TPP, TTIP a UN 2030 – plán vytvoření jediné světové korporátní vlády

Power-to-the-PeopleExistují jisté divoké nápady, které se šíří a které u některých lidí posilují šílenství o konspiracích, ovšem označování těch, kteří skutečně pátrají po pravdě, za „teoretiky konspirací“ již nemá takový dopad jako před deseti lety. Dochází k tomu proto, že mnohé neuvěřitelné názory těchto „bláznivých“ teoretiků byly potvrzeny jako pravdivé a v důsledku toho se stále více lidí zajímá o alternativní cesty při hledání odpovědí. Pohádky mainstreamových médií jsou nyní ověřovány do určitého stupně dokonce těmi, kteří systému hluboce věří, a tak se postupně uplatňuje jako nová norma přezkoumávání „oficiálního“ příběhu o čemkoliv.

To je skvělé znamení pro budoucnost lidstva.

A proto při uveřejnění nejposlednějších tajných obchodních smluv na Wikileaks, hned od počátku, byla probouzející se komunita na pozoru. Není divu, neboť předcházející obchodní smlouva nazvaná North American Free Trade Agreement (NAFTA) byla impozantním propadákem pro lidi a impozantním úspěchem pro korporátní kabalu.

Trans-Pacific Partnership (TPP) je jednoduše prodloužením NAFTY. Jedná se o „pokus stvořit nadnárodní vládu národům v oblasti Pacifiku (Pacific Rim) po vzoru Evropské unie.“ Z tohoto důvodu musí být chápána smlouva TPP, spolu s Transatlantic Trade and Investment Partnership (TTIP) a Trades in Services Agreement (TiSA) (Smlouva o obchodu se službami) jako předzvěsti světové vlády.

Dokonce i při snaze hledět na smlouvy v tom nejlepším světle zjistíme, že tyto smlouvy se „volného obchodu“ ani v podstatě netýkají. Ve skutečnosti jsou navrženy za účelem ovládání obchodu, což zajistí monopolizaci moci jistým multinárodním korporacím. Jsou nastaveny „šedými eminencemi“ k převodu moci od vlád ke korporacím, což povede ke hluboce koncentrované kontrole nad zdroji surovin a energií na naší planetě.

Kdopak vlastní tyto konkrétní korporace? Naše temná elita, samozřejmě.

Přestože jmenované smlouvy již nejsou utajené, jejich nejvnitřnější motivy zůstávají před veřejností skryté. V jádru se jedná o samotný závěr původní hry kabalu – jinak známého jako temný stát, globalisté, banksteři, Sionisté, elita a nazývaný řadou dalších termínů – cílem je zajistit jejich nesmrtelnost vytvořením jediné světové vlády.

Jak jsem uvedl v předešlém článku, proti kabale stojí rostoucí skupina anti-NWO (anti-New World Order) vlivných jednotlivců. Tento Western-Eastern Development (WED) probíhá přímo před našima očima, sledujte seizmické geopolitické manévry na obou stranách v blízké budoucnosti.

Proto tyto takzvané obchodní smlouvy rychle následují jedna druhou, což je pro kabalu velmi důležité. Jestliže budou těmito smlouvami nastaveny legální mechanismy, potom by nový řád pro organizující se společnost nastoupil přirozeně, obzvláště v případě globální katastrofy, která by vyžadovala mechanismus sjednocující svět pod jedinou vlajkou. Jedním z těchto manévrů je umělá křehkost globální ekonomiky, nicméně zmanipulovaná katastrofa, například 3. světová válka nebo uměle vyvolaný krach globální ekonomiky rovněž mohou být součástí jejich tyranské agendy.

V každém případě, TPP a další obchodní smlouvy neznamenají progres pro naši sjednocující se globální kulturu, ve skutečnosti jsou pravým opakem. Progresivní smlouvy by měly:

 • Rozložit matrix médií a zajistit sdělování úplných a pravdivých informací masám;
 • Odstranit soukromý centrální bankovní systém a kasino na Wall Street a předat tvorbu peněz zpět do rukou lidem, pro lidi;
 • Zavést inovativní ekonomický model, který v krátké době odstraní chudobu a další socio-ekonomické nerovnosti a zároveň vytvoří dostatek pracovních příležitostí pro každou osobu, která práci chce;
 • Financovat všechny podpůrné sociální služby potřebné k reintegraci komunit a holisticky léčit všechny mentální, fyzické a duchovní zdravotní problémy;
 • Rozebrat farmaceutické giganty, odstranit nebezpečné léky, znovu zavést známé přírodní léčivé prostředky a navrhnout bezpečný a sofistikovaný právní a sociální rámec pro zvládnutí drog;
 • Povolat nadnárodní organizace k odpovědnosti za environmentální a sociální škody a donutit je přispívat spravedlivou sumou zpátky do komunity;
 • Přeměnit sektor energií na využívání obnovitelných zdrojů včetně energie nulového bodu (nevyčerpatelný zdroj energie);
 • Chránit naše přírodní systémy před zbytečnými chemikáliemi a zároveň zajistit kvalitu a bezpečnost potravin proměnou monokulturního industriálního zemědělství na polykulturní permakulturu (napodobení vztahů a systémů v přírodě);
 • Zajistit udržitelnost veškeré lidské aktivity, která nebude poškozovat naše přírodní systémy;
 • Lokalizovat místně veškerou produkci potravin a energie a donutit živočišný průmysl k dodržování etických a milosrdných pravidel;
 • Stanovit nařízení podporující malý business tak, aby poskytoval primární služby a poháněl místní ekonomiku;
 • Odstranit soukromé peníze a jejich vliv z politiky;
 • Zásadně změnit vzdělávací model tak, aby další generace byly vychovány s takovými znalostmi a dovednostmi potřebnými pro život, které jim umožní prospívat;
 • Zdůraznit morální hodnoty, spolupráci a pravou hodnotu jedince v komunitě; a
 • Zaměřit se na taková dlouhodobá řešení, která vytvoří sociální systém vyhovující všem a která budou sloužit lidstvu i v budoucnosti.

 tppdanger

Toto jsou víceméně skutečnosti, které si probouzející se komunita přeje do budoucnosti pro sebe a zároveň pro budoucí generace. Aby bylo skutečně dosaženo pokroku, musíme převzít co je dobré z toho, co jsme se naučili během vědeckých, průmyslových, technologických a digitálních revolucí, a zároveň začlenit prastarou moudrost obsaženou v tradicích původních obyvatel.

Ale zdá se, že nikdo z mocných politiků nenaslouchá. Jestliže doufáme v pravou progresivní společnost, potom to vypadá, že žijeme v nějaké zemi fantazie, když dojde na to, kam se řítí současný svět. A přesto, toto není jediná stránka příběhu.

Přestože většina mas souhlasí s pozitivním přístupem matrix-medií k takzvaným „smlouvám o volném obchodování“, Evropané nejsou tak utlumeni. Minulý týden se odehrály jedny z největších protestů v Berlíně, kde pochodovaly statisíce protestujících proti TTIP, protože jsou si vědomi, že podepsání a předání moci elitním strukturám a „nadnárodním společnostem na úkor spotřebitelů a pracovníků“ je špatný nápad. Potřebujeme novou ekonomiku pro lidi, nikoliv upevnění držení zdrojů a bohatství.

Tyto protesty přinášejí čerstvou energii do požadavků na transparentní vyšetřování a demokratické rozhodování, pokud se jedná o jakoukoliv smlouvu, která má kapacitu definovat lidstvo po celé budoucí generace. Do procesu vyšetřování by měla být zahrnuta „The 2030 Agenda“, předložená v poslední době Spojenými národy, o kterých bychom měli všichni vědět, že to je orgán vytvořený samotnou globální elitou.

Tato agenda je hustě popsaná globálním ovládáním, přestože se napovrchu jeví jako soubor nezbytných cílů rozvoje společnosti, kterých skutečně potřebujeme dosáhnout. Jedná se o velmi pozitivní kroky, které si zaslouží respekt, nicméně stejně jako tyto cíle je důležitá i cesta, kterou půjdeme.

Konečně se probouzíme jakožto celek, přestože je někdy těžké si toho povšimnout. Posuny ve vibracích, energii a v našem kolektivním vědomí pracují v náš prospěch. Na konci dne, tak jako tak, rozhodnutí leží na nás, na lidech.

Phillip J. Watt, přispěvatel
Waking Times

O autorovi

Phillip J. Watt žije v Austrálii. Nejpříhodnější charakteristika pro něho je „rádce v oblasti pomoz si sám“. Jeho psané práce se zabývají jednak tématy od ideologie ke společnosti, a jednak osobním rozvojem. Sledujte jej na Facebooku nebo navštivte jeho website.

Zdroj: http://www.wakingtimes.com/2015/10/22/tpp-ttip-and-un-2030-blueprint-for-a-one-world-corporate-government/
7 Komentářů k TPP, TTIP a UN 2030 – plán vytvoření jediné světové korporátní vlády

 1. .lak napsal:

  Světové dění je asi v režii stínové vlády NWO a trupelové politici v podstatě maňasové banksterů kteří jsou otroky neoliberálního 1% nesouměřitelně bohatých titaniku s nimi hrají ______________
  https://www.youtube.com/watch?v=_5NYPnHBlnE

 2. martin bareš napsal:

  Rád bych věřil slovům a spojením jako "probouzející se komunita" a pod.

  Ale nějak mi to nejde. Zvlášť, když se dívám okolo sebe.

 3. pepe napsal:

  Jak rika martin kouknu li okolo sebe ne na lidi kteryma se obklopuji vidim bezhlave stado.i kdyz tok informaci uz nejde zastavit...i kdyz to nekomu trva dele pochopit ze jsme vlastne kolonie a zkoumany objekt.

 4. Paul Durham napsal:

  podvázání chámovodů by ty "progresívní" smlouvy měly obsahovat zejména

 5. OldNoe napsal:

  Svetovláda už dávno existuje. Iba sa to ľuďom zatiaľ nepovedalo. A tento článok je niečo ako testovací mediálny balónik.

 6. Miloslav Dědek napsal:

  Jedna možná cesta vzniku spravedlivé celosvětové demokratické vlády je uvedená v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!