat, kolikrat zadal Netanyahoo Obamu o preventivni uder na Iran. Stebetaji o tom rabini kazdou chvili. Sen sionistu na ovladnuti BV se bez porazky Iranu nemuze splnit, stejne tak jako jejich NWO bez porazky Ruska.

 9. Carlos IV napsal:

  Vaclav Prazak nezustal svemu jmenu nic dluzen.

 10. Fanny napsal:

  Jasně,slovensko,maďarsko a i ti poláci to odmítli,jen zase hloupí češi si nechají vnutit něco co nikdo jiný nechce,ach jo jsme to my ale hloupý národ.

 11. Kolemjdoucí napsal:

  Zeman vypíchl a ocenil, že Izraelci vlastní u nás velké podíly ve farmaceutickém průmyslu a prohlásil, že je pro prohloubení spolupráce v této oblasti.

  Jen připomenu. Firma GlaxoSmithKline vyrábí ve velkém vakcíny pro naše nemluvňata.

  Děkujeme pane prezidente.

 12. Jaris napsal:

  Je treba neustale slapat zidum na paty. Vedet o nich co nejvic. Lidi, vzdelavejte se! Je treba znat jejich lstive a bezostysne metody, ktere na prvni pohled vypadaji skvele, ale pod slupkou myslenky se skryva nebezpecny had. Zarny priklad mejte lidi v ochlastovi a devkari Havlovi, ktery ve svem proslovu nam mazal med kolem huby a vetsina mu ty blaboly sezrala. Ja take, ale brzo jsem prohledla. Proto je treba cerpat informace o nekalych zidovskych zamerech a nastesti to neni tezke. Protokoly a Mezinarodni Zid jsou knihy, ktere ohaluji zida v cele jeho nahote. Budte pred nimi ve strehu a neverte jim.

 13. medved napsal:

  Zid bol je a bude zid,z Egypta, za cias faraonov ich doslova vyhnali,ale nie ako to opisuje biblia,ale preto lebo im užerou začali rozvracať funkčny štat a perfektne fungujuci system, počas 2.sv.vojny,mala prsty v ich likvidovani aj vysoko postavena židovska smotanka a nie len nacisti,v tejto dobe ma v rukach približne 500 členna židovska vrchnosť so sidlom v New Yorku velke farmaceuticke spoločnosti na vyrobu tzv.liekov,…im nezaleži na životoch ludi,ide len o obludny biznis,vlastnia velke bankove spoločnosti,spoločnosti na vyrobu zbrani a potravin,spoločnosti na spracovanie a ťažbu ropy,tam kde šuchocu peniaze tam je ZID,..!

 14. Kayleen napsal:

  Ik heb deze week al wel een shoplog online gezet, ik weet niet of je die gezien hebt? Naar Primark ga ik niet zo vaak hesl2a&#8a30; maar als ik ga, beloof ik daarna een shoplog op te nemen :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!