Zkáza z nebes pro islámské extremisty má jméno TU-22M3!

2151194Letka těžkých ruských bombardérů schopných rozpoutat ohnivé peklo na zemi z výšky 13 kilometrů čeká na rozkaz v Severní Osetii, odkud mohou tyto smrtící stroje být za méně než tři hodiny v nebi nad Sýrií! TU-22M3 jsou letadla schopná nést více než 70 tun výzbroje, tedy raket a bomb, kterými jsou schopné totálně zničit z výšky, ve které je nad Sýrií nemůže vůbec nic ohrozit desítky různých cílů! Čtyři takové stroje mohou dštít smrt a zkázu pro islámské teroristy nad polovinou Sýrie při jediném vzletu!

Tento ruský těžký bombardér vážící prázdný 54 000 kilogramů se vzletovou hmotností 124 400 kilogramů dokáže letět stejně rychle jako stíhačka 2.300 kilometrů za hodinu a operovat ve výšce až 13.300 metrů. Jeho akční rádius je 2.410 kilometrů a může se brzy stát další z velice účinných ruských zbraní, které jsou používány v boji proti islámským radikálům v Sýrii.

Jejich přesun na letiště v Mozdoku znamená, že Ruská federace nehodlá skončit svou syrskou misi ničím jiným, než výhrou a hodlá pomáhat legitimní syrské armádě v boji s USA, Tureckem a Saudskou Arábií podporovanou teroristickou, ozbrojenou opozicí až do vítězného konce! Tyto těžké bombardéry, které mohou v případě problémů krýt největší, nejrychlejší a nejvyzbrojenější stíhací letouny na světě MiG 31M mohou významně urychlit porážku IS a dalších extremistických organizací v Sýrii a možná i v dalších zemích, které eventuálně požádají Ruskou federaci o pomoc.

Rusové za necelý měsíc svého působení dokázali zničit mnohonásobně více teroristických cílů, než tzv. západní USA vedená koalice za rok a půl a ukázali tím celému světu, že když taková vojenská velmoc, jakou je Ruská federace, nebo USA doopravdy chce, vypadá to úplně jinak, než ta komedie předváděná nad Sýrií a Irákem západním letectvem!

V případě, že se do války na straně teroristů nezapojí Turci, Saudi, nebo Američané je možné, že válka v Sýrii v dohledné době skončí totální porážkou islámských radikálů a v zemi se budou moci pod mezinárodním dohledem konat celonárodní volby, v kterých si syrský lid sám svobodně vybere, kdo povede Sýrii v dalších letech (nikdo jiný do toho nemá co mluvit)!
8 Komentářů k Zkáza z nebes pro islámské extremisty má jméno TU-22M3!

 1. Slávek napsal:

  no jo, už ušáci tahají za kratší konec. MGIMO je elitní diplomatická škola a je to znát. Před bohorovným Lavrovem je poskakující a stále jágrovsky salutující Kerry jako školák. To se mi líbí…

  SLÁVEK

 2. x888 napsal:

  Max.nosnosť TU-22M3 je cca.24 000kg výzbroje, spomínaných 70 000kg predstavuje celkový rozdiel medzi hmotnosťou prázdneho a max.vzletovou hmotnosťou.

  • Nevedomy_svk napsal:

   Áno,teoreticky unesie 24ton munície,ale len teoreticky..pomocníci má stávajú na 12ton,ktorú je možné využiť, ale pod krídla sú stavané na atómové zbrane..bežná konvenčné munícia nemá takú hmotnosť ako taktická strela krátkeho dosahu..

 3. Laco napsal:

  Autor článku trošku pozapomněl na pár desítek tun paliva, které tento letoun ke své činnosti potřebuje.

  • Fanny napsal:

   Není důležité kolik má vzletovou hmotnost atd.ale to že mají bič na ty neřády.Doufám,že ti zas…ní ušáci budou čumět s otevřenou hubou,jak jim válcují jejich dítě ISIL,nebo jak se vůbec jmenují.

 4. Jarek* napsal:

  Jestli na ty opičáky s těmi pancéřovými pěstmi vyrukují s takovou extraligou, tak se těch mrtvých kašparů již opravdu nikdo nedopočítá. To snad ještě nikdy na nikoho nevytáhli do akce. Ti blázni jsou již teď vlastně mrtví. Chápu to, že pan Vladimír opravdu nechce, aby nějací teroristi se z tama dostali do Ruska. Není zbytí, je nutno je zválcovat „kobercovým ohněm“ a zatavit ten odpad do písku.

 5. Dušan napsal:

  Fasa – niečo ako Solnepek-Turbo…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!