Česko-slovenští dobrovolníci na Donbase: My, Slované v Evropě, jsme otroky Anglosasů

dobrovolcy_5Rozhovor s Čechy Jiřím Urbánkem ("Begemontem") a Pavlem Botkem ("Kavkazem") a také se Slovákem Máriem Rejtmanem ("Gabčíkem") o tom, proč se pokládají za "děti Sovětského svazu" a proč v EU "není všechno tak jednoznačné". Hovořil s nimi dopisovatel vydání Ukrajina.ru Aleksandr Čalenko.

Begemonte, vím, že máš na Čecha poněkud neobvyklý názor na Pražské jaro. Jak jsem to pochopil, pokládáš ho za první barevnou revoluci. Proč si to myslíš?

Myslím si to proto, že určité síly chtěly v roce 1968 provést převrat uvnitř varšavského bloku. Ale Pražské jaro nebylo první barevnou revolucí. Ta první proběhla v šestapadesátém v Maďarsku. A až druhá v Československu. Tehdy byl Sovětský svaz silnější, proto se to organizátorům nepovedlo.

Ty jsi před pěti měsíci přijel spolu se svým přítelem Kavkazem na Donbas. Jaký jsi k tomu měl motiv?

Stejně jako všichni po událostech v Oděse. My Češi jsme vnímaví. Viděli jsme na videu dívku, která se chystala skočit z okna. To na nás silně zapůsobilo. A bylo tam taky jedno monstrum - ukrajinský politik Gončarenko. Ten to všechno zavařil. Byli tam taky ti ukrajinští darebáci, kteří připravovali Molotovovy koktejly. Vyděsili lidi a Oděsa pak nepovstala. My s Kavkazem jsem přišli až letos v dubnu.

1014588431

Na fotografii jsou zleva: Kavkaz, Begemont a Gabčik.

A proč jste přijeli do Doněcka a ne do Luhanska?

Původně jsme se zkontaktovali s Alexejem Borisovičem Mozgovem, chtěli jsme jet k němu, ale oni ho zabili. Ještě předtím jsme se domlouvali s Jevgenijem Iščenko, ale jeho také zabili. A tak jsme přijeli do Doněcka. Protože bylo obtížné získat ruské vízum, jeli jsme přes Ukrajinu. Tam bylo hodně lidí, kteří nám pomohli. Ale o nich nechci mluvit.

V jaké jednotce jste zpočátku byli?

O tom nechceme mluvit, protože velitele této jednotky si nevážíme. Potom jsme přešli do našeho současného působiště pod velitelem majorem Martinem Sukupem. Je to velmi moudrý člověk. Je to tu ale těžké s výstrojí: nemáme vojenské boty ani uniformy.

A co máte na sobě nyní?

To je ukropská uniforma z prodejny (směje se). Koupil nám to jeden Francouz, který se o nás postaral. Jmenu je se Erwan Castel. Je to výborný chlap. Jsme sice mentálně jiní, ale vzpomínáme na něj v dobrém. Díky němu jsme si našli bydlení. Postaral se o nás. Má prapor "Novorossia". Nyní je spolu se svými chlapci v 5. brigádě. Je tam spokojený, protože tam mají veškeré zajištění. Včetně zbraní.

A vy, přestože nemáte výstroj, zůstali jste tady. Je to proto, že chcete sloužit pod majorem Sukupem?

Ano. I když tu nemáme stejné možnosti jako ostatní zahraniční dobrovolníci.

Begemonte, rozumím tomu dobře, že některý z tvých rodičů je Rus?

Správně. Můj táta je Rus.

A proč tedy nemáš ruské příjmení?

To je složitá rodinná historie. Prostě máma studovala v Moskvě, kde se seznámila s tátou a do Čech se vrátila se mnou.

A tvůj otec je živ?

Ne, zemřel.

Máte s Kavkazem zvláštní specializaci - tělesní strážci. Českých byznysmenů?

Chránili jsme české oligarchy na Kypru, v Jihoafrické republice a v Dominikánské republice. V Izraeli jsme absolvovali školu pro bodyguardy. Nejsme profesionální vojáci. Válka se od práce bodyguarda velmi liší.

Kavkaze, a proč ty sis vybral takovou přezdívku?

Mám otce Čečence, matka je Češka. Otec přijel se svými krajany do Čech v 80. letech. Pracovali ve škodovce. Tam se seznámili. Je mi už 34 let.

A ty svého otce znáš?

Ne.

Čečenci jsou všichni bojovníci. Máš také bojovného ducha?

Begemont: Jasně že má. 12 let se zabýval thajským boxem a sebeobranou. Je to profesionální sportovec.

1014588509

Kavkaze, a kdyby ses měl utkat s Kličkem, porazil bys ho?

Jasně.

A ty, kdy ses rozhodl sem přijet?

Rozhodli jsme se spolu s Begemotem. Prostě jsme uviděli, jak vedení Ukrajiny vraždí své obyvatele. V Oděse i v Mariupolu. Stříleli do neozbrojených lidí. Média Evropské unie prostě lidi klamala. Všechno tohle zamlčovala. A s takovou politikou nesouhlasíme. Begemont: S Kavkazem jsme spolu už 6 let.

Kavkaze, co se tobě osobně na Donbasu líbí a co ne?

Líbí se mi tu lidé. Obyčejní lidé. Je v nich hodně energie.

Vodku jsi s nimi už popil?

Ne. My pijeme jedině pivo. Tady na Donbase jsou lidé temperamentní.

A děvče sis na Donbase našel?

Ne.

Begemont: My teď hledáme učitelku ruštiny (smějí se).

Kavkaze, a odkud ty umíš rusky?

Tady jsem se učil. Ruština je slovanský jazyk. Je tu velmi mnoho podobných slov. Není to příliš velký rozdíl od češtiny.

A neměli jste chuť tady vytvořit československou jednotku pod názvem "Husiti"? Na počest Jana Husa a Jana Žižky?

Na to je tu málo Čechů a Slováků. Je tu hodně cizinců a třeba náš kolega Brazilec (snajper) by asi těžko chápal, proč bojuje za Žižku.

Do rozhovoru vstupuje Mário Rejtman - Gabčík: Pokud jde o Čechy a Slováky: Když sem někdo jede, potřebuje peníze na cestu a dva měsíční platy. Jsou potřební sponzoři, aby podpořili příjezd dobrovolníků.

1014588537

Kavkaze, máš nějaké politické přesvědčení? Jsi levý nebo pravý?

Ani jedno - ani levý, ani pravý.

Begemont: A já jsem komunista. Jsem dítě Sovětského svazu.

Begemonte, a když tvoje matka studovala v Moskvě, chovala k SSSR sympatie?

Myslím si, že ne příliš. Ale další lidé v mé rodině byli naladěni prorusky. Já jsem také proruský člověk.

A ty, Gabčíku, jsi nějak politicky vyhraněný?

Jsem levý.

Socialista nebo komunista?

Komunista.

A proč?

Protože mi je 39 let a do svých patnácti jsem žil v socialistické zemi.

Begemont: To je také dítě Sovětského svazu.

Gabčík: Za socialismu se žilo daleko lépe.

Dnešní život na Slovensku je horší?

Když jsme se odvrátili od Sovětského svazu a obrátili se k Západu, nevěděli jsme, že z nás udělají otroky. Ano, dnes jsme otroci. Dnes pracujeme za 500 euro měsíčně, z toho 300 jde na bydlení, 100 na dopravu. A žijeme tak: do práce - domů - do práce - domů. A každý měsíc jsme v mínusu 50 euro. A tak zase - práce, práce, práce.

Begemont: Ukrajinci prostě uvěřili pohádkám o krásné budoucnosti v Evropě.

Gabčík:Já to nechápu. Oni se všichni zbláznili, oni snad nemají mozky. Existuje přeci internet - kouknu, jak tam, v Evropské unii lidé ve skutečnosti žijí. My nejsme Němci, nejsme Anglosasi. Oni o nás nemají zájem. Nepotřebují nás, potřebují jen naše peníze. Na Slovensku máme proamerického prezidenta. Jmenuje se Kiska. Je to zlý člověk. Američani nám ho podstrčili.

A váš, český prezident Zeman?

Begemont: Jó, náš Dědeček je jiný (směje se)

1014588555

Jak se k němu nyní chovají? Říká se, že v Praze ho nemají rádi, ale mimo ni je oblíbený. Je to tak?

Begemont: Kdyby se americkému velvyslanectví zachtělo uspořádat impeachment nebo kdyby snad chtěli v Praze vyvolat skutečnou barevnou revoluci, Češi by byli při něm. Ale takové zrůdy jako Schwarzenberg nebo Štětina, který se líbal s nacisty z Azova, co zabíjejí na Donbase děti, ti jsou proti němu. Štětina, to je úplný fašista. Jeho ale v EU nikdo do vězení neposadí. Ten si svobodně chodí po ulicích.

Říká se, že jste se seznámili s ministrem zahraničí DNR Alexandrem Kofmanem. Jaký jste z něj měli dojem?

Begemont: Dobrý. Je to první ministr, který nás všechny tři přijal, aby nám pomohl řešit naše problémy. Kdysi byla Podkarpatská Rus, nynější Zakarpatská oblast Ukrajiny, kde žijí Rusíni, součástí Československa. Potřebují tam znovuobnovení své státnosti.

Pokud Rusíni povstanou, půjdete za ně bojovat?

Gabčík: Jestli povstanou Rusíni, tak to bude znamenat, že povstane celá Evropa.

Zdroj: http://rusvesna.su/recent_opinions/1445339849#b1674fe6-ee25-6904-b07b-7fb63e01cc03
91 Komentářů k Česko-slovenští dobrovolníci na Donbase: My, Slované v Evropě, jsme otroky Anglosasů

 1. Anna napsal:

  To, co je tady v EU, je hnus. Žádná demokracie, jen německý diktát. Všude jen sama Merkel + Juncker + sluha Hollande. Co vypadne z jejich hlav, je svaté. Nejsme pro ně lidi. Lisabonská smlouva je ďáblovo dílo, a stejně tak i ten jejich TTIP apod. svinstva.

 2. dj napsal:

  Ted jsem byl na montaži v Nemecku,udelejte nejhorši praci a jdete do prdele,jsem skutečne otroci nemcu,tak stejna prace v automobilce,Nemec 1500 euro,Slovak 500euro.Zapad jsi nas skolonizoval,je treba vystoupit z Nato a EU a pak se Slovanske narody musi spojit.

  • Robo napsal:

   pozri do diskusie pod "československe povstani", spusta ľudí aj tu je chytrá, len keď sa po nich nič nechce... Asi sa ešte stále majú všetci skvele..

   • L.L. napsal:

    Třeba tohle pomůže i v Československu... http://ceskoslovenstivojaci.org/

   • marie napsal:

    Skvele se nemaji, Robo. Ale je to o prazdnem zlabu, jak tady nekdo pouzil trefne tato slova. Az ten lidi zvedne, jenze to uz bude pozde.

    Lidi nechapou, ze jsme nejen ve valce, ale taky v likvidaci. Dokud nevidi na vlastni oci, co se deje v Nemecku, nebo vlastne uz na Blizkem vychode delsi dobu, tak to povazuji za film na platne. Zni to krute, ale tak to vnima spousta lidi a nejsou schopni si uvedomit, ze se nas to tyka. Ze uz jsme v tom az po usi.

  • Ruda napsal:

   Máte pravdu.Bohužel jsme tomu všichni dopomohli.Nikdo si ale to,co je s republikou nepřál.Každý se ale bojí o svou kůži.Když by se mělo vystoupit veřejně proti zločinné vládě,tak tam přijde málo lidí.Svého času protestovali zoufalí zemědělci a vysypali před ministerstvo cibuli .Lidé z pPrahy je okamžitě podpořili tím,že tu cibuli bleskurychle rozkradli.Opravdu nezbývá ,než vyjít do ulic.
   Těchto lidí ,kteří šli pomoci zoufalí lidem si nesmírně vážím.Je jich ale moc málo.Kdybych nebyl důchodce tak bych také šel .Opravdu.Týká se to nás všech.

 3. Marco napsal:

  Náklady na pracovní sílu jsou dle tabulek EU jasné a divím se, že si toho ještě nikdo nevšiml. Z této tabulky je viditelné, které státy parazitují a které makají za otrockou mzdu. V čem je lepší práce Němce nebo Frantíka? V naší zemi makají lidé i více hodin, než u nich. Makají kolikrát daleko tvrději, chcát můžete jednou za směnu a stejně má naše práce daleko menší hodnotu. Tak v čem je problém? Kdo z naší práce těží? Vůbec nejzábavnější je to neustálé srovnávání cen s celou EU. Bereme východní platy a veškeré služby, či zboží potřebné k životu kupujeme za ceny západní. Docela chytrý podvod, však jim musíme odmakat naší vzpouru vůči západu, kterou nám dle mého dodnes nezapomněli. Odvrácení od západních hodnot se trestá tvrdě.

 4. smrt napsal:

  Ne náhodou jsou slova "slovan a otrok" v těch germánských a anglosaských pakultúrách takřka shodné.

 5. eM napsal:

  Chlapi, díky. Hezky řečené, hezky prožívané.

  Díky za nás za všechny.

 6. fronty22 napsal:

  No tak Pána Gabcika poznáme v Banskej Bystrici velmi dobre.Pamätáme si ho ako vodcu Bonehedov(nazi skinheadi)ktory chodil po meste s Mein Kampft v ruke a jeho kolegovia zmlátili kazdeho,koho stretli....Tu bude tvrdiť ze je komunista!!!Ha Ha ha...na Donbas zdrhol ,pretoze ma na SVK dlhy.To je jeho minulost.Mozno sa zmenil a pochopil....Paradoxne si dal meno Gabcik!!!Do 15 žil v komunistickej zemi,takto si musí toho naozaj veľa pamätať....v 17 recitoval tu hrôzu od Hitlera.Teraz chlapci Slovenský zistili ze Arjovia boli Slovania...každý nech si spraví názor sám...

  • Gabcik napsal:

   Moj maly zakomplexovany internet bojovnik rad by som sa s tebov stretol a podiskutoval osobne o svojich "dlhoch" neviem ty hoviadko bozie o akych dlhoch to recnis (alebo som nieco postal dlzny tebe?) ale je to ciste tvoj problem za svojim "rasistickym!" postojom z mladosti si stojim dodnes ;) a ked tu tak pekne ohovaras ze by si svoje pri.. e tvrdenia aj argumentami podlozil , ale to asi od teba ocakavat nemozem. S pozdravom Gabcik.
   PS: a vies preco Gabcik ? Narozdiel od teba si neriesim komplexy na forach ANONYMNE ;)

   • marie napsal:

    Ja si velice vazim kazdeho, kdo sel nasim bratrum pomoct a cekala jsem, ze se najde daleko vice lidi, kteri pochopili, ze ohen se musi hasit od pocatku, nebot je jen otazkou casu, kdy se rozsiri az na nas dvur. Navic citim, ze jim to dluzime. Kdyby nase rodice rusti vojaci neosvobodili, tak jsme tady ani nebyli.Ikdyz jsem zenska, sla bych hned a bez rozmysleni. Jenze co s duchodkyni, co sotva chodi...

    Kdyz to na Ukrajine zacalo, verila jsem, ze Rusko pomuze Donbas a Luhansko osvobodit. Nemyslela jsem otevrenou intervenci, ale ze se dostanou tem zrudam siozidovskym do tylu nejak, ve 2.svetove valce v tom byli dobri, velice dobri. Nemohu uverit tomu, ze stale jeste ti hajzlove chodi po svete, ze je nikdo neoodelal. Porad mam pred ocima tu hruzu z doneckeho odboroveho domu. Tam bylo uplne jasne, kdo to udelal (zidobanderovci).

    S prilivem tech tzv. uprchliku proudi k nam clenove IS ( soucasni I budouci), kteri se chystaji pokracovat na Ukrajinu a myslim si, ze na to Prasacenko ceka. Nejtezsi boje teprve prijdou a nejen na Ukrajine.
    Nasi muzsky si neuvedomuji, ze nase zeme prijde radu taktez a nejen nase. Svetova valka bezi a malokdo si to uvedomuje a mnozi doufaji, ze je to mine. Nemine. Couvaji a couvaji az narazi zadkem na gilotinu...

    Dekuji Vam za vasi statecnost a odvahu, preji hodne sily a pozdravujte tam vsechny dobre lidi. Myslim na ne casto a boli to... videla jsem stovky videi, jeste umim rusky, chodim I na jejich weby.

    • hel napsal:

     tohle podepisuji,viděla jsem rovněž stovky videí a bolí to tak, že jsem z toho onemocněla...dorazila mě zákeřnost našich médií a bohužel i některých politiků...od té doby vím, že žiju ve fašismu...i když mě zatím šikanuje převážně "jen" ekonomicky..je to FAŠISMUS

     • marie napsal:

      Presne. Je to fasismus! A nam tady nejaky "blazen", co se tak podepisuje, bude tvrdit, ze jsme to my, kdo jsou nacci a rasiste?

   • fronty22 napsal:

    Ja nie som Internetový bojovník, Ked budes v BB tak sa ozvy, mne si hrozu nenahanal ani ked si bol Fasoun toboz nie teraz...Vies velmi dobre kto som...Ja Ta nepotrebujem ohovarat...MOzme sa stretnut vo Firegyme a tam si to mozme vysvetlit...Podlozim to kedykolvek!!!Akurat som ta nejak nemohol najst a aha tu na NWO...parada.

  • marie napsal:

   fronty 22, ja doufam, ze to bud dolozis a nebo se omluvis!!!

   • fronty22 napsal:

    Marie , to že bojuje na strane mne sympaticke , ho šlechtí.Nemam se za co omlouvat...LIdi v BB ho znaj kto byl , co atd.Nebudu to dokládat tady, Vy s tim nic nemáte.A určite to nebudu řešit tady!!!

    • hel napsal:

     jo, nebudeš to řešit tady, ale řešíš, že...atˇje to kdokoliv, bojuje na správné straně, tak ho teď zmydlíš za to, že někdy předtím nebojoval? jsi hňup a možná mu závidíš..úplně stejný hňup, jací tady u nás vládnou, všichni jen lustrují a hledají, čím zlomit vaz těm, kteří si zaslouží ocenit..ubožáku

     • fronty22 napsal:

      Vážim si ostatných ľudí , čo tam bojujú!!!Ale tohoto Pána nie!!!Nie ja ho nemydlím.Len je treba dávať pozor na takýchto ludí, poznáme ho .Nechal som odkaz...to že to sú slovenské sračkomety je jedna vec, ale to čo tam píšu je pravda!!!Pána Roháča nepoznám...

    • Gabcik napsal:

     Pocuvaj ma molodec :) mine sa paci ako bojujes s teplucka svojho domova spoza PC ved daj hrdo na znamost kto si ty "fire gym" moju identitu poznas ;) talk bud chlap a nie buzerantske decko za pocitacom :)
     Volam sa Mario Reitman a aj napriek tomu ze ma minuly ROK trafil ukropsky sniper a nemam 2 rebra znovu bojujem tu!!! Co so spoza pocitaca urobil ty okrem ohovarania ?!?

    • marie napsal:

     Kdyz rikas, ze my s tim nic nemame, tak proc jsi to sem daval? Si protirecis. Mne osobne neni nic do jeho dluhu a musim rict, ze nejake dluhy jsou nic proti tomu, ze clovek jde nasazovat svuj zivot aby pomohl druhym. Prachy jsou nic proti zivotu, nemyslis?

     Jeste ti reknu vec: Nikdo z nas, at si pujci kolik chce, nedluzi tem zrudam vubec nic, protoze nasi zemi vyrabovali v tisicich milliard, coz vsichni dohromady na pujckach nikdy dluzit nebudou.
     1800 miliardami navic k tomu zadluzilzy ty nase vladouci zrudy nas I nase potomky penezi, ktere sly do jejich kapes, nikdo z nas z toho nemel ani kacku!
     Takze suma sumarum plati, co kdysi rekl Paroubek ( ac nepochopeno), ze dluhy se platit nemusi.
     Nemusi!
     Skoda, ze Rekove se k tomu takto nepostavili a proste nevykopli svou vladu a veritelum jasne nesdelili, ze at si ty dluhy vyberou od tech, komu ty prachy dali..

    • hel napsal:

     jo, ty jsi divák markízy?;o) to vysvětluje leccos...ale řekl tam větu: radši zemřu na ukrajině za něco, než tady za toto stádo ovcí...tato věta na něj prozrazuje, že to má v hlavě v pořádku..o poznání více než ty, fronty22 či redaktor markízy jakub bubeník, špína

    • marie napsal:

     No, kamarade, ale ja jsem si procetla komentare pod tim clankem a vsechny jsou na strane pana Gabcika!!! Jak toto vysvetlis?

     Jestli to ublizeni na zdravi bylo cikanovi za jeho nasili, tak to ho nemuzu odsoudit. Vis proc? Jeden takovy se mne zastal pred lety v prazske tramvaji, kterou jsem se vracela po pulnoci z prace.
     Byli tam dva cikani ( skolaci, kolem 10ti let veku) a delali hrozny bordel. A ja se na ne otocila a jen rekla: Nemohli byste se zklidnit?

     Jeden z nich na mne vytahl nuz! Vsichni okolo sedeli jak zarezani a jedine ten holohlavy vyskocil, chytil ho ze zadu za prdel a za vlasy a zvedl. Ridic to videl v zrcatku a zastavil.
     Ten kluk toho cikana vyhodil z tramvaje. Ridic zavrel a jel.
     Jestli se dolamal, jeho problem a nevim, proc by mel za to byt potrestan ten, kdo mi pomohl!
     Ja z toho nespala nekolik dnu...

   • fronty22 napsal:

    Mário Reitman bol v minulosti 7 krát súdne trestaný, z toho trikrát nepodmienečne.

    „V treťom prípade bol uznaný vinným z trestného činu ublíženia na zdraví, za čo mu bol uložený trest odňatia slobody na 60 mesiacov nepodmienečne. V súčasnosti sa v šiestich prípadoch na páchateľa hľadí, ako keby nebol odsúdený,“
    informovala hovorkyňa Krajského súdu v Banskej Bystrici Nina Spurná s tým, že väčšina jeho trestov je už zahladená.

    • Gabcik napsal:

     Pocuvaj ma priatel moj anonymni :) kym ty si plackal domka v teplucku :) na son lovil asocialnych ciganov :) pozna ma kopa ciganov ( Ak si pozries moj profile zistis ze s normalnym ciganom ja problem nemam) ale per MNA si Len kung fu panda ejakujuluca na svoju klavesnicu cmuk od mna. Bohocia daju ze sa stretneme!!!! Ak aj ty molodec zdvihnes rit od picitaca :D do vtedy si Len zakonplexocanec :) more but ?!? :)

 7. iiiii! napsal:

  Hoši, zdravím vás !!!

 8. martin bareš napsal:

  Chlapi: Zdravím Vás a díky za vaše rozhodnutí jít tam, kde jste potřeba.

  Moc díky!

 9. blázen napsal:

  jo a tak se zase dobrovolně staneme otroky rusů. To už tu bylo asi dvakrát a pokaždé to dopadlo jak takové věci dopadají. Nic nového pod sluncem. A radši být otrokem anglosasů kteří se mi do života neserou narozdíl od rusů kteří se montujou do všeho. To je jako s náboženstvím taky se vám chce montovat do soukromí.

  • martin bareš napsal:

   blázne: to "anglosasy" málo znáš.

   • blázen napsal:

    Možná ale znám rusy a jejich přístup k věci. Řekni mi něco o anglosasech co neznám.

    • Žabák napsal:

     Zápaďáci a jejich sio kámoši se snaží o genocidu slovanů alespoň nějakejch 1000 let a pořád se najdou trubky co brečej kvůli 68. Neuvěřitelný.

     • blázen napsal:

      68 se stal. Ale o tom jsem nemluvil to jen pro tebe jsou rusové jen 68. To je tvoje hloupost že neznáš dějiny. Ale jak se zápaďáci a sio (asi myslíš sionisty) snažily o genocidu slovanů to bych si rád poslech tu snůšku nesmyslů. Židi těch tvejch 1000 let pomalu neměli žádná práva protože jim vládli uctívači jinýho žida ale to určitě ty bedno víš. Stejně tak asi víš že sionisti jsou otázkou až dvacátého století. Nebrečím jen se podivuji nad omezeností zdejších diskutujících. Ale co bych se divil když dobrá polovina diskutujících jsoou rasisti a náckové. A netvrd mi opak občas pročtu ty výkaly co tady vypouštíte. Prostě žumpa.Něco pro tebe žabičko.

      • Marco napsal:

       Tak dle blázna Slovany nikdo neutiskoval, takže ten dlouhý boj proti násilné germanizaci byl nejspíš fata morgána a ty slovanská ležení, které se nachází hluboko v dnešním území Německa, včetně ostrova Rujána, kde odolával dlouhá léta kmen slovanských Ránů nájezdům Germánů, se asi všem pouze zdají. Nakonec se ani nedokáže zamyslet nad faktem, kdo tvoří dlouhá staletí dějiny, Slovani to nejsou!!! Husitsví asi vzniklo z nudy tehdejšího obyvatelstva a poslední česká královský rod Přemyslovců zahynul na kurděje. To ovlivňování dění v české zemi je tak okaté, že to nevidí jen slepý. Přečte si v klídku dějiny psané západem a budete zase na svém, my všichni zůstaneme pomatenými, přesně jako naši předci, bez kterých si dnes říkáme Guten tag. Zdař

       • blázen napsal:

        To jsem nenapsal. Neumíš číst stejně jako "hel"?

        • Marco napsal:

         Ok, takže rusové se ti serou do života a anglosasové, kteří v EU parlamentu v tuto dobu zvažují nový zákon na likvidaci drobného pěstitelství, nikoliv. Tedy dobrá:)Narozdíl od tebe mám v USA od 90roku sestřenici a tak vím, že ti tam hrozí kriminál i za pěstování ředkviček u vlastního domu. To Rusové nic takového neřeší a navíc ve velkém podporují růst rodiných farem, což dokazuje jejich nynější granty pro kohokoliv, kdo chce založit rodinou farmu. Na Sibři se rozdává půda, jedinou podmínkou je její obhospodařování. V Rusku zakázali GMO a podporují malé rodinné farmy, narozdíl od USA, kde dochází k likvidaci malovýroby. Každý máme jiné priority, mou je mé vlastní zdraví a možnost uživení své rodiny na vlastní půdě. Tato možnost mi bude v ČR brzo sebrána, už nyní čelí drobní zemědělci útokům velkých korporací, kteří neváhají zlikvidovat úrodu své konkurenci a spolu s bankami ti seberou i nos mezi očima. Také mě fascinuje, že se necítíte být otrokem ale oni i pejsi na špagátu jsou mnohdy velmi šťastní ale každému takový pohodlný život nevyhovuje. Vám nepříjde divné, že tu máme východní platy ale veškeré služby i zboží máme za ceny západní, přitom dotyčné zboží ani nedosahuje minimální kvality zboží prodávaného na Západě.

        • weissbach napsal:

         Marco
         "Narozdíl od tebe mám v USA od 90roku sestřenici a tak vím, že ti tam hrozí kriminál i za pěstování ředkviček u vlastního domu."

         1*!

        • blázen napsal:

         Marco važně máš sestřenici v ameru? Ohoo z toho si sednu na zadek. Kdybys radši dokázal že tam existuje zákon který takovédle malo pěstování zakazuje. Hmm asi težko co? Stejně tak to tvrzení o Eu parlamentu. Chci stejný důkaz. Hmm to bude taky nic asi jako když se schvalovala norma na okurka a podobný nesmysly. Fakta to je to co chci ne jen že jedna bába povídala.GMO jsou všechny potraviny co dnes jíme ale to vám vysvětlovat nemusím že.

        • Marco napsal:

         GMO potraviny jiš možná jen ty, já rozhodně ne! Ty jsi typický maločlovíček dneška, který si hraje na netu na cokoliv a proto své oponenty pokládá za sobě rovné:)))Já jednám s každým na rovinu, nemám potřeby si něco vymýšlet a stejně se chovám i v reálu, což řadu lidí podobných tobě dnes přímo pobuřuje, jelikož se ukazuje, jací vlastně jsou bez masky. Má sestřenice byla sportovkyně a se svým nynějším se seznámila v Kanadě. Bydlí v Torontu, kde rodina manžela vlastní menší kliniku na plastické operace. Nepotřebuji si na něco hrát blázne! Co ti mám vysvětlovat, když nejsi z oboru, kde tohle zná každý z nás? Tak kupříkladu jeden z mnoha, které doregulovali malé farmáře k naprostému zoufalství. S510, nazývaný též Patriot Act for Food

      • marie napsal:

       Ja jsem za arok 1968 vdecna, protoze kdyby nam tehdy neprisla vojska Varsavske smlouvy pomoct, tak nas zabral Zapad a ten dnesni bordel bychom meli u nas o 20 let driv a dnes uz moza byli I po smrti, protoze taky ta dnesni valka by prisla drive!
       Mne v tomto nemuzes poucovat, holobradku, protoze ja to prozila a nejvic mi lezou na nervy blbecci, co nadavaji na za to na Rusko! To nebyli vojaci jenom rusti!!!
       Asi budes opravdu BLAZEN, ktery nevidi, ze ten fasismus, o kterem mluvis, nam zavedla sizidovska vlada a my na nej jen reagujeme! A ty to klidne otocis a udelas z nas rasisty a nacky???
       Neni to nase vina, ze cikani a zidi jsou paraziti!!! Netvrdim, ze vsichni, je z nich tak 10 procent normalnich, ale ti to nevytrhnou a jak tak vidim, tak se nehrnou ( ten zbytek) sve soukmenovce pacifikovat.

       Z tveho prispevku je jasne, ze nekopes za cikany, ale za zidy. Tak se laskave podivej, co ta zidovska vlada s nami dela! Ukrade penize nam a nacpe je privandrovalcum, z kterych bude zformovana armada evropske unie ( ve skutecnosti to bude banda IS, kterou zalozili zidi a vycvicili v Jordansku uz pred nekolika lety, ale to dobre vis, ze). A tyto zrudy nas za nase penize ( na nas dluh, nutno dodat) budou vrazdit, tak jak jsou na to zvykli!
       Sioniste nejsou otazkou 20. stoleti, to uz bylo jen zavrsenim. Ja ti pripomenu Egypt, ktery zidi vydrancovali a s lupem se pak rozptylili do sveta, kde opet drancovali, ale sofistikovaneji, za pouziti uz nakradeneho majetku.
       Blazne, na vse, co rikam, mam dukazy, takze s tou zumpou zalez, dokud mas moznost. Dam ti otazku: myslis si, ze z tech privandrovalcu se neda vytvorit I protiarmada??
       Celu arabsky svet vi, kdo stoji za nestestim desitek milionu lidi na Blizkem vychode, je to sionisticky Izrael, ktery tam byl implantovan za tim ucelem, poptej se I u deti, ony ti to vysvetli. Nastesti nemaji nalite sracky v hlave z nasich zidy ovladanych medii! Zato ty ano a nebo jsi jeden z nich.

       • Žabák napsal:

        Celý finanční systém je jedna velká krádež. Sionista ti půjčí 100kč a chce po tobě zpátky 110kč. Jenže kdyby v tu chvíli na světě existovalo jen těch 100kč, které může tisknout jen sionista, tak těch 10kč mu nikdy nemůžeš vrátit, protože prostě neexistují!!! Proto si místo toho veme část tvého majetku nebo reálné práce. To vše za virtuální z prdu kuličku kterou si takhle napsal v počítači.

        Všechno si převeďte na velká čísla a hodně lidí a to je dnešní systém. Nic jiného než největší parazitická krádež v dějinách lidstva.

        • Žabák napsal:

         Tím půjčí je spíše myšleno, že natisknou a nanutí.

         https://www.youtube.com/watch?v=4EZH4lY8Atk

        • Jan Jinsky napsal:

         A jaký systém bys navrhoval? Jak bys financoval své aktivity? Pokud by neexistoval úrok, tak by motivace půjčit ti peníze byla nulová.
         Takový systém jsme tu měli - říkalo se mu středověk a nebyl to zrovna zářný příklad rozpuku a blahobytu.

       • chachar napsal:

        Maruš , jsi dobrá ženská !

        V něčem ti ale musím nekompromisně oponovat :-) Ty jsi vděčná za rok 1968 , já ale tedy ne . Proč ? Kvůli té démonické cenzůře , která nedovolila lidem svobodně myslet . Žádné knihy ze západu nebyly dovoleny , žádné knihy "duchovní" (buddhismus) nebyly dovoleny...Komunistický materialismus dovedený k ad absurdum. Sorry Maruško , tolik k historii .

        Dnešní svět už ale není o komunistickém materialismu , ten je nenávratně fuč ! Dnešní svět je o americkém imperialismu a tady s tebou ve většině názorů souhlasím ... I když ZLO nezná hranice :-)

      • Žabák napsal:

       Je vtipné, když někdo tak omezený jako si ty vypouští blbosti a ještě obviňuje z neznalosti ostatní. To co napsal Marco je pravda a klidně si zavři péro do dveří, ale nezměníš na tom nic.

       1. Genocida Polabských Slovanů
       2. Křížové výpravy
       3. Brutální a násilná katolizace
       4. Germanizace
       5. boj proti Husitům
       6. 30-ti letá válka a pokles obyvatelstva českých zemí o 30% - 50%
       7. Napoleonské a švédské útoky, vraždy, drancování a znásilňování ve velkém
       8. Opět germanizace ze strany Rakouska Uherska
       9. 1. světová válka
       10. 2. světová válka a plány na vyhlazení Slovanů

       To sem určitě ještě na kupu věcí zapomněl.

       Od dob Napoleona za výrazné účasti sionistů, kteří rádi všechen ten bordel podpořili a sponzorovali a dnešní fungování finančního imbecilismu je jejich "zásluha".

       Máš špatnej nick, měl by ses přejmenovat na DEBIL.

       8.

     • Marco napsal:

      Po shlédnutí řady dokumentů Americké století očima Olivera Stonea mám takový silný pocit, že rok 68 u nás zabránil 3světové, jelikož byl v tu dobu Pindostán připraven použít jaderné bomby ve Vietnamu na příkaz tehdejšího pomateného prezidenta, čímž by rozpoutal 3světovou a rozmysleli si to až po 68 roce u nás. Náhoda? Možná jsme byli jen strašákem, 68 rok je rozhodně celkově složitější, než se nyní vykládá.

      • blázen napsal:

       To není od stonea ale od rusů to tvrzení o 68. Jiný dokument. Jinak Americké století je zajímavý ale značně tendenční dokument.Ve všech dílech mě jaksi chyběli informace co dělali ostatní. Třeba rusové. Je to natočený tak aby z toho amerika vyšla jako špatná. Ale není kouře bez ohýnku. A závěrem víš vůbec kdy skončil vietnam? Až 75 takže se amici po 68 zastavily. Co ruské jednostranné rozmístění raket na kubě.Amici nikoho neobsadily a vřešily.Nás museli zachránit maši rudí spojenci. Seš buď hlupák a nebo pořádně zmatenej. Pokud jen zmatenej tak na to existuje lék pořádně studovat. Na hloupost existuje taky lék jmenuje se smrt. Byl bys kandidátem na darwinovu cenu?

       • Marco napsal:

        Po 68 roce nepoužili atomovku na ukončení konfliktu, nauč se číst, když už se snažíš moralizovat! Logicky musela nastoupit bez atomu jiná strategie a ambice tehdejších politiků celou věc protáhli. Záměrně neuvádíš vznik konfliktu frajere a tím byl rok 55, tudíž opravdu v 68 roce, to jest 13let od začátku konfliktu neexistovala opravdu žádná potřeba daný konflikt ukončit jednou pro vždy:o)))Ve zmíněném dokumentu je uvedeno, že v 68 roce schválili použití atomových bomb, které jak uvedli, byli již na bombardérech, připravené k použití. Žádné spojitosti nikdo neuváděl, to zamyšlení je čistě mé a z pohledu logiky tehdejší geopolitiky dává smysl!

       • marie napsal:

        Blazne, na jak dlouho te pustili k pocitaci ve tvem cvokhausu?

        Amici ze nikoho neobsadili?? Co je to "vresily"?

        Na hloupost, ze je lek zvany smrt? To si pockas, nadrazeny a zasrany siozide.

       • marie napsal:

        Ze mame po Evrope rozmistenych z USA uz 70 jadernych hlavic, to te nezajima? Vzdyt je to ohrozeni nasich zivotu I bez jejich pouziti, staci kdyz do nich neco napali a jsme v riti!
        Ty stranis USA! Spojenym statum teroristickym, ktere nas zotrocily a vybrakovaly? Se podivej na nas dluh a hlavne kam sel! To nam soveti nikdy neudelali a nepouzivali nase vojaky pro ziskuchtive cile, jak to delaji USA. Tak neoprozuj s provokacemi, tady nemas sanci. Oko vidi, oko neni prdel. A ze ty sis sve zalepil, to neni nas problem a nenut nas k temuz...

     • Anna napsal:

      Ano, snaží se o genocidu Slovanů.

    • marie napsal:

     https://www.youtube.com/watch?v=etR01pWgzVA

     Kdes videl, ze by tohle Rusove provadeli????

    • Mišuge napsal:

     Nemají duši, jsou posedlí dominancí a veškerá deviace jako "alternativní menšiny", pozitivní diskriminace apod. pochází od nich. Navíc angličtina je naprosto primitivní jazyk(proto snadno naučitelný) a je psychologicky dokázáno, že tak jak je primitivní jazyk tak jsou i primitivní jeho nositelé. Žil jsem mezi Anglosasy dlouho a mohu zodpovědně prohlásit, že se cítí nadřazení, zvláště Britové trpí komplexem britského"impéria". Jedinou vyjímku po mých zkušenostech života v zahraničí tvoří celkem dobrosrdeční a přátelští Australané...nejhorší Briti a Američani, no doubt folks

  • hel napsal:

   "radši být otrokem" říkáš, blázne ?? tak tohle mě naštěstí zatím nikdy nenapadlo...otrok zásadně nikdy ničí...jen takový život má smysl...

   • blázen napsal:

    A vy se teď cítíte být otrokem západu? Pokud ano tak to mi popište příznaky. A nevytrhávejte kousky mých vět protože jsem napsal víc než to. Ale chápu složitější text v délce věty vám dělá problém s pochopením toho že jsem byl ironický. Vy že nejste otrokem nikoho a ničeho? A co takhle otrokem svoji omezenosti to taky nejste? Nebo toho co vám kážou rusové prostřednictvím tohoto a jiných webů. Možností je nepřeberně a ano jste otrok a ani to nevíte. Líbí???

    • weissbach napsal:

     "A vy se teď cítíte být otrokem západu?"

     Otrok není asi úplně přesný výraz, ale rozhodně se cítím jako porobený koloniální domorodec, kterému vládnou loupežnící z Tramtárie!

     • blázen napsal:

      Jo a kdo nás kolonizoval naposledy by se dalo mluvit o rusku ale v součastnosti? Jaksi ti uniká koncept demokracie jako takový. Ty prostě potřebuješ aby ti někdo říkal jak žít (zahrnuji pod to všechny aspekty existence) a když nikdo takový není tak si ho vymyslím. Fascinuje mě tahle potřeba většiny lidí (všeobecně po celé planetě) mít někoho kdo dohlíží a vede. Co za tím může jen být??? Hmm asi to že většina lidí jsou jen ovce. Bez pasáka jsou v čudu. Já byl vždycky pasák tak pěkně do ohrady vy bééhovada.

      • weissbach napsal:

       "Ty prostě potřebuješ aby ti někdo říkal jak žít (zahrnuji pod to všechny aspekty existence) a když nikdo takový není tak si ho vymyslím. Fascinuje mě tahle potřeba většiny lidí (všeobecně po celé planetě) mít někoho kdo dohlíží a vede."

       Takovou pořebu právě nemám! Probuďte se ze snění a podívejte se realitě do tváře. Jste vedený a regulovaný a manipulovaný od rána do večera a od večera do rána. Zapracujte na sobě, máte to zapotřebí. Myslím to naprosto vážně!

  • čen napsal:

   Rusové se nám do života nikdy nemontovali tolik, jako anglosasové. Za socialismu nám Rusko necpalo odpadky místo jídla za přehnané ceny, Rusové k nám nevozili hory odpadků z jejich domácností, nezakazovali nám, jak máme nazývat naše potraviny, nedělali z našich lidí otroky na ruských pracovištích. Jsem už důchodkyně, ale nevím, jak by se mi montovali do soukromí, zatímco úřady, které nám nacpali na základě žápadního ráje na zemi se mi montují do života dnes a denně. Jsem Slovanka a proto pro mně Rusové budou vždycky bratři. A nepamatuji si, že by za jak říkáte ruského otroctví řádila exekutorská mafie

 10. hel napsal:

  kluci, mám z vás radost a děkuji, že jste se dokázali zvednout a jít bojovat proti krystalickému zlu...jsem na vás hrdá i za ty, co jen díky špinavé práci médií zatím nepochopili, co se na ukrajině stalo a děje..opatrujte se, ti slušní lidé se srdcem na správném místě tam jsou s vámi:)

  • Gabcik napsal:

   Dakujem kratke a vystizne.

   • Marco napsal:

    Příjde doba a lidé vám budou stavět pomníky. Nic nevydrží věčně, ani celá EU. Abych řekl pravdu, závidím vám. Kdysi o povodních jsem zažil to spojení lidí, kteří se rázem ocitli ve stejném srabu. Za celou tu dobu spolu lidé nedrželi tolik, jako po povodni, která vzala mnohým střechu nad hlavou i samotný život. Dovedu si tedy představit podobné spojení i v případě války. Viděl jsem spousty videí z Ukrajiny a kolikrát jsem brečel, proč si to nepřiznat, některá videa byla šokující, obzvláště, když máte silné empatie. Ta všudypřítomná hrůza musí být skličující ale onen spravedlivý boj vás musí vybičovat k neuvěřitelným výkonům. Vzpomínám na Rudou armádu, kde spousta vojáku vypovídala, že každá vypálená slovanská vesnice, kterou cestou viděli, jim dodávala stále větší vztek i následnou odvahu hnát nacisty až do Berlína. Nikdo vás nemá právo kritizovat, jak jste sám zmínil...od PC. Bojujete za to v co věříte a o takovém sebeuplatnění se může každému z nás jen zdát. Držte se!

 11. wackett napsal:

  Len málokto si zaslúži takú úctu a rešpekt, ako ten, kto riskuje svoj život na ochranu slabých a utláčaných. Za to Vám patrí vďaka nielen obyčajných ľudí Donecka a Luhanska, ale aj tých na Slovensku a v ČR, pre ktorých vaše odhodlanie bojovať za správnu vec predstavuje inšpiráciu a nádej, že ešte dobro nevymrelo. Nech Vás ochraňuje sila tých, ktorí bohužiaľ padli za správnu vec. PS: Poprosím Vás,ak sa dá, snažte sa naučiť o diverznom boji čo najviac,lebo možno čoskoro bude treba doma tých, čo budú vedieť naučiť obyčajných ľudí,ako bojovať s útlakom a diktátom z..veď vieme odkiaľ ;)

 12. Jan Jinsky napsal:

  Tak stačil začátek. Pokud tady obdivujete pitomce, co schvaluje okupaci ČSR armádami Varšavské smlouvy, tak je to na pováženou. Nebo si myslíte, že většina lidí v roce 68 vítala ty armády?
  Máte plná ústa sebeurčení, ale rok 68 je pohoda...

  Pár týdnů jsem tu nebyl a koukám, že se články čím dál tím víc stávají propagandou Ruska.
  Ti tři jsou obyčejní žoldáci - když je žoldák z USA, tak je to něco na způsob Satana. Ale tito jsou jistě moudří hoši...

  Prostě Kupředu levá!

  • marie napsal:

   Nikomu ty tvoje pindy nechybely a vyprosuji si, abys mi nadaval,protoze kdyz neumis ani zakladni matematiku, tak se necpi mezi dospele.

   Zoldak USA dobyva cizi zeme za ucelem zisku. Viditelne? Samozrejme. Jaky zisk ma Rusko z Ukrajiny, resp. z pritomnosti dobrovolniku?

   A o roce 1968 tvrdim, ze to nebyla okupace, ale pomoc. Nic nam nesebralo to vojsko a nehazelo nam na hlavy hlavice s ochuzenym uranem, jak to provadeli v byvale Jugoslavii, Iraku, Afganistanu, Gaze!

   Tady se podivej na nasledky skutecne okupace!:

   https://www.youtube.com/watch?v=etR01pWgzVA

   Doufam, ze rozumis, jak se ti americti zoldaci vyjadruji o tech lidech, ze jsou osklivi a jak se chovaji I k ubohemu steneti. Tohle jsme od varsavskych vojsk zazili??
   Nikdy, trolle. Zalez, dokud mas cas...

   • Jan Jinsky napsal:

    Marie, nenadával jsem ti, ani jsem nevěděl, že si tu něco psala.
    ROk 68 byla prasárna řízená z Moskvy. A ti tři gerojové si zajeli na Ukrajinu zastřílet. Jsou to obyčejní blbci. HOWGH.

    • Robo napsal:

     Si indián, že jak blbeček píšeš "howgh"? Nie, len ľudský odpad.
     Pozri na to video od Marie, ty odpad!
     Len sa pozri, čo podporuješ, ty špina!

     Žoldáci US nie sú V ŽIADNOM PRÍPADE porovnateľní s dobrovoľníkmi na východe Ukrajiny!
     Na týchto troch pánov tu v článku som pyšný, teba považujem za neužitočného parazita.

     • Vlad napsal:

      Marie + Robo souhlas, mluvíte mi z duše.

     • Jan Jinsky napsal:

      Však si i nadále rozumíme Robo. Tady se obdivuje komunismus a Rusko. V pořádku. Já jen, že ti chlapi jsou žoldáci, nic jiného.
      Chápu, že jste z toho na větvi, když vám tu někdo napíše jiný názor, ale naštěstí pořád máme společnost, ve které můžeš i ty i já napsat svůj názor. Narozdíl od té super východní říše s neomylným prezidentem v čele.

      • Robo napsal:

       Len slepý môže v dnešnej dobe nevidit, že si trol.

       Tu to nieje o tom, že ja mám názor (mimochodom, kde hájim komunizmus - podľa mňa je to len ďalší výtvor Sionistov) a ty máš iný. Tu je to o tom, že ja som si vybral stranu dobra a ty opačnú. Tú bez s-vedomia.

       Tvoje slová nemajú žiadnu cenu. Presne, akoby vedeli rozprávať vši. Písali by to, čo ty. Si s nimi v príbuzenskom vzťahu.

       Len pod tú tvoju poslednú vetu sa môžem podpísať. Na rozdiel od teba - bez irónie.

       • Jan Jinsky napsal:

        Rob, presvedc o sve pravde vetsinu. Pak muzes zmenit veci tak, aby to bylopodle tebe.
        Ale zatim je zdejsi presvedceni nastesti na mile daleko od toho co chce vetsina.

        • Marie napsal:

         A jak vis, co chce vetsina? Ty jsi s tou vetsinou mluvil? At vlezu na jakekoliv forum, tak takovi trolove jako jsi ty jsou tam v mensine. Dokoce i na Hovinky.cz uz.

     • Marie napsal:

      Jinsky je provokater primo ukazkovy. Prej si jeli na Ukrajinu zastrilet! Dement je to. Zastrilet si muze jeden jit tak akorat na strelnici, ale ne do valky, kdy je na tebe strileno. Snazim se ted si vzpomenout na jmeno kluka z Brna, co tam jel taky a chudak to koupil..a neprezil to zraneni. Znala jsem ho z diskuznich for.

      Tyhle Jinske zrudky jim (sionum) pribalime pri deportaci na ostrovy... at si tam uzije svych panu...

    • Vlad napsal:

     Jinsky!!! dlouho jsem tu nepsal. Ale tvými zvrácenými kecy jsi mě k tomu donutil. Jsi obyčejná svině, ať už to děláš za prachy nebo tím, že nic nevíš.

   • chachar napsal:

    To video je otřesné ! To mohly udělat jen zrůdy ! Nelidé ! Démoni !

    Majko , existuje dobro a zlo ? ... Zcela jistě

    • Marie napsal:

     Neexistuje zlo a dobro, ja jsem ti to vysvetlovala dukladne, az to bylo smazano. Nevim jestli adminem nebo ma k tomu moznost primo pan Ortek, bylo to pod jeho zpravami. Ale to uz je jedno.

     Ano, to video je otresne jen se na to divat, musi clovek zatnout zuby, aby k tomu mel silu. Rodice se tesi na dite, komu se bude podobat a pak uvidi tohle, to je na zblazneni se. Delaji to lidske zrudy, to rikas spravne. Ale demoni to nejsou.

     Lidi, opili moci, zdrogovani a dusevne nemocni, bez nejmensi ucty k zivotu druheho. Divaji se na ostatni jako na veci k pouziti, vyuziti, zneuziti, odzkouseni si na nich cehokoliv.

     Tak to bohuzel je. A hlavne, nikdo jim v tom nebrani, a to je nase spolecna vina.
     V USA jsem jim to video cpala pod rypaky, ale nic to s lidmi neudelalo. A vis proc?
     Protoze maji mozky vymyte, ze v Iraku, to jsou muslimove, a co muslim, to terorista a toto jsou deti teroristu, dokonce i takovy nazor padl, ze kdyz se zabiji ta decka vcas, tak z nich nemohou vyrust teroriste! Cili neni sila, ktera by to zastavila...

     Proto vsudena diskuzich se certim, ze se proti tem muslimum tak broji, nebot se cpe lidem do podvedomi, aby je nenavideli. Spatne. IS ( drive ISIL, ISIS) nejsou zadni muslimove. Je to vrazdici pakaz, propustena za timto ucelem z kriminalu. Nejde mi o to, ze jsem vyznavackou islamu ( ty vis, ze jsem neverici ), ale o to vyvolavani nenavisti. Ta decka nikomu nic neudelala! Je vzdy potreba trestat konkretni viniky za jejich skutky, a ne cely narod.

     Klaus ukradl na verejosti cennou tuzku,snimaly to kamery do celeho sveta,. a tim padem bychom meli byt cely narod zlodejsky? To nikoliv.

  • Šimon napsal:

   Pár týdnů tady nebyl debil.

 13. Jaris napsal:

  68'rok byla tragedie. V te dobe se lidem zhroutil svet. Nedavala bych vsak vinu Rusum, ale zradcum v ceske vlade. Udajne to byl Bilak a spol, kteri pozadali Brezneva o "pomoc". Ten nejdrive vahal, ale nakonec vyhovel. Nastala doba normalizace, kdy Cech udaval Cecha. Ceskoslovensko se ponorilo na mnoho let do smutne doby.Lide se uzavreli do sebe. Jen jednu vyhodu ten 68'rok mel, ze se zahranicnim hochstaplerum zabranilo rozkradeni republiky na dalsich 20 let. 89'rok je pouhou replikou roku 68', a to se spustila voda na mlyn vsem loupeznikum a gaunerum.

 14. Marco napsal:

  Tak jsem se přišel podívat a chudáček Jinský se opět naparoval. Je mi z tebe ty dobytku zle a to tvé komenty už hodně dlouho přehlížím. Být adminem tohoto webu, bloknu tvou IP a jakoukoliv další, kterou ze zoufalství použiješ, jelikož tvé jednostrané vidění světa, tu opravdu nikoho nezajímá. Navíc weby tvých příznivců blokují ihned, tak proč ti nedat stejné medicíny. Měli by jsme ho všichni ignorovat bez rozdílu, škoda času i když uznávám, někdy se také sám zapomenu ale plivat tu od PC BLBEČKU NA NÁRODNÍ HRDINY RISKUJÍCÍ HOLÉ ŽIVOTY MŮŽE JEN VELMI CHORÝ JEDINEC!

 15. stefan goga napsal:

  Je vidiet,ze slovanske narody nezeru seno,ze poplatne media su naprd.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!