Ruský president: Klimatická změna je podfuk

1282707987810Ruský president Vladimir Putin prohlásil, že si myslí, že Západní klimatické strašení je podfuk, vykonstruovaný, aby omezoval průmyslový rozvoj v zemích, jako je Rusko. Podle New York Times:
Zatímco Západní média zkoumala roli rostoucích teplot a sucha na letošní rekordní požáry v severoamerické divočině, ruská média stejně této záležitosti, která svět tolik uchvacovala, skoro žádnou pozornost nevěnovala.

V této lhostejnosti se odráží mezi veřejností rozšířené pochybnosti k tomu, že by snad lidské aktivity v globálním oteplování hrály nějakou významnou roli, když tón v tom udává Vladimir Putin, který před prosincovým klimatickým summitem OSN v Paříži nabízel jen nějaké vágní a skromné sliby o omezení emisí.

Ruský oficiální přístup, jak to tak vypadá, se od roku 2003 maličko změnil, když tehdy Putin mezinárodní klimatické konferenci říkal, že vyšší teploty by znamenaly, že Rusové „utratí méně za kožichy,“ přičemž „specialisté na zemědělství říkají, že naše produkce obilí vzroste, a díky Bohu za to.“

Teď president věří, že „žádné globální oteplování není, že to je podfuk k omezení průmyslového rozvoje v několika zemích včetně Ruska,“ říká Stanislav Belkovskij, politický analytik a kritik Putina. „Proto tahle záležitost pro většinu ruských masových médií a společnosti obecně není žádným tématem.“

Putinův skepticismus se táhne už od počátku století, kdy jeho štáby „odváděly velice rozsáhlou práci ve snaze porozumět všem aspektům klimatické debaty,“ řekl Andrej Iljarijonov, Putinův vedoucí ekonomický poradce z té doby a teď vedoucí člen Cato Institutu ve Washingtonu.

„Zjistili jsme, že ač klimatická změna existuje, je cyklická a antropogenický vliv je velice omezený,“ řekl. „Začalo být jasné, že klima je komplikovaný systém a že zatím prezentované důkazy o potřebě ‚boje‘ proti globálnímu oteplování jsou dost nepodložené.“

Více si přečtěte: http://www.nytimes.com/reuters/2015/10/29/world/europe/29reuters-climatechange-summit-russia-media.html

Těžko vědět, jaký bude mít značný Putinův skepticismus vliv na pařížské klimatické shromáždění. Toto shromáždění má údajně už teď spoustu těžkostí, protože i naši ekonomicky negramotní vůdci vypadají, že už couvají před výhledem na nutnost půjčovat si peníze od Číny, takže zaprodají svůj princip, aby si od Číny půjčili to, co dali na pomoc s klimatickým rozvojem a pak tu půjčku zaplatili Číně ještě podruhé na úrocích.

Putin nemá podle své pověsti vůbec žádný ostych při zesměšňování klimatem posedlých Západních politiků. Při nedávné konferenci G20 v Austrálii, když se ptali, proč je tam ta flotila ruských válečných lodí těsně u australských teritoriálních vod, tak ruská ambasáda odpověděla, že ty lodi tam jsou, aby zkoumaly „klimatickou změnu“.

Eric Worrall / 2 days ago October 30, 2015

Zdroj: http://wattsupwiththat.com/2015/10/30/russian-president-climate-change-is-fraud/
21 Komentářů k Ruský president: Klimatická změna je podfuk

 1. miška napsal:

  Ano je to podfuk. Napsalo se o tom hodně článků a taky články souvisejícími s chemtrails. Senát USA potvrzuje, že chemtrails jsou reálné a zabíjí nás. Co říkají konspirační teorie teď?

  http://www.prvopodstata.com/2015/11/02/senat-usa-potvrzuje-ze-chemtrails-jsou-realne-a-zabiji-nas-co-rikaji-pravdolaskari-ted/#more-3754

  • marie napsal:

   Rikam to same uz 15 let.

   Je to byznys, opet organizovany z USA, ktery profituje na ostatnich zemich tim, ze je nuti k nadiktovanym vydajum na odvraceni globalniho oteplovani.

   Takze opet: za cim jsou prachy, vydiracka, je to podfuk.

   V prosinci toho roku ma byt schuzka ( myslim, ze ve Francii) ohledne dalsiho postupu proti globalnimu oteplovani.

   Jsem zvedava, s jakou castou vylezou, ze chteji po zemich.

   Uvedomme si, ze za dodavky chemtrail se plati do USA.

   Kdo tam pojede za nas, by mel predem dostat do drzky, jestli tam planuje neco podepsat. Doufam, ze president Polska, kdyz uz se postavil, to nepodepise. Uvidime.

 2. vilon napsal:

  súhlasím s Putinovým poradcom, v tom, že klimatická zmena je periodický cyklus zmien podnebia, počasia. Ale ak ju niektov tom najritickejšom okamihu "postrčí" dopredu viac ako treba, dokonca s úmyslom to prehnať do extrému, tak túto zmenu vidím ako zbraň! Čo tým mám na myslí? Predsa Haarpy po celom svete. Oni len posunú tok vzduchovej hmoty viac ako treba, stačí ohriať masu vzduchu o 1°C viac, a ostatné je vecou dynamiky.

  • Josef Švejk napsal:

   Je to tak. A hned za Haarpy jsou na druhém místě cyklisti v Holandsku, je jich prostě moc! Též se proslýchá, že významně k oteplování přispívají i větry Karla Johannese Nepomuka Josefa Norberta Friedricha Antoniuse Wratislawa Meny Fürst zu Schwarzenberga.

 3. weissbach napsal:

  Klima politika OSN je jeden obří tunel na cestě ke globální světovládě upířích finančních klanů.

 4. marie napsal:

  Kde je ten spoludiskutujici, co mne stale vnucuje rozdeleni dobro a zlo a ja mu vysvetluji, ze toto je zcestne, nebot co je pro jednoho zlem, pro druheho je dobrem?

  Tady ma zarivy priklad. Otepleni pro Rusko by znamenalo vyssi urodu a uspora za kozichy na zimu :-))))).

  Omezovat znecisteni vzduchu povazuji za samozrejme a velmi dulezite. Kazda zeme by si to ve vlastnim zajmu ( zdravi lidi) mela hlidat sama a ne ze na tom bude 'NEKDO" vydelavat...

 5. marie napsal:

  Poslouchali jste nekdo kecy toho Alexe tady na tom videu?

  Tak uz I Rusove si ho podali s otazkou, pro koho vlastne pracuje :-). Ode mne tu otazku dostal taky a zablokoval mi pristup na jeho stranku.

  Odpovida, ze pro svobodu. HAHAHA.

  Mistr sveta na manipulovani lidi docela vychytralym zpusobem:
  Reknu dve tretiny pravdy a tou jednou tretinou lidi zmanipuluji, protoze temi dvema tretinami uz jsou presvedceni, ze vse, co rikam, odpovida realite. Je to parchant. Ve skutecnosti za NWO kope.

 6. Preppetr napsal:

  No ovšem. Putin, jako politik, se na vše dívá politicky. Podle mne lidstvem vypouštěné chemikálie ovlivňují klima. Když mi Bilderberg řekne, že dvě a dvě jsou čtyři, nebudu tvrdit opak. Přemýšlejte! Desítky let denno-denně ve dne v noci na všech kontintentech... a chcete tvrdit, že molekuly z výfukových plynů prostě zmizí? Nijak neinteragují s molekulami vzduchu? Jen v pohádkach se z něčeho stane nic, nebo z ničeho se stane něco. Tak se vám ptám, co se s těmi plyny dál děje? Ale vsadím se, že kdyby se od zítra mělo jezdit jen elektromobily a stalo by se to standardem, najednou by spousta popíračů glob.oteplování připustila, že to nebyl podfuk - ekonomika zachráněná, takže už nemusíme mlžit. A co kdyby se popírači k věci postavili takhle: glob.otepl. je, ale nechceme ho řešit, tak jako nwo.
  Rovnež jsem proti jaderným elektrárnam. Kdyby se stejné množství energie vložilo do výzkumu alternativních forem výroby elektřiny, jako se vložilo do jaderné energetiky, už by dnes existovaly, kvalitní, stabilní alternativní zdroje. Nemluvě o tom, že jader.elektrárna zanechává po sobě tisíce let vysoce radioaktivní odpad! Jestli je nebo není jaderná energetika levná, to závisí od toho co vše se do nákladů započítá. Započítává se do nich údržba toho odpadu?!

  • Paul Durham napsal:

   Měl byste být méně zapálený, neboť takhle přispíváte ve smyslu vašeho projevu k oteplování místního ramene galaxie Mléčná dráha.

   Jen by mne zajímalo, jak daň ovlivní interakci molekul plynů ?
   Jste tak blbej nebo tak obřezanej ?!?

   • Preppetr napsal:

    Nevím o jakých daních píšete, článek jsem skoro nečetl vůbec. Jen jsem uviděl titul, g.o. je podfuk, už jsem psal.

 7. marie napsal:

  " Ja jsem tady, abych rikal pravdu a svet nasloucha Infowars.. a deset let uz se drzim zasady, ze pravda tady zije a nezajimaji ho ti, kdo mu oponuji v tomto.......

  " Komediant jeden, je ten Alex. Jemu jde o vydelek, o zadnou pravdu, jinak by ji rikal o Izraeli, ale to mu jeho zidovska manzelka nedovoli, a nejen ona, samozrejme. Izrael je tabu. Proc by nenadaval na americkou vladu. Lidi to radi slysi a soucasne tim kryje prave viniky, kteri USA ovladaji.

  Specializuje se na straseni lidi, cimz NWO slouzi nejlepe. Prokazala jsem mu lez o tom, ze pres Mexiko se do USA infiltruji islamisti, co urezavaji hlavy a ze prekracuji hranici ilegalne Dokonce natocil reportaz, ve kterych mistech a pro jistotu nesl v ruce maketu urezane hlavy, dement.... Od te doby mam utrum, zablokovana.

  Vsimnete si, co na konci prodava. Tekute stribro, ktere zesiluje ucinek antibiotik! Jakykoliv kov v tele je samozrejme zvysuje vodivost vaseho tela, takze o to lip se vas pak bude ovladat...

  A vsimnete take, ze ve 23.vterine videa se objevi kratce clanek o zakazu prodeje detskych velikosti uniforem izraelske armady jakozto kostymu na Halloween, coz nijak nesouvisi s tim, o cem mluvi. Jednoduse podprahova manipulace....

  Skoda casu, pro tohohle vola, docela by mne zajimalo, proc ho sem admin dava...

 8. Dušan napsal:

  Zmena klimatu nieje problém. Klíma sa menila vždy. Problém je naše neprispôsobenie sa. Súčasná kapitalistická ani plánovaná NWO ekonomika sa s tým to nepopasuje=zníži sa kvalita života (hovorím hlavne o 99% obyvateľstva, to jedno percento sa zariadi na úkor 99%)

  Treba zvyšovať priemerné vzdelanie obyvateľstva (a nie znižovať ako plánujú pre NWO) a to hovorím o neslniečkovom vzdelaní, bezplatnom a s hlbokým !všeobecným! poznaním.

  Potom bude môcť realizovať výskum na prežitie ľudstva, aj sa zníži spotreba energií.

  ps. zdá sa my ale že "trochu" dávajú slová do úst ktoré Putin nepovedal.....

 9. martin bareš napsal:

  Já si myslím, že oteplování existuje, s civilizací se zvětšuje a spolu s nadbytkem lidí je to průser jako budoucí nedostatek vody a tak dále.

  Ještě tedy štěstí, že Bursík byl odstaven od zavření Temelína včas a jeho cílem se stala hrkna Kateřina.

  Ale protože se všechno díky US dostalo do vleku politiky a manipulace tak různé konference, ukazatele, výzkumy a průzkumy ztratily smysl.

  Je to i záměr.

  A pak se nám tady na bulváru ku+da, jejíž jméno jsem náhle zapomněl, co šukala s Leošem Marešem a teď šuká s americkým multimiliardářem - jak jinak - rozpovídá.

  "Ona Deniska (pozn. pisatele: Deniska je dcera té ku+dy) chodí do anglické školy, ale zatím, abychom žili na Floridě? To je ještě předčasné, tak za Davidem občas na Floridu alespoň na víkend zaletím".

  Tak tyhle ku+dy a jiní ču+áci k tomu průseru taky přispívají, jako každá americká či ukrajinská bomba hozená na civilizaci a její pokojné obyvatele.

  Kolik takový letadlo sežere kyslíku, co myslíte?

  • 0^n napsal:

   Martine, tak už jsem to jméno našel - je to Petra Faltýnová. Ale takovéhle výpadky paměti nám nedělej. Víš, jaká to pro mě byla fuška to najít? Ono těch bývalých přítelkyň pana Mareše je nějak přespříliš. Prohrabovat se pak tím hnojem, aby člověk našel tu správnou, to je za bobříka odvahy!

 10. Jura napsal:

  By mě zajímalo, jestli Putin ví, co nebo kdo mu otepluje západní Sibiř.

 11. koloděj napsal:

  Tento článek vyšel již v roce 2009, je předlouhý, vyplněný grafy, ale psán zdravým rozumem. Počítám, že 1% ho už četlo, 1% z vás ho dočte, ale i tak dávám odkaz : http://bnw-nwo.wz.cz/oteplovani/doba_ledova.pdf

  Kdysi to viselo na ihned (myslím) ale článek zmizel v paměťové díře. Možná někdo najde aktuální verzi ( autor článek několik let aktualizoval o nová data .. možná pokračuje dodnes na jiném serveru)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!