DARPA nyní vytváří výrobní platformu pro syntetické živé organismy, když vláda přeměňuje semena života ve zbraně

Skeleton-Cyborg-Robot(Natural News) Výzkumná instituce Pentagonu pro futuristické zbraně a možnosti DARPA je v tom zase, tentokrát se věnuje vývoji syntetických „živých organismů“, které budou pravděpodobně mít velký vliv na všechny aspekty lidstva a okolního prostředí. Washington Post píše, že agentury veřejného sektoru a investoři soukromého sektoru vkládají milióny do vývoje syntetické biologie, což vede k vlně nových inovací, které mají vliv na zemědělství, energii a zdraví, kromě jiných odvětví.

Citujíc nedávnou zprávu o „U. S. trendech ve financování výzkumu syntetické biologie“ z Projektu syntetické biologie Wilsonova centra v hlavním městě státu, Washington Post poznamenal, že vláda Spojených států vydala více než 820 miliónů dolarů na výzkumné programy, zaměřené na vývojové programy v syntetické biologii mezi lety 2008 a 2014.

Washington Post dále uvedl:

Ve veřejném sektoru role inovačního giganta DARPA ve financování projektů syntetické biologie explodovala, zastiňujíc roli jiných prominentních agentur vlády USA, které financují programy syntetické biologie, jako je například Národní nadace pro vědu (NSF), Národní instituty zdraví (NIH) a USDA. Jenom v roce 2014 DARPA investovala 100 miliónů dolarů do programů, což je třikrát více než částka vydaná NSF, činíc tak velký skok z úrovně nula v roce 2010.

 

Znepokojivé vojenské aplikace?

Protože DARPA byla zapojena ve vývoji mnoha vědeckých prvotin, stojí za to sledovat výzkumnou agenturu obrany co se týče její práce na poli syntetické biologie, zaznamenal list. Pomocí inciativ, jako je DARPY program Living Foundries se agentura pokouší vytvořit nebo usnadnit vytvoření vlastní výrobní platformy pro živé organismy. Za tímto účelem DARPA udělila Broad Institute Foundry, syntetické výzkumné laboratoři MIT, 32 miliónů dolarů, aby přišla na to, jak navrhovat a potom vyrábět DNA.

„Living Foundries usiluje o trasformaci biologie v inženýrskou praxi vyvíjením nástrojů, technologií a infrastruktury, aby urychlila biologický cyklus návrh – sestrojení – testování – učení a rozšířila komplexitu systémů, které mohou být zkonstruovány,“ říká webová stránka Living Foundries. „Očekává se, že nástroje a infrastruktura vytvořené jako součást tohoto programu umožní rychlý a škálovatelný vývoj transformativních produktů a systému, které jsou v současné době příliš komplexní na posouzení.“

DARPA nyní reprezentuje téměř 60 procent veškerého veřejného financování na poli syntetické biologie. Todd Kuiken, vědecký pracovník programu ve Wilsonově centru, který autorizoval zprávu o trendech, řekl Postu. Když se spočítají všechny útraty ministerstva obrany, přibližně dvě třetiny veškerého financování syntetické biologie od strýčka Sama jdou do sektoru obrany.

Ale k čemu? To je na tom znepokojující, když začnete zvažovat implikace a prospekty využívání syntetických organismů a potenciál na případné způsobení biologické apokalypsy ve státech, které nemají přátelský postoj k USA.

Jak Post poznamenává, mnoho pentagonských programů je klasifikováno a přesné údaje je těžké získat, takže ve skutečnosti neexistuje způsob, jak zjistit přesně, na čem může armáda pracovat v tuto chvíli v tomto oboru.

 

Společnost závisí na mnoha produktech

Kuiken řekl Postu,že mnohé vojenské programy se zdají zaměřovat na technologie duálního použití, jako například baktérie, které jsou schopné odstranit korýše přisáté ke dnům amerických námořních válečných lodí. Jeden armádní program je zaměřen na vývoj „biologicky inspirovaného vytváření energie,“ a to by mohlo mít zásadní použití ve spotřebitelském sektoru, pokud lidem nebudou vadit napájecí zařízení používající biologické, živé organismy spíše než tradiční baktérie.

Profesor Christopher Voight z biologického inženýrství MIT, který založil její výzkumnou laboratoř říká, že výzkum je nezbytný pro vývoj myriády produktů a úprav.

„Společnost závisí na mnoha produktech z přírodního světa, které mají složitý materiál a chemické struktury, od chemikálií jako jsou antibiotika, po materiály jako je dřevo,“ řekl Voight, podle prohlášení na webové stránce laboratoře MIT.

„Jsme omezeni v naší schopnosti programovat živé buňky, abychom redesignovali tyto produkty – například, programovat živé buňky, aby vytvářely materiály tak složité jako je dřevo či mušle – ale s novými vlastnostmi,“ pokračoval. „Produkty syntetické biologie jsou spíše limitované na malé, organické molekuly. Chci změnit škálu genetického inženýrství, abychom získali přístup ke všemu, co biologie umí.“

Zdroje zahrnují:

Washingtonpost.com

DARPA.mil

BroadInstitute.org

Pondělí 12. října 2015, autor J. D. Heyes

Zdroj: http://www.naturalnews.com/051729_bio-synthetic_research_DARPA_Living_Foundries.html
25 Komentářů k DARPA nyní vytváří výrobní platformu pro syntetické živé organismy, když vláda přeměňuje semena života ve zbraně

 1. jogín napsal:

  Genetické techniky nabízejí neuvěřitelné techniky jak v medicině, tak v zemědělství a technologii. Příklady- veškerý inzulin produkují geneticky modifikované bakterie, stejnám způsobem se vyrábí chymotrypsinogen čili syřidlo místo užívání telecích žaludků. Poměrně rychle dojde i k pěstování náhradních orgánů- myši bylo už před několika lety implantováno "semínko" do díry po zubu, ze kterého vyrostla nová normální stolička. Riziko biologických zbraní je nižší než říkají obecné představy, je totiž velmi problematické před nimi chránit vlastní lidi včetně rizika pro vývojáře.

  • medved napsal:

   Jogin,nevieš čo pišeš,..! riziko biotechnologickych zbrani je obrovske,...!

  • host napsal:

   Biologické zbraně nám rostou už na našich polích - GMO plodiny.
   A to zřejmě nevíte, že se experimentovalo s GMO živočichy, kteří rostli a dospívali 5x rychleji než jejich nemodifikovaní příbuzní.
   O nepředstavitelných důsledcích úniku modifikovaných mikroorganizmů do životního prostředí ani nemluvím. (viz. ptačí chřipka, prasečí chřipka, ebola, ...)

   Protagonisté NWO jsou už tak nepříčetní a šílení, že se neštítí vůbec ničeho, i kdyby to mělo zahubit i je. Holt chcípající kobyla nejvíc kope.

 2. Hum napsal:

  Na vsetky "bolesti" postaci jeden primerany EMG impulz.. :)

 3. weissbach napsal:

  Říkám to nerad, ale už aby bouchnul Yellowstone....

  • medved napsal:

   weissbach,presne tak,nech sa tak stane,...!

   • Jan Jinsky napsal:

    A proč? Aby zabil miliony nevinných lidí Medvěde?

    • medved napsal:

     Preto, aby sa zem očistila od obludnych hajzlov,pochopil,janičko,..?

     • Jan Jinsky napsal:

      Pochopil Medvede. kolik si myslíš že v Kanadě a v USA žije obludných hajzlů? To je jako přát smrt všem Slovákům, protože si nějaky medved přeje smrt Američanů...

      • medved napsal:

       Neprajem nikomu smrt,obludnych hajzlov je neuveritelne množstvo a nie len za velkou mlakou,a do očisty patri aj odchod z našej matky Zem,tzv.smrť,...alebo medzi nich patriš aj ty,..?precitujem, že je to tak,janičko,..

  • Jaris napsal:

   Weisbachu, pujdem tam trochu postourat klacikem do tech gejziru...

 4. JJ49 napsal:

  To co produkuje DARPA, je jedna zvrácenost za druhou!

  Využívat lidské myšlení a vědu v projektech sloužících k ničení, nelze nazvat jinak než zvráceností!

  • keke napsal:

   Mnoho, pro lidi později dobrých, věcí vzniká nejdříve ve vojenských laboratořích.

   • JJ49 napsal:

    A to považuješ za něco pozitivního?
    Není to jenom otázka toho kam se směruje tok peněz?

    Současná civilizace, jedna její část ze snahy ovládnout silou a druhá část vynuceně, utápí nepředstavitelné sumy na ničení, místo aby je použila na tvoření!

    Neopakuj to co se ti někdo snaží proti tvým zájmům nacpat do kebule a zkus použít to co ti tam pánbůh dal!
    Nebo nedal?

 5. Preppetr napsal:

  Problémem není vědecký vývoj, nýbrž to, v čích rukou. Vysoké školy předpokládají, že všichni mají morální předpoklady dostat do rukou klíče k tajemstvím přírody. Jen proto mohou existovat jaderné zbraně. Jestli nenastane radikální duchovní obrat, technologie, kybernetika poslouží k definitvnímmu věku temna.

  • Paul Durham napsal:

   Mýlíte se, fatálně, problémem je samotný "vědecký vývoj" , a obrovským problémem. Smrtelným problémem. Papouškujete pouze false flag obřezaných šílenců.

   • Jan Jinsky napsal:

    Takže zpátky do jeskyně? Nebo co byste navrhoval? Stranu mírného pokroku v mezích zákona?

 6. Drak napsal:

  Je načase izolovat a to naprosto, USA a když si to jejich obyvatelé nechají líbit, nechat je vyhubit. Jak je zřejmé, zvládnou to sami.

  • Jaris napsal:

   Je na case izolovat izraelske zajmy a zbavit vsechny vlady zido zionistickych clenu. Amerika je v jejich sevreni. Pak teprve muze zacit nova renesance vyvoje.

 7. dog napsal:

  tyto genetické ohavnosti se děli i v předpotopním světě.jeden z důvodu proč byl zničen.bible nás varuje.čím více se děje nemravnosti,amorálnosti,zla,nenávisti,zkaženosti,tím rychleji se přibližuje druhý příchod Ježíše.tento svět je padlý,moudrost tohoto světa je čistým bláznovstvím.i satan má své přisluhovače mezi lidmi.to je ten nový světový řád !!!

 8. Kolemjdoucí napsal:

  Kyborgové v kombinaci s genetickým inženýrstvím jsou budoucností lidstva. Bude to nový druh, který boháčům prodloží životy... ale říkám si, proč ne.

 9. Libuše napsal:

  Poslechněte si rádio-SVOBODNÝ VYSÍLAČ.CS--dnes a jinak každé pondělí od 21hodin.J.CHvátal--přeji Vám všem dobrý poslech

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!