Američtí teroristé míří do Sýrie!

the-obama-administration-is-making-a-major-shift-in-its-syria-strategyAno teroristé, protože jak jinak můžeme nazývat ozbrojené občany – vojáky jiné země, kteří bez pozvání oficiální vlády a bez mandátu OSN provádí bojové operace na území cizího svrchovaného státu?! Jsem snad jediný, komu to všechno připadá jako v Absurdistánu?! Prozápadní média o americkém rozhodnutí poslat speciální jednotky do Sýrie píší, jako kdyby to bylo něco normálního a legitimního! Přitom mezi americkými vojáky a teroristy z IS a ostatních teroristických organizací operujících na území Sýrie není z právního hlediska sebemenší rozdíl!


Spousta lidí se ani nepodiví tomu, že naši prozápadní novinářští prostituti se vůbec nepozastaví nad tím, že americká vojska si vstupují do cizích zemí, jak se jim zamane na pouhé rozhodnutí amerického prezidenta a kongresu, jako kdyby američtí politici měli nějaký mezinárodní mandát o něčem takovém rozhodovat!

Copak Američané nepotřebují pozvání od legitimní vlády, nebo mandát od OSN, aby mohli vstoupit do cizí, byť válkou zmítané země, stejně jako ostatní smrtelníci?! Považuje snad tato směska dobrodruhů sebraná ze všech možných zemí světa sama sebe za něco víc, než jsou ostatní národy s tisíciletou historií?! Co dává Američanům právo dělat si ve světě, co se jim zachce a napadnout jakoukoli zemi, která se nechová tak, jak si oni představují?!

USA by za takovéto jednání měli správně čelit mezinárodním sankcím, měli by se jako teroristický stát ocitnout v mezinárodní izolaci, měli by být vyloučeni z OSN a jejich armáda by měla být mezinárodními vojenskými silami vyhnána ze všech zemí, kde nelegitimně operuje! Tak by to mělo vypadat, kdyby se na světě opravdu ctilo mezinárodní právo a respektovala se suverenita nejen velmocí, ale všech, i těch nejmenších zemí celého světa!

USA se podařilo v období od rozpadu Sovětského svazu vytvořit svět, ve kterém je jediným právem vojenská síla a odhodlanost ji použít vždy, když jdou věci jinak, než si přeje americká politická reprezentace a jejich páni tahající za nitky ze zákulisí! V současné době však Američané narazili na dvě země (Rusko a Čínu), které se jich nebojí, a které jsou ochotné bojovat i za své spojence!

Otázkou zůstává, zda Američané dokáží pochopit, že doba, jejich globální vojenskou silou vynucené dominance, skončila, nebo ve své neskonalé pýše a aroganci rozpoutají válečný konflikt, který by mohl přerůst až ve třetí světovou válku!
12 Komentářů k Američtí teroristé míří do Sýrie!

 1. zed napsal:

  To je zaděláno na pořádný malér. Ti američtí svináci jsou jako šílení. Oni potřebují velikou válku. Mají astronomický dluh, který teď po schválení vládou a pro zabránění reálného kolapsu mohou dále navyšovat. Je to zcela absurdní. Dluh tohoto vyvoleného a nepostradatelného národa je naprosto nesplatitelný a jediná možnost, jak se z toho dostat je veliká válka, která však nesmí je samotné zasáhnout. V tom se však hodně mýlí a odskáčou to stejně, jako zbytek světa, pokud budou pokračovat v tomto kurzu své namyšlenosti a neporazitelnosti.

 2. martin bareš napsal:

  Pane Kašuko: teď jsem si chtěl poslechnout, jak probíhá naše neúplatná fotbalová líga. Pustil jsem rádiožurnál a tam zrovna zaujatě mluvili o tom, jak se hrdinsky bijí ragbisté Nového Zélándu s Austrálií - Prvořadá událost, světové finále. Anglosaské reálie v přímém přenosu - i ragbisty Zélandu nazvala poučená ženština za mikrofonem "Old Blacks", !ano! zcela správně! A pak, cituji : "po boji hrdinů něco romantického" a anglická pop music se line éterem.

  Tady to začíná a invazí zmrdů, vrahů a teroristů to končí.

 3. Bogus Sobotka napsal:

  Povstalecká aliance podporovaná USA dnes oznámila ofenzívu proti "islámskému státu" v severovýchodní provincii Hasaka, den nato, co USA oznámily vyslání jednotek zvláštního určení.

  Jde o první operaci koalice s názvem Demokratické síly Sýrie, v níž se spojily kurdské milice podporované USA a několik arabských povstaleckých uskupení. Kurdské milice YPG úzce spolupracují s Američany vedenou koalicí a ukázaly se být nejefektivnějším partnerem, kterého USA v Sýrii mají. Ty tento měsíc shodily povstalcům munici, ale aniž by blíže specifikovaly, komu byla určena. Tažení v Hasace, která leží na hranici mezi Irákem a oblastí kontrolovanou "islámským státem", představuje útok na klíčovou základnu islamistů. YPG se zde vloni snažila dostat se k hranici.

 4. Lex DRUID napsal:

  Mentální a intelektuální úroveň toho, kdo je za nickem Bogus Sobotka je uvozena tím, že sem neustále vkládá cizí zkopírované články a to bez uvedení jejich zdroje - nyní to jsou opět Čulíkodolejšoviny BL, které tento článek převzaly z Reuters Edition:U.S. a alespoň uvedly zdroj. Původní článek je tedy určen k ovlivnění amerického občana a programování jeho postojů americkou vládou a jeho předkládání občanům českým je v této souvislosti proamerickou propagandou na druhou.

  • KAROLkos napsal:

   Bogus sobotko, je prefesional ctrl+c a ctrl+v, nic nove od ovcana s niskym prahom uvedomenia:-)

 5. rafael napsal:

  Podle mne ty 50 tulenu Iranci sezerou k snidani a poslou je spatky v igelitovych pytlich.

 6. ignác napsal:

  Za nacismu to také nikomu nepřišlo divné, vstoupit na území jiné země a zabíjet tam cíleně ženy a děti a ještě rukou tohu údajně nejcivilizovanějšího a nejchytřejšího národa Evropy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!