Opravdovým Islámským státem je ve skutečnosti Saudská Arábie!

10429442_10152527131260818_3309016058897250832_nJe třeba se podívat pravdě do očí! Zemí, kde je běžným trestem stětí, ukamenování a bičování až k smrti za sebemenší přestupek proti islámu, nebo králi a kde je praktikováno stejné právo Šaría jako na území IS, je Saudská Arábie!  Saudská Arábie je prostě synonymem pro absolutistickou teokratickou diktaturu, ve které je tvrdě trestán (většinou rovnou smrtí) každý, kdo si nějak dovolí pochybovat o saudskoarabském výkladu islámu, nebo o politice královské rodiny, která tvrdou rukou nemilosrdně vládne této zemi!

Přesto však není tato země pod žádnými americkými, nebo mezinárodními sankcemi, přestože třeba takový režim v KLDR je proti tomu, jaká diktatura panuje v Saudské Arábii hotovou procházkou růžovým sadem (čímž nechci obhajovat KLDR).

Každému ve světě je úplně jedno, že Saudi jsou vlastně takovým arabským USA a kují intriky a rozvrací celý arabský region, aby dosáhli toho, že okolní země budou podléhat jejich vlivu a budou v nich vládnout radikální sunnité!  Nebýt peněz této nedemokratické, lidská práva soustavně pošlapávající země, která paradoxně v současnosti dokonce předsedá radě pro lidská práva v OSN (což je stejný paradox, jako kdyby této radě předsedal samotný Hitler) tak by islámští extremisté z IS, Al-Káidy a jiných teroristických organizací už dávno neměli peníze na vedení války v Sýrii a Iráku!

V současné době však saudská arogance přerostla do vyššího levelu a tak se tato země, kde vládne, co se týká lidských práv a náboženských svobod ještě pořád temný středověk, rozhodla, že finanční a materiální podpora teroristů bojujících v Sýrii proti legitimní vládě Bašára Asada jim nestačí a Saudi začali dokonce vyhrožovat přímou vojenskou intervencí na území svrchovaného syrského státu! Cílem jejich útoku mají být jednotky syrské armády a íránských gard bojujících proti teroristům z IS a podobným banditským organizacím!

Saudská královská rodina totálně ignoruje fakt, že nikdo, koho nepozve syrský prezident, nebo komu nedá mandát k misi rada bezpečnosti OSN, nemá v Sýrii co dělat (což zřejmě odkoukala od svých amerických přátel) a je jí naprosto jedno, že v případě saudské intervence nelze čekat nic jiného, než plnohodnotný vstup íránské armády do konfliktu a velice pravděpodobně i bojový střet mezi saudským a ruským letectvem v nebi nad Sýrií!

Co nastane v případě, že Saudi syrský konflikt takovým způsobem vygradují, lze jen hádat. V lepším případě se ze syrské války stane regionální konflikt, ve kterém si Saudi a Írán podporující Asada vyříkají nadobro své rozpory (sázím a doufám ve vítězství Íránu), nebo to v nejhorším případě přeroste na otevřený konflikt mezi Saudy a jejich spojenci (včetně USA) a Ruskou federací a jejich partnery. V takovém případě by byl svět již jen maličký krůček od propasti totální (třetí světové) války!

Otázkou zůstává, jak daleko jsou Američané a ostatní západní země jít ve své podpoře Saudské Arábii a jestli, pokud saudská královská rodina skutečně zaútočí na Sýrii a střetne se nakonec s Rusy, budou ochotní jít kvůli této zemi do války (v opačném případě smáznou Rusové společně s Íránci Saudskou Arábii z mapy světa).

Blízká budoucnost nám ukáže, jestli Saudi jen blafují, nebo jsou opravdu tací blázni, aby po Jemenu otevřeli druhou frontu a šli do otevřené války minimálně s Íránem!  Myslím, že klidu se ještě dlouho nedočkáme a bez většího konfliktu tato mocenská šachová partie pravděpodobně bohužel neskončí! Důležité je, když už nebude vyhnutí stát aspoň na té správné straně!

Zamysleme se tedy, kdo je v Sýrii v souladu s mezinárodním právem a kdo je tam stejným vetřelcem a de facto teroristou jako samotný IS!

Odpověď je jasná, v tomto konfliktu musí nutně každý slušný a logicky uvažující člověk ctící suverenitu druhých zemí a mezinárodní právo, stát na straně Ruska, Bašára Asada a Íránu! V opačném případě podporuje totalitní Saudy a teroristy z IS a Al-Kaídy jako to dělají USA!

Punishments_FINAL-01
20 Komentářů k Opravdovým Islámským státem je ve skutečnosti Saudská Arábie!

 1. Miloslav Dědek napsal:

  Stav současných i potencionálních válečných konfliktů souvisejících s probíhající válkou v Sýrii začíná být značně neurčitý a nepřehledný. Zatím však pořád ještě existuje určitá možnost, že se svět sjednotí v boji proti globálnímu terorismu. USA a Rusko by se v průběhu řešení Syrského problému nemusely rozejít jako nepřátelé. Začnou-li spolu vážně jednat, nelze zcela vyloučit to, že mezi nimi v průběhu řešení Syrského problému vznikne přátelský partnerský vztah. K této dvojici by se potom mohly přidat další mocnosti, čímž by se vytvořily podmínky pro vznik globálního spojenectví. Globální centrální světovláda založená na demokratických principech by mohla nastolit trvalý mír na celém světě, a to prakticky stejným způsobem, kterým se podařilo nastolit trvalý mír v rámci všech států spojených v projektu EU. Jedna možná cesta vzniku spravedlivé celosvětové demokratické vlády je uvedená v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html Vznik spojeného světa má už v plánu i OSN, viz článek: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/10/cile-udrzitelneho-rozvoje-sdgs-fakta.html

  • marie napsal:

   Bez do riti s tou svou agitaci pro NWO!!

   To tady budes vylepovat u kazdeho clanku, zmetku? Otevreny dopis vsem lidem na planete, rikas? A kolik umis jazyku, koliku?
   Vlada, ktera od 2.svetove valky nedela nic jineho nez valci, ta je zarukou miru?
   Jsi blby? Nejsi. Jen mas za to zaplaceno. Co jsi to za zrudu, ze chces pro nas otroctvi.

   Ta tvoje zasrana svetovlada siozidovska mela dostatek casu ukazat, ze ji jde o spravedlnost a mir, ale pravy opak byl viden, viz Izrael.

   Jdi fakt do riti!

  • Jaris napsal:

   Dedku, jestli vam to jeste nedoslo, Rusko a US jsou odjakziva nepratele., Ze Vy jste chodil za skolu, kdyz se tohle probiralo?

   • 0^n napsal:

    Odjakživa? A v kolika válkách proti sobě Rusko a USA bojovaly? Můžete zmínit alespoň jednu, ve které se na opačných stranách střetly armády Ruska (nebo SSSR) a USA? Prosím, vynechte všechny zástupné války, ve kterých za tu nebo onu stranu bojoval někdo jiný.

    O co to Vaše tvrzení opíráte? Díky za vysvětlení.

    • Jaris napsal:

     Tvrzeni opiram o skutecnost, ze tyhle dve supervelmoci se nikdy nemely v lasce. Je nepritel a nepritel. S nepritelem nemusite vzdycky bojovat na zivot a na smrt. Rusko a US jsou a byly vzdycky politicke protipoly. Mate snad jiny nazor?

  • Mark Twain napsal:

   „Hřích nabude nové a opravdové hrůzy v okamžiku, když to začne vypadat, že se na něj přijde.“

 2. stefan goga napsal:

  pan Kasuka. Saudi su iba ocas besneho kojota USA. Izrael vycerenou tlamov.No bachor trup toho kojota sa vzdy dobre nazere. OSN je iba zapachajuca latrina do ktorej ten kojot chodi vyprazdnit.

 3. marie napsal:

  Ten nadpis je HODNE ZCESTNY!

  Prave ze naopak, muslimske okolni zeme SA neuznavaji za muslimskou, viz Iran.

  To je extremni poloislam a vladnou tam zide…

  • Ladislav Kašuka napsal:

   Proto píši islámskýstát svelkým I tedy, že Saudi se rovnsjí IS a IS dělá spoustu věcí, kteté v koránu nenajdete, proto někteté země ani IS, ani Ssudy nepovažují za oúravdové muslimy, nýbrž jen za extremisty a vrahy!!!

  • Ladislav Kašuka napsal:

   Pardon, píši z mobilu
   Omluvte prosím překlepy…

 4. marie napsal:

  A po vzoru koho ma IS v „rejstriku“ trestu ukrizovani??? Kdo ze to ukrizoval Jezise Krista? Zidi. I

  IS neznamena islamsky stat, ale izraelsky.

  • marie napsal:

   Jo az ted jsem si vsimla, ze to islamsky stat je s velkym „I“, takze ten muj predchozi komentar je trosku vedle. Ale trvam na tom, ze IS je zkratka od Izraelsky stat.
   V kralovske rodine SA jsou zide, podivejte se na iranske weby, tam to dokladaji.

   • 0^n napsal:

    Paní Marie, a jak se díváte na kladné vztahy Ruska s Izraelem? Přece jen v Izraeli je dost ruských židů, ne? Vždyť i oficiální stránky izraelského parlamentu jsou kromě hebrejštiny, angličtiny a arabštiny, taky v ruštině.

    http://knesset.gov.il/main/ru/home.asp

    A myslíte, že k vládnoucím elitám v Rusku nepatří židé?

    • Tamara napsal:

     mně to zavání záměnou oběti a vraha.
     rus je doma.
     jenže si doma sedí na zadku
     a stará se o svoje
     ostatní se na svém starají o židovo
     v tom je ten rozdíl
     samozřejmě principielní
     seznam rusů co se stará o židovo by byl dlouhý :)
     ještě to zkrátím:
     rozdíl je v tom,kdo je doma a kdo je doma s čistým svědomým

     • 0^n napsal:

      Nezlobte se, já jsem velice jednoduchý člověk, takže Vám nerozumím. A není to tím, že neumíte ani napsat gramaticky správně slovo svědomí, to si dokážu v duchu opravit a Vaše chyba může být daná tím, že nejste rodilá mluvčí vzhledem k tomu, že Tamara je spíše jméno ruského původu.

      Jediné, na co jsem se ve svém příspěvku snažil poukázat, je fakt, že v Rusku, i bývalém SSSR, byla i je poměrně velice silná židovská komunita, stejně jako v USA. Což se odráží i na přítomnosti ruských židů v Izraeli. Proto jsem se ptal na ty vazby Izraele a Ruska. A tu početnost ruské židovské menšiny potvrzujete i Vy svým tvrzením, že by seznam Rusů, kteří se starají o „židovo“, byl dlouhý.

      A když to řeknu úplně polopatě a nebudu to zaobalovat do těch šťouravých otázek, tak mi čím dál víc začíná připadat, že jak USA, tak Rusko, plní a hrají jen předem dané role divadelní hry hrané pro světové obecenstvo, které ovšem za lístky na tuto divadelní hru má platit opravdu vysokou cenu. A peníze utržené za vstupné na tuto divadelní hru budou inkasovat její režiséři, kteří ale řídí a dirigují obě strany.

     • Jaris napsal:

      Tamaro ????????????

    • Jaris napsal:

     Bohuzel, patri…je to skodna.

 5. KAROLkos napsal:

  Dedek a jeho otevreny dopis na planete:-)idemu karta

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!