Bill Warner – Proč se lidé bojí islámu? – Brno – 3.10.2015 /VIDEO

cspi_akce

Z textu pozvánky:  V Brně se tento týden, konkrétně v pátek 3. října, budou dít skutečně velké věci. V tamním sále Břetislava Bakaly totiž vystoupí jeden z nejvýznamnějších a nejerudovanějších kritiků islámu současnosti, vědec Bill Warner. Warner pronese přednášku na téma „Proč se lidé bojí islámu?“, nicméně kromě přednášky se návštěvníci toho večera dočkají ještě dvou dalších velkých událostí, přičemž ta první bude rázu globálního, daleko přesahujícího hranice České republiky. V pátek 3. října totiž bude v Brně oficiálně představena a zahájena činnost české a slovenské pobočky Centra pro studium politického islámu.

Nepůjde však pouze o představení „pobočky“. Centrum pro studium politického islámu totiž bude mít v České republice centrálu. Ano, čtete skutečně dobře. Původní Center for the Study of Political Islam bude mít hlavní středisko, ze kterého bude koordinovat své celosvětové aktivity, právě v České republice. A plány organizátorů nejsou malé – právě naopak. Více o konceptu nového CSPI se dozvíte právě na páteční přednášce doktora Billa Warnera.

Druhou velkou událostí pak bude představení a zahájení prodeje do češtiny přeložené knihy Billa Warnera s názvem „Právo Šaría pro nemuslimy“. Kniha bude k dispozici ke koupi přímo na místě a pár prvních stránek publikace si můžete prolistovat zde.

cspi_kniha

Nově vznikající české Centrum pro studium politického islámu již také spustilo své internetové stránkyhttp://www.politicalislam.eu/ na kterých naleznete spoustu užitečných a zajímavých informací. Vstupné na celou akci bude 150 kč a pokud se akce hodláte zúčastnit, zde přikládám odkaz na facebookový event a zde odkaz na FB stránky českého CSPI. Pokud můžete, informace o páteční přednášce Billa Warnera sdílejte a šiřte mezi svými známými – Centru pro studium politického islámu totiž Facebook nepovolil reklamní propagaci.

Osobně považuji vznik českého CSPI za skutečně mimořádnou událost a velice dobrou zprávu, o to více, že se z České republiky stane centrum, ze kterého se bude koordinovat celosvětová činnost CSPI. Z České republiky se tak pomalu ale jistě stává středisko islamokritických iniciativ, a to je nepochybně skvělá informace. Doufám, že na páteční akci v brněnském sále Břetislava Bakaly dorazí co nejvíce z Vás.

Zdroj pozvánky: http://www.osacr.cz/2014/10/01/proc-se-lide-boji-islamu-brno-ceka-exkluzivni-prednaska-billa-warnera/

 
17 Komentářů k Bill Warner – Proč se lidé bojí islámu? – Brno – 3.10.2015 /VIDEO

  • marie napsal:

   Bill Warner? Opet zidovsky nos...a samozrejme za ucelem odcerpavani nasich se zridi Centrum pro studium politickeho islamu! To uz jsme tady meli: Centrum pro vyzkum totalitnich rezimu, ze. Kvuli kryptozidovi Hermanovi, ktery opustil kvuli vetsim prachum krestansky (!) celibat a kde si nakradl, aby pak mohlo byt vykopnut jeste k lepsimu korytu coby ministr kultury! A poslechnete si toho magora, zmuze se tak akorat na prihlouple odpovedi tazatelum na Parlametnich litech...

   USA se por 9-11 2001 vsemozne snazily lidem vstipit do hlavy, ze co muslim, to terorista, kdyz potrebovali vest v jejich zemich valky. Ted, kdyz je BV rozbity a Izrael ho chce prazdny, tak najednou jsou to hodni muslimove, kteri potrebuji nasi pomoc a nazenou je do Evropy!

   No ale zase potrebujeme lidi dostat proti sobe v zemi, tak budeme prudit proti Islamu opetovne, je to prohybani se jednoho a tehoz hada!!

   • to je jedno napsal:

    Bill Warner, je patrně protestantský křesťan či spíše pokřtěný ateista. Židovský nos tam nevidím, tak nevím, jak jste na to přišla. 11/9/2001 vnímám jako spolupráci Saudů s někým z nitra USA. Já si totiž ani nemyslím, že by Saudové byli bůhvíjací věřící muslimové, ale Islám jim skvěle slouží pro jejich rodové mocenské zájmy a tak provozují jeho hard verzi - je pro ně nejvýhodnější. Nepokoje na BV mohly vyhnat cenu ropy na trzích a na tom si sakra Saudi a někteří amíci i židé i kdokoli jiný namastili kapsy - prachy je to nejjednodušší a nejlepší vysvětlení těch událostí. Centrum pro výzkum totalitních režimů patrně sloužil k zametení stop. Je to tedy něco jiného než Centrum pro studium politickeho islamu. Nejde o to prudit proti Islámu, jde o to to studovat a nějak tu destruktivní ideologii vyvrátit - jinak stáhne lidstvo do propasti barbarství. Všimněte si, nejvíce obětí Islámu dnes jsou sami muslimové! Islám taky nejvíce zotročuje právě muslimy! A co naplat - jsme prostě ve válce zvané džihád. Přiznejme si to. Je to patrně ta nejstarší tzv. proxi válka. Geniální šílenec a satanista Albert Pike ve své koncepci 3 světových válek se mýlil tvrzením, že 3WW bude zažehnuta konfliktem mezi Islámem a Sionisty. Islám je v konfliktu neustále a všude kde je a kde není 100% muslimů - a vlastně i tam jsou konflikty!

 1. chachar napsal:

  Proč se bojí lidi islámu ? :-) hahahahahaha
  Koukněte na video , které natočilo ČT2 v roce 2004 :-)

  https://www.youtube.com/watch?
  v=2ww0Cv9IFgI&feature=cards&src_vid=m3_eXJUe398&annotation_id=175f0f63-1826-4ef9-a6bc-13a1643e21fe

 2. bantustan napsal:

  Islám je v pohodě,viz derviši,jen jeho militantní odpad,hrající si na PRAVÝ ISLÁM..To je podobný hybrid,jako komunistická nomenklatura která uporně rozkradla a zprivatizovala i kanálové poklopy a hrdě se dosud nazývá PRAVICOVÁ ODS...Jen Černochová ČESTNĚ,jako Švorcová se statečně drží ODS,nepřévlékla kabát..Je rozvedená,bezdětná,takže veškeré ženství vrhá pravicujícně k rodné straně.

  • to je jedno napsal:

   Divné tvrzení, je to jako bych tvrdil, že nacismus je v pohodě - viz. Oskar Schindler. Derviši, jako projev súfijského Islámu, je projev určitých ulamá, kteří se snažili nějakou cestou Islám zcivilizovat. Dodnes v muslimském světě zuří diskuse, zda súfa náhodou není hereze... Je to na dlouhou diskusi. Na Islám je třeba se dívat jako na celek.

 3. GinBaw napsal:

  Etnocentrický a xenofobní Islám - proč by se ho lidé neměli bát?

  těším se na období kdy Lidstvo vyroste a pochopí že náboženství, je jen další formou vězení. Jen "lékem" pro mladé duše, jenž ještě potřebují k vedení životem někoho/něco, co jim bude říkat co a jak správně dělat/chovat.

  Prozatím říkám STOP Etnocentrickým a xenofobním náboženstvím.
  Ty nemají v 21 století co dělat...

  • chachar napsal:

   "...kdy Lidstvo vyroste a pochopí že náboženství, je jen další formou vězení."

   Ne tak docela :-) Jsou náboženství a náboženství ... Ti , kteří věří , že Bůh je entita tam někde mimo ně , jsou jistě mimo a ten jejich "bůh" je zcela jistě Satan , jak kdesi píše Gustav Meyrink.

   Ovšem ti , kteří věří , vědí , že tkzv. Bůh je jejich nejvyšší JÁ,
   ti jistě neprohloupí ! Dostanou svou "odměnu".

   • Josef Švejk napsal:

    Jak říkala jedna moudrá babička: "Věřit znamená hovno vědět!" A tak přirozeně těm co ho.no vědí, nezbývá než prostě věřit. Bůh má rád všechny bez výjimky a tak pro ty, kdož nejsou schopni jej pochopit vyhlásil preventivně moratorium: "Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské." (Mat. 5,3)

    • chachar napsal:

     Máš pravdu Pepo ! Vědění je lepší ale ani víra není k zahození . Třeba já ! Kolikrát jsem byl v tak prekérní situaci , že mi zbejvalo jen věřit , že všechno dobře dopadne . (optimismus jako víra)

     Pokud má někdo těžký život tak mu jistě víra v pomyslného Boha život "nadlehčí" (duševně) a možná , že se i opravdu dočkají "království nebeského" .

     Vědění je pro silné Pepo :-)

    • Boyar napsal:

     nic proti tobe svejku pises casto pravdu a jeste vtipnou formou takze ta prezdivka je celkem na miste

     myslim ze je to tak rok zpatky a ze to bylo zde na nwoo jedna debata - prednaska o tom ze vse je zalozeno na vire a bez viry nic neni .. bohuzel nemam mmt k dispozici netusim jak se pan jmenoval a kde to presne bylo ...

     pokud nekdo tusi at to najde je to celkem vystizne receno ja to ted reknu svimy slovy

     to ze sem napisi prispevek je to proto :

     ze.. VERIM ze tu bude a ze bude mit pozadovany smysl at uz je takovy ci makovy kazdy i ty kdo sem neco napsal nejdrive veril a az pak psal -konal

     cokoliv jsme na svete vytvorily je nejdrive v nasich "predstavach" obrazech az pak se to stava skutecnosti a to jen diky nasi VIRE

     kazdy znas delame co delame protoze VERIME ze to ma pro nas nejaky smysl byt treba mensi nez jsou nase ocekavani je to zakaldnim hybnym kamenem na tomto svete

     v te prednasce to pan i osvetloval na prikladu kdyz jsme male deti ze verime nasim rodicum a proto i mluvime tim jazykem jakym mluvime kdyby jsme neverily nikdy by jsme si vzajemne nemohly zde psat ... a psat o Vire v Boha snad dal neni treba pokudm mi rozumis .. ostatni take ..

     Lidi prosim vas
     zamyslete se nad sebou samymi jak fungujete

     dam vam k tomu jednu pisnicku ktera na toto tema poukazuje :

     https://www.youtube.com/watch?v=DF9EuGohxjw

     ..a zde je jeji text:

     V tobě uvnitř

     A když se ti dech úží, zmítáš se na vlnách,
     a máš husí kůži, ruce, nohy svírá strach,
     když v dálce hrom rachotí a ty se lekáš hned,
     řítí se strop tvých iluzí a padá na tě celej svět.

     Usedni v koutku na chvíli a dobře poslouchej,
     co v tobě uvnitř zpívá, co v tobě uvnitř je,
     co v tobě uvnitř hovoří o tobě, o tvým strachu, o mně.

     Když siréna kvílí a ty bezmocně přihlížíš,
     nemůžeš pomoct, myslíš, že zešílíš,
     na srdci kámen, a ruce prázdné máš,
     někdo vedle tebe umírá, a ty slzy polykáš.

     Usedni v koutku na chvíli a dobře naslouchej
     tomu, co v tobě zpívá, tomu, co v tobě je,
     tomu, co v tobě hovoří o tobě, o hrobě, o mně.

     Když v tobě neklid vzrůstá, a nevíš, čím to je,
     a hluk a křik se řítí k tobě do pokoje,
     štveš se jako zvíře, a stejně zbytečně,
     a všichni kolem tebe se tváří netečně.

     Usedni v koutku na chvíli a dobře poslouchej,
     co v tobě uvnitř zpívá, co v tobě uvnitř je,
     co v tobě uvnitř hovoří o tobě, o době, o mně.

     Když tě opustily síly, stéblem v moři ses stal,
     zabloudil jsi na cestě, nevíš, jak dál,
     zoufáš si nad sebou, se vším chceš skoncovat,
     děsí tě zdání, že tě nikdo nemá rád.

     Usedni v koutku na chvíli a dobře naslouchej
     tomu,
     co v tobě zpívá,
     tomu,
     co v tobě je,
     tomu,

     co v tobě hovoří o tobě,

     o tvý cestě,

     o mně,

     o tobě,

     o naší cestě,

     o mně ...

 4. Ekklesian napsal:

  Tady účinkoval

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Koran-je-dzihad-Mohamed-je-dzihadista-Sledovali-jsme-Hampla-Velebu-Lidinskeho-a-dalsi-na-konferenci-o-islamu-zastitene-prezidentem-405475

  Jsou myslím i lepší vypravěči, ale tohodle poslochají alespoň vámi zvolená jelita.
  Ale je to stále zoufale málo a nepřinese to žádný výsledek, nestačí totiž poklábosit si o chybách politiků a naplánovat jak toho využít ve svůj prospěch. Nestačí dokonce ani to, uvažovat jak bez vlastního prospěchu opravdu odstavit ty potrefené politické soudruhy či nelidské zrůdy od moci... když mezitím příběh migrace se dále vyvíjí a počty lidí v Evropě rostou.

 5. Ekklesian napsal:

  Jinak nechápu proč se z centra radovat.

  Pokud Česko zůstane v EU, nebo v nové unii ve kterou se právě přetváří, bude toto centrum pravděpodobně muset fungovat jako nejulhanější a nejfalešnější instituce v Evropě.
  Pokud si Česko od muslimovanyzovanému zbytku Evropy (či později kalifátu) udrží odstup, stane se cílem nenávisti a útoků. Navíc mešity, či soukromé byty kde je uctíván blázen posedlý démonem - Mohamed tu už jsou.

  Pokud sem Bůh ty lidi nežene za nějakým záměrem který nás všechny příjemně překvapí...? V lidské/tělesné rovině alespoň dočasně.

  Aby se tak falešným prorokem stal ještě někdo z Česka...!

 6. Jaris napsal:

  Uz se stalo, Ekklesiane! Falesny prorok byl ochmelka Havel. Nastesti uz "natah backory".

 7. skazde napsal:

  Bůh dal lidem svobodnou vůli, avšak jediná pravda na tomto světě je, že všechny čeká stejný konec. Do té doby každý hledá svou cestu, aniž by věděl kam kráčí...pak se nedivte, že svět je takový, jaký je.

 8. Cico Ciciak napsal:

  Niečo o Koráne, pôvodnom Koránickom Islame a súčasnom pseudo-"islame"
  ---------------------------------------
  http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/nieco-o-korane-sucasnom-pseudo-islame.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!